Teraz jest 28 wrz 2024, 19:32

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 251 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 lut 2012, 12:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 paź 2010, 12:19
Posty: 114
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp.
Kiedy ten DLC ma być? na pewno sobie kupie jeśli będzie w miarę dobra cena.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lut 2012, 13:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
magik-thc napisał(a):
Kiedy ten DLC ma być? na pewno sobie kupie jeśli będzie w miarę dobra cena.

Jeszcze go nie zapowiedzieli (mają zapowiedzieć w przyszłym tygodniu, co zresztą sugeruje tytuł topicu) a Ty chcesz żebyśmy znali datę premiery? Spróbuję wywróżyć z fusów jak chwilkę poczekasz. :omg:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lut 2012, 13:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 paź 2010, 12:19
Posty: 114
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp.
Z takimi tekstami to do swoich kolegów z piaskownicy!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lut 2012, 13:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
magik-thc napisał(a):
Z takimi tekstami to do swoich kolegów z piaskownicy!

No toś mi pojechał. Doprawdy, błagam o wybaczenie jaśnie pana i obiecuję już nie odpowiadać na głupie pytania jakie zadajesz na forum by przypadkiem nie urazić delikatnej Twej natury moją ironią. Kolegów z piaskownicy też uprzedzę aby nie starali się pomóc, bo narazi ich to przykrości ze strony Waszmości.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lut 2012, 13:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 paź 2010, 12:19
Posty: 114
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp.
Zmień dilera albo dziel przez pół!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lut 2012, 14:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
magik-thc napisał(a):
Zmień dilera albo dziel przez pół!

Ciekawa rada, zwłaszcza że udzielił mi jej ktoś kto ma thc w nicku.
Tak na marginesie to nie za bardzo rozumiem o co Ty się tak ciskasz. Zadałeś głupie pytanie i masz pretensje, że ktoś Ci udzielił (fakt, że ironicznej, nie przeczę ale sam się o to prosiłeś) odpowiedzi?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lut 2012, 12:23 
Offline

Dołączył(a): 23 lis 2011, 09:27
Posty: 1
sidh77 napisał(a):
magik-thc napisał(a):
Zmień dilera albo dziel przez pół!

Ciekawa rada, zwłaszcza że udzielił mi jej ktoś kto ma thc w nicku.
Tak na marginesie to nie za bardzo rozumiem o co Ty się tak ciskasz. Zadałeś głupie pytanie i masz pretensje, że ktoś Ci udzielił (fakt, że ironicznej, nie przeczę ale sam się o to prosiłeś) odpowiedzi?


Nie ma bata na synka sidh77, widać od razu, że chłopak nie umie czytać ze zrozumieniem, więc nie opłaca się z nim konwersacji prowadzić, cały magik....
Co do DLC to ciekawe czy będzie płatny czy nie i jak duży, to znaczy ile map i ile broni, jak płatny to pewnie w granicach 50 zł, fajnie że koledzy z Dice cały czas rozwijają grę :)
Chyba, że zrobili to już wcześniej tak jak karkand i chcą znowu trochę kasy natrzepać. Jeżeli o mnie chodzi to najbardziej chciałbym jakiś nowy system walki inny niż rssh czy konkłest :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lut 2012, 12:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
luk2255 napisał(a):
Jeżeli o mnie chodzi to najbardziej chciałbym jakiś nowy system walki inny niż rssh czy konkłest :)

Może Titan z BF2142? Ewentualnie walki robotów. Tych co ma inżynier na wyposażeniu. ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lut 2012, 12:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2009, 20:13
Posty: 12
Ja bym chętnie zobaczył Przeciąganie Liny, takie coś było np. w World in Conflict i przypomina trochę rush (różne fazy), z tym że nie byłoby podziału na broniących i atakujących, tylko obie strony starałyby się na zepchnięcie przeciwnika, na drugi koniec mapy, np. hackując, a nie niszcząc terminale po 2 na fazę, przeciwnik mógłby odzyskać bazę. A w tym DLC, to liczę na mapę w Nowym Jorku (duże miasto, wysokie budynki, poza tym było w kampanii, więc dlaczego nie w multi?), z tego co wiem, to chodziły słuchy przed premierą, że taka będzie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lut 2012, 15:27 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
W bc2 byly super mapki w kampanii (np. sangre del toro) a pozniej... pipa czy tam acta z tego byly w multi^^
pozyjemy zobaczymy

ot: http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA eot

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lut 2012, 18:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2011, 09:17
Posty: 260
Faktycznie koncert życzeń robi się w tym wątku, ale dorzucę się do tego. Otóż nie podoba mi się to, że klasa inżyniera z oczywistych powodów jest faworyzowana do poruszania się pojazdami. Inne klasy też powinny coś mieć co by przydawało się pojazdom. Fajnie by było gdyby DICE pomyśleli o tym w ewentualnych przyszłych DLC. Jak na razie na caspianie, firestormie, czy też wake island w większości ganiają sami technicy i czasem snajperzy. :?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lut 2012, 18:54 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
ja nie wiem, gdz grywasz, ale imo: widze wszystkie klasy, poza tym, na kaspijskiej/burzy/wake: na jedna strone (np 32 sloty) jesli jest 2medow + 2 snajpow (raczej wiecej) a reszta to wsparcie i mechole to chyba czysta logika...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lut 2012, 19:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2011, 09:17
Posty: 260
[Yossarian] napisał(a):
ja nie wiem, gdz grywasz, ale imo: widze wszystkie klasy, poza tym, np kaspijskiej/burzy/wake: na jedna strone (32 sloty) jesli jest 2medow + 2 snajpow (raczej wiecej) a reszta to wsparcie i mechole to chyba czysta logika...
No niby logiczne bo gra jest tak skonstruowana. Zazwyczaj używam pojazdów, więc zazwyczaj zmuszony jestem wziąć mechola, bo ma tą cholerną spawarę. Chciałbym by inne klasy też miały coś dla pojazdów.

Nie wiem... coś na szybko; przykład z d...
Zwiadowca (z natury profesji ma wyostrzone zmysły) - w momencie gdy wróg wystrzeli rakietę jesteśmy informowani z której strony nadlatuje.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2012, 03:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sty 2012, 00:44
Posty: 51
Lokalizacja: Kołobrzeg
hamsterOne napisał(a):
Nie wiem... coś na szybko; przykład z d...
Zwiadowca (z natury profesji ma wyostrzone zmysły) - w momencie gdy wróg wystrzeli rakietę jesteśmy informowani z której strony nadlatuje.



Yyyy, tosz to podchodzi pod X-menów, bądź Spidermana - My spider sense :lol:
Nie róbmy z tej gry Krajzisa.


EDIT: Eeeh... za późno, jednak Tobey Maguire już maczał palce przy produkcji BF3.
http://www.youtube.com/watch?v=QehXthRx4zA

A tu jego pojazd.
http://www.youtube.com/watch?v=6WIoPKtvzZc

Z Krajzisa też coś zerżnęli.
http://www.youtube.com/watch?v=RG8YlbkYShY

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2012, 20:50 
Offline

Dołączył(a): 27 lut 2009, 15:13
Posty: 62
hamsterOne napisał(a):
[Yossarian] napisał(a):
ja nie wiem, gdz grywasz, ale imo: widze wszystkie klasy, poza tym, np kaspijskiej/burzy/wake: na jedna strone (32 sloty) jesli jest 2medow + 2 snajpow (raczej wiecej) a reszta to wsparcie i mechole to chyba czysta logika...
No niby logiczne bo gra jest tak skonstruowana. Zazwyczaj używam pojazdów, więc zazwyczaj zmuszony jestem wziąć mechola, bo ma tą cholerną spawarę. Chciałbym by inne klasy też miały coś dla pojazdów.

Nie wiem... coś na szybko; przykład z d...
Zwiadowca (z natury profesji ma wyostrzone zmysły) - w momencie gdy wróg wystrzeli rakietę jesteśmy informowani z której strony nadlatuje.


Za dużo filmów z Predatorem :D
I nie wiem skąd wzialeś to o wyostrzonych zmysłach.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 251 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL