Teraz jest 23 wrz 2024, 23:35

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 432 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 29  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 kwi 2012, 21:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
dedoha napisał(a):
Ja dzisiaj "zapierałem" z rpk74 i mam wrażenie, że gdy zespotuje się przeciwnika wduszając Q to nie dostaje się za tego gracza asysty za przygwożdżenie.

Punkty za przygwożdżenie dostaniesz tylko wtedy, jak będziesz strzelał do wroga, a kto inny go ubije (przygwoździsz go ogniem zaporowym).
Znacząc przeciwnika przez "Q" dostaniesz jedynie 10pkt za spot.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 kwi 2012, 22:17 
Offline

Dołączył(a): 26 gru 2011, 01:16
Posty: 44
Cytuj:
A żeby nie robić offtopu: Jak się po patchu prezentuje L85A2?

Powiem Ci przyjacielu, że sprawuje się jeszcze lepiej niż wcześniej. Dzisiaj nabiłem nim 100 killi i jest super ma nawet zero recoil mode, o którym dedoha wspominał, ale to musi być bug. W każdym razie polecam Ci bardzo tą pukawkę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 kwi 2012, 22:48 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2010, 03:32
Posty: 126
Pokoloko1989 napisał(a):
Cytuj:
A żeby nie robić offtopu: Jak się po patchu prezentuje L85A2?

Powiem Ci przyjacielu, że sprawuje się jeszcze lepiej niż wcześniej. Dzisiaj nabiłem nim 100 killi i jest super ma nawet zero recoil mode, o którym dedoha wspominał, ale to musi być bug. W każdym razie polecam Ci bardzo tą pukawkę.


Właśnie go testuję ale na razie gra mi się znacznie gorzej niż np M16A3. Pewnie cała sztuczka polega na odblokowaniu flash suppressora którego jeszcze nie mam...


Update: Faktycznie, duzo lepiej fragi wchodza z nakladka....

_________________
Use 'rm file' on Unix/Linux to test for existing file; if you don't get a message, the file existed.
Obrazek


Ostatnio edytowano 2 kwi 2012, 07:28 przez sir_Paq, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 kwi 2012, 23:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 02:46
Posty: 551
Wierzbin napisał(a):
dedoha napisał(a):
Ja dzisiaj "zapierałem" z rpk74 i mam wrażenie, że gdy zespotuje się przeciwnika wduszając Q to nie dostaje się za tego gracza asysty za przygwożdżenie.

Punkty za przygwożdżenie dostaniesz tylko wtedy, jak będziesz strzelał do wroga, a kto inny go ubije (przygwoździsz go ogniem zaporowym).
Znacząc przeciwnika przez "Q" dostaniesz jedynie 10pkt za spot.


Hah, wiedziałem, że znajdzie się Captain Ovious i mnie uświadomi.

Miałem na myśli sytuację w której oczywiście ktoś z mojej drużyny zabija owego przeciwnika jednak jak się później okazało moje wrażenie się nie potwierdziło


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 kwi 2012, 23:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Tak to napisałeś, że już nie wiem o co ci chodzi.
Odnoszę wrażenie, że ty sam nie wiesz.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 kwi 2012, 10:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2006, 11:23
Posty: 539
Lokalizacja: Białystok
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... xsbTjPe2fs

ktoś zauważył z supression aż taki problem? Może to jedynie wymysł fanów CQ 64 Metro :F

Today 4/1/12 Alan Kertz joined a podcast with the guys from battlefieldo and spent an hour with them going over the patch and many other things.


From his own mouth they will be adjusting suppression and fixing many key issues wrong with this patch. Long story short they are going to patch the patch.


Also talked about is Battle recorder!!!!


As always I want to know what you guys think about the changes that Alan is talking about in the podcast. Do you agree?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 kwi 2012, 10:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
Dlaczego spieprzyli nawet menu spawnu i często na liście nie ma flag do spawnu mimo że na mapce obok widnieją,żaden z większych czy głównych błędów nie jest dalej naprawiony,miny są tak samo bezużyteczne jak dawniej i tylko lameria daje się na nie złapać,przy tym systemie spotu oraz niszczenia je przez pojazdy mogę w ogóle je wywalić,heli dalej nie da się rozwalić jednym trafieniem z rpg

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 kwi 2012, 11:36 
Offline

Dołączył(a): 6 sie 2010, 11:23
Posty: 20
wrażenia po patchu jak najbardziej na plus, gra stała się o wiele trudniejsza coś jak bf2. ustrzelenie z pukawek na odległość to nie jest już "full auto". jak pamiętam w bf2 trzeba było strzelać małymi seriami aby zabić...nie wiem jak będzie dalej ale chyba DICE miało taką politykę,,,wydamy grę dla wszystkim (casuali), zarobimy a po czasie podniesiemy poprzeczkę i zostaną "prawdziwi" gracze:))
zobaczymy co bedzie w kolejnych łatkach, bo pewnie jakaś się jeszcze pojawi w tym roku:) big up DICE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 kwi 2012, 14:07 
Offline

Dołączył(a): 9 lis 2010, 13:52
Posty: 170
Smieszne jest to ze Dice chce aby zglaszac ludzi wykorzystujacych dalej Mav Winde ale co stoi na przeszkodzie wydania hotfixa naprawiajacego w koncu MAVa? Znow trzeba bedzie czekac 2 miesiace by zrobiono cos z nim razem z DLC? Tym sposobem Dice sie kompromituje - wypuszcza pacz ktory ma naprawic, ale nie naprawia i namawia by zglaszano osoby bo istnieje zapis na Twitterze ze winda jest nielegalna - omg, kto robi te gry oraz kto testuje te patche?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 kwi 2012, 14:15 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2010, 03:32
Posty: 126
BlackCockDown napisał(a):
Smieszne jest to ze Dice chce aby zglaszac ludzi wykorzystujacych dalej Mav Winde


Zaraz zaraz, to dalej mozna latac na MAVie? Przeciez ten patch mial to uniemozliwiac...

_________________
Use 'rm file' on Unix/Linux to test for existing file; if you don't get a message, the file existed.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 kwi 2012, 14:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2011, 21:58
Posty: 165
Lokalizacja: Chełm
Na MAVie nie da się latać jako winda, urządzenie stoi normalnie jak ktoś na nie stanie i będzie chciał lecieć do góry, z tego co się dowiedziałem od kumpli-snajperów :D

_________________
http://bf3stats.com/stats_pc/SzYmCiO_1980


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 kwi 2012, 14:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 02:46
Posty: 551
Potwierdzam, MAV ani drgnie jeśli ktoś na nim stoi


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 kwi 2012, 15:27 
Offline

Dołączył(a): 28 mar 2012, 17:32
Posty: 3
Da sie latac dalej na MAVie bo sam widzialem na metrze. Trzeba tylko na samej krawedzi stanac. Z boku wyglada to tak jakbys stal obok MAVa na wysokosci. I wtedy lata.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 kwi 2012, 15:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
@up: sprawdzę to!

EDIT: Sprawdziłem. Na Mavie nadal da się latać. Nie staje się jednak po prostu na Mavie, tak jak przed patchem. Trzeba stanąć tak, jak już osoba powyższa powiedziała - na krawędzi Mava. A dokładniej w jednym z tych dwóch zaznaczonych miejsc:

Obrazek

A na YT znalazłem też pewien filmik: klik

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 kwi 2012, 17:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
MaZZeo napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OxsbTjPe2fs

ktoś zauważył z supression aż taki problem? Może to jedynie wymysł fanów CQ 64 Metro :F


TO JEST EPICKIE.

Długa runda na metro w ten sposób + troche farmienia medykiem - 100k pkt ingame, 300k ogólnie :*


MK napisał(a):
Dlaczego spieprzyli nawet menu spawnu i często na liście nie ma flag do spawnu mimo że na mapce obok widnieją,

A na pewno są to twoje flagi? Bo spieprzyli pokazywanie przejmowanych flag i na mapce tak samo wygląda flaga którą twoi właśnie przejmują jak i taka co wróg ci zaczyna przejmować...



#####

nie naprawić mava... Wow. Z tym to na serio chyba se jaja robią...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 432 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 29  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL