Teraz jest 28 wrz 2024, 17:27

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 187 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 gru 2011, 02:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Mapy OK ale potwierdza się to czego się obawiałem. Dodanie dużej destrukcji otoczenia powoduje totalny chaos. przy tak gęstej zabudowie jak Karkand ta cholerna minimapa tez nie pomaga. Ilekroć gram zastanawiam się po co zmieniali coś co od 1 części gry działało sprawnie :/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2011, 06:30 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2011, 10:20
Posty: 73
na ktorejs mapie jednej lub dwoch, zauwazylem ze jest cos "podboj i szturm" czy cos takiego, gdzie przejmujac 5 flag wroga bitwa sie konczy.
Czy te mapy sa tylko w tym trybie ? czy nie mozna pograc normalnie cq ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2011, 09:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2011, 09:17
Posty: 260
A ja mam takie pytanie: Czy jest jakiś samolot przeciw F-35 po stronie Ruskich? Na trailerach nic nie widać a B2K kupię dopiero za 2 tyg.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2011, 10:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 19:28
Posty: 57
Lokalizacja: Bielsko-Biała
tomaszsz napisał(a):
na ktorejs mapie jednej lub dwoch, zauwazylem ze jest cos "podboj i szturm" czy cos takiego, gdzie przejmujac 5 flag wroga bitwa sie konczy.
Czy te mapy sa tylko w tym trybie ? czy nie mozna pograc normalnie cq ?


Można. Zaznacz sobie Conquest/Conquest Large w wyszukiwarce serwerów.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2011, 10:55 
Offline

Dołączył(a): 8 sie 2009, 10:58
Posty: 159
hamsterOne napisał(a):
A ja mam takie pytanie: Czy jest jakiś samolot przeciw F-35 po stronie Ruskich? Na trailerach nic nie widać a B2K kupię dopiero za 2 tyg.


Nie ma nic nowego, latasz su-35.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2011, 11:07 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
@up kolega nie ma gry (cytowany: hamsterOne) i pyta czy ruskie majac cos co mozna 'w powiecze' uniesc :D tak maja, owe su - ktore to spokojnie daja rade (imo) przereklamowanemym f35b

poza tym:
Szkoda, ze tylko w tym szturmowym cq trybie sa mapki - ale moze pojawia sie, zwykle cq = 2 bazy i np 7 flag do przejecia (rowniez imo)


i na koniec:
hej dare.k:
dare.k napisał(a):
hej.
Czy dodatek można kupić z półki Media lub Empik?

viewtopic.php?f=133&t=40652

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2011, 11:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
Karkand - burdel już na początku - mogli by przed rozpoczęciem walki posprzątać, oczywiście pierwsze co mnie spotkało to po ataku f16 zwalił mi się hotel na łeb mam wrażenie że w tej grze ciągle mnie pech prześladuje.

Wg mnie za duże pole widzenia - fajnie ogarniać wzrokiem całą mapę ale ma to również pewne minusy, np raj dla ciężkiego sprzętu - np strzelanie czołgiem z budki na hotel.I to dotyczy wszystkich mapek - trochę mgły by nie przeszkadzało, a i pewnie fps by doszło.

Bugi mi nie przeszkadzają - np głazy lewitujące z wystającymi drutami, widać moc macza tu swoje palce.

64-ka to nie dla mnie masakra jakaś, a pomyślcie o modzie na 128 osób ;), zostanę przy max 32.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2011, 11:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2007, 20:07
Posty: 63
Tym F35b trzeba się na nowo uczyć latać :-)
Może kiedyś ogarnę.

_________________
Smile, tomorrow will be worse :-)
And the fact that I'm almost 50, doesn't matter!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2011, 13:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2011, 09:17
Posty: 260
ashlon napisał(a):
Nie ma nic nowego, latasz su-35.
szkoda że nie dali miga 29 jak w BFP4F


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2011, 13:25 
Offline

Dołączył(a): 9 sie 2006, 19:15
Posty: 26
Lokalizacja: GD
su daje radę, a to f35 przeciez tylko ma ten swój zwis i to jedyna różnica, chociaż spora bo to taki fajny hamulec, już wczoraj udało mi się w ten sposób kolesia z mojego ogonu przenieść pod dziób, chociaż co ja wiem grałem kilka godzin wczoraj i do tego latałem na myszce.

Ma ktoś może joy-a + pedaly + przepustnicę logitecha g940 i udało mu sie to skonfigurować by działało z bf3 ?, bo jak dla mnie sprzet jest super tylko sterowniki tak spieprzone że tylko płakać, nawet na flight simulator nie mieli profilu.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2011, 14:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 wrz 2006, 11:23
Posty: 35
mam do was pytanie a nie chce zakładać nowego tematu. Kupiłem dzisiaj przez Orgin B2K i niby wszystko git dostałem potwierdzenia na maila, na battlelogu pokazuje mi że mam odblokowany dodatek a jak chce go włączyć to pisze że nie jest wykupiony. Z tego co wyczytałem to teoretycznie 6 grudnia wyszedł patch i powinien być dostępny w origin i po jego wgraniu dodatek trzeba pobrać też przez tą zrytą aplikacje. Nie wyświetla mi ani łatki ani dodatku do pobrania. Może mi ktoś wytłumaczyć o co kaman? tu jest niby poradnik http://blogs.battlefield.ea.com/battlef ... 57399.aspx i w komentarzach wiele osób narzeka na ten sam problem. Co mam teraz robić?
Pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2011, 14:26 
Offline

Dołączył(a): 20 mar 2011, 18:01
Posty: 27
Jedno pytanie czy wy też macie w G53 i w QBB-95 (te narazie tylko odblokowałem) od samego początku zamontowaną na nich lunete x12?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2011, 15:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 02:46
Posty: 551
f35 fajna maszynka, ale można nimi spokojnie polatać dopiero jak przejęte jest lotnisko albo nie ma choć trochę ogarniętych pilotów po przeciwnej stronie. Przy ostrym skręcie użycie hamulca powoduje zatrzymanie samolotu, generalnie trudno jest wymanewrować su. Sterowanie takim myśliwcem mogli by zapożyczyć np. z Saints Row 3 gdzie jednym klawiszem przełącza się tryby między "helikopterowym" i normalnym dla jetów. Mimo iż działko w f35 ma dużo większą szybkostrzelność to wydaje się, że ma jakiś słaby dmg.

Oprócz tego pojazdy lądowe typu lav czy abrams mają tendencję do zablokowywania się na niepozornych przeszkodach typu wrak samochodu czy zniszczony kawałek murka


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2011, 15:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2009, 13:19
Posty: 21
Vuko napisał(a):
Jedno pytanie czy wy też macie w G53 i w QBB-95 (te narazie tylko odblokowałem) od samego początku zamontowaną na nich lunete x12?


Odblokowałem niedawno G53 i sam się zdziwiłem ze dają do takiego pistolecika taką lunetę.

Ogólnie rzecz biorąc DICE będzie musiało jeszcze jakiegoś patcha skrobnąć, bo występuje wiele drobnych błędów takich jak np. znikanie broni, postaci i przeciwników.

Swoją droga, wiecie może czy wykonując jakaś cześć nieodblokowanego jeszcze zadania to jest to uwzględniane w statystykach, czy dopiero po jego odblokowaniu?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2011, 15:48 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Habas napisał(a):
Swoją droga, wiecie może czy wykonując jakaś cześć nieodblokowanego jeszcze zadania to jest to uwzględniane w statystykach, czy dopiero po jego odblokowaniu?


viewtopic.php?f=133&t=40671&p=572498#p572498

na b.logu, w grze i statch np:
www.bf3stats.com

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 187 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL