Teraz jest 23 wrz 2024, 17:37

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 432 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 29  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 kwi 2012, 09:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 gru 2011, 10:38
Posty: 6
procent napisał(a):
http://mp1st.com/2012/04/18/incoming-battlefield-3-server-updates-dice-trolling-mav-riders/

nareszcie!


Mogliby poprawić inne rzeczy chociażby np. palnik, który ledwo działa, namierzanie w 2 sekundy te cholerne wielkie znaczki flag na radarze i wiele innych rzeczy, które spieprzyli. Nie rozumiem czemu zmieniają moc TV - to nie jest taka prosta broń do opanowania i czasami trafienie z niej nie jest proste więc powinno być 1 strzał i koniec.

Acha i mam pytanie - czy Wy jak używacie TV to też tak macie, że raz celownik (krzyżyk) jest, a raz go nie ma ? Jest to nieco irytujące.

_________________
Coś napiszę w wolnej chwili :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 kwi 2012, 10:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2011, 09:17
Posty: 260
Panik działa jak się należy, a tv zdecydowanie do znerfienia. Wystarczy trochę praktyki i da się tym trafiać. Btw wczoraj właśnie przekonałem się jaka jest obecnie paranoja z m26 + strzałki; toż to na średni dystans lepiej ściąga niż karabin :omg: Do tego zauważyłem że sporo ludzi zaczęło narzekać na Pechenega że jest teraz OP i faktycznie gra mi się tym kaemem trochę za dobrze.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 kwi 2012, 11:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 21:26
Posty: 358
Lokalizacja: Białystok
Palnik działa za wolno, i za szybko się urywa. Ostatnio rozwaliłem F-18 nurkującego na moją tunguskę. Zostało mi po jego nalocie jakieś 20% więc zabrałem się za naprawianie. Zanim doszedłem do 70% to ten sam pilot zdążył się zrespić, dolecieć nowym jetem i mi ją rozwalić.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 kwi 2012, 14:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Fomas napisał(a):
Palnik działa za wolno, i za szybko się urywa. Ostatnio rozwaliłem F-18 nurkującego na moją tunguskę. Zostało mi po jego nalocie jakieś 20% więc zabrałem się za naprawianie. Zanim doszedłem do 70% to ten sam pilot zdążył się zrespić, dolecieć nowym jetem i mi ją rozwalić.

Poprzedni-za szybko
Nowy-za wolno
DICE po prostu nie potrafi znaleźć złotego środka, a szkoda.
Pewnie jak teraz "fixną" pewne błędy (Jak M26 DART) to stanie się on znowu tak samo popularny jak przed patchem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 kwi 2012, 15:01 
Offline

Dołączył(a): 22 cze 2011, 13:39
Posty: 209
"Fixed AA missiles not doing damage to vehicles moving at very high speeds"

Czyli teraz będzie kwik, że EMC oraz flary są za słabe ... haha :)

No i że tanki są za mocne "Tweaked tank armor strength"

Spoko, będzie co czytać na forum ;p

_________________
Obrazek
Zapraszamy do Plutonu forum battlefield.pl !!! <- click


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 kwi 2012, 15:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Zanim wejdzie patch wszyscy zainteresowani zdążą odblokować all do M26 Mass ^^ Joke oczy.

Mam wrażenie ze to się nigdy nie skończy. Piloci narzekają na to, mechanicy na tamto reszta też coś chce zmienić. Za każdym patchem Dice uszczęśliwi jedna z grup ^^ Da im wyproszonego cukierasa a potem i tak go poleje gorzka czekolada.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 kwi 2012, 15:15 
Offline

Dołączył(a): 22 cze 2011, 13:39
Posty: 209
Ja tam nie wiem, chyba ani razu nie miałem pretensji, że coś jest OP czy nie. Gram cały czas mechanikiem z G36C lub M4A1 i jakoś nic mi nie przeszkadza. Dlatego mnie to dziwi, ten kwik cały ... wiecznie coś jest nie tak hmmm ... może jestem za mało wymagający ale nie widzę aby szło mi źle na początku, czy po patchu czy teraz ...

Ludzie poprostu są za leniwi i miękkim robieni, najlepiej jak by wszystko samo się robiło w grze haha ... i taki 15 lvl płacze że ma k/d 0,5 i coś jest op ... ale poświęcić trochę czasu to już się nie chce :)

Jak się pozna grę to nawet taki M26 Mass nie jest straszny bo gość kose dostanie w plecy :)

A no właśnie ... M26 Mass ... gdzie wy gracie ? chyba na metro 64 10000 ticket. Ani razu nie padłem od tego po patchu.

_________________
Obrazek
Zapraszamy do Plutonu forum battlefield.pl !!! <- click


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 kwi 2012, 15:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Na bazarze ruskich przemytników na pęczki biorę. W kilka godzin wbiłem tym wynalazkiem ponad 200 killi xd. Idzie jak masło. Po 3 na raz pada na HC. Ale co tam dali to biorę bo potem bedzie jak z usasem ;)

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 kwi 2012, 16:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Anor85 napisał(a):
chyba na metro 64 10000 ticket. Ani razu nie padłem od tego po patchu.

Znasz taki z No Explosives D:?
btw. mnie się zdaje czy AN94 z HBAR ma jeszcze mniejszy odrzut niż przedtem? Nim zdążę wystrzelić następną serię to już się zresetował.
Z x6 Rifle Scope jest niesamowicie wydajną bronią przeciwsnajperską :D
Skacze dużo mniej (prawie wcale) i usadowienie kolejnych pocisków na kamperzynie jest zabawą.
AN94, lazorgun of the week.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 kwi 2012, 18:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 02:46
Posty: 551
AN94 dostał lekkiego buffa jeśli chodzi o recoil i jest jeszcze lepszy niż prepatch :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 kwi 2012, 18:26 
Offline

Dołączył(a): 21 gru 2009, 22:36
Posty: 11
Stinger porażka dość że zmniejszony zasięg to jeszcze nie chce namierzać , co do rakiet to też masakra bo nawet jak się wystrzeli to nie ma bata żeby jeta zniszczyć z helki czy też helikoptera


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 kwi 2012, 19:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Ponoć właśnie fixnęli wybuchanie rakiet bez zadawania DMG przy dużych prędkościach.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 kwi 2012, 19:28 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2012, 02:56
Posty: 133
Mało grałem przed patchem,zaledwie kilka dni,ale mam nie odparte wrażenie że czołg było łatwiej rozwalić.Nie wspominam już o heli czy samolotach do to już masakra w tej grze.Już ktoś potrafi latać to kosi wszystko i nie ma praktycznie możliwości zdjęcia heli jedna rakietą.Po za tym zauważyłem że przeważnie na heli latają gracze z "pierwszej ligi" +50 :lol: .którym ciągle statystyki za mało pokazują.Wnerwia mnie w tej grze że nie ma serwerów do pewnej rangi tylko wolna amerykanaka jak jak już flagi np.w metrze czy na "sekwanie" wszystkie wezmą to w budynku na przeciw respu można śmiało bilety sprzedawać dla pragnących kampienia graczy.Fe,ale cóż.Zawsze może być jeszcze gorzej bo może pojawić się okręt podwodny :lol: .Zabicie przeciwnika ze strzelby podwieszanej do broni strzałka z połowy mapy to norma mimo że nasz oprawca nawet nas nie widzi po wycelowaniu ponieważ mu szczerbinka przesłania świat.Następny patch jak wyjdzie powinien eliminować graczy,nie wiem czy można nazwać,którzy grają na kodach czy jakimś innym cholerstwem.Ostatnio przypadkiem udało mi się położyć całą drużynę za raz,dostałem nawet jakiś medal za to,flaga zdobyta,dookoła biegają z mojego taemu a tu ni gruszki ni pietruszki pojawia się gość którego przed chwilą powaliłem po mimo przejętego punktu.Strzelam do gościa który zmienia magazynek i i on mnie zabija mimo że przeładowuje.Chyba mam laga-giganta :lol: Takich przykładów jest mnóstwo i to mnie najbardziej boli.Nie zależy mi na statch tylko na zwykłej przyjemności grania z normalnymi graczami.

I jeszcze pytanko.Czy można mieć 68 stopień po nie z pełna 78 godz.gry?Znalazłem takiego delikwenta.Jakoś nie chce mi się wierzyć.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 kwi 2012, 19:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
krolo76 napisał(a):
I jeszcze pytanko.Czy można mieć 68 stopień po nie z pełna 78 godz.gry?Znalazłem takiego delikwenta.Jakoś nie chce mi się wierzyć.

Metro CQL 64 i kanały TDM.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 kwi 2012, 22:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2011, 01:16
Posty: 61
Ktoś już strzelał z TV missile? Bo w moim odczuciu za dużo się nie zmieniło, może czołg 1 na 5 przypadków nie padał za 1 rakietą.
Natomiast lav-ad we wszystkich przypadkach pojechany za pierwszym hitem.
Więc rakieta ciągle op :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 432 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 29  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL