Teraz jest 24 wrz 2024, 22:34

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 lut 2012, 16:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2011, 09:17
Posty: 260
Niby można samemu wykoncypować, że termin "dinozaur" odnosi się do pierwszych graczy serii BFa. Ale przecież każda seria kilku gier, których produkcja była rozciągnięta w czasie ma swoich weteranów - dinozaurów, jak choćby Warcraft, Quake. Dlatego przypuszczam że tu chodzi o coś szczególnego, tylko proszę niech mi ktoś wytłumaczy o co?
:roll:
Skąd tyle symboliki dinozaurów w BF3 i co owe dinozaury oznaczają?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2012, 16:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Każda firma ma takie coś, taki jakby swój symbol. Taki easter egg. W CoD też były pluszowe miśki. Autorzy CoD wymyślili miśki, autorzy BFa wymyślili dinozaury.

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2012, 16:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2011, 09:17
Posty: 260
Antonio_@2 napisał(a):
W CoD też były pluszowe miśki
:o chociaż grałem w dwie części CoDa tak na szybko to miśków sobie nie przypominam; chyba za bardzo skupiałem się na zabijaniu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2012, 16:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Wzięło się to z tematu na 4chanie gdzie zapytano "czego zabrakło w CoD MW2?", wszyscy jednogłośnie odparli że dinozaurów i tak oto w BF3 okresowo pojawiają się dinozaury jako easter egg, tak samo jak tabliczka z pozdrowieniami dla weteranów na Wake Island.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2012, 17:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 paź 2011, 18:05
Posty: 134
Yep wszystko przez 4chana. Te dinozaury to taki żart w stronę CoDa.

Btw. Dobre jaja to sobie z coda zrobili nasi rodacy ze studia PCF
http://www.youtube.com/watch?v=KbTtsezso4Q


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2012, 17:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Cytuj:
chociaż grałem w dwie części CoDa tak na szybko to miśków sobie nie przypominam; chyba za bardzo skupiałem się na zabijaniu


Ja też grałem w dwie części CoDa. Jakie? Black Ops oraz CoD2. W CoD2 miśki były na pewno w pierwszej misji w kampanii(klik). Może i znalazły by się gdzieś jeszcze, ale nie przypominam sobie innych. W Black Opsie natomiast miśki często się pojawiały w trybie zombie.

A co do dinozaurów:

Oglądnijcie ten film. Jest to ósma misja kampanii w BF3. Jeśli nie chce wam się oglądać całego - przewińcie do 6:45. Zastanawiające jest, co ten Arab mówi o tym dinozaurze, o zabawkach.

Czyżby ten, kto wymyślił ten dinozaury... Chciał, by dinozaur przypominał mu o jakiejś tam miłości do jakiegoś tam synka, którego stracił? Czy coś podobnego? Dobrze trafiłem? Nie wiem, czy mam rację, ale myślałem sobie o tym i wpadłem na to.

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2012, 18:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 21:26
Posty: 358
Lokalizacja: Białystok
Antonio_@2 napisał(a):
Każda firma ma takie coś, taki jakby swój symbol. Taki easter egg. W CoD też były pluszowe miśki. Autorzy CoD wymyślili miśki, autorzy BFa wymyślili dinozaury.

A kto widział różowe miśki w BC2?
http://youtu.be/7iMtjiVPawc
http://youtu.be/2ByvugMvyhs

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2012, 18:30 
Offline

Dołączył(a): 19 sty 2012, 23:43
Posty: 44
Dokładnie, to ten easter egg jest związany z portalem 4chan.org (takie dziwne forum ^^), pracownik Activision zapytał się na nim czego brakuję w CoD, na co użytkownicy odpowiedzieli większością, że dinozaurów. DICE przechwyciło ten pomysł i tak oto mamy w grze figurki dinozaurów (w singlu misja, gdy sterujemy Millerem oraz na MP na Wake Island)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2012, 19:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2011, 09:17
Posty: 260
dzięki za szybką i wyczerpującą odpowiedź :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2012, 19:40 
Offline

Dołączył(a): 26 sie 2011, 21:45
Posty: 113
Antonio_@2 napisał(a):
A co do dinozaurów:

Oglądnijcie ten film. Jest to ósma misja kampanii w BF3. Jeśli nie chce wam się oglądać całego - przewińcie do 6:45. Zastanawiające jest, co ten Arab mówi o tym dinozaurze, o zabawkach.

Czyżby ten, kto wymyślił ten dinozaury... Chciał, by dinozaur przypominał mu o jakiejś tam miłości do jakiegoś tam synka, którego stracił? Czy coś podobnego? Dobrze trafiłem? Nie wiem, czy mam rację, ale myślałem sobie o tym i wpadłem na to.

Ten koleś mówi.. że będzie Bohaterem dla swoich dzieci , bo ten Dinozaur był pamiątką jego syna.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2012, 20:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Nie, nie mówi tak. Wyrwałeś to z kontekstu. On na pocieszenie powiedział Millerowi, że Miller dla swoich dzieci będzie bohaterem. Ale nie mówił, że będzie bohaterem dlatego, że miał tego dinozaura^^

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2012, 21:33 
Offline

Dołączył(a): 19 sty 2012, 23:43
Posty: 44
Antonio_@2 napisał(a):
Nie, nie mówi tak. Wyrwałeś to z kontekstu. On na pocieszenie powiedział Millerowi, że Miller dla swoich dzieci będzie bohaterem. Ale nie mówił, że będzie bohaterem dlatego, że miał tego dinozaura^^

Ale teorie spiskowe wymyślasz... Miller dostał od swojego syna dinozaura, żeby pamiętał o nim podczas wojny i tyle... A skąd się wziął ten dinozaur wyjaśniłem parę postów wyżej...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2012, 00:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
A to, że w CoD brakuje dinozaurów to najpewniej chodziło o to, że brakuje starych wyjadaczy, weteranów, a są sami nowi gracze. Dobrze myślę?

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2012, 01:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 paź 2011, 18:05
Posty: 134
Pier%olisz antonio... To taki sam żart jak na 4chanie były obrazki z Ramirezem z codmw2. Gdzie ramirez (gracz) był wzywany i był jakiś głupi tekst. http://knowyourmeme.com/memes/ramirez-do-everything
Cody ostatnio słabe gry. Ktoś najwyraźniej po prostu palnął tekst z dinozaurami bo czegokolwiek by w tej grze nie było i tak będzie dla niego słaba i tyle. Albo się na 4chanie na to zmówili. Anyway wszystko wina 4chana.
Idź matematyki się pouczyć albo coś :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2012, 19:52 
Offline

Dołączył(a): 8 sty 2012, 08:09
Posty: 5
Mofixil napisał(a):
Wzięło się to z tematu na 4chanie gdzie zapytano "czego zabrakło w CoD MW2?", wszyscy jednogłośnie odparli że dinozaurów i tak oto w BF3 okresowo pojawiają się dinozaury jako easter egg, tak samo jak tabliczka z pozdrowieniami dla weteranów na Wake Island.


Pamiętam jak dostałem battlefield 1942 na premiere i ciupałem na wake island <3
Piękne wspomnienia :D.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL