Teraz jest 24 wrz 2024, 22:37

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 gru 2011, 23:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
oliwerr napisał(a):
pl Szq1 napisał(a):
Wraz z połączeniem konsol i PC (...)



Mi akurat chodziło o połączenie kont ( żebym mógł korzystać z już odblokowanych rzeczy na innej platformie) a nie łączenie serwerów. Ciekawe jak taka hybryda by się sprawowała - z tego co się orientuje najnowszy CS ma właśnie mieć taką opcję - z pełną obsługą myszki i klawiatury dla PS3.

A jak to wygląda do tej pory? W sensie niepełne wspomaganie klawiatury i myszki, czy i tak wolno się obracamy, czy jak? Czy można używać tylko tyle klawiszy (ilościowo) co na padzie?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 gru 2011, 02:14 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2011, 17:02
Posty: 17
Sasquacz napisał(a):
A jak to wygląda do tej pory? W sensie niepełne wspomaganie klawiatury i myszki, czy i tak wolno się obracamy, czy jak? Czy można używać tylko tyle klawiszy (ilościowo) co na padzie?


Po prostu wszystko zależy od gry. PS3 na bluetooth'a wyłapie (chyba) wszystko. Do komunikacji głosowej w grach używam słuchawki BT od Nokii ;) A klawiaturę, którą mam do kompa także mam na BT i bez problemu paruje ją z konsolą - normalnie można chodzić po menu, pisać wiadomości itp, ale w grach już nie działa - po prostu nie są przystosowane do obsługi tych urządzeń. Natomiast inaczej będzie ze wspomnianym CS'em - on już taką obsługę będzie miał " w sobie " .
Trochę innym rozwiązaniem jest Frag FX klik! Jest to kontroler zrobiony specjalnie pod Pleja i zastępujący standardowego pada - także powinien działać w każdej grze. Ciekawa rzecz, ale sam bym raczej z niej nie skorzystał - może powodować zbyt dużą przewagę nad innymi graczami. Kumpel, który w Killzonie 2 ma ładnych kilkaset godzin na multi widział dosłownie paru graczy z tym gadżetem. A skąd wiedział? Proste, na tablicy wyników przy nickach było widać z jakiego kontrolera gracz korzysta - ci z Frag FX zawsze odstawali.

KLIK! - tutaj znajduje się filmik z bety, na którym koleś właśnie gra używając Fraga FX - w sumie nic specjalnego, ale jednak widać ( zwłaszcza po tym jak zaczął grać snajperką ), że różnica pad - ffx jest dosyć spora.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 gru 2011, 16:50 
Offline

Dołączył(a): 27 gru 2011, 10:23
Posty: 6
Grałem od dłuższego czasu tylko na PS3, nie miałem PC od paru lat... niby wszystko fajnie pięknie ale granie w BF3 na plejce to jakieś nieporozumienie. Nie mówię już o grafice, która jest dziadowa ale celowanie z lagiem to już przegięcie - znika dopiero po zmniejszeniu rozdzielczości do 576p a wtedy gra się robi masakrycznie brzydka :) No i co jak co ale 64 osoby na serwerze robiące maksymalny rozpier... to coś pięknego :) Także tylko PC!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2011, 00:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 maja 2006, 15:58
Posty: 88
thug83 napisał(a):
Grałem od dłuższego czasu tylko na PS3, nie miałem PC od paru lat... niby wszystko fajnie pięknie ale granie w BF3 na plejce to jakieś nieporozumienie. Nie mówię już o grafice, która jest dziadowa ale celowanie z lagiem to już przegięcie - znika dopiero po zmniejszeniu rozdzielczości do 576p a wtedy gra się robi masakrycznie brzydka :) No i co jak co ale 64 osoby na serwerze robiące maksymalny rozpier... to coś pięknego :) Także tylko PC!


Czytam twoją wypowiedź i zastanawiam się czy jesteś takim wielbicielem pc, czy po prostu nie szła ci gra w bf na ps'ie. Możesz uzasadnić słowo "nieporozumienie"?
Grafika jest zła? co prawda nie wyciągniesz takich detali jak na zajebistym pc wartym sporo kasy, ps3 masz za 1tys. a złóż zestaw pc za 1tys odpal bf i porównamy grafikę.
Lag przy dużej rozdzielczości? gram z maksymalną jaką oferuje ta gra i lagów żadnych nie mam.
Z tym ostatnim zgodzę się w 50% :) z jednej strony spoko zrobić piekło z mapy, sporo grałem w BF2 i BF:BC na pc, ale powiem ci że zdążyłem się już przyzwyczaić do maks 24 graczy na konsoli i szczerze teraz bardziej ta opcja mi pasuje.

_________________
1234


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2011, 00:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 paź 2011, 18:05
Posty: 134
Ale pieprzycie. Jeden uważa drugiego za fanboya pc, a sam sprawia wrażenie fanboya ps3.
Co do tematu to akurat przy bf3 sprawa jest oczywista. Lepiej pc.
A ogólnie temat rzeka.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2011, 00:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 maja 2006, 15:58
Posty: 88
Nowy2142 napisał(a):
Ale pieprzycie. Jeden uważa drugiego za fanboya pc, a sam sprawia wrażenie fanboya ps3.
Co do tematu to akurat przy bf3 sprawa jest oczywista. Lepiej pc.
A ogólnie temat rzeka.


Jestem fanboyem leżenia w upalny dzień nad morzem na piasku z zimnym browarem w ręce.

_________________
1234


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2011, 03:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 paź 2011, 18:05
Posty: 134
I to się nazywa dobry post.
albo spam dla moderatorów


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2011, 09:49 
Offline

Dołączył(a): 1 lut 2010, 22:50
Posty: 268
co to wogóle za tekst "fanboy", jak ktoś lubi wielbić układ scalony... :D, gra się dla rozrywki a nie...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2011, 10:08 
Offline

Dołączył(a): 27 gru 2011, 10:23
Posty: 6
shakal napisał(a):
thug83 napisał(a):
Grałem od dłuższego czasu tylko na PS3, nie miałem PC od paru lat... niby wszystko fajnie pięknie ale granie w BF3 na plejce to jakieś nieporozumienie. Nie mówię już o grafice, która jest dziadowa ale celowanie z lagiem to już przegięcie - znika dopiero po zmniejszeniu rozdzielczości do 576p a wtedy gra się robi masakrycznie brzydka :) No i co jak co ale 64 osoby na serwerze robiące maksymalny rozpier... to coś pięknego :) Także tylko PC!


Czytam twoją wypowiedź i zastanawiam się czy jesteś takim wielbicielem pc, czy po prostu nie szła ci gra w bf na ps'ie. Możesz uzasadnić słowo "nieporozumienie"?
Grafika jest zła? co prawda nie wyciągniesz takich detali jak na zajebistym pc wartym sporo kasy, ps3 masz za 1tys. a złóż zestaw pc za 1tys odpal bf i porównamy grafikę.
Lag przy dużej rozdzielczości? gram z maksymalną jaką oferuje ta gra i lagów żadnych nie mam.
Z tym ostatnim zgodzę się w 50% :) z jednej strony spoko zrobić piekło z mapy, sporo grałem w BF2 i BF:BC na pc, ale powiem ci że zdążyłem się już przyzwyczaić do maks 24 graczy na konsoli i szczerze teraz bardziej ta opcja mi pasuje.


W zasadzie to jestem fanboyem PS3 :P mam pleja cały czas i gram w inne rzeczy na nim. Szło mi nieźle na ps3 ale nie da się tego porównać z grą nawet na low na pc.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2012, 18:29 
Offline

Dołączył(a): 23 gru 2011, 19:26
Posty: 5
Najlepiej konsola


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2012, 23:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
snike13 napisał(a):
Najlepiej konsola


"Jeszcze lepiej PC" może jakies uzasadnienie?

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2012, 23:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
shakal napisał(a):
sporo grałem w BF2 i BF:BC na pc

Na to wychodzi że masz niezłą maszynkę za więcej niż 1k, skoro potrafisz odpalić emulator ps3, i jeszcze długo śmigać w BC.

shakal napisał(a):
ale powiem ci że zdążyłem się już przyzwyczaić do maks 24 graczy na konsoli i szczerze teraz bardziej ta opcja mi pasuje.

Ale nie pasuje wszystkim, o gustach się nie dyskutuje, jakoś tak to leciało?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sty 2012, 00:56 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2007, 15:20
Posty: 295
Helou, póki nie ma wspólnych serwerów dla konsol i PCtów, spieranie się która platforma lepsza jest bez sensu. Istnieją realia konsoli, realia PCta i nasze upodobania. Cenisz sobie kanapę, ogromny telewizor i tego typu rzeczy? Bierzesz konsolę. Cenisz sobie bardziej dynamikę celowania i coraz większe możliwości pod względem grafiki i 'pojemności' serwerów? Bierzesz PC. Na obu platformach są i wymiatacze i dynamika, ale odpowiednie dla konkretnych realiów. Dopiero po połączeniu obu światów można by było mówić co jest lepsze. To, że myszka daje o wiele lepsze możliwości jeśli chodzi o celowanie to wiadomo od dawna. Zresztą przytoczone testy to potwierdzają. Tyle, że to nie determinuje na czym gra się lepiej (bo to jest kwestia upodobań czyli tego, co nam sprawia przyjemność. Dla jednych będzie to 64 osoby na serwerze i latanie celownikiem od celu do celu w ułamki sekund, dla innego granie na leżąco i 'całe sterowanie pod 3 palcami') a to, kto kogo by udupił przy ewentualnym wpuszczeniu graczy obu platform na jeden serwer z zachowaniem ich 'standardowym' sprzętem.

Weźcie spójrzcie czasem trochę dalej, ponad swoją otoczkę upodobań.

_________________
Jestem zajebisty, a najlepszym na to przykładem jesteś właśnie Ty.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sty 2012, 11:36 
Offline

Dołączył(a): 6 gru 2011, 00:40
Posty: 195
Prawda jest taka, że gatunek FPS powstał i był tworzony z myślą o interfejsie klawiatura + mysz. Jakie te nasze upodobania by nie były to faktem jest, że na padzie nigdy nie osiągnie się takiej precyzji i prędkości jak na myszy z klawiaturą. Na padzie znacznie lepiej wywija się w Fifę czy Assassin's Creeda niż na klawie, ale FPS to zupełnie inny gatunek gier. Oczywiście są dobrzy gracze, ale są oni dobrzy tylko wśród innych konsolowców, natomiast gdyby taki dobry gracz stanął we flanki ze mną, przeciętnym graczem PC, to nie miałby szans. Żałuje, że takiej możliwości póki co nie ma. Co z tego, że komputer trzeba modernizować? Peceta przynajmniej można, a obecne konsole są już przestarzałe i nic nie można z tym zrobić. A poza tym komputer służy mi do bardzo wielu celów i ma ogromną wszechstronność w przeciwieństwie do konsoli, na której można jedynie grać.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sty 2012, 17:43 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2007, 15:20
Posty: 295
fido2801 napisał(a):
a obecne konsole są już przestarzałe i nic nie można z tym zrobić. A poza tym komputer służy mi do bardzo wielu celów i ma ogromną wszechstronność w przeciwieństwie do konsoli, na której można jedynie grać.

Doczytaj/wypróbuj na własnej skórze zanim będziesz się wypowiadać na jakikolwiek temat.

_________________
Jestem zajebisty, a najlepszym na to przykładem jesteś właśnie Ty.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL