Teraz jest 24 wrz 2024, 01:23

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 432 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 29  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 31 mar 2012, 15:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Pewnego pięknego dnia DICE przywróci grę do stanu sprzed tego feralnego patcha...

Ach, jak pięknie jest marzyć...

A do tego czasu też się chyba wezmę za inne produkcje...

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2012, 15:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Weźcie się za "inne produkcje" i przestańcie ględzić.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2012, 16:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 02:46
Posty: 551
Wam to się nie da dogodzić, zawsze będziecie narzekać. Radzę odinstalować bf3, wyjdzie na zdrowie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2012, 17:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2011, 01:16
Posty: 61
Jedni zadowoleni, drudzy nie. Ach, zawsze tak było po zmianach :/

Jak dla mnie te przygważdżanie teraz dobrze działa i wprowadza element taktyczny, tylko ten co strzela te 200 naboi powinien mieć jakieś przerwy w postaci przegrzania itp. tak po 50 strzałach.
Ogólnie rzecz ujmując, jakaś szybka łatka która wszystko naprawi i będzie git :D głównie jety :p

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2012, 17:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2006, 11:23
Posty: 539
Lokalizacja: Białystok
Raport z pola bitwy:

- jak zwykle buffując jedne bronie i nerfiąc drugie wykształcili się nowi faworyci (L85)
- większość broni inżyniera skiepścili robiąc spory odrzut (najbardziej G36), nic dziwnego że sporo engów zaczęło biegać z PDW
- snajpy zabijają czasami 1 strzałem, ale jak boga kocham coś zwalili z hitboksami, w jeden dzień celność z L96 spadła mi o prawie 2% :|
- wzrost znaczenia helek (i dobrze)
- wydają się również zwrotniejsze (dobrze)
- zepsute jety (źle), działka w nich pomijając F35 strzelają wodą chyba
- rakiety w jetach zepsute, wybuchają tuż za wrogim samolotem :|
- rzeczywiście czołgi są słabsze i bliżej im do pudeł papierowych z BC2 :/
- wreszcie działający commo rose i ludzie którzy odpowiadają na komendy, nawet o podwózkę
- namierzanie stingerem i igłą również jest coś zyebane, wielokrotnie mimo że miałem gościa w lunecie nie mogłem go namierzyć, może dlatego że za blisko był?
- zmniejszyli chyba czas między aktywowaniem flar, wielokrotnie goniąc typka helką gościu bez problemu dwa razy z rzędu zbył moje rakiety flarą
- reperowanie zbyt drastycznie zwolnione, coś pomiędzy wersją po patchu i przed byłoby w sam raz
- wczytywanie się map krótsze, a respawnowanie bez tej czarnej poświaty jak najbardziej na plus
- w końcu czytelna mapa (mam na myśli satelitę)
- niech ktoś mnie uświadomi, teraz niektóre lkmy supporta jak G36 czy Qubuś mają po 50-70 naboi? lipa

aha no i jeszcze po patchu całą customizację broni mi pochrzaniło i wszystko miałem z laserami i jakimiś durnymi lunetami T_T

zadowolony nie jestem, minusy za bardzo przysłaniają plusy. Na boga kocham niech coś zrobią z tym namierzaniem...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2012, 17:47 
Offline

Dołączył(a): 30 mar 2012, 17:00
Posty: 2
mi tam reszta zmian pasuje tylko mi zjebali m249, no bez przesady ale zeby m249 byl mniej celny w seri po 2 naboje niz m60 wystrzeliwujacy ich 200 ? bez ***** jaj : D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2012, 17:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
MaZZeo napisał(a):
- niech ktoś mnie uświadomi, teraz niektóre lkmy supporta jak G36 czy Qubuś mają po 50-70 naboi? lipa

MG36 od zawsze miał 50+1 pestek w magu, teraz tylko mu ukradli ExtMags i dali ciężką lufę lol.
To samo QBB95, tylko że przy nim to i tak nikomu nie robi różnicy, 33% więcej pocisków w porównaniu do 100% przy innych LKMach to kpina.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2012, 18:39 
Offline

Dołączył(a): 29 mar 2012, 14:44
Posty: 17
Wierzbin napisał(a):
Weźcie się za "inne produkcje" i przestańcie ględzić.

Ja już o tym pisałem że kogo to interesuje że garstka ludzi nie będzie grała bo patch to lipa, no ale maja prawo wyrazić swoją opinie o grze(to czy nie grasz więcej nie jest opinią o grze, tylko to co z nią będziesz robił)
Reasumując nie jestem jedyna osobą jaka nie interesuje kto nie będzie grał w produkcje DICE. W rozrachunku ogólnym patch jest dobry


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2012, 19:28 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Dla niektórych nowy patch wprowadza przyciemnienie gry, ja tego nie zauważyłem. Jestem jedyny ?

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2012, 19:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2006, 11:50
Posty: 1277
Lokalizacja: Camp Gibraltar :)
Przyciemnienie? Ja nawet nie wiem o czym piszesz wiec nie jesteś jedynym

Sycomind napisał(a):
Ja już o tym pisałem że kogo to interesuje że garstka ludzi nie będzie grała bo patch to lipa, no ale maja prawo wyrazić swoją opinie o grze(to czy nie grasz więcej nie jest opinią o grze, tylko to co z nią będziesz robił)


Jak ja zapłaciłem za grę która w pierwotnym stanie była dobra i teraz dodali patha który według mnie grę zepsuł i nie ma możliwości zostać przy dawnej wersji to mam po prostu olać grę i pieniądze które za nią dałem, tak? Zawsze lżej na sercu wylać swoje żale ;p


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2012, 20:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
Hmm no czytając forum Battleloga to bym nie powiedział że niezadowolonych jest garstka a wręcz odwrotnie

dalej nie jest naprawione ożywianie z pistoletem
faktycznie stinger/igła bardzo mały zasięg namierzania i zwykle dlatego jest się szybko martwym


Wie ktoś dlaczego teraz po przycelowaniu i strzale z rpg automatycznie nie przeładowuje tylko zostaje w pozycji celownika?strasznie upierdliwe to jest

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2012, 20:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 02:46
Posty: 551
a co jest nie tak z ożywianiem z pistoletem?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2012, 20:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2007, 11:51
Posty: 9
Najbardziej mnie boli zestaw chwyt przedni + tłumik, teraz jest bardzo slaby :(


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2012, 20:36 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
MK napisał(a):
Wie ktoś dlaczego teraz po przycelowaniu i strzale z rpg automatycznie nie przeładowuje tylko zostaje w pozycji celownika?strasznie upierdliwe to jest

Sprawdź czy nie zmieniło Ci się nic w controlsach :)
MK napisał(a):
dalej nie jest naprawione ożywianie z pistoletem

Mnie także ciekawi o czym prawisz :D

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2012, 20:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
W zamian Chwyt Przedni+Tłumik Ognia wylotowego (czy jakkolwiek się Flash Supp na polski tłumaczy) to ogólne kombo dające niesamowity bonus do celności i ujmuje recoila :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 432 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 29  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL