Teraz jest 28 wrz 2024, 19:23

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 mar 2012, 10:13 
Offline

Dołączył(a): 28 mar 2012, 10:10
Posty: 4
hej szukam przydatnych komend do konsoli , ktore moga poprawic fps'y itd.. niestety pierwszy raz gram w bf'a i ich nie znam widzialem gdzies na innym forum kilka komend ale nie moge poszukac z gory dziekuje za wszelka odpowiedz byc moze nie tylko mi one sie przydadza :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 mar 2012, 14:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
BF3 Settings Editor od Realmware, z poziomu konsoli to możesz UI wyłączyć.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 mar 2012, 18:04 
Offline

Dołączył(a): 28 mar 2012, 10:10
Posty: 4
co to jest UI ? i czy rzeczywiście jest tak mało komend do konsoli ? nie można wprowadzić zmian np w configu zmieniając wartości komend tak jak robiło się np w cs'ie ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 mar 2012, 19:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
UI-User Interface-Wszystko co widzisz w grze.
W BF3 w konsoli możesz sobie ustawić tylko limit FPS na dany mecz, resztę musisz klepać do user.cfg żeby działało ciągle.
Realmware BF3SE pozwala na edycje ustawień prosto w plikach konfiguracyjnych gry.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 mar 2012, 22:52 
Offline

Dołączył(a): 28 mar 2012, 10:10
Posty: 4
BF3SE nie za bardzo mi odpowiada czy mógłbym prosić o komendę na stałą ilość fps-ów ? oraz przydatne komendy , które mogę wklepać do userconfiga ? czy w bfie sa komendy typu rate itd ?
Gdzieś w necie jeszcze widziałem komendę dotycząca procka zmieniało się tam ilość rdzeni która widzi gra czy coś takiego ? nie chce pisać bzdur ale w każdym razie ktoś tak pisał i nie wiem czy to prawda .. posiadam słaby sprzęt i chce polepszyć komfort gry na tyle ile się da z góry dzięki :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 mar 2012, 23:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
GameTime.MaxVariableFps <wartość>
Nie mówię że to z automatu na słabym sprzęcie wyciśnie od tak 60FPS bo tak sobie ustawisz, jest to coś dla ludzi mających sprzęt średniej półki którzy chcą by "odpoczywał" gdy nie musi się przemęczać.
Cudów tym nie osiągniesz ale mnie odpowiada stałe 45FPS nad skoki od 40 do 90.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 mar 2012, 08:21 
Offline

Dołączył(a): 28 mar 2012, 10:10
Posty: 4
oj niestety chyba mi nie pomogą takie komendy na moim słabym sprzęcie chyba nie przygotowałem się z swoim PC na tą grę :) dlatego pytam o przydatne komendy , żeby poprawić płynność gry bo chociaż karta graficzna jakoś daje rade to mój procesor raczej nie :D no trudno dzięki za pomoc
____________________________________________________________________________________

Zapomniałem dodać nie kupujcie bf 3 jeżeli macie procesor 2 rdzeniowy nie ma to najmniejszego sensu.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL