Teraz jest 28 wrz 2024, 23:37

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 251 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 mar 2012, 20:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2009, 18:43
Posty: 110
Lokalizacja: Bielsko Biała
Ma być 10 nowych broni do Close Quarter, może Beryl... :roll:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2012, 20:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Teraz mają pojawić się 2 czeskie bronie (CZ75 Auto i CZ750, z czego CZ750 wygląda jak dziecko SV98 i L96) więc może PM63 Rak czy Skorpion się pojawią D:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2012, 20:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Łapcie:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... AlvNJe2kvM

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2012, 20:53 
Offline

Dołączył(a): 19 sty 2012, 23:43
Posty: 44
Mi to przypomina trochę willę Kafarova z single playera


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2012, 21:42 
Offline

Dołączył(a): 7 sty 2012, 12:57
Posty: 43
Już się nie mogę doczekać :3 . Na 90% kupie ten dodatek, ponieważ kocham walkę na małe dystanse. Ale ta "największa mapa w historii Battlefield" też brzmi interesująco.

Edit
Ale po ponownym obejrzeniu gameplayu jest jednak zbyt "CoD'owo" ;/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2012, 23:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Szkoda tylko, że w tym DLC nie dodadzą nowych trybów. Taki tryb typu - zdobądź flagę z bazy wroga i dostarcz do swojej bazy, jednocześnie nie pozwalając na to, by wróg zdobył twoją flagę. Taka ciekawsza wersja Rusha. Albo tryb, w którym jedna drużyna ma zabić wrogiego generała, a druga drużyna ma tego generała przeprowadzić żywego z punktu A do B.
Przydał by się też tryb "Objectives". Jedna strona ma kilka zadań, druga strona kilka innych zadań. Jedna stona miałaby zadania na przykład takie:
-chronić bombowiec przed zestrzeleniem aż do czasu, gdy zrzuci bombę atomową.(zadanie dla tych, którzy wejdą do jetów/helikopterów, ewentualnie pelotek). A fajne też było by pilotowanie takiego bombowca.
-zdobyć punkt A zajmowany przez wroga i utrzymać go.
-podłożyć ładunek wybuchowy w magazynie, dokonując sabotażu.
-zrównać z ziemią określony budynek

A strona przeciwna miałaby zapobiec temu. I miałaby też kilka innych zadań, których wykonaniu strona pierwsza także miałaby zapobiec.

Ale tak sobie myślę, że przy randomowej zbieraninie to raczej ciężko by było się dobrze bawić w takim trybie. I został by i ta CQL

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2012, 02:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
@Antonio_@2 to ja ci polecam grę Americas Army ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2012, 19:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2010, 18:29
Posty: 111
Lokalizacja: lokal
sidh77 napisał(a):

spóźniony o ..stronkę. :wink:

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2012, 19:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Antonio_@2 napisał(a):
Szkoda tylko, że w tym DLC nie dodadzą nowych trybów. Taki tryb typu - zdobądź flagę z bazy wroga i dostarcz do swojej bazy, jednocześnie nie pozwalając na to, by wróg zdobył twoją flagę. Taka ciekawsza wersja Rusha. Albo tryb, w którym jedna drużyna ma zabić wrogiego generała, a druga drużyna ma tego generała przeprowadzić żywego z punktu A do B.
Przydał by się też tryb "Objectives". Jedna strona ma kilka zadań, druga strona kilka innych zadań. Jedna stona miałaby zadania na przykład takie:
-chronić bombowiec przed zestrzeleniem aż do czasu, gdy zrzuci bombę atomową.(zadanie dla tych, którzy wejdą do jetów/helikopterów, ewentualnie pelotek). A fajne też było by pilotowanie takiego bombowca.
-zdobyć punkt A zajmowany przez wroga i utrzymać go.
-podłożyć ładunek wybuchowy w magazynie, dokonując sabotażu.
-zrównać z ziemią określony budynek

A strona przeciwna miałaby zapobiec temu. I miałaby też kilka innych zadań, których wykonaniu strona pierwsza także miałaby zapobiec.

Ale tak sobie myślę, że przy randomowej zbieraninie to raczej ciężko by było się dobrze bawić w takim trybie. I został by i ta CQL

Antonio, zapomniałeś dodać, że koniecznie powinni po skończonym meczu dodać informację o tym, jaka będzie następna mapa... :wink:

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2012, 20:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
Toż to całe Close Quarters (dobrze napisałem? xd) to istna kopia CoD'a.. Kurde jakbym chciał takie mapki to był kupił MW3, a kupiłem BF'a i oczekuję czegoś innego...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2012, 20:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Krex napisał(a):
Toż to całe Close Quarters (dobrze napisałem? xd) to istna kopia CoD'a.

BF3 w dużym stopniu to już jest zżyna z CoDa.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2012, 21:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2009, 18:43
Posty: 110
Lokalizacja: Bielsko Biała
Mofixil napisał(a):
Krex napisał(a):
Toż to całe Close Quarters (dobrze napisałem? xd) to istna kopia CoD'a.

BF3 w dużym stopniu to już jest zżyna z CoDa.

Tak, jasne bo CoD ma monopol na strzelanie się na małych mapach, a Bf to musi mieć od razu rubieże wielkości Sahary bo inaczej zżynka. Chłopcy pomyślcie trochę. Ja np. nie przepadam za wielkimi bitwami pełnymi czołgów i sił lotniczych, wolę mniejsze mapy i piechotę a CoDa z wszystkimi killstreakami i udziwnieniami mam gdzieś.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2012, 21:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
$c(o)rn78 napisał(a):
Tak, jasne bo CoD ma monopol na strzelanie się na małych mapach, a Bf to musi mieć od razu rubieże wielkości Sahary bo inaczej zżynka.

No niby tak ale właśnie z tym kojarzone są te serie, BF z wielkimi ćwierćrealistycznymi trwającymi godzinami meczami a krótką przepakowaną akcją rundką z CoDa, nie mam nic do zmian ale z jakiegoś powodu są to oddzielne produkcje, nie hybryda.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2012, 22:04 
Offline

Dołączył(a): 7 sty 2012, 12:57
Posty: 43
Up.
To, że ty tak myślisz nie znaczy, że inni gracze nie chcą grać na małych mapach. Rynek na tym polega- trzeba się dostosować do klienta.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2012, 22:08 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 10:29
Posty: 97
Mantax napisał(a):
Up.
To, że ty tak myślisz nie znaczy, że inni gracze nie chcą grać na małych mapach. Rynek na tym polega- trzeba się dostosować do klienta.


A graczy lubiących duże mapy z pojazdami jakoś nie chcą przyciągnąć?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 251 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL