Teraz jest 24 wrz 2024, 06:27

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 lip 2012, 11:28 
Offline

Dołączył(a): 11 lip 2012, 11:09
Posty: 4
Witam. Dostałem pudełko z kodem do gry Battlefield 3 Powrót do Karkand, niestety dopiero teraz zauważyłem że jest to dodatek, kod który jest w pudełku wpisałem do Origina został dodany ale żadna gra nie wyskoczyła, Battlefielda 3 nie posiadam i mam pytanie czy jest szansa żeby mi przyjęli w sklepie grę z powrotem, gra została kupiona w Media Markcie. A może jest jakieś inne rozwiązanie? Oczywiście nie mówię o dokupieniu samej gry. Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lip 2012, 11:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 maja 2012, 17:55
Posty: 61
Lokalizacja: Białe Błota k. Bydgoszczy
Nie przyjmą ci jej, jeżeli kod został wykorzystany.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lip 2012, 11:45 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2012, 11:45
Posty: 378
Lokalizacja: Wrocław
Tak to jest jak się nie czyta tego co na pudełku napisali...

_________________
Obrazek

Kpię z pozerstwa, chciwości, głupoty i próżności.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lip 2012, 12:34 
Offline

Dołączył(a): 7 kwi 2012, 09:29
Posty: 31
Dla niektórych potrzebna jest instrukcja obrazkowa? Bez podstawki nie pograsz, bo to jest tylko DLC...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lip 2012, 12:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2012, 17:33
Posty: 105
Lokalizacja: Skąd mam to wiedzieć?
No tak to jest jak dziecko pójdzie samo do sklepu aby kupić grę i napalone wszystkiego nie przeczyta co jest napisane na pudełku.Lub rodzice pójdą synkowi sprawić przyjemność i nie mając świadomości kupują tylko dodatek ,myśląc ,że to cała gra w takiej atrakcyjnej cenie.
Teraz to ty nic nie poradzisz.Albo sprzedaj konto Origin na Alledrogo lub kup Battlefield 3 podstawkę.
PS:Jak kupowałeś to było trzeba sprzedawcy/pomocnika w MM spytać czy to dodatek czy cała gra.....
Tak to jest w tych czasach ,że dzieci się bardzo wstydzą.Nie wstydźcie się!Nie ma czego :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lip 2012, 14:42 
Offline

Dołączył(a): 11 lip 2012, 11:09
Posty: 4
BattleCar napisał(a):
PS:Jak kupowałeś to było trzeba sprzedawcy/pomocnika w MM spytać czy to dodatek czy cała gra.....
Tak to jest w tych czasach ,że dzieci się bardzo wstydzą.Nie wstydźcie się!Nie ma czego :)


Dlaczego na forum zawszę znajdzie się osoba co nie czyta dokładnie postów? Napiszę więc jeszcze raz, gra nie została kupiona prze zemnie tylko kuzyna który z braku wiedzy i nie doczytania kupił to co kupił dla młodszego brata. Po prosił mnie żebym mu to zainstalował bo nie wiedział jak to zrobić i gdzie wpisać kod. Ja również nie zauważyłem że to jest dodatek i z rozpędu zainstalowałem Origina zalogowałem się na swoje konto i chciałem wpisać kod żeby mu się to zaczęło najpierw ściągać i później przyjść dokończyć resztę ponieważ przy jego połączeniu trochę czasu by zajęło ale po wpisaniu kodu żadna gra nie wyskoczyła więc w tedy się skapnąłem że to jest dodatek.

Mam jeszcze pytanie zamierzam kupić podstawę tylko mam pytanie jak kod podam na swojego Origina to czy jak ja będę grał u siebie w domu w FIFE 12 to czy oni będą mogli u siebie grać w Battlefielda? i czy ten dodatek się automatycznie zainstaluje czy jeszcze raz będzie trzeba wpisać kod? bo teraz jak wpisuje kod to wyskakuje komunikat że kod został już wykorzystany? ewentualnie założył bym im nowe konto na Originie tylko w tedy czy ten dodatek będę mógł przypisać na nowe konto?

Z góry dziękuje za każdą odpowiedz która okaże się pomocna. Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lip 2012, 17:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
1. Konto nie może być zalogowane w dwóch miejscach jednocześnie, możliwe że zalogowanie się na jednym i przejście w tryb Offline i zalogowanie się na drugim komputerze mogłoby zadziałać.
2. Jak kupisz podstawkę, podasz klucz i ją zainstalujesz, nie ma potrzeby by bawić się w resztę, skoro Origin się pruje że klucz został wykorzystany to tak się stało, trzeba dorzucić podstawkę na to konto by wszystko działało jak trza.
NIE zakładaj nowego konta, bajzel zrobisz, na jednym FIFA12 i dodatek BtK a na drugim BF3, i nikt nie będzie szczęśliwy bo kasa na dodatek w błoto (bo z tego co wiem w FIFA nie da się grać na mapach z Karkandu) a drugie konto będzie musiało się zadowolić TYLKO podstawową wersją gry, DLC są pobierane z patchami ale by mieć dostęp do broni i map trzeba zapłacić.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lip 2012, 00:08 
Offline

Dołączył(a): 11 lip 2012, 11:09
Posty: 4
Mofixil napisał(a):
(bo z tego co wiem w FIFA nie da się grać na mapach z Karkandu)


hehe :D

A jak bym do nich napisał czy jest możliwość przeniesienia klucza na inne konto?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lip 2012, 00:12 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Spróbuj, ale wątpię by ktoś z live chatu EA był Ci aż tak w stanie pomoc.
+1

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lip 2012, 00:58 
Offline

Dołączył(a): 11 lip 2012, 11:09
Posty: 4
dzięki za pomoc, czy jest tutaj opcja pomógł lub coś podobnego żeby się odwdzięczyć?

Napisałem do nich zobaczymy co odpiszą, jeśli mogę jeszcze spytać czy ta oferta kupna jest dobra?
http://allegro.pl/battlefield-3-cd-key-klucz-pc-automat-24-7-origin-i2490203637.html
w opisie jest napisane że jest to wersja rosyjska ale jest możliwość zmiany na język polski, czy to nie grozi banem?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lip 2012, 01:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Jeśli rosyjska, to znaczy, że rosyjski klucz. Istnieje spora szansa, że prędzej czy później cię zbanują jako posiadacza gry spoza swojego regionu - grasz na terenie UE w wersję spoza UE.

Szukaj polskich kluczy.

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL