Teraz jest 6 paź 2024, 06:20

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 gru 2011, 21:19 
Offline

Dołączył(a): 20 mar 2011, 18:01
Posty: 27
Tak wogóle to może ktoś zaraportować jeszcze QuietKilera jak daje raport to przekierowuje mnie na strone z statami?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 gru 2011, 22:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Vuko napisał(a):
Tak wogóle to może ktoś zaraportować jeszcze QuietKilera jak daje raport to przekierowuje mnie na strone z statami?

Nie będę go zgłaszał drugi raz żeby się upewnić ale otwiera mi się okienko gdzie mogę napisać powód zgłoszenia i wcisnąć SEND lub CANCEL więc chyba można go zgłosić.
edit
Gość gra najczęściej na serwerze http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl ... C-MIX-BF3/ więc jak ktoś chce mu się przyjrzeć to może popróbować wejść na ten serwer.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 gru 2011, 22:27 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:38
Posty: 181
Lokalizacja: Serwery HC
Niestety dołączyć na ten server się nie da. Auto admin odrazu kickuje.
"Game got disconnected: you were kicked by an admin. Stated reason: Sorry training match, we are inviting next time "

_________________
Pozdrawiam
Ramka Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 gru 2011, 22:33 
Offline

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 13:38
Posty: 61
Widać, że chłopaki trenują pełną parą 24 godziny na dobę.
Jedynym sposobem aby sprawdzić co taki "dyzio" rzeczywiście robi na tym serverze to klikać "UPDATE"
co kilkanaście minut na bf3stats.com i analizować statystyki względem zakładki "LAST UPDATE"

Ale to i tak zbyt wiele nam nie da. Jedyną rzeczą jest satysfakcja, że możemy sobie w ogólnym rankingu
odjąć 1 pozycje "w pamięci" ...

_________________
ObrazekObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 gru 2011, 21:18 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:38
Posty: 181
Lokalizacja: Serwery HC
Czy poza raportem gracza można zgłosić/zaraportować serwer?

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl ... 175923847/

Podobno DICE naprawiło błędy związane ze statspadingiem ale przeglądając logi z tego serwera to widzę że od wczoraj brać BF3 zyskało kilkunastu pułkowników 50+.
Na chwilę obecną cześć z nich nawet nie łapie się jeszcze w "zaktualizowanym" rankingu.

_________________
Pozdrawiam
Ramka Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 gru 2011, 21:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Nie ogarniam. Jak można mieć tyle zabić w jednej rundzie? Przecież ci kolesie mają w sumie 3177 zabić przy 47 zgonach (co po szybkim przeliczeniu daje KD ratio 67.59). Gdzie są ofiary tych gnomów? Przecież kogoś musieli zabijać. :shock:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 gru 2011, 22:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
sidh77 napisał(a):
Nie ogarniam. Jak można mieć tyle zabić w jednej rundzie? Przecież ci kolesie mają w sumie 3177 zabić przy 47 zgonach (co po szybkim przeliczeniu daje KD ratio 67.59). Gdzie są ofiary tych gnomów? Przecież kogoś musieli zabijać. :shock:

Medyk leczy i zabijają dalej?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 gru 2011, 22:25 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:38
Posty: 181
Lokalizacja: Serwery HC
Jeżeli ktoś Cię zabije i zostaniesz podniesiony to Twojemu zabójcy zalicza killa a Tobie nie zalicza zgonu. Zgon jest zaliczany dopiero po czasie kiedy "rezujesz" sie już sam.
Czas rundy ponad 5h, serwer ustawiony na 4 graczy, siedzą, zabijają się na wzajem i podnoszą. Ot i cała historia.

szakal0x napisał(a):
sidh77 napisał(a):
Nie ogarniam. Jak można mieć tyle zabić w jednej rundzie? Przecież ci kolesie mają w sumie 3177 zabić przy 47 zgonach (co po szybkim przeliczeniu daje KD ratio 67.59). Gdzie są ofiary tych gnomów? Przecież kogoś musieli zabijać. :shock:

Medyk leczy i zabijają dalej?


Medyk nie leczy, bo za leczenie dostaje całe G.... punktów. Leczenie jest nie opłacalne w takich sytuacjach, może czasem pyknie jakąś apteczkę ale to są marginalne zyski.

_________________
Pozdrawiam
Ramka Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 gru 2011, 22:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Ok teraz wszystko jasne. Jak im się tak chce, przecież to jest, przepraszam za wyrażenie, ku...sko nudne.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 gru 2011, 22:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Ramka napisał(a):
Medyk nie leczy, bo za leczenie dostaje całe G.... punktów. Leczenie jest nie opłacalne w takich sytuacjach, może czasem pyknie jakąś apteczkę ale to są marginalne zyski.

Miałem na myśli że ressa...

*Czyli że ożywia

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 gru 2011, 23:39 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:38
Posty: 181
Lokalizacja: Serwery HC
Są oczywiście przypadki że na 64ppl serwerach można zrobić kosmiczne KD ale wtedy na takie staty musi się złożyć wiele czynników.
Po pierwsze trzeba mieć ogarniający zespół, wypadało by mieć trochę szczęścia, wróg powinien odpowiednio "nie ogarniać" itd :P
Dziś na Metrze 64 trafiłem rundę gdzie kd mi wyszło około 280:1 a seria zabójstw 221. Oczywiście w tej rundzie zginąłem o wiele więcej razy ale dzięki podnoszeniu wyszło jak wyszło.
Screnów nie będę wklejał bo zaraz się znajdzie cała armia pseudo znawców posądzających mnie o cziterstwo, o to że gram tak jak gram, że gram w metrze 64ppl itd.
Tylko że tak grając Nie robię niczego co nie jest dozwolone w tej grze.

_________________
Pozdrawiam
Ramka Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 gru 2011, 21:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Jest beka

To jest strona w której można zgłaszać cheaterów (nie wiem czy oficialna, nie wiem co daje, przypadkiem znalazlem szukajac info o reportowaniu)

http://getsatisfaction.com/battlefield3 ... se_hackers


Teraz bekowa część - znalazłem tam siebie :D

Cytuj:
Szakal0x

Check out his stats:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/...

87 kill streak bonus? 4.4 K/D?

I encountered him in this match:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/...

Where he shot down my plane every time I took off, always in one burst. I've seen some good players, but nobody can be that accurate with cannons on a Jet.


Co jak co ale that feels good ;D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 gru 2011, 19:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 gru 2009, 17:45
Posty: 585
Lokalizacja: 52.211975N ,21.020908E
Widzisz. Jesteś "botem" :lol:

_________________
United Legions


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 gru 2011, 13:32 
Offline

Dołączył(a): 12 lut 2003, 23:44
Posty: 5
szakal0x napisał(a):
Jest beka

To jest strona w której można zgłaszać cheaterów (nie wiem czy oficialna, nie wiem co daje, przypadkiem znalazlem szukajac info o reportowaniu)

http://getsatisfaction.com/battlefield3 ... se_hackers


Teraz bekowa część - znalazłem tam siebie :D

Cytuj:
Szakal0x

Check out his stats:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/...

87 kill streak bonus? 4.4 K/D?

I encountered him in this match:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/...

Where he shot down my plane every time I took off, always in one burst. I've seen some good players, but nobody can be that accurate with cannons on a Jet.


Co jak co ale that feels good ;D


I z czego ta radość? :stupid: , że znalazłeś obcy serwis, który w sposób podejżany ściąga informacje ze strony battleloga i w którym grupka nawiedzonych stworzyła własny szablonik gracza. Kto do niego nie pasuje to od razu "hax, bot" itp.
Niech każdy pilnuje własnego podwórka. Od tego są wyspecjalizowane serwisy takie jak:
* Airdale Ops
* AntiCheat Inc.
* Evenbalance
* Game Violations
Wystarczy podpiąć serwer pod taką baze serwisową i żadna łajza na nim nie pogra.
Na marginesie Szakal0x jak Ci kiedyś ktoś ukradnie konto, to się nie dziw jak to się stało, bo takie strony to pewny problem :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 gru 2011, 14:56 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
topaz42 napisał(a):
Niech każdy pilnuje własnego podwórka. Od tego są wyspecjalizowane serwisy takie jak:
* Airdale Ops
* AntiCheat Inc.
* Evenbalance
* Game ViolationsWystarczy podpiąć serwer pod taką baze serwisową i żadna łajza na nim nie pogra.

@up: czy ty wiesz o czym piszesz? Czity/staspady sa po to zeby obchodzic tego typu 'sekjruity' i to robia nagminie. Zadna z powyzszych nie daje gwrancji na 'bezpieczny sex'. Dlatego zglaszaj/zglaszajmy swe podejrzenia zgodnie z instrukcja:

[Yossarian] napisał(a):
Jesli uwazamy, ze ktos jest osoba uzywajaca dopalaczy, lub tuningujaca swoje staty - mozemy poproscic EA o sprawdzenie ananaska. Najlatwiej, poprzez Battlelog.

ObrazekObrazekObrazek
Oto procedura zgloszenia delikwenta do EA - za czity czy tam stat padding, czy tez za lamerstwo :P


i emajl z EA, potwierdzajacy rozpoczecie dochodzenia w sprawie :-*
Obrazek

Oczywiscie, sprawdzmy delikwenta przed rozpoczeciem tej procedury - nie narazajmy sie na zwykla smiesznosc :wink:


Aplikacja powstala w zwiazku mala wykrywalnoscia procederu. Czyli slaboscia systemow anty...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL