Teraz jest 29 wrz 2024, 13:18

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 214 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 gru 2011, 19:46 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2011, 02:27
Posty: 32
Ale np ja i kumpel mamy wyzerowane staty ;/ mam nadzieje ze to tylko podczas tej zwiechy... bo jak nie to ponad 240h grania pójdzie sie je... kochać daleko... poza karkand ;/

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Origin
PostNapisane: 15 gru 2011, 19:17 
Offline

Dołączył(a): 15 gru 2011, 18:58
Posty: 1
Witam, mój problem polega na tym, ze podczas włączania gry pojawia mi się takie oto okno http://imageshack.us/photo/my-images/854/bf3q.jpg/ zrobiłem to co jest napisane zrobiłem reinstalacje gry ale wciąż mi się takie coś pokazuje, wiecie może czym to jest spowodowane? Proszę o pomoc


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2011, 21:07 
Offline

Dołączył(a): 13 gru 2011, 21:26
Posty: 4
Miałem to samo jak mi Winda 7 mi padła (ach ten OC)... zainstalowałem na szybko Vistę 64x SP2 i to się pojawiało, dopiero teraz jak wróciłem do 7mki jest ok. :roll:

_________________
System: Windows 7 64x SP1. CPU: C2D E6550 3,5Ghz. GPU: Sapphire HD5770 1GB. Płyta: GA-P35-DS3. Ram: DDRII GoodRam Pro 1111Mhz 2x2GB.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2011, 23:04 
Offline

Dołączył(a): 15 gru 2011, 22:47
Posty: 1
Witam...

Zakupiłem oryginalną gre Battlefield 3... No i wiadomo chce ją zainstalować poprzez płytę ale musiałem pierwsze zainstalować Origin. Więc zainstalowałem, podałem kod gry wszystko mi zaakceptowało no i dałem instalacje poprzez ten program. No i tu pojawia się problem tej idiotycznej instalacji a mianowicie zamiast instalowac z płyty, pobiera gre (15,6 gb) od 14:00 (teraz jest 22:00) mam 10,75 % postepu i 42,6 kb/s szybkości. I napewno nie jest to instalacja która ma przebiegać tylko zwyczajnie pobiera z serwera ea. Próbowałem restartowac ten badziewny program, wylogowywać itp.

Proszę o podanie rozwiazania jak normalnie zainstalowac gre z płyty?

Pozdrawiam...


PS. Za 110 zł tyle problemów? Pierwszy raz spotykam się z takim utrudnieniem dla użytkowników i to za tyle kasy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 gru 2011, 15:39 
Offline

Dołączył(a): 7 paź 2011, 18:17
Posty: 3
Chałbym sobie zakupic BF3 lecz dowiedzialem sie ze do tego produktu potrzebna jest platforma origin. Chcialem zobaczyc czy ta platforma dziala na moim kompie i okazalo sie ze nie. Wyskakuje komunikat ze do pierwszego logowania wymagane jest dostep do sieci. Próbowałem juz wszystkich spobow wylaczalem zapore, antywirusa, powlaczalem wszystkie proxy i nadal mi nic nie dziala. W czym moze byc problem.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2011, 13:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 maja 2007, 16:13
Posty: 4
Adamsss napisał(a):
..."Wystąpił błąd. Przepraszamy.
Aplikacja Origin nie jest zainstalowana na tym komputerze. Program jest niezbędny do uruchomienia gry. Zainstaluj program Origin ponownie."...

Instalowałeś grę w folderze domyślnym czyli program files ?
Origin też w domyślnej lokalizacji ?
Usuwałeś symbol "TM" z nazw ścieżek dostępu do plików z grą i z rejestru systemowego ?
Mam to samo.
Ktoś już się z tym uporał ?

Update:
-Ok ruszyło po zainstalowaniu Origin do folderu gry.
Np. u mnie była to lokalizacja:
c:\gry\BF3 tu zainstalowałem Origin
Natomiast gra była zainstalowana w
c:\gry\BF3\Battlefield 3


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Problem z Orgin
PostNapisane: 25 gru 2011, 15:09 
Offline

Dołączył(a): 25 gru 2011, 14:58
Posty: 2
Witam !
Mam problem z programem Orgin , gdyż nie wykrywa on mojej nowej gry Battlefield 3.
Gdy kupiłem tą grę okazało się że działa ona tylko na systemy Windows 7 i Windows Vista . Po jakimś czasie zmieniłem swojego Win. XP na Win 7.
Włożyłem płytę (CD 1 ) i wszystko było ok . Ten cały Orgin zainstalował się już i wszystko było w porządku do czasu gdy zalogowałem się już i pojawił się taki tekst (Program Orgin nie wykrywa żadnej gry ) . Na Windowsie XP wszytko było ok grę mi wykrywało , ale gdy tylko zmieniłem system na Win 7 gry mi nie wykrywa .
Bardzo proszę o pilną odpowiedź w tej sprawie !
Z góry Dziękuję !

Więc Tak !
Instalowałem Orgin oraz gre na dysku ( E ) .Tak jak mówiłeś , lecz nie uswałem zadnego ,,TM'' .
Po prostu Orgin nie wykrywa mojej gry gdyz z Win XP zmieniłem na Win 7 . Nie mam pojęcia dlaczego na XP normalnie mi wykrywał grę , ale wiadomo dlaczego nie mogłem grać na XP.
Proszę o pomoc !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Konto orgin
PostNapisane: 31 gru 2011, 16:54 
Offline

Dołączył(a): 3 gru 2011, 22:48
Posty: 13
Znajomy prosił mnie o pomoc w następującej sprawie:
Jego 15-letni syn zainstalował BF3 i założył konto podając podczas rejestracji swój wiek no i obecnie gra nie działa, gdyż jest od 16 lat, a nowego konta nie można założyć, gdyż klucz został już wykorzystany. Co zrobić, proszę o pomoc.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Konto orgin
PostNapisane: 31 gru 2011, 17:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 wrz 2011, 18:23
Posty: 79
Lokalizacja: Dublin/IRL
Być może jak edytuje w profilu na EA.com to gra ruszy, warto spróbować. Niech zaloguje się podając te same dane ( login i hasło ) co w Origin.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2012, 17:30 
Offline

Dołączył(a): 1 sty 2012, 13:19
Posty: 7
Proszę zobaczyc jak wygląda moje konto na origin, a jak wygląda konta na
którym idzie normalnie grac LINKI:
http://imageshack.us/photo/my-images/60 ... yglad.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/19 ... yglad.png/
Jak widac u mnie brakuje u góry zakładki SKLEP oraz z prawej strony
znajomych, avataru profilu. Czyli cos z nim jest nie tak.
Już sam nie wiem (...) Czekam na odpowiedz i pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sty 2012, 11:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 paź 2010, 20:04
Posty: 30
Lokalizacja: Bydgoszcz
Rozwiązane.


Ostatnio edytowano 3 sty 2012, 22:36 przez Crash275, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sty 2012, 22:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 paź 2010, 20:04
Posty: 30
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wybaczcie za post pod postem, ale teraz mam kolejny problem a mianowicie taki komunikat podczas próby pobrania bf'a 3 przez Origin: http://imageshack.us/f/849/beztytuukub.png/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sty 2012, 23:33 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Czego tu nie rozumiesz ?? Pisze dokładnie co masz robić. Start -> Wszystkie programy -> Windows Update i zainstaluj wszystkie poprawki. Chyba że masz XP to wtedy przeczytaj dokładnie ten wątek. viewtopic.php?f=133&t=40924

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sty 2012, 23:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 paź 2010, 20:04
Posty: 30
Lokalizacja: Bydgoszcz
No właśnie w tym problem że są zaktualizowane.Aż tak ciemny nie jestem :P.

P.S Pisze się "jest napisane", a nie "pisze" ^^.Taki offtop bo mam uczulenie na ten błąd.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2012, 23:16 
Offline

Dołączył(a): 14 lut 2012, 23:10
Posty: 1
Witam. Mam Windows 7 x64 i problem z Origin. Mianowicie miałem zainstalowany Origin i działał normalnie, chciałem go przeinstaloiwać ,odinstalowałem go i odpalam instalkę wyskakuje "przygotowanie do instalacji" po chwili znika i nic się nie dzieje i nie mogę go zainstalować. Proszę o pomoc.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 214 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL