Teraz jest 28 wrz 2024, 17:27

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 sty 2012, 15:19 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:38
Posty: 181
Lokalizacja: Serwery HC
Satyr napisał(a):
.......
Jedyne wyjście to zrobić wyjazd z serwera. Tego nam nikt nie zhackuje ^^.



Teoretycznie masz racje ale popatrzmy na problem z innej strony:
Mamy wolne wieczór i planujemy sobie pocisnąć w BFa, wchodzimy do gry i jakoś tam idzie ale po jakimś czasie pojawia się na serwerze cheater rozwalając nam całą taktykę na wygranie/dokończenie rundy. Wychodzimy z serwera i szukamy kolejnego mając niedokończona jedną rundę, stracony czas na szukanie/stanie w kolejce i logowanie na kolejny serwer. Ściągamy do nas znajomych, rotujemy w składach, ustalamy taktykę a tu wyskakuje nam napis: "Twój zespół przegrał".
Ok, jest nieźle, teraz sobie już ustaloną taktyką pogramy dalej. W połowie rundy okazuje się że i na ten serwer wchodzą cheaterzy, tym razem w parze, parę minut gry i cała taktyka bierze w ......., wychodzimy z serwera. Jest już dość późna pora ale mając wolny kolejny dzień mam ochotę pograć dalej, w przeglądarce serwerów pokazuje nam tylko 3 serwery na których parametry nam odpowiadają ( dwa z nich są spalone przez cheaterów) logujemy się na ostatni i co widzimy ?????? Jest kolejny baran co sprawdza jak się strzela heady z pistoletu na drugi koniec mapy.
Jakie mamy alternatywy? wyjść po raz kolejny z serwera i mieć nadzieję że jeszcze coś znajdziemy? Iść spać? pooglądać jakiś film?
Wiem!!! wtedy wchodzimy na pusty serwer co startuje przy 1 graczu i ćwiczymy strzelanie do drzew :) zgodnie z "blachą" : One Man Army
Jest extra, zapłaciliśmy za grę na multi i napierd......y do ghostów bo producent wraz z uber antypiratem - PB nie jest w stanie sobie poradzić z bandą chaterów.

_________________
Pozdrawiam
Ramka Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sty 2012, 15:24 
Offline

Dołączył(a): 6 gru 2011, 00:40
Posty: 195
hamsterOne napisał(a):
fido2801 napisał(a):
odsetek hackerów jest stosunkowo niski i nie wpływa na sprzedaż
To jest trudno mierzalne, ale na pewno trochę wpływa. Jeden taki kumpel mój na okrągło zrzędzi iż na xboxa nie ma tylu cheaterów i dlatego nie będzie kupował PC-ta.

To, że Twój kolega nie kupi PC to EA w ogóle nie obchodzi. Ważne, że BF'a za 2 stówy kupił. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. My chcemy żeby było fair, żeby nie było cheaterów, żeby nie było bugów itd. Natomiast dla ludzi w EA istnieją jedynie słupki sprzedaży i dopóki te słupki nie zaczną spadać to choćby nie wiem co się w tej grze nie działo to oni nie kiwną nawet palcem. Tak to działa.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sty 2012, 15:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2011, 09:17
Posty: 260
@fido2801 Ależ zgadzam się.

No dobra, my tu gadu gadu a konstruktywniej by było zwrócić się do EA w takim miejscu gdzie nas wysłuchają. Dlatego mam pytanie...
Jaką znacie stronę / portal, która jest najbardziej opiniotwórcza aby można było złożyć na niej petycję?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sty 2012, 16:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Mam w zakładce kilka kont które nie istnieją. Na bank były to aimboty bo sam je raportowalem. Musiały zostać usunięte. Pytanie brzmi czy przez haxora bo wczesniej byly wyzerowane. Czy to ban.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sty 2012, 16:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
hamsterOne napisał(a):
Jaką znacie stronę / portal, która jest najbardziej opiniotwórcza aby można było złożyć na niej petycję?


Haha a to Ci się dowcip udał...Przecież oni leją ciepłym moczem nawet na to ich wewnętrzne forum getsatisfaction.com ile tam już było sensownych/fajnych propozycji rozwiązania jakiegoś problemu i zero odzewu ze strony Dice,tak wygląda ich pomoc i naprawa własnych błędów

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sty 2012, 09:57 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2010, 12:51
Posty: 7
PB banuje tylko totalnych kretynów .Cziterstwo smieje się z PB .Grałem długo w Black ops tam było super rozwiązanie .Każdy gracz miał zapisywany swój gameplay ,ktury można było sprawdzić nawet do 1 miecha wstecz.Sam pomogłem w zbanowaniu około 100 typa .W bf3 i inych bf-ach leży i kwiczy kamera posmiertna i znowu przytocze tutaj cod (dokładnie widac w kamerze czy typ ma wh,aimbota czy inne dziadowtwo ).Niewiem czy ta opcja kamery posmiertnej jest opatentowana czy nie możliwa do opanowania przez nowy silnik ,ale napewno zdaje egzamin w cod .Zwrócie uwage z na pb-bans nie ma już banów z scryn shot .Daje sobie rękę uciąć że gra skonczy swój zywot za pół roku chyba że zmienią cały system antycheaters .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sty 2012, 16:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
W tym codzie wszystkie cheaty są przeportowaną wersją starocia z MW1 do którego już nic nie można dorzucić.
Afaik, MW1 używało PB, od MW2 w górę leci na VAC który ma opóźnienia ~2 tygodnie.
DICE tak bardzo wierzy w swoje dedyki że zapomniało o automatach na rzecz admina :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sty 2012, 17:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 mar 2010, 12:10
Posty: 111
fast napisał(a):
Daje sobie rękę uciąć że gra skonczy swój zywot za pół roku chyba że zmienią cały system antycheaters .

No to szybko zostaniesz bez ręki :lol:

PB doskonały nie jest, a zresztą chyba żaden system nie wyłapuje „private hacków". Każde dodatkowe obciążenie połączone ze kompleksowym sprawdzaniem „real time" będzie miało wpływ na płynność gry. Różne formy oszustwa zawsze będą towarzyszyć grom online i jakoś nie udało się nigdy wszystkiego wykosić. Zresztą zobaczcie jaki jest czas „życia" większości zabezpieczeń na rynku, góra 1-3 miesiące. W naszym przypadku na niekorzyść działa duża liczba potencjalnych klientów, a pomysłowość ludzka też nie zna granic. W czasach BF2 byłem świadkiem wykrycia na serwerze „@super" prostego kantu nie wymagającego żadnych poważnych wspomagaczy.
Brak reakcji EA/DICE na "topowych" graczy leaderboarda też nie jest niczym nowym. Dopóki nie pojawi się żadna konkurencyjna produkcja powodująca odpływ klientów i kasy nie ma co liczyć na poważniejsze zmiany.

Kiedyś wystarczało nie grać ze śmieciami - w 90% przypadków gdy zamiera ruch na serwie, a gra zamienia się w towarzyską pogadankę, cheater sam wychodzi po jednej rundzie.
No ale jeśli wykorzystujemy obecność "szitera" w naszym teamie do poprawy wyników.... :?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sty 2012, 18:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2009, 15:04
Posty: 332
Lokalizacja: Kutno
Głos z krzaka napisał(a):
No ale jeśli wykorzystujemy obecność "szitera" w naszym teamie do poprawy wyników.... :?



no bo tak nieraz jest szczegolnie gdy jeden team dostaje po d... i wchodzi do nich czit to jeszcze sie ciesza ze dokopia tym lepszym (nie dotyczy tylko bf a nawet bywalo tak ze byla opcka votekick i typa nie wywalili nawet gdy byl ewidentny)

_________________
Obrazek www.polishhussars.pl
szukaj serwera BF3 - [PH] Polish Hussars .pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sty 2012, 10:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2011, 09:17
Posty: 260
fast napisał(a):
przytocze tutaj cod (dokładnie widac w kamerze czy typ ma wh,aimbota czy inne dziadowtwo )
Deathcam nie pokazuje wielu rzeczy. Ale jestem za tym by wreszcie to wprowadzili; tylko nie jestem pewien czy nie pojawią się niesłuszne posądzenia o oszustwa. Lag wprowadza spore zamieszania w deathcamach.

Głos z krzaka napisał(a):
Dopóki nie pojawi się żadna konkurencyjna produkcja powodująca odpływ klientów i kasy nie ma co liczyć na poważniejsze zmiany.
COD:MW3 już jest, większej konkurencji nie będzie; i do tego zapewne ma lepsze wyniki sprzedaży, tylko nie jestem pewien ile sprzedali kopii na PC.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sty 2012, 14:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
hamsterOne napisał(a):
fast napisał(a):
przytocze tutaj cod (dokładnie widac w kamerze czy typ ma wh,aimbota czy inne dziadowtwo )
Deathcam nie pokazuje wielu rzeczy. Ale jestem za tym by wreszcie to wprowadzili; tylko nie jestem pewien czy nie pojawią się niesłuszne posądzenia o oszustwa. Lag wprowadza spore zamieszania w deathcamach.

Głos z krzaka napisał(a):
Dopóki nie pojawi się żadna konkurencyjna produkcja powodująca odpływ klientów i kasy nie ma co liczyć na poważniejsze zmiany.
COD:MW3 już jest, większej konkurencji nie będzie; i do tego zapewne ma lepsze wyniki sprzedaży, tylko nie jestem pewien ile sprzedali kopii na PC.


Z pewnością i do tego jeszcze zwiększa sprzedaż Xklocka :lol:

Obrazek

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sty 2012, 04:10 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2010, 17:25
Posty: 61
PB w grze to jednak jakaś pomyłka :? Cheat polegający na natychmiastowym zabijaniu każdego gracza bez użycia broni czy pojazdu, powinien już być znany panom z DICE/Pb . Natomiast dziś podczas gry na bazarze (64 graczy) moja drużyna kontrolowała wszystkie flagi. Kierowca BMP z przeciwnej drużyny, włączył sobie wspomnianego wcześniej cheata widząc, że jego ataki nie przynoszą rezultatu. Od razu go zgłosiłem jak pewnie większość graczy. Po ostrych komentarzach w jego stronę, w końcu wyszedł przy 119 zabitych na swoim koncie. Kilka minut później pb się obudził i zaczął rozdawać bany innym graczom za jakieś "lżejsze" cheaty.
Oto profil bohatera dzisiejszej gry: http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl ... 376889102/

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sty 2012, 09:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
Też miałem taką wątpliwą przyjemność. Metro, respawn po rosyjskiej stronie i natychmiastowy zgon. Gościu miał 119:0 na koniec rozgrywki.

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sty 2012, 10:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lip 2004, 15:16
Posty: 617
Na serwerach 64 nie da się grać myślałem że tylko na Metro plaga tych lam

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sty 2012, 11:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Krecik napisał(a):
PB w grze to jednak jakaś pomyłka :? Cheat polegający na natychmiastowym zabijaniu każdego gracza bez użycia broni czy pojazdu, powinien już być znany panom z DICE/Pb . Natomiast dziś podczas gry na bazarze (64 graczy) moja drużyna kontrolowała wszystkie flagi. Kierowca BMP z przeciwnej drużyny, włączył sobie wspomnianego wcześniej cheata widząc, że jego ataki nie przynoszą rezultatu. Od razu go zgłosiłem jak pewnie większość graczy. Po ostrych komentarzach w jego stronę, w końcu wyszedł przy 119 zabitych na swoim koncie. Kilka minut później pb się obudził i zaczął rozdawać bany innym graczom za jakieś "lżejsze" cheaty.
Oto profil bohatera dzisiejszej gry: http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl ... 376889102/


Zrobiles screen na koniec?

Ja zawsze robie screen takiemu typkowi i zalączam do zgłoszenia. Skutecznosc gwarantowana i działaja szybko.
Z 10 kolesi juz ma po koncie(reset stat) a kilku to:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/user/why_hack/#

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL