Teraz jest 24 wrz 2024, 22:38

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 432 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 29  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 31 mar 2012, 00:05 
Offline

Dołączył(a): 29 mar 2012, 14:44
Posty: 17
Zmian wiele, pewnie już wszystkie zostały wymienione te większe. Gra mi się dobrze i patch jest dobry. Jak już pisaliście gra teraz wymaga Team-work (czołgi) i nie tylko. Jedyne co mi się nie podoba to to że hit pointy pozostawiają wiele do życzenia, często ginę będąc za ściana(chowając się) wygląda to tak jak by gra nie nadążała za tym ze mnie już nie ma na widoku ;). Śmieszą mnie wasze kwestie ze gra jest na minus już i nie da się w to grać wiec nie gram do następnego patcha, nie chcesz grać? nie graj i raczej niema większego sensu pisać to tu, bo kogo to interesuje że już grać nie będziecie. :shock:
Moje ratio to 0.970, i co z tego gram by się pobawić zabić kogoś, rozwalić czołg'i itp

P.S. Ratio Ci spadło boże gra winna, mama winna bo obiad słaby był i nie mogę zabijać, co jeszcze? dodaj se "se"...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2012, 00:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Grałem może godzinę na mapie bez pojazdów (Seine, później Metro).
Generalnie na plus. Gra sprawia wrażenie dla mnie jakby płynniejszej, łatwiejszej w kontroli (szybciej można wstać i położyć się plackiem), łatwiej też chyba zabić przeciwnika.
Gołym okiem widać zmiany, nie to co wcześniejsze łaty.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2012, 01:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Sycomind napisał(a):
czołg'i

Apostrof.
W języku polskim.
Dafuq is this shit.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2012, 01:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2011, 01:16
Posty: 61
Sycomind napisał(a):
Zmian wiele... (czołgi).... czołg'i itp...
Mofixil napisał(a):
Apostrof.
W języku polskim.
Dafuq is this shit.

O boshe. Jak ja nie lubię takich ludzi. Specjalnie musi napisać posta żeby upomnieć jakiś mały błąd. Rozumiem można coś wytknąć jeśli są popełniane rażące "byki", ale zrozummy (?!) że nikt nie jest doskonały. Zresztą tekst był w porządku.

Teraz na temat.
Patch popsuł wiele rzeczy - głównie p-p na jety - i nie naprawił za wiele. Liczę na szybką reakcje ze strony DICE i rozwiązanie tych problemów. :D
Ogólnie da się latać helką tylko trzeba trzymać się ziemi i uważać na czołgi i piechurów z rpg bo stingery/ igły nie mogą nas namierzyć przy ziemi :D.
PS. HAVOC > VIPER. Tak jak ktoś wcześniej napisał "z jednej skrajności w drugą"

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2012, 02:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 kwi 2010, 02:05
Posty: 34
szakal0x napisał(a):
Krex napisał(a):
Pluty:
+Snajpa ściąga na hita z bliska
+TV ściąga czołgi na hita


Tego jeszcze nie testowałem ale definytywnie są to jedne z największych plusów patcha :)


Nie do końca prawda, snajpa raz ściąga raz nie.
Co do TV to unieruchamia, żeby zniszczyć czołg musi być draśnięty już wcześniej.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2012, 09:19 
Offline

Dołączył(a): 26 gru 2011, 01:16
Posty: 44
http://www.youtube.com/watch?v=NPP5OHk5 ... AAAAAAABAA
Tutaj xFactor opowiada jak działa suppresion po patchu i jak to wpływa na celność piechura będącego pod ostrzałem. Teraz powoli mi się wyjaśnia czemu celując w gościa czasami nie potrafię go drasnąć, ponieważ suppresion effect tak działa, przynajmniej tak mi się wydaje i po tym, co zobaczyłem w tym filmiku. Czekam na sprostowanie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2012, 09:23 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2011, 01:44
Posty: 112
Za każdym razem, po każdym patchu znajdą się tacy którym nie pasuje to i owo a nawet wszystko. Jak Wam sie nie podoba to nie grajcie i tyle. Według mnie patch poprawił grywalność. Gra mi sie zdedydowanie lepiej.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2012, 09:54 
Offline

Dołączył(a): 29 mar 2010, 13:26
Posty: 70
Podczas używania Air radar w jetach, punkty kontrolne na radarze są tak duże, że zasłaniają wrogie samoloty helikoptery na tym radarze :/

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2012, 09:58 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2011, 01:44
Posty: 112
Moze było już tutaj pisane wiec wybaczcie, że pytam ponownie jak by co.. ale co sie stało z mapami B2K, tylko oman mi wyskakuje ? Pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2012, 10:29 
Offline

Dołączył(a): 26 gru 2008, 02:44
Posty: 28
a czy poprawili wkońcu bug związany ze zmianą ustawień klawiszy w Jecie. Zamknięcie przepustnicy jest pod S i nie działa pod żadnym innym klawiszem, co bardzo utrudnia walke w dF-ie, nie moge skrecac w lewo do tego wszystkie klawisze sa bardziej oddalone od spota, ktory zreszta tez nie może być przypisany pod zaden inny jak pod Q. Zajmą się wkoncu tym, czy jak zwykle z tym nic nie zrobią, bo chyba można to naprawić, nikt im nie zgłasza tego problemu? :?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2012, 10:34 
Offline

Dołączył(a): 27 lut 2009, 15:13
Posty: 62
Krex napisał(a):
Minusy:
-Przygważdżanie to teraz masakra jeszcze większa niż było....



Wydaje mi się, że to spory plus, teraz przygważdżanie ma jakiś sens, warto rozłożyć się z powiększonym magiem i choćby strzelać w okolice, gdzie przeciwnik się chowa, żeby inni mogli ich zabić.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2012, 11:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Rudzik82 napisał(a):
Moze było już tutaj pisane wiec wybaczcie, że pytam ponownie jak by co.. ale co sie stało z mapami B2K, tylko oman mi wyskakuje ? Pozdro

Zaznacz sobie w Przeglądarce serwerów Conquest Assault lub Conquest Assault Large to znajdzie pozostałe mapy z B2K.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2012, 11:52 
Offline

Dołączył(a): 30 gru 2007, 17:56
Posty: 33
Ja ogólnie czuje się teraz jak paralityk z padaczką, nie rozumiem po co balansowali (moim zdaniem popsuli) większość broni jak tak naprawdę balansu wymagało tylko kilka broni pfffff............
Przygważdzanie teraz jest zbyt silne a efekt schodzi zbyt wolno, cały czas się biega z rozmyciem do tego wystarczy jeden LMG spamer żeby zrobić więcej dymu niż dymny z m320.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2012, 11:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Laser napisał(a):
Ja ogólnie czuje się teraz jak paralityk z padaczką, nie rozumiem po co balansowali (moim zdaniem popsuli) większość broni jak tak naprawdę balansu wymagało tylko kilka broni pfffff............
Przygważdzanie teraz jest zbyt silne a efekt schodzi zbyt wolno, cały czas się biega z rozmyciem do tego wystarczy jeden LMG spamer żeby zrobić więcej dymu niż dymny z m320.

Otóż dlatego, że zadaniem żołnierza wsparcia jest właśnie przygważdżanie i w końcu będzie można to wykorzystać w polu.
A jak biegasz cały czas z rozmyciem, jak to napisałeś, to wybierz sobie perka, żeby tego nie mieć.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2012, 12:02 
Offline

Dołączył(a): 30 gru 2007, 17:56
Posty: 33
Cytuj:
Wreszcie
???????????? jak dla mnie przygwożdzenie działało całkiem sprawnie a tera wystarczy jeden LMG spamer w wąskim przejściu i jest niezniszczalny, robi tyle dymu że ledwo go widać do tego rozmycie że nie idzie go trafić

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 432 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 29  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL