Teraz jest 28 wrz 2024, 19:26

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 251 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 lut 2012, 11:30 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2004, 04:45
Posty: 1597
Lokalizacja: IRL
Do roboty a nie kase od rodzicow wyciagac ;)

_________________
Obrazek
Obrazek
http://www.teamofaces.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lut 2012, 13:23 
Offline

Dołączył(a): 12 sty 2011, 00:49
Posty: 150
Satyr napisał(a):
Podobno ma być zimowa mapka :)

Źródło? ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lut 2012, 16:33 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2011, 01:44
Posty: 112
Dajcie spokój z tymi broniami.. jest już ich tyle, że każdy znajdzie coś dla siebie i tak w ogóle nie wiem czy są jeszcze jakies które mozna nowe dorzucić ;P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lut 2012, 16:44 
Offline

Dołączył(a): 22 cze 2011, 13:39
Posty: 209
Rudzik82 napisał(a):
Dajcie spokój z tymi broniami.. jest już ich tyle, że każdy znajdzie coś dla siebie i tak w ogóle nie wiem czy są jeszcze jakies które mozna nowe dorzucić ;P


A broń nuklearna ? :D Albo chemiczna ... biegniesz ... padasz ... kulasy ci odpadły :lol:

_________________
Obrazek
Zapraszamy do Plutonu forum battlefield.pl !!! <- click


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lut 2012, 16:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
dedoha napisał(a):
Ja bym chętnie zobaczył w tym dlc remake mapek z bc2. A może wcisną jakąś trzecią stronę konfliktu typu Chiny czy coś z europy?


Tak, Chiny i chińskie pojazdy! Bo jest już trochę chińskich broni. I co najważniejsze, żołnierze mówiący po chińsku! Coś wspaniałego! Żołnierz mówiący "Siesie" po rzuceniu mu apteczki czy amunicji.

Trzecia strona konfliktu by się przydała. A może jeszcze czwarta? Jacyś terroryści - fanatyczni słudzy Mahometa... Bo w kampanii i w co opie są, to czemu w multi ma ich nie być? Chociaż bardziej jestem za Chińczykami... Z oczywistych powodów :D

Cytuj:
Fajnie jakby dodali nowe bronie do gry, np. moje ulubione M24 lub FN FAL'a

Akimbo z dwóch usasów strzelających amunicją odłamkową! :omg:

A tak na serio, to z broni z B2K, wspaniały jest FAMAS, a z innych broni to żadna nie zastąpiła mi mojego M249 i też za bardzo nie używam nic poza M249, ewentualnie DAO 12. Ale jeśli by dodali parę nowych broni - fajnie, może jakaś mi przypadnie do gustu tak jak FAMAS(problem jednak w tym, że rzadko gram szturmowcem, by z FAMASa korzystać).

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lut 2012, 18:54 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2011, 01:44
Posty: 112
Mogli by trochę dodać.. wiecej krwi.. że wejdziesz na minę i lecisz a noga w drugim kierunku.. zeby była bardziej brutalna :)

Mi pomysł wprowadzenia nastepnego mocarstwa się nie podoba.. zwłaszcza armi Chin.. nie lubie tego jezyku, który nie wiadomo co znaczy :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lut 2012, 20:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Rudzik82 napisał(a):
Mogli by trochę dodać.. wiecej krwi.. że wejdziesz na minę i lecisz a noga w drugim kierunku.. zeby była bardziej brutalna :)

Wiesz, to jest gra dla każuali i sama WULGARNOŚĆ sprawia że ta gra zasługuje na 18+ (Powiedzcie mi, ile gówniarstwa w Polsce korzysta z łaciny kuchennej?).
Sam bym z chęcią zobaczył urwane kończyny czy coś ale wytłumacz mi jak defibrylator by sprawiał że urwane kończyny odrastają?
Ja jeszcze rozumiem futurystyczną strzelankę z tysiącami takich pierdółek jak nanoboty czy protezy które po przystawieniu same się łączą (w sumie, ciekawy pomysł gdyby BF2143 miałby być superbrutalny) ale w 2014 roku nie ma takiej techniki, a gracz biegający bez nóg byłby ciekawym zjawiskiem.


Cytuj:
Fajnie jakby dodali nowe bronie do gry, np. moje ulubione M24 lub FN FAL'a

Sam tęsknie za M24 ale prawie by się nie różniło od M40A5, ba, tylko fani tej konkretnej broni by z niej korzystali, w sporej części BFów gdzie ta pukawka się pojawia, ma 5 pocisków w magu.
FN FAL od G3 też prawie wcale.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lut 2012, 20:19 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2011, 01:44
Posty: 112
Battlefield słynie miedzy innymi z tego ze są różne funkcje.. jak np medyk, wiec defiblirator ożywiał by żołnierza, ale efekt zgonu był by ciekawy. Zresztą dużo brakuje do realistycznej walki.. mowa tu np o staniu na obracających się smigłach śmigowca czy tez nie kończąca się amunicja :p wiec powrót do zycia bo wejsciu na mine by chyba nikomu nie przeszkadzał :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lut 2012, 20:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Rudzik82 napisał(a):
Mi pomysł wprowadzenia nastepnego mocarstwa się nie podoba.. zwłaszcza armi Chin.. nie lubie tego jezyku, który nie wiadomo co znaczy :)


Mi tam pomysł na wprowadzenie Chińczyków bardzo się podoba. Zwłaszcza, że trochę po chińsku rozumiem. Niewiele, ale zawsze coś. Byłoby to fajne odstępstwo od Amerykańców i Sowietów.

Tak więc Chińczycy jak najbardziej na +. Niech ich wprowadzą. Może by tak jeszcze Arabów(znaczy terrorystów - nie chodziło mi o narodową armię Arabii Saudyjskiej, tylko o Al Kaidę i podobne grupy). Są w kampanii i w co opie, to w multi też mogliby być.

Cytuj:
ale w 2014 roku

Nie chodziło ci o 2011 albo 2012? 2014 chyba nie było celowe. Chociaż...

Cytuj:
mowa tu np o staniu na obracających się smigłach śmigowca czy tez nie kończąca się amunicja

Stanie na obracających się śmigłach to pewnie jakieś niedopracowanie i nie było na pewno celowe. Nigdy się jednak z takim zjawiskiem nie spotkałem. Natomiast nie kończąca się amunicja nie przeszkadza mi w niczym - pokazuje rolę zaopatrzeniowca, a poza tym nie widzę sensu ograniczania ilości skrzynek z amunicją. No, chyba że na hardkore, ale to swoją drogą. Btw, trochę tego realizmu to jednak jest. Zwłaszcza, że czasem podczas wyskakiwania ze śmigłowca/jeta można się ściąć o śmigło/ogon.

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lut 2012, 20:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Antonio_@2 napisał(a):
Cytuj:
ale w 2014 roku

Nie chodziło ci o 2011 albo 2012? 2014 chyba nie było celowe. Chociaż...

Akcja BF3 zaczyna się w 2014 roku o ile mnie pamięć nie myli.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lut 2012, 20:36 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2011, 01:44
Posty: 112
Antonio_@2 tak jak piszesz... a też z drugiej strony gra nie może być bardzo realistyczna, bo wtedy hardcore był by co chwile ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lut 2012, 22:04 
Offline

Dołączył(a): 9 maja 2010, 22:03
Posty: 15
Nie rozumiem czemu tak "jaracie się" mapami z USiA ja tam nie mam nic do amerykańców ale z przyjemnością zakupił bym DLC z mapą np: Warszawy albo Krakowa.
Są gry na podstawie różnych miast ( Paryż, Berlin, New York) natomiast o Polsce zapominają ale cóż jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lut 2012, 22:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2010, 21:33
Posty: 139
BaniakR napisał(a):
Nie rozumiem czemu tak "jaracie się" mapami z USiA ja tam nie mam nic do amerykańców ale z przyjemnością zakupił bym DLC z mapą np: Warszawy albo Krakowa.
Są gry na podstawie różnych miast ( Paryż, Berlin, New York) natomiast o Polsce zapominają ale cóż jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :)


GOOD IDEA !!!

TDM na stadionie narodowym + nowe kamuflaże: LEGIA i LECH +nowe uzbrojenie: maczety i kamienie

_________________
Grupa komunistów chińskich zaatakowała pracujący w polu radziecki traktor. Traktor odpowiedział salwą rakiet po czym odleciał w kierunku Moskwy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lut 2012, 23:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
BaniakR napisał(a):
Nie rozumiem czemu tak "jaracie się" mapami z USiA ja tam nie mam nic do amerykańców ale z przyjemnością zakupił bym DLC z mapą np: Warszawy albo Krakowa.
Są gry na podstawie różnych miast ( Paryż, Berlin, New York) natomiast o Polsce zapominają ale cóż jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :)

Od Krakowa to się proszę odpie... Nie będą mi tu jakieś Frostbite 2.0 ul.Floriańskiej i Rynku przemodelowywały. Warszawę możecie burzyć ile chcecie, bo już to raz przechodziła. :wink:
Dobra, żarty na bok mam tylko pytanie, jak fabularnie wytłumaczyć obecność polskiego miasta w BF3? Terroryści i inni szaleńcy z bombami walizkowymi nas omijają szerokim łukiem bo niewiele znaczymy na arenie międzynarodowej (i jest u nas zimno jak na Syberii) i zdetonowanie bomby nie było by tak spektakularne jak w L.A., N.Y. Paryżu czy Londynie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lut 2012, 23:30 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
viewtopic.php?f=133&t=40961
tu fantazjujcie...

fakty:
Usłyszycie nieco zapowiedzi dotyczących Battlefielda już w przyszłym tygodniu, podczas eventu w Nowym Jorku
Peter C. Ausnit EA

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 251 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL