Teraz jest 6 paź 2024, 06:31

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 gru 2011, 14:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Wow a już myślałem że idiotów tego kalibru więcej nie ma
topaz42 napisał(a):
I z czego ta radość? :stupid: , że znalazłeś obcy serwis, który w sposób podejżany ściąga informacje ze strony battleloga i w którym grupka nawiedzonych stworzyła własny szablonik gracza. Kto do niego nie pasuje to od razu "hax, bot" itp.
Niech każdy pilnuje własnego podwórka. Od tego są wyspecjalizowane serwisy takie jak:
* Airdale Ops
* AntiCheat Inc.
* Evenbalance
* Game Violations
Wystarczy podpiąć serwer pod taką baze serwisową i żadna łajza na nim nie pogra.
Na marginesie Szakal0x jak Ci kiedyś ktoś ukradnie konto, to się nie dziw jak to się stało, bo takie strony to pewny problem :lol:


Podobny tekst dostałem na pw:

Quiet Killer napisał(a):
A czytałeś gruczole przepisy EA? :stupid: Jeszcze dzisiaj osobiście napisze do EA że bezmózg z polskiego forum udostępnia linki przekierowujące do obcych podejżanych serwisów gromadzących dane z baz EA. Bekniesz za to jak nic. Nawet kolega moderator nie pomoże . Kopia tematu i filmik + zrzuty trafią gdzie trzeba. A potem spamują i płaczą na forach że ktoś im konta kradnie :stupid:


A tu mamy na forum głównym bfa

http://battlelog.battlefield.com/bf3/fo ... 459931603/

Cytuj:
Available routes to report:

GetSatisfaction - http://getsatisfaction.com/battlefield3 ... se_hackers [getsatisfaction.com]



@DOWN: Rżnij głupa dalej.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 9 gru 2011, 16:19 przez szakal0x, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 gru 2011, 16:08 
Offline

Dołączył(a): 12 lut 2003, 23:44
Posty: 5
[Yossarian] napisał(a):
topaz42 napisał(a):
Niech każdy pilnuje własnego podwórka. Od tego są wyspecjalizowane serwisy takie jak:
* Airdale Ops
* AntiCheat Inc.
* Evenbalance
* Game ViolationsWystarczy podpiąć serwer pod taką baze serwisową i żadna łajza na nim nie pogra.

@up: czy ty wiesz o czym piszesz? Czity/staspady sa po to zeby obchodzic tego typu 'sekjruity' i to robia nagminie. Zadna z powyzszych nie daje gwrancji na 'bezpieczny sex'. Dlatego zglaszaj/zglaszajmy swe podejrzenia zgodnie z instrukcja:

[Yossarian] napisał(a):
Jesli uwazamy, ze ktos jest osoba uzywajaca dopalaczy, lub tuningujaca swoje staty - mozemy poproscic EA o sprawdzenie ananaska. Najlatwiej, poprzez Battlelog.

ObrazekObrazekObrazek
Oto procedura zgloszenia delikwenta do EA - za czity czy tam stat padding, czy tez za lamerstwo :P


i emajl z EA, potwierdzajacy rozpoczecie dochodzenia w sprawie :-*
Obrazek

Oczywiscie, sprawdzmy delikwenta przed rozpoczeciem tej procedury - nie narazajmy sie na zwykla smiesznosc :wink:


Aplikacja powstala w zwiazku mala wykrywalnoscia procederu. Czyli slaboscia systemow anty...



To że siedzisz na forum od roku i natrzepałeś ponad 2500 postów wcale nie świadczy że mają one jakąś wartość.
Trolujesz wszędzie gdzie sie daje, w Polsce i za granicami.
Dla mnie istotne jest działanie zgodne z prawem , ten podesłany poradnik to jakieś jaja dla nieudaczników. Pokaż mi podstawę prawną w regulaminie EA dotyczącą pojęcia stats padding. Bo z tego co mi wiadomo, a informacje mam z pierwszej ręki gracze którzy nabyli egzemplarze gry od autoryzowanych przedstawicieli EA i dzierżawiący serwer od dostawcy usług który zawarł stosowną umowę z EA, mogą dowolnie kreować swoją rozgrywkę z wyłączeniem wykorzystywania technik niedozwolonych (bugów, modyfikacji plików itp.)

Baw sie dalej w doradcę, widocznie lubisz sie upajać pochwałami zachwyconych błyskotliwymi wstawkami dziećmi.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 gru 2011, 20:38 
Offline

Dołączył(a): 1 lis 2011, 14:50
Posty: 13
"Stats padding" nie istnieje nigdzie w regulaminie EA. Zauważcie, że Ci co nabijają punkty nie mają czyszczonych stat o ile robią to w rozważny sposób, czyli jest to dozwolone.

Najistotniejsze jest to co napisał topaz42: gracze którzy nabyli egzemplarze gry od autoryzowanych przedstawicieli EA i dzierżawiący serwer od dostawcy usług który zawarł stosowną umowę z EA, mogą dowolnie kreować swoją rozgrywkę z wyłączeniem wykorzystywania technik niedozwolonych (bugów, modyfikacji plików itp.)

Ale niedowartościowani/zazdrośni ludzie nie mogą tego zrozumieć.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 gru 2011, 21:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 16:49
Posty: 245
Lokalizacja: Bar "100 Radów"
bf3frompl napisał(a):
"Stats padding" nie istnieje nigdzie w regulaminie EA. Zauważcie, że Ci co nabijają punkty nie mają czyszczonych stat o ile robią to w rozważny sposób, czyli jest to dozwolone.
Ale niedowartościowani/zazdrośni ludzie nie mogą tego zrozumieć.


Tego jeszcze nie było...

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 gru 2011, 09:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
bf3frompl napisał(a):
"Stats padding" nie istnieje nigdzie w regulaminie EA. Zauważcie, że Ci co nabijają punkty nie mają czyszczonych stat o ile robią to w rozważny sposób, czyli jest to dozwolone.

Najistotniejsze jest to co napisał topaz42: gracze którzy nabyli egzemplarze gry od autoryzowanych przedstawicieli EA i dzierżawiący serwer od dostawcy usług który zawarł stosowną umowę z EA, mogą dowolnie kreować swoją rozgrywkę z wyłączeniem wykorzystywania technik niedozwolonych (bugów, modyfikacji plików itp.)

Ale niedowartościowani/zazdrośni ludzie nie mogą tego zrozumieć.

Oooo... widzę że Quiet Killer poprosił Cię żebyś go bronił na forum bo sam dostał bana. Pozdrów go ode mnie i przekaż że PW które do mnie wysmarował ubawiło mnie do łez. Zwłaszcza ten fragment
Quiet Killer napisał(a):
Nie wejdziesz już na żaden serwer mój, mojego klanu i moich znajomych razem z kolesiami z tego forum i jego fanami.

:lol: Tak się przestraszyłem, że nie będę miał gdzie grać, ze przez tydzień nie odpaliłem BF3 i obawiałem się dotknąć myszki. :lol:
Zresztą swoją mentalność bardzo celnie podsumował w ostatnim zdaniu
Quiet Killer napisał(a):
A to oznacza że na swoim serwerze robie co chcę i z kim chcę , i możecie mi skoczyć

Czuć w tej wypowiedzi pot spływający po plecach, bo tak na prawdę nie jest pewny na 100% czy kiedyś mu konta nie wyczyszczą lub próbując wejść na jakiś serwer nie dostanie kicka za to ze jest stat padderem i jest na czarnej liście graczy, a wtedy jedyne co mu pozostanie to grac na tym swoim serwerze i bawić się w medyka stojącego w kółeczku razem ze swoimi, pożal się boże, kolegami.
Chciałem zauważyć że stwierdzenie "Ale niedowartościowani/zazdrośni ludzie nie mogą tego zrozumieć." które padło z Twoich ust brzmi co najmniej dziwnie jak nie śmiesznie. Zarzucasz nam że jesteśmy niedowartościowani, a sam masz w znajomych osobę która musi się bawić w stat padding, bo go cieszy, że jest 31 pozycja na liście graczy. To się dopiero nazywa niedowartościowanie. I jeszcze go bronisz. :stupid:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 gru 2011, 15:17 
Offline

Dołączył(a): 1 lis 2011, 14:50
Posty: 13
Może nie tyle go bronię, o ile staram się zrozumieć. Czepiliście się go jak "rzep psiego ogona". Co do "Ale niedowartościowani/zazdrośni ludzie nie mogą tego zrozumieć".-no cóż, ale jak inaczej to ująć? Mi to zwisa czy będzie na pierwszej pozycji czy ostatniej-jego sprawa. Nigdy go w grze nie spotkałem, a że ma swój serwer i robi na nim co mu się podoba to chyba nie jest niedozwolone?


Ps.
Aha..I przede wszystkim o nic mnie nikt nie prosił, chyba że was już tak z tym pogięło(jakaś fobia na tym punkcie?) iż tak uważasz :stupid:

Wyluzujmy ludzie i przestańmy obwiniać siebie nawzajem bo robi się to dziecinne. Ja już nikogo nie oskarżam i nikogo nie bronie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 gru 2011, 10:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Dostałem dzisiaj PW od naszego ulubionego Quiet Killera, a jako że nie mogę mu odpisać bo coś jest zablokowane pozwolę ją sobie zacytować w całości i odpowiedzieć w tym temacie.

Quiet Killer napisał(a):
Nie dostałem bana sznurku (osobiście napisałem do admina forum o kasaje konta bo to gorsze niż szambo) - nie polemizuje publicznie z niedorozwojami, bo z takimi dyskutowac to jak szczać pod wiatr.
A bana dostałeś po to żeby tępić takie szpiegujące gnidy, ale jesteś na tyle głupi że nie npotrafisz nawet tego pojąć.


I żeby nie być gołosłownym - to mała próbka tego co mamy w swojej długiej ban-liście
[... CIACH ...] Nie podajemy pełnych GUID-ów, wystarczy ostatnich osiem znaków.

Sokar44


Uploaded with ImageShack.us

Twój ban mnie bardzo zasmucił, zabrałeś mi jedyną radość w życiu jaką było granie na twoim serwerze. Obecnie siedzę przy włączonym Battlelogu i próbuje się połączyć z serwerem i nie mogę. Boże, to takie frustrujące, zupełnie jak oglądanie cukierków przez szybę sklepu, niby są na wyciągnięcie ręki a nie można ich dotknąć i zjeść. Z tego wszystkiego przestałem jeść (jedynie łykam antydepresanty) i z nerwów palę trzy paczki fajek dziennie. Przestałem wychodzić z domu i spotykać się ze znajomymi bo cały czas próbuję się połączyć z tym serwerem. Moje życie legło w gruzach....

:lol: :lol: :lol:
Tak serio to twój ban mnie ubawił do łez. Myślisz, że o niczym innym nie marzę tylko grać na twoim zafajdanym serwerze który tobie i twoim kolegom służy do uprawiania stats paddingu? Spójrzmy prawdzie w oczy, te bany mają służyć tylko i wyłącznie po to żeby nikt nie nagrał jakiegoś filmiku z twoimi zabawami i nie wysłał go do EA bo wtedy mógłbyś mieć kłopoty. Mimo, że próbujesz podkreślać na każdym kroku, że to co robisz jest legalne i masz do tego pełne prawo to dobrze wiesz, że tak nie jest. Co do listy banów to spieszę cię zawiadomić że jestem dumny że znalazłem się w takim zacnym gronie w który tworzą gracze którzy w Battlefielda grają od lat i swoimi umiejętnościami i wiedzą o grze przewyższają o lata świetlne takich zakompleksionych stats padderów jak ty. Jak chcesz to dalej sobie powiększaj e-penisa patrząc na swój nick na liście najlepszych graczy na świecie ale nie zapominaj o tym, że wszystko co osiągnąłeś to wynik nie twojego skilla a wielu godzin spędzonych na żmudnej zabawie z kumplami w stats padding. Nie wiem na co liczysz? Że przyjmą Cię do jakiegoś klanu i będziesz tam gwiazdą bo masz któreś tam miejsce w pięćdziesiątce najlepszych graczy na świecie? Jedna, dwie rundy i wyjdzie na jaw, że umiejętnościami nie przewyższasz mojego kota który czasem się położy na klawiaturze i myszce żeby go pogłaskać i mu wpadnie jakiś frag.

bf3frompl napisał(a):
Może nie tyle go bronię, o ile staram się zrozumieć. Czepiliście się go jak "rzep psiego ogona". Co do "Ale niedowartościowani/zazdrośni ludzie nie mogą tego zrozumieć".-no cóż, ale jak inaczej to ująć? Mi to zwisa czy będzie na pierwszej pozycji czy ostatniej-jego sprawa. Nigdy go w grze nie spotkałem, a że ma swój serwer i robi na nim co mu się podoba to chyba nie jest niedozwolone?


Ps.
Aha..I przede wszystkim o nic mnie nikt nie prosił, chyba że was już tak z tym pogięło(jakaś fobia na tym punkcie?) iż tak uważasz :stupid:

Wyluzujmy ludzie i przestańmy obwiniać siebie nawzajem bo robi się to dziecinne. Ja już nikogo nie oskarżam i nikogo nie bronie :)

Oooo... wybacz, że Cię posądziłem o bronienie Quiet Killera ale to Ty masz go dodanych do znajomych w Battlelogu, a nie ja. Zresztą dziwne jest to, że jesteście znajomymi skoro go jak twierdzisz nigdy w grze nie spotkałeś.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 gru 2011, 10:11 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
edit:
Sidh, IMO, mozesz podac go na pregierz - nalezy taki stworzyc i w tym dziale, poza tym, zglos go do bana z forum.


Sam to zrobie - widze, ze jestem #1 na liscie, heh choc raz ktos mnie docenil :lol:

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 gru 2011, 14:01 
Offline

Dołączył(a): 13 sty 2010, 20:25
Posty: 9
Lokalizacja: Łódź
Zaraz, zaraz, ja też tam jestem, idę po jakiś BroW-ar (upsss sory za reklamę) :D :) - i jest tam prawie cała nasza ekipa, troszkę się chłopiec wystraszył wtopy - buuuuuhhhaaaahahaha

_________________
Ten, który chciał wiedzieć więcej ...
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 gru 2011, 14:31 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:38
Posty: 181
Lokalizacja: Serwery HC
Parę informacji dla naszego ulubieńca Qut.. Killera, który śle na lewo i prawo PM a ma zablokowane ich przyjmowanie.

Grając w Bf3 na "prywatnym" ( opłaconym/wynajętym przez siebie czy innych przydupasów serwerze ) możesz oczywiście robić co chcesz, wyciskać wągry za pomocą defibrylatora, strzelać w kółeczku z koleżkami headshoty, czy robić za pedała podkładając swoje zafajdane dupsko "pod" ich lufę. Dokładnie tak jak to robiłeś wcześniej a zostało zapisane w logach.
Jednakże jeśli to będziecie robić z włączana opcją serwera rankingowego to już nie jest tylko i wyłącznie twoja sprawa i twoich kolegów po "fachu" Statystyki po wszystkich wyczynach idą w świat, gdzie widać jak na dłoni że taki czyrak jak ty pochodzący z polski robi raz za imbecyla a innym razem za "męską dziwkę". Statystyk z rankingowego serwera nie zablokujesz jak więc bądź pewny że

Nie obchodzi mnie co o tym myślisz, jesteś tylko i wyłącznie małym robakiem, który dzięki wywleczeniu na światło dzienne zaczął szybko spadać a już niebawem w ogóle zniknie z rankingu światowego. " Jaka szkoda, a taki pikny był, amerykancki "

Quiet Killer napisał(a):
Tytuł: Jak zglosic podajrzanego gracza (np. cheats, stats padding)
:stupid: twoja głupota, narcyzm i autopromocja jest powalająca. W swoim mniemaniu jesteś "best playerem" - tylko ci pelerynki brakuje . A w rzeczywistości nędzny, podły i zawistny "pump noob" i "noob tuber". Dobrały sie na tym forum pajace z syndromem jedynaka i obrabiają wszystkim dupy. Raportuj dalej "gruczole forumowy" może komuś w EA w końcu zwieracze puszczą i zrobi z wami porządek, bo nawet już tam was mają dosyć.

p.s. wysyłanie szpiegów na serwery nic nie da, cały ten bajzel ze znajomymi i ich znajomymi jest juz w naszej GUID-banliście, a jeśli nie ma to uzupełniamy od ręki (batllelog - dobra rzecz). Dla kaprysu i żeby wam gul poskakał bardziej będe zmieniał IP serwera. :lol:


Życzę przyjemnej "zabawy" wyłącznie na "własnym" serwerze w gronie jakże "szacownych" kolegów po "fachu". Na innych serwerach taki skillowy ogar jak ty mógłby zostać mocno wyśmiany co nie przestawało by "półkownikowi" w tej randze :P

_________________
Pozdrawiam
Ramka Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL