Teraz jest 27 wrz 2024, 06:19

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1005 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 67  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 sty 2012, 20:31 
Offline

Dołączył(a): 30 gru 2011, 10:16
Posty: 16
Kurde czyli zostaje mi grani na niskich :/ muszę jakoś przetrwać te kilka lat z tym lapkiem (kupiołem go sobie na Boże Narodzenie) chyba że karty graficzne będą w miarę tanie. Dacie mi przykład jakieś dobrej karty?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2012, 20:33 
Offline

Dołączył(a): 2 sty 2012, 17:38
Posty: 6
viktor07 napisał(a):
mam problem gdy gram to od czasu do czas gra mi tak zwalnia że si ę grać nie da i za chwilę jest normalnie czemu tak mam ?


Wie ktoś o co chodzi?

mam nowe sterowniki 11.12 Windows 7 64 bit, oryginał gra i dzieje się tak w multi.

Mój pc:
AMD Phenom x4 B55 3.2GHz|4GB RAM DDR3 |HD 4850 + accelero L2|Samsung HD 502HJ|FORTRON FSP400-60HLN|MOBO AsRock N68c-s UCC



juz dałem na minimum i nic nie po mogło.. gra chodzi ciągle tak samo... gram gram nagle zwalnia do 15 fps... a potem znow normalnie jest to trwa gdzieś z 10-15 sekund.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2012, 20:34 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2004, 04:45
Posty: 1597
Lokalizacja: IRL
nie mozna wymienic karty graf w latopie, to nie stacjonarny. musialbys zmienic laptopa. a na przyszlosc to trzeba patrzec co sie kupuje zeby pozniej uniknac rozczarowan. trzeba bylo sobie poszukac testow/opini w neci odnosnie kompa/karty graficZnej zanim kupiles... ;)

ps dobry lapek do grania to przynajmniej 4k pln i wiecej. a za takie pieniadze to mozna poskladac o niebo lepszy desktop!

sprzedaj lapka, kup inny albo mecz sie na low ;)

_________________
Obrazek
Obrazek
http://www.teamofaces.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2012, 20:38 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2004, 04:45
Posty: 1597
Lokalizacja: IRL
viktor07 napisał(a):
viktor07 napisał(a):
mam problem gdy gram to od czasu do czas gra mi tak zwalnia że si ę grać nie da i za chwilę jest normalnie czemu tak mam ?


Wie ktoś o co chodzi?

mam nowe sterowniki 11.12 Windows 7 64 bit, oryginał gra i dzieje się tak w multi.

Mój pc:
AMD Phenom x4 B55 3.2GHz|4GB RAM DDR3 |HD 4850 + accelero L2|Samsung HD 502HJ|FORTRON FSP400-60HLN|MOBO AsRock N68c-s UCC



juz dałem na minimum i nic nie po mogło.. gra chodzi ciągle tak samo... gram gram nagle zwalnia do 15 fps... a potem znow normalnie jest to trwa gdzieś z 10-15 sekund.


nastepny ze slabym sprzetem czekajacy na cud... procek slaby a karta to juz prehistoria...

_________________
Obrazek
Obrazek
http://www.teamofaces.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2012, 20:40 
Offline

Dołączył(a): 2 sty 2012, 17:38
Posty: 6
ehe... tylko jakos chodzi mi to normalnie tylko czasami zwalnia... ta słaby procesor no na pewno... a jakoś inne gry mi chodzą bardzo dobrze znafco ..


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2012, 20:41 
Offline

Dołączył(a): 30 gru 2011, 10:16
Posty: 16
Stwierdziłem że będę grał na LOW, szkoda że nie idzie sprzedać lapka :/ Gościu w sklepie mówił, że spokojnie nowe tytuły gier odpale na tym lapku, no i miał racje. ale nie powiedział na jakich wymaganiach ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2012, 20:45 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2004, 04:45
Posty: 1597
Lokalizacja: IRL
daniel123456 napisał(a):
Stwierdziłem że będę grał na LOW, szkoda że nie idzie sprzedać lapka :/ Gościu w sklepie mówił, że spokojnie nowe tytuły gier odpale na tym lapku, no i miał racje. ale nie powiedział na jakich wymaganiach ;]


kolesiom w sklepach zalezy zeby sprzedac produkt wiec nie powiedza ci wszystkiego ;) a tez niekoniecznie sklamal bo w gierki typu Fifa 12 pograsz na high bez problemu. nie wiem jak z twoim angielskim ale tu masz testy swojej karty w roznych gierkach:
http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeF ... 104.0.html

ps. mozesz tam klikna na FPS przy kazdej gierce zeby zobaczyc w jakiej konfiguracji bylo testowane.

_________________
Obrazek
Obrazek
http://www.teamofaces.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2012, 21:16 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2004, 04:45
Posty: 1597
Lokalizacja: IRL
viktor07 napisał(a):
ehe... tylko jakos chodzi mi to normalnie tylko czasami zwalnia... ta słaby procesor no na pewno... a jakoś inne gry mi chodzą bardzo dobrze znafco ..


wiem co mowie dzieciaku. i nie porownuj innych gier do BF3 bo on jest O WIELE BARDZIEJ WYMAGAJACY!!! zadnych cudow tu nie wymyslisz... zmien karte graficzna to bedzie lepiej choc nie wiele bo jak mowie procek tez do najmocniejszych nie nalezy...

_________________
Obrazek
Obrazek
http://www.teamofaces.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2012, 21:28 
Offline

Dołączył(a): 2 sty 2012, 17:38
Posty: 6
a liczba graczy na serwerze ma jakieś znaczenie ?? i dzieciakiem nie jestem, też zalezy jaki wiek dla Ciebie to dziecko .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2012, 22:11 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2004, 04:45
Posty: 1597
Lokalizacja: IRL
viktor07 napisał(a):
a liczba graczy na serwerze ma jakieś znaczenie ?? i dzieciakiem nie jestem, też zalezy jaki wiek dla Ciebie to dziecko .


jak masz mniej jak 20 to jeszcze dziecko jestes ;) prawdopodobnie wiekowo moglbym byc Twoim ojcem wiec... ;) a liczba graczy ma znaczenie... w twoim wypadku im mniej tym lepiej, a dokladnie chodzi o wielkosc map czyli dla 16 graczy. mozesz probowac na 32...

_________________
Obrazek
Obrazek
http://www.teamofaces.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2012, 22:51 
Offline

Dołączył(a): 2 sty 2012, 17:38
Posty: 6
mam 20 w tym roku... mniejsza z tym, spróbowałem 64 graczy 32 itd i nie różnicy ; )) nie wiem czemu tak nagle są spadki fpsów... single normalnie chodził na wysokich ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2012, 23:59 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Single potrzebuje 15% tego co potrzebuje Multi.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sty 2012, 11:57 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 gru 2011, 18:20
Posty: 64
Lokalizacja: Tychy/Błonie/Warszawa
jak mnie drażni takie pisanie\"ale mam przecież dobry komputer\" \"mam dobrą karte\" \"mam dobry procesor\" , \"inne gry chodzą bardzo dobrze\" ... ludzie zrozumcie. BF3 jest specyficzny.Jego konfig jest specyficzny i gówno do gadania ma tutaj kwestia \" inne gry chodzą a BF3 nie\" . Frostbite 2 to prawdopodobnie najbardziej zaawansowany silnik graficzny użyty w historii gier komputerowych wiec nie dziwcie sie że wasze \"boskie\" laptopy czy też 2-4letnie komputery z leciwymi podzespołami nie ciągną tego. Niech dotrze w końcu do tych waszych pustych łbów że tu trzeba porządnego sprzętu by cieszyć sie rozgrywką w wysokich rozdzielczosciach czy to np z detalami high,ultra. mam 2rozwiązania. zbierać na komputery jak daje mamusia , tatuś , dziadzio pieniążki ,albo do cholery roboty sie złapcie i zaróbcie sobie na porządny sprzęt. mam dość słuchania i czytania tych wypocin znawców tematu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sty 2012, 12:34 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2004, 04:45
Posty: 1597
Lokalizacja: IRL
schranzerr napisał(a):
jak mnie drażni takie pisanie\"ale mam przecież dobry komputer\" \"mam dobrą karte\" \"mam dobry procesor\" , \"inne gry chodzą bardzo dobrze\" ... ludzie zrozumcie. BF3 jest specyficzny.Jego konfig jest specyficzny i gówno do gadania ma tutaj kwestia \" inne gry chodzą a BF3 nie\" . Frostbite 2 to prawdopodobnie najbardziej zaawansowany silnik graficzny użyty w historii gier komputerowych wiec nie dziwcie sie że wasze \"boskie\" laptopy czy też 2-4letnie komputery z leciwymi podzespołami nie ciągną tego. Niech dotrze w końcu do tych waszych pustych łbów że tu trzeba porządnego sprzętu by cieszyć sie rozgrywką w wysokich rozdzielczosciach czy to np z detalami high,ultra. mam 2rozwiązania. zbierać na komputery jak daje mamusia , tatuś , dziadzio pieniążki ,albo do cholery roboty sie złapcie i zaróbcie sobie na porządny sprzęt. mam dość słuchania i czytania tych wypocin znawców tematu.


+1 ;)

_________________
Obrazek
Obrazek
http://www.teamofaces.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sty 2012, 13:57 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 gru 2011, 18:20
Posty: 64
Lokalizacja: Tychy/Błonie/Warszawa
Twin?:)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1005 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 67  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL