Teraz jest 25 wrz 2024, 00:29

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 gru 2011, 10:49 
Offline

Dołączył(a): 13 sty 2010, 15:57
Posty: 33
Siemanko All,

Ci z Was ktorzy juz odblokowali G53 wykonujac Assignments "Fixing It" niech laskawie powiedza w jakich okolicznosciach zabili wroga sprawarka ?!?!? Probowalem juz duzo razy i nic, jedyne co mi przychodzi do glowy to ustawka z kims ?

Co Wy na to powiedzcie jesli nie ustawka z kolesiem to jak ? :)

Pozdro
M.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2011, 10:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2006, 10:32
Posty: 789
Lokalizacja: 3miasto
Przecież to banalne, zaczaj się na jakiegoś snajpera i zamiast kosę w plecy to przypiecz mu dupsko :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2011, 11:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2009, 18:43
Posty: 110
Lokalizacja: Bielsko Biała
Dokładnie jak kolega powyżej napisał. To banał, zawsze znajdziesz okoliczności sprzyjające do zabicia nożem, trochę pobiegaj flankami, spróbuj znaleźć się "na tyłach wroga", wyczekaj moment i uderz, tylko zamiast noża użyj spawarki.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2011, 11:23 
Offline

Dołączył(a): 13 sty 2010, 15:57
Posty: 33
Zrobie tak jak mowicie - w ten weekend bede spawal dupska snajperom :):):) - qrwa to bedzie prawdziwy nagly atak spawacza ! :)

Pozdrowka I udanego rzeznienia w weekend !

M.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2011, 11:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 maja 2008, 18:39
Posty: 44
Lokalizacja: Nysa
Zabić spawarką jest bardzo prosto, tak jak napisali powyżej, wystarczy zamiast kosy przypiec komuś dupsko.

Znacznie trudniej jest wykonać drugą misję spawarką, tzn. zabić wroga w pojeździe przy użyciu spawarki. Męczyłem się nad tym z 5 godzin. Za każdym razem jak pojazd już był blisko wybuchu wróg wyskakiwał i dupa, a musi on siedzieć do końca w pojeździe...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2011, 11:46 
Offline

Dołączył(a): 9 mar 2010, 12:32
Posty: 19
Sam się namęczyłęm z tym zadaniem a szczególnie jak już pojazd został rozwalony ale ja w tym samym momencie zostałem zabity, to wtedy też niestety nie zalicza. Aż pewnego razu trafiłem na jednego osła co się zablokował i jakoś udało mi się go zespawać. Co nie zmienia faktu, że też długo to zajmuje w ogóle trudne jest te zadanie, chyba jedne z bardziej absurdalnych poza achivmentem do szturmowca "win 5 sqdmg". Życzę powodzenia pozdrawiam :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2011, 11:57 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Nucac stara zolnierska piosenke:
viewtopic.php?f=133&t=40671
polecam lekture


[Yossarian] napisał(a):
$c(o)rn78 napisał(a):
machniol napisał(a):
Dodatek zajebisty
Ino niech ktos mi powie jak odblokowac pp12 2goddziny zaliczylem ale to jest ta pierwsza rzecz

PP12 to nie wiem jak odblokować, wiem jak odblokować PP19. 2 godz. na Karkandzie + zdobyć dzięsięć flag w Podboju + uzbroić 10x m-com w Szturmie.


Ze pojawiaja sie pytania (malo rozgarniete) to norma, ze ten topik (o unlockach broni B2K) zostal zaspamiony przez oblatanego kolege, nie majacego swiadomosci, ze inni moga nie byc tak oblatani, a w koncu zamkniety, nalezy podziekowac jemu i zamykajacemu modowi.


W tym topiku jest informacja o odblokowaniach broni zwiazanych z B2K

viewtopic.php?f=133&t=40671

+ extra filmik instruktazowy o B2K i odblokowaniach (miedzy innymi).
http://www.youtube.com/watch?v=dJ2A_n1J ... AAAAAAAAAA


napisalem o userze Astinz & modzie WojtaaSs... obaj w goracej wodzie kapani...


okazuje sie, ze zamkniecie tego tematu to blad...


Jesli chodzi o spawarke: fakt: snajper, i serwery 64 sloty. Mnostwo tego lezy bezsensownie na obrzerzach mapki (3 wczoraj zespawalem, jednego po drugim - lezeli kilka mtr od siebie).

Moze jednak dobrze otworzyc go z powrotem (topik). Poniewaz, teraz wiara bedzie sie lamac: Jak zespawac tanka?!, dla QBZ-95B...
A przeciez mozna autko... itp itd...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2011, 12:33 
Offline

Dołączył(a): 9 gru 2011, 14:37
Posty: 13
Jeśli już o unlockach mówimy... Jak zrobić lub co oznaczają te czynności:
- 2 mortar kills
- 50 Suppression Assists
- 5 Laser Designations
- 50 Spot Assists
- Arm 10 MCOMs


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2011, 12:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2009, 18:43
Posty: 110
Lokalizacja: Bielsko Biała
- 2 mortar kills - 2 zabicia moździerzem
- 50 Suppression Assists - 50 przygwożdżeń (strzelasz do kogoś przygwożdżając go a ktoś inny zabija to masz taką asystę)
- 5 Laser Designations - 5 oznaczeń celu laserem (soflamem snajpera)
- 50 Spot Assists - 50 zauważeń wroga (wciskasz Q oznaczając żołnierza czy pojazd wroga, ktoś go zabija to masz asystę)
- Arm 10 MCOMs - uzbrajasz 10 Mcomów (bankomatów) w Rushu (szturmie)

[edit]
Tip do zadania ze zniszczeniem pojazdu wroga spawarą: Można zespawać moździerz :? , na forum battleloga piszą, że działa nawet jak moździerz stoi bez obsługującego (nie chce mi się wierzyć ale może ktoś to sprawdzi). Źródło:
http://www.youtube.com/watch?v=fANjHjFPvEo

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 16 gru 2011, 13:48 przez $c(o)rn78, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2011, 13:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2010, 19:31
Posty: 327
@[Yossarian]
Okazuje się, że w Twoim temacie nie było odpowiedzi na żadne z zawartych pytań. Były tylko obrazki, które widzieli wszyscy gracze BF3 w Battlelogu i kilka informacji (które uważam za słusznie tam zamieszczone). Po za tym nie sugerowałem zamknięcia topicu tylko stwierdziłem, że część Twojego postu jest zbędna bo jest bezużyteczna na grubszą skalę. Oczywiście, to że napisałem o dyskusji na temat unlocków za słuszne to nie wziąłeś pod uwagę. Decyzja o zamknięciu zapadła ze strony moda, ponieważ Ty nie potrafisz przyjąć krytyki i zachowujesz się po prostu w sposób chamski (sam jesteś sobie winien). Skończ drążyć temat i robić z siebie wielce poszkodowanego na każdym kroku bo Twój topic został zamknięty.

Jeżeli tak nad tym ubolewasz to załóż temat w którym będą zawarte jakieś użyteczne informacje (chociażby co oznaczają jakie czynności i jak można je w prosty sposób wykonać) , a nie poszedłeś na łatwiznę i wkleiłeś kilka zdj które zupełnie nie rozwiązują żadnego z problemów.

Edit:
To przestań do tego SPAMu prowokować (właśnie dlatego zamknięto topic, teraz prowokujesz ponownie) i zacznij robić coś użytecznego (jak w drugiej części Twojego postu) zamiast wszędzie wtrącać o tym jak skończył Twój topic i jacy to jesteśmy źli i niedobrzy. A co do czytania ze zrozumieniem to chyba Ty masz jakiś problem, bo pisałem że sam pomysł stworzenia takiego wątku i udzielania w nim informacji uważam za słuszny (tak pisałem o zamkniętym topicu), ale oczywiście Twoje ego ucierpiało ponieważ nazwałem część Twojego topicu za bezużyteczną i koniecznie musiałeś odpisać w sposób chamski. Licz się z konsekwencjami swoich postów, a do takich sytuacji nie będzie dochodzić.

Ps. To niech te obrazki mają jakiś sens. Chyba, że mówisz o użytkownikach z podstawówki.

Piospi: Prawda, ale proszę o konkretne wypowiedzi od tej pory.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 16 gru 2011, 14:19 przez Astinz, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 gru 2011, 20:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 cze 2007, 12:05
Posty: 1075
Lokalizacja: Bydgoszcz
Potwierdzam z tym moździerzem. Można go zespawać i zalicza (nawet jeśli w trakcie koleś przestanie z niego strzelać) :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 gru 2011, 20:58 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Tu maly cytacik:
Piopsi napisał(a):
Prawda, ale proszę o konkretne wypowiedzi od tej pory.


jeszcze raz:
SPAWAMY PUSTEGO AMTRACA (jako rusek - np WAKE ISLAND, tryb: CQL) i mamy zaliczenie zniszczenia pojazdu, potrzebnego do unlocka QBZ-95

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2011, 10:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
[Yossarian] napisał(a):
SPAWAMY PUSTEGO AMTRACA (jako rusek - np WAKE ISLAND, tryb: CQL) i mamy zaliczenie zniszczenia pojazdu, potrzebnego do unlocka QBZ-95

Sposób działa na 100% i jedyna trudną częścią jest podbiec do Amtraca, bo czasami ktoś się w nim może odrodzić i nas ustrzelić. Mi oprócz tego że wpadło zniszczenie pojazdu palnikiem to na dodatek dosłownie na sekundę przed zniszczeniem ktoś się w nim odrodził. No cóż, miał gość niefarta a ja dodatkowego killa spawarą.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2011, 12:07 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Musi dzialac bo to jest najprostsze dostepne rozwiazanie w grze! Dlaczego? Bo amtrac jest zawsze na tej malej wysepce, na kazdym normalnym serwie na swiecie. Bo amtrac w grze, jest nie do przejecia przez strone rus, mozna go jedynie zniszczyc...
Szukanie mortara lub innej szansy z pojazdem wroga to nie jest najlepszy i najpewniejszy pomysl...


HINT: tylko spawac do pojawienia sie uszkodzenia pojazdu (+100pkt) potem odejsc i odczekac kilkanascie sekund, przespawanie grozi samobojem^^

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2011, 12:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
[Yossarian] napisał(a):
HINT: tylko spawac do pojawienia sie uszkodzenia pojazdu (+100pkt) potem odejsc i odczekac kilkanascie sekund, przespawanie grozi samobojem^^

Mnie nie zabiło. Spawałem od tyłu (bez skojarzeń, proszę :wink: ) o ile to ma jakieś znaczenie. Możliwe że wybuch zniszczonego pojazdu zadaje większe obrażenia na boki niż na tył albo po prostu miałem farta. Zupełnie nie pomyślałem żeby go pospawać dopóki się nie zapali, a potem go zostawić aż sam się zniszczy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL