Teraz jest 28 wrz 2024, 17:42

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 187 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 gru 2011, 20:48 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2011, 03:31
Posty: 42
Witam, narazie odblokowalem FAMASa, G53 i L85A2. G53 nie gralem jeszcze wogole, L85A2 gralem narazie 5 min bo chce pocieszyc sie jeszcze FAMASEM, ale jesli chodzi o sile ognia i celnosc L85 w wersji podstawowej to jestem mile zaskoczony jak na pierwsze 5 min. Natomiast jesli chodzi o FAMASA to z poczatku bez celownika HOLOGRAFICZNEGO, CIEZKIEJ LUFY i RACZKI bylo ciezko ale teraz z tymi 3 dodatkami bron ta jest tak samo swietna jak AEK 971, to znaczy duza szybko strzelnosc, calkiem dobra celnosc i zadowalajaca sila razenia. Na daleki dystans tez sie nadaje tylko, ze trzeba strzelac seriami. Tak to wali sie we wszystko ogniem ciaglym.

A wy co mozecie powiedziec o L85A2 i G53 ??? Pozdrawiam

P.S. co sadzicie o QBZ 95B?? jak sila ognia, celnosc itp?? Czy lepiej zostac ptzu G53 ewentualnie wrocic do SG553 i G36C ???


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 gru 2011, 20:55 
Offline

Dołączył(a): 26 sie 2011, 21:45
Posty: 113
G53 jest w miare dobrą bronią , lecz troche denerwuje słaby damage na dalszy dystans , wkońcu to bron mechanika.
L85 jest dla mnie bardzo dobrą bronią , celność i damage jest w miare.
QBZ-95 słabee.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2011, 01:03 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2011, 03:31
Posty: 42
DamianXPL napisał(a):
G53 jest w miare dobrą bronią , lecz troche denerwuje słaby damage na dalszy dystans , wkońcu to bron mechanika.
L85 jest dla mnie bardzo dobrą bronią , celność i damage jest w miare.
QBZ-95 słabee.

to w takim razie lepiej pozostac przy SG553 czy miedzy nim a G53 nie ma roznicy??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2011, 01:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 cze 2007, 12:05
Posty: 1075
Lokalizacja: Bydgoszcz
Jeśli masz odblokowane G53 to pograj a sam ocenisz czy Ci się dobrze tym gra czy nie :) A potem oceń czym lepiej.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2011, 12:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2011, 09:17
Posty: 260
hamsterOne napisał(a):
tam 4 frajerów stoi w kółeczku i farmią sobie punkty na zasadzie kill - reanimacja, kill -reanimacja. Śmieszne i żenujące. Chciałem napisać to w wątku o zgłaszaniu cheaterów ale zamknęli wątek. Gdzieś na tym forum był filmik, który pokazywał jak to robią. Powiedzcie czy to jest legalne i nadaje się do zaraportowania? :roll:

rambo0072 napisał(a):
Raportuj. Wchodzisz na profil gracza i w prawym górnym roku jest wykrzyknik. Klikasz go, wpisujesz czemu raportujesz i finito.
Eee chyba jednak nie, biedni idioci i tyle. Wczoraj miałem do czynienia z naprawdę bezczelnymi cheaterami, ale o tym za chwilę. W każdym razie robienie czegokolwiek bez używania hacków i błędów gry raczej nie powinno być karalne. Ostatnio zorientowałem się, że można "pofarmić" punkty wbijając się na prawie pusty conquest np. wielki bazarek i jeździć po mapie przejmując terytoria. Przeciwnik jakiś normalny musi być, bo inaczej po przejęciu wszystkich celów skończymy na około tysiącu punktach i tylko czekamy do końca aż się kupony skończą. Kiedy jest przeciwnik można wyciągnąć gdzieś 5 tys do 10 tys punktów, nawet jak się nie wygra. Przy tym runda nie musi być długa. Dlatego kuracja elektrowstrząsami na przemian ze strzelaniem sobie w łeb nie wygląda mi na dużo bardziej wydajną.
Bo...
1. trzeba mieć serwer gdzie nie będzie nam nikt przeszkadzał
2. trzeba mieć kolegów którzy będą chcieli nam pomóc w takim farmieniu

A co do prawdziwych cheaterów:

Nie zauważyliście może ostatnio jakiegoś wysypu hacków?
Wczoraj, około północy 3 razy pod rząd miałem z tym do czynienia na operacji metro. Najpierw koleś z jednego końca mapy sobie stał supportem i zabijał masowo ludzi na drugim końcu. Wyszedłem, po czym na następnym serwerze jakiś dwóch kolesi zapadło się pod podłogę przy punkcie "peron" i zabijało wszystkich którzy stali na tej podłodze. Wyglądało to przekomicznie; ci którzy bronili flagi wystarczyło, że wskoczyli na byle pudło / stołek aby nie zaliczyć zgona. Obrazek jak z horroru klasy D o ludziach uciekających przed szczurami. Na kolejnym serwerze znowu inny koleś, tym razem w mojej drużynie posiadał magiczny LMG za pomocą którego zabijał siłą umysłu - zawsze i wszędzie - każdego w każdym punkcie mapy.

Dla zainteresowanych (zapamiętałem tylko tego ostatniego) to była ta bitwa:
http://battlelog.battlefield.com/bf3/ba ... 1678864/1/
cheater oczwiście #1; o tamtej porze nazywał się "unhack" zmienił nick na "why_hack".


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2011, 18:15 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2011, 03:31
Posty: 42
Jacaaa napisał(a):
Jeśli masz odblokowane G53 to pograj a sam ocenisz czy Ci się dobrze tym gra czy nie :) A potem oceń czym lepiej.

wiem ze moglbym sam testowac ta giwere , ale niechce mi sie marnowac na nia czasu skoro jest do bani wiec ide na latwizne i pytam ludzi ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2011, 19:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 cze 2007, 12:05
Posty: 1075
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ale czy to ma znaczenie czy komuś dobrze się tym gra? :wink: Zawsze będzie tak, że wiele osób będzie na daną broń narzekać a reszta będzie potrafiła tą bronią wymiatać. Ja jestem zdania, że takie pytania to jedynie warto zadawać sobie, przełamać się, samemu pograć i samemu ocenić :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 gru 2011, 02:52 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2011, 03:31
Posty: 42
Pogralem juz troche L85A2 i powiem szczerze ze jest to calkiem dobra bron i byla by pewnie jedna z moich ulubionych gdyby nie istnial FAMAS i AEK-971, te dwa karabiny sa mi najlblizsze i wg mnie najlepsze dlatego predzej czy pozniej do nich wroce i pozsotawie calkiem dobry, szybkostrzelny i celny L85A2


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 gru 2011, 12:42 
Offline

Dołączył(a): 27 kwi 2006, 11:20
Posty: 163
Lokalizacja: koło Oświęcimia
Macie też takie wrażenie że mapy z dodatku ładują się 10x szybciej? Nawet muzyczka podczas ładowania nie zdąży się rozkręcic natomiast mapy z podstawki ładują się znaaacznie dłużej (chodzi o ustawienia ULTRA)

_________________
Pipka :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 gru 2011, 12:44 
Offline

Dołączył(a): 2 lis 2011, 21:10
Posty: 13
oktawian1 napisał(a):
Pogralem juz troche L85A2 i powiem szczerze ze jest to calkiem dobra bron i byla by pewnie jedna z moich ulubionych gdyby nie istnial FAMAS i AEK-971, te dwa karabiny sa mi najlblizsze i wg mnie najlepsze dlatego predzej czy pozniej do nich wroce i pozsotawie calkiem dobry, szybkostrzelny i celny L85A2


L85A2 szybkostrzelny? Chyba nie grałeś tą bronią...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 gru 2011, 15:03 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2011, 01:44
Posty: 112
L85A2 nie jest szybko szczelną bronią.. można napisać, ze idzie w parze z AKS-74u .. moje ulubione bronie ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 gru 2011, 15:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2011, 22:20
Posty: 9
Mapy z dodatku znacznie szybciej się ładują ku naszemu zadowoleniu : ) Z podstawki wolniej ale odnoszę wrażenie, że trochę szybciej niż wcześniej. AWESOME

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 gru 2011, 15:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 21:26
Posty: 358
Lokalizacja: Białystok
Rudzik82 napisał(a):
L85A2 nie jest szybko szczelną bronią.. można napisać, ze idzie w parze z AKS-74u .. moje ulubione bronie ;)

Do czego służy i na co wpływa w broni ta szybka szczelność? :omg:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 gru 2011, 16:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Fomas napisał(a):
Do czego służy i na co wpływa w broni ta szybka szczelność? :omg:

Jak się szybciej bron uszczelni to mniej gazów ucieka nie w tą stronę co trzeba i pocisk leci szybciej.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 gru 2011, 20:53 
Offline

Dołączył(a): 29 mar 2010, 13:26
Posty: 70
B2K jakoś taki średni dodatek dla mnie. Mapy dla mnie jako nowego gracza BF (gram dopiero od BFBC2) szału nie robią.
Chociaż muszę przyznać, że na mapie Karkand jadąc w pojeździe można wybitnie odczuć jak słabę są pojazdy na zurbanizowanym polu walki.
Największe zastrzeżenia mam do X35, które po prostu służy jako transporter :D, bo do walki to, to się w ogóle nie nadaje. Po zmiany strony na Gulf of Oman, z palcem w D**** potrafiłem rozłożyć 2 X35.
Trochę OP jest chyba PP-19 ze swoją ilością amuniacji, świetna broń dla każdej klasy.
Zwiększonej destrukcji też jakoś nie odczułem. Myślałem, że wielkie budynki będzie można rozwalać, a tu nic...
Zachwalany Wake Island też jakoś mnie nie uraczył. Jest to oczywiście wyróżnająca się mapa, ale przez swoją brudną kolorystykę traci w moich oczach.

Dla mnie B2K to poprsotu brakująca część gry, która powinna być integralną częścią gry wydaną w dniu premiery.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 187 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL