Teraz jest 24 wrz 2024, 22:40

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 sty 2012, 10:23 
Offline

Dołączył(a): 9 wrz 2008, 22:26
Posty: 16
Witam powinni zrobić jak w starych wersjach ktoś stosuje vote tylko nie vote kick tylko ban i koniec kilku mądrych I niema idioty w parę sekund

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sty 2012, 11:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
Tak,przepraszam faktycznie poszlaką..szczególnie jak ktoś ma mln na rozgrywkę itd to faktycznie żaden dowód,jeszcze laurkę powinien i przeprosiny dostać,widać że kogoś coś zabolało

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sty 2012, 12:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2011, 09:17
Posty: 260
Nie zabolało, staty mam bardzo słabe. Ze swojego punktu widzenia mogę dać taki przykład: ktoś jest dobrym pilotem i wchodzi tylko na rush osiągając k/d gdzieś 20/1 a jak tylko zobaczy że obrona przeciwlotnicza jest silna to wyjdzie z gry. Zakładając że ostatecznie średnio K/d będzie miał około 10 to ktoś może pomyśleć że jest oszustem.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sty 2012, 12:25 
Offline

Dołączył(a): 6 gru 2011, 00:40
Posty: 195
Nie na podstawie K/D. Jeśli ktoś w ciągu kilkunastu czy kilkudziesięciu godzin nabija maksymalny poziom i ma kilkadziesiąt tysięcy zabić na koncie to wiadomo, że uczciwością na to nie zapracował.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sty 2012, 13:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
W statsach jest cała masa różnych wyników których nie da się uczciwie osiągnąć na takim poziomie,wystarczy choćby ilość killsów do ilości headów z danej broni automatycznej,a raportowałem kolesi co mieli przykładowo 500 zabić z g36 w tym 480 headshotów i nic się nie dzieje bo reszta statsów jest w miarę ok

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sty 2012, 13:23 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:38
Posty: 181
Lokalizacja: Serwery HC
da_holl napisał(a):
Witam powinni zrobić jak w starych wersjach ktoś stosuje vote tylko nie vote kick tylko ban i koniec kilku mądrych I niema idioty w parę sekund

Pozdrawiam


hmmmm, na niektórych serwerach istnieją takie komendy z tym że biorąc pod uwagę że zawsze w grupie trafiają się ludzie myślący jak i bezmózgi to takie narzędzie jest wielce kontrowersyjne.
Naprawdę bardzo wiele razy widziałem na czacie lamenty dzieciarni/umysłowo "niesprawnych" co po swoim zgonie przez parę min. spamowali że zginęli przez "noooba" z RPG/320/USAS/nóż/campera/cleymor/granaty itd. itp...... / piardyliard innych konfiguracji broni i jakim prawem ktoś śmiał ich zabić.
Dając takim kretynom prawo do VOTE jest równoznaczne ze zrównaniem poziomu gry do ich ograniczonego umysłowo poziomu.

Bardzo często grywam na serwerach niemieckich na których generalnie jest wszystko OK ale ostatnio weszliśmy w 3 osoby na polski serwer jakiejś grupy "lo0l".
Po paru min gry dostałem kicka i bana, za co? podobno za lvl i Vote kick :O
Kolega dostał bana za wypytywanie admina na jakiej podstawie rozdaje kicki a trzeci z naszej grypy jest pewny że na ten serwer już nigdy nie wejdzie. Jak widać pewne narzędzia w rekach niepełnosprawnych ludzi mogą zarówno pomagać jak i szkodzić.

_________________
Pozdrawiam
Ramka Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sty 2012, 14:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
MK napisał(a):
W statsach jest cała masa różnych wyników których nie da się uczciwie osiągnąć na takim poziomie,wystarczy choćby ilość killsów do ilości headów z danej broni automatycznej,a raportowałem kolesi co mieli przykładowo 500 zabić z g36 w tym 480 headshotów i nic się nie dzieje bo reszta statsów jest w miarę ok


Bo to nie sa gimbusy jadący kd 200/5 tylko czituchy które próbują zachować pozory.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sty 2012, 15:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 mar 2010, 12:10
Posty: 111
Czy trzeba vote, czy admina z ADHD ? Zwiedzając EU serwery różne śmieszne rzeczy się widzi i tu „Czarna lista” tych które nie powinny się wyświetlać w naszym BL też by się przydała.
Na jednym spotkałem się z sytuacją gdy gracze chamsko przekazywali sprzęt (helikoptery, czołgi)kolegom z przeciwnego teamu. Np. na „Sharq” AH-1 zawsze zaraz po respie lądował w spawnie RU. :stupid:
Nie po to kolesie wykupili serwa żeby jakiś random z PL psuł im wyniki. :lol:

Dyskusji na temat zauważonych braków hacków w wersjach „private ” na otwartym forum też bym raczej nie prowadził . Sami podpowiadacie „sziterom” co mają poprawić. Takie sprawy najlepiej załatwiać via PM z adminami.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sty 2012, 18:19 
Offline

Dołączył(a): 9 wrz 2008, 22:26
Posty: 16
Ramka

tak samo miałem dzieciuch miał adma i koniec . Dzisiaj miałem 2 takich 300/10 około z czego 6 razy to ja go TK jedyna opcja jak narazie żeby ich zwalczać porostu gnębić
Jest dobrze jak jest kilku takich w zespole co ich pognębia jest szansa że wyjdą z serwera


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sty 2012, 19:41 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lip 2003, 12:56
Posty: 146
Lokalizacja: Pobiedziska
Witajcie.
Dziś zakupiłem aimbota + Wall hacka.
Tak działa:
[CIACH ...]
Na serwerach z punkbusterem również działa bez żadnego problemu.
Tym samym po kilku godzinach gry odinstalowuję tą grę i nigdy więcej do niej nie siadam.
Bardziej dziurawego pudła jak BF3 nie widziałem. Hack jest napisany przez pracownika EA kosztuje 20 dolarów.
Pozr.
ps. Nie żałuję. Za 20 dolarów przekonałem się że EA spier**liła piękną serię. Nie warto grać w tą grę nawet 5 minut.
Hack kupuje się na stronie: [CIACH...] możecie przekonać się sami.

Przeczytaj Regulamin tego forum.

Żegnamy

Sokar44


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sty 2012, 19:48 
Offline

Dołączył(a): 6 gru 2011, 00:40
Posty: 195
Ja bym chyba nie znalazł w sobie tyle determinacji, żeby kupić grę za 130zł, później aimbota żeby sprawdzić czy działa za kolejne 60zł, a na końcu powiedzieć że odinstalowuję grę bo aimbot jednak działa. Najgorsze jest to, że to pracownik EA napisał. Za mało im płacą czy jak?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sty 2012, 19:53 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lip 2003, 12:56
Posty: 146
Lokalizacja: Pobiedziska
Wiesz grę kupiłem dwa miesiące temu. Ale ostatnio wkurwiony jak mnie ktoś z noża zabijał z 300 metrów albo headshoot z kałacha z 400metrów spowodował że musiałem sprawdzić. Wiesz jak jest z kasą im więcej masz tym więcej chcesz.
Chciałbym grać ale po co. W obecnej chwili ogranicza sie granie do tego kto lepiej korzysta z hacka.
Bindujesz sobie klawisz który daje 100% celności i np działa tylko jak masz wciśnięty dzięki temu możesz się pilnować i nie robić 30 headshootów w minutę. Wallhack działa non stop a na serwach z punkbusterem musi być włączony w trybie safe który powoduje tylko tyle że aimbot nie działa przez ścianę co generalnie jest wygodniejsze niż tryb unsafe na serwery bez PB.
Jak z tego wygodnie korzystać? Sytuacja baaaaardzo częsta na metro.
Wiesz że za ścianą jest koleś, wychylasz sie z wciśniętym bindem nie patrzac na niego jak wejdzie jego łeb w zasieg odrazu Ci ekran przeskoczy wiec bach i od razu head shoot. Nie miewasz tak że ktoś wychodzi zza ściany zza rogu i dostajesz od razu heada? :)
Szkoda że tak niszczą grę ludzie odpowiedzialni za jej tworzenie. Kolejny raz potwierdza się że w dzisiejszych czasach za pieniądze można wszystko.
Idę pograć w Silent Hunter III. Chyba ostatnia dobra produkcja EA.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sty 2012, 20:08 
Offline

Dołączył(a): 6 gru 2011, 00:40
Posty: 195
Mnie też to drażni. Z drugiej strony jak już gdzieś wcześniej skrobałem, mam rozegrane grubo ponad setkę godzin i do tej pory spotkałem może z 6 lub 7 hackerów co w mojej opinii jest dobrym wynikiem w porównaniu z innymi tytułami. Poza tym jeśli wchodzę na serwer gdzie admini są albo olewczy, albo stronniczy, albo nigdy ich nie ma, w dodatku co chwila pojawia się jakiś dzieciak z aimbotem, to więcej na taki serwer nie wchodzę. Jak znajdę jakiś odpowiedni to od razu dodaję do ulubionych. Dzięki temu teraz szukając serwerów, wybieram spośród kilkudziesięciu ulubionych co do których mam pewność, że można zdrowo, komfortowo i uczciwie pograć.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sty 2012, 20:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Ja mam ~70h i dotychczas spotkałem 2-3 cheaterów więc to chyba kwestia serwera.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2012, 01:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2012/01/11/Battlefield-3-anticheat-measures-intensify.aspx :omg: zaszaleli chłopaki

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL