Teraz jest 24 wrz 2024, 18:34

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 lip 2012, 13:20 
Offline

Dołączył(a): 16 lip 2012, 12:23
Posty: 32
Witam.

Kupno nowego komputera przedłużyło się, i możliwe że dostane go w grudniu lub w 2013. Tutaj trapi mnie jedna rzecz, i chciałbym usłyszeć odpowiedź od graczy Bf3.. Czy w 2013 lub w grudniu, będzie grało bardzo dużo osób, tak by wypełniały NP 64 osobowe serwery, zważając na to, że premiera BF4 w 2 kwartale 2013. Wiem że nikt nie wie ile osób będzie grało, ale jak wy sądzicie?

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2012, 13:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
W Battlefielda 2, który jest z roku chyba 2005, nadal gra wiele osób i ja nie narzekam na pustki na serwerach. BF3 prawdopodobnie się zestarzeje dużo szybciej, ale wątpię żeby serwery były puste, tak więc bez obaw.

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2012, 13:35 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2011, 18:17
Posty: 404
W BC2 wciaz jest masa graczy a powstało wczesniej.
Na pewno ktoś będzie grał


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2012, 13:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Ja od razu jeszcze dodam, że Battlefielda 3 nie polecam. Moim zdaniem poprzednie Battlefieldy były o wiele lepsze, aczkolwiek jest to jedynie moje prywatne zdanie.

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2012, 13:43 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2011, 18:17
Posty: 404
Mi tam się podoba, ale ja dużo nie wymagam ;d


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2012, 14:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
BF3 to imho najgorsze ścierwo z serii BF, zaraz po Modern Combat na konsole. Jest grywalny ale to nie ta sama grywalność co kiedyś, skok na kasę i tyle.
Lepiej zainwestować w klasykę pokroju BF2, BF2142 lub poprzednika (BC2+dodatek Vietnam).
Ceny niższe i trzeba pokazać EA że za opierdzielanie się i ignorowanie społeczności będzie kara.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 17 lip 2012, 14:21 przez Mofixil, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2012, 14:20 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2011, 18:17
Posty: 404
Ja niewiem co wam w tej grze nie pasuje.
Teraz trzeba iść do przodu i po prostu rozwiązania ze starych lat nie będą sie sprawdzać w nowych produkcjach


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2012, 14:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Zelazo94 napisał(a):
Ja niewiem co wam w tej grze nie pasuje.
Teraz trzeba iść do przodu i po prostu rozwiązania ze starych lat nie będą sie sprawdzać w nowych produkcjach

Tu nie chodzi o same rozwiązania, bo BF3 ma kilka ciekawych patentów (nie do końca całkowicie nowatorskich ale stały się popularniejsze przez niego) ale o to JAK zostały zaimplementowane, połowa funkcji nie działa jak trzeba, reszta wcale nie działa.
DICE zamiast pomyśleć nad rozwiązaniem problemu to po prostu usuwa go (RIP Mavikaze) lub robi coś zupełnie odwrotnego i robi się burdel pokroju przygwożdżenia które można porównać do zeza przez denko od słoika czy pamiętny M26.
Społeczność im na tacy podała rozwiązania i ciekawe pomysły (e.g GUI v2) a oni co? Już pracują nad BF4 mimo że jeszcze ostatniego dodatku do BF3 nie wypuścili.
Idę ciułać kasę na Borderlands 2, EA nie dostanie ode mnie już ani grosza.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2012, 14:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2011, 09:17
Posty: 260
KamiennyWódz napisał(a):
(...) Czy w 2013 lub w grudniu, będzie grało bardzo dużo osób, tak by wypełniały NP 64 osobowe serwery, zważając na to, że premiera BF4 w 2 kwartale 2013. Wiem że nikt nie wie ile osób będzie grało, ale jak wy sądzicie?
Pozdrawiam.
Ja sądzę że natrafiłeś w tym wątku na największych forumowych malkontentów których nie powinieneś słuchać


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2012, 15:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
W tym roku, BO2 i MoHWF, w następnym, BF4.
BF3 umrze po mniej niż 2 latach od premiery, BF4 to zapchajdziura przed BF5 bo też będzie tym samym syfem tylko że tym razem, FB2 straci wsparcie dla x86.
DICE robi lepsze Alphy niż pełne gry.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2012, 15:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Ja się dziwię dlaczego ci malkontenci skoro nie grają w BF3 to ciągle zaglądają na forum. Może prowadzą krucjatę przeciwko DICE bo są opłacani przez Activision? :wink: Zresztą ich argumenty też są śmieszne bo czy faktycznie gra jest niegrywalna bo nie można zabijać MAVem? Czy przygwożdżenie jest tak upierdliwe że się grać nie da? Perku "Osłona drużynowa" który sporo osłabia przygwożdżenie wziąć nie łaska? Gram prawie codziennie i mimo że gra ma błędy które czekają na naprawę to spokojnie można grać.
A wracając do tematu to gwarantuje Ci że sporo ludzi będzie grać w grudniu i na początku 2013 choćby z tego powodu że na ten okres są zaplanowane dwa ostatnie DLC. Poza tym skąd Ty masz takie informacje że premiera BF4 (o ile to bedzie BF4 a nie na przykład BC3) jest w drugim kwartale 2013? Przecież nie było jeszcze żadnych oficjalnych zapowiedzi. Równie dobrze może wyjść w grudniu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2012, 16:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Cytuj:
Ja się dziwię dlaczego ci malkontenci skoro nie grają w BF3 to ciągle zaglądają na forum.

Ja gram w Battlefielda Drugiego, a na forum zaglądam dlatego, że lubię.

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2012, 16:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Miałem głównie na myśli Mofixila bo to on przede wszystkim psy wiesza na grze.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2012, 16:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
sidh77 napisał(a):
Miałem głównie na myśli Mofixila bo to on przede wszystkim psy wiesza na grze.

Alpha i Beta to były dla mnie dwa najlepsze stany tej gry, gram tylko dlatego że to i tak lepsze od CoDa a do niczego innego znajomych znaleźć nie mogę.
Gdyby DICE się wzięło w garść i zamiast srać DLC czy BF4 a wzięło się za naprawę błędów (które de facto są już wytknięte a rozwiązania gotowe, pewnie niektórzy by sami to naprawili gdyby był dostępny kod źródłowy) to byłaby świetna gra, teraz jest najwyżej średnia, bo i tej superduper mega grafiki nie ma.
To jest najgorsza gra z serii Battlefield, ogólnie jako FPS jest najwyżej dobra.

Imho, 90% to lenistwo DICE bo nie chciało im się niczego testować, oni chyba na ślepo to wszystko piszą bo kompilowanie tego kodu do testów im się nie opłaca, połowę tych problemów dałoby się naprawić w 10 minut...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2012, 17:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Spytam tak z czystej ciekawości, jakie są to błędy których naprawienie zajęło by 10 minut a które Twoim zdaniem powodują że BF3 jest delikatnie mówiąc do dupy? Wymienisz kilka błędów przez które nie da się normalnie grać?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL