Teraz jest 28 wrz 2024, 17:32

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 187 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 gru 2011, 15:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lut 2010, 11:32
Posty: 16
Lokalizacja: Norwegia
Nie do końca się zgadzam z przedmówcami że "SU-ka" wymięka przy "F-ce", właśnie powalczyłem trochę na Wake Island, wprawieni wiedzą że mapa dogodna do walki w powietrzu, nie jestem asem przestworzy ale kurde w SU-ce rozniosłem w drobny mak 4 F-ki i parę czołgów. Fakt że nie można się wychylić z pozycją na ogonie ale jak już się ładnie ustawić to seria z karabinka (bez ulepszonej taśmy) roznosi F-kę. Rzadko latam z rakietami PP i tym razem się nie przydały, zresztą raczej nie jest łatwe zdjęcie tej F-ki jakimikolwiek rakietami, wprawiony pilot przy opanowanej sztuce latami F-35 nawet bez flar zrobi unik (tak mi się wydaje). To tyle w temacie :)

Ogólnie dodatek ZAJEBISTY

P.S.
Ale Ci co grali w BF2 (ja na przykład) trochę na początku nie ogarniają tego chaosu i kolorystyki ;)

P.S. 2
Fajnie zmieniona plaża na WI :)

_________________
"Niech Bóg zlituje się nad mymi wrogami, bo ja tego nie zrobię"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2011, 16:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 21:26
Posty: 358
Lokalizacja: Białystok
Też tak miałem po wpisaniu kodu z pudełka. Trzeba swoje odczekać, mi wystarczyło 2 rundy w podstawce (na koniec rundy pojawiła się plansza z zadaniami z BTK) i potem wylogowanie z Battleloga (przyciskiem w prawym górnym rogu), ewentualnie jeszcze restart Origina.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2011, 16:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 wrz 2006, 11:23
Posty: 35
ja również kupiłem dzisiaj przez Origin B2K i powinien wyskoczyć mi w programie że jest do ściągnięcia - nie ma nic. Na battlelogu mam odblokowane bronie itp. ale jak chce się dołączyć do gry pisze że nie mam dodatku :evil: co robić?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2011, 17:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 21:26
Posty: 358
Lokalizacja: Białystok
Po wpisaniu w Origin kodu w Battlelogu od razu się pojawił (komunikat na głównej i u znajomych) że gracz taki to a taki zakupił BTK, mimo to nie mogłem zagrać w dodatkowe mapy.
Cierpliwie trzeba poczekać aż ich system załapie i jazda...

Nic nie ma do ściągania jak masz nowy patch.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2011, 17:03 
Offline

Dołączył(a): 4 gru 2011, 20:15
Posty: 3
jak narazie jedna wielka porażka, nooby walą z rpg do piechoty bez przerwy, tłumacząc się unlockami. Jakby mieli skilla to waliliby do pojazdów ale nie bo tak łatwiej. Nooby obrzydzają b2k


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2011, 17:05 
Offline

Dołączył(a): 1 sty 2007, 19:43
Posty: 9
Panowie mi zadziałało b prosto trzeba sie wylogowac z Battleloga i zalogowac na nowo
Dziękuje za pomoc


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2011, 17:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 02:46
Posty: 551
Nooby przez spam rpg/m320 i kompletny brak współpracy obrzydzają całą grę w bf3, no cóż taka jest cena popularności tytułu i kampanii reklamowej.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2011, 17:23 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
@up: zmien serwery na ktorych grasz, szczerze: mi nie doskwieraja nawet snajerzy (za bardzo)^^

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2011, 18:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
dedoha napisał(a):
Nooby przez spam rpg/m320 i kompletny brak współpracy obrzydzają całą grę w bf3, no cóż taka jest cena popularności tytułu i kampanii reklamowej.

Ten cały spam jest z powodu genialnego systemu unlocków nowych broni.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2011, 18:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 cze 2007, 12:05
Posty: 1075
Lokalizacja: Bydgoszcz
Racja, trochę przeszkadza to spamowanie rakietami i m320 ale nie ma tragedii mimo wszystko :) Co do broni, odblokowałem dzisiaj L85A2 i broń jest świetna, strasznie celna i naprawdę przyjemnie się nią gra. Również odblokowałem dzisiaj L96 i jak trochę pogram to również się wypowiem co do niej :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2011, 20:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sty 2008, 13:28
Posty: 38
Lokalizacja: Gdańsk
Postanowiłem sprawić sobie ten dodatek, lecz zastanawia mnie bezpieczeństwo co do kupna przez ten "Zjeb...y" program Origin.
Nie ma obawy przy płaceniu karta ? - co by później nie okazało się największym wyciekiem danych kart jak to było w PS :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2011, 20:14 
Offline

Dołączył(a): 23 lis 2011, 13:04
Posty: 28
Lokalizacja: Bielsko-Biała
szakal0x napisał(a):
hatomi napisał(a):
Mam taki sam problem z uruchomieniem dodatku jak Maciek17. Oto odpowiedź EA
"Witam serdecznie,
Dziękujemy za kontakt z Centrum Pomocy Technicznej Electronic Arts.

Osoby posiadające kod do dodateku „Powrót do Karkand” w wersji pudełkowej będą miały dostęp do DLC 15.12.2011.
Przepraszamy za utrudnienia.

Pozdrawiam,
EA Centrum Pomocy."



Ale to było wiadome już od dawna, podawane w oficialnych terminarzach nawet było



Ja miałem taki sam problem ale zastosowałem rozwiązanie jakie podpowiada inny użytkownik w dziale prbolemy. A mianowicie wylogować i zalogować się na głównej stronie battlelogu. Wyjść i wejść ponownie od co cała filozofia i biega się po nowych mapach.

Moje wrażenia...są gigantyczne zwłaszcza jedna biega się po mieście gigant grałem 32 vs 32 i kurka ciężko przeciwnika znaleźć tzn ciężej niż np na kaspijskiej granicy, która przecież też jest wielka.
Dużo budynków - spektakularne zniszczenia. Pożyjemy zobaczymy jak to się będzie rozwijać. Podstawowe mapy człowiek ma opanowane więc gra się sprawniej, szybciej, skuteczniej.

Pozdrawiam

_________________
Jeśli góra idzie do Ciebie, a nie jesteś Mahometem... spierdalaj, bo to lawina.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2011, 22:59 
Offline

Dołączył(a): 2 paź 2011, 12:41
Posty: 23
Odniósł ktoś takie wrażenie, że kolory są strasznie wyblakłe :shock:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2011, 23:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2010, 19:31
Posty: 327
Mi bardziej kolorystyka WI przypomina tą z Unreal Tournament 3.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2011, 23:35 
Offline

Dołączył(a): 29 mar 2010, 13:26
Posty: 70
Grałem na mapie Wake Island i umieszczenie ostatniego spawnpointa ruskich to KU**A jasna kpina !!!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 187 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL