Teraz jest 24 wrz 2024, 14:29

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 lip 2012, 00:45 
Offline

Dołączył(a): 11 maja 2011, 08:14
Posty: 136
Blizzard_ napisał(a):
Mofixil, narzekasz, więc odpowiedz mi jaka gra ma wsparcie prawdziwe od twórców w postaci patchy wprowadzających sensowne zmiany + sugestie od graczy ? O ile się nie mylę, to na takie coś można było liczyć w czasach BF1942 :D

SWTOR.

Grałem trochę, także wiem o czym mówię.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lip 2012, 00:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Grievous94 napisał(a):
Dokładnie to 9 miechów. Jak widzę niektórzy wolą zasysać po 18MB codziennie niż raz na 2 miechy 1,6GB. Ja osobiście nie widzę różnicy. Ale wiadomo. Polak MUSI ponarzekać. Inaczej się obsra pod natłokiem własnych niewyartykułowanych myśli.

Wolisz męczyć się z błędem rujnującym rozgrywkę tydzień czy 2 miesiące?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lip 2012, 11:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
Grievous94 napisał(a):
Dokładnie to 9 miechów. Jak widzę niektórzy wolą zasysać po 18MB codziennie niż raz na 2 miechy 1,6GB. Ja osobiście nie widzę różnicy. Ale wiadomo. Polak MUSI ponarzekać. Inaczej się obsra pod natłokiem własnych niewyartykułowanych myśli.


No to różnica jest, jaka?
Jest jakiś wnerwiający bug? To w dwa, trzy dni jest naprawiony, a nie przez 3 miechy.
Mniejsze patche = mniejsza ilość kodu = mniejsza szansa na popełnienie błędu = mniejsza szansa na wnerwiającego buga.

Ja też należę do tej grupy, która woli ściągaj te kilka mega dziennie i nie męczyć się z g***** typu M26 DART przez szmat czasu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lip 2012, 20:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 gru 2009, 17:45
Posty: 585
Lokalizacja: 52.211975N ,21.020908E
Nie mówię nie ale jeśli codziennie musiałbym aktualizować grę przez 10-15 minut to chyba bym podziękował. Ale wróćmy może do tematu. Czy wiadomo coś więcej o niszczycielach czołgów??

_________________
United Legions


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lip 2012, 21:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Jaki ty masz internet że pobieranie umownej łatki 18MB zajmuje Ci koło 20 minut :o
Z tego co widziałem to niszczyciele czołgów to armata z czołgu na podwoziu APC.
Prócz tego wygląda na to że one (albo cała reszta konserw naziemnych) dostaną gaśnice.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL