Teraz jest 29 wrz 2024, 05:41

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 sie 2012, 23:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2003, 11:40
Posty: 894
Witam

Na wstępie podam może mój konfig
AMD FX4100@4,5Ghz, 2x4GB 1333 DDR3, Radeon 6770, Sound Blaster X-Fi Fatal1ty, Windows 7 64bit.

Stabilność sprawdzana w 3dmarkach, occt i wielu innych programach i grach - żadnych problemów nie było. Temperatury w normie.
Problem jest taki że podczas instalacji BF3 z płyty system się zawiesza. Restart nie pomaga, trzeba go wyłączyć i włączyć. Zawieszenie następuje w różnym postępie instalacji, bywa że przy 30%, innym razem przy 48 a czasami dojdzie do 60 gdy czyta już drugą płytkę. Pytanie czy to jest jakiś popularny problem z origin lub BF3 czy też szukać problemu w swoim kompie ?

Dodam że zdarzyło się napędowi DVD (nagrywarka samsung na sata, jakaś tania modelu nie pamiętam) nie rozpoznać drugiej płytki z BF3. Poprosił o włożenie DVD 2, wkładam płytkę a tam komunikat że włożona płyta jest nieprawidłowa. Wyjmuję, wkładam ponownie i to samo. Dopiero za trzecim razem zaskoczyło i instalacja poszła dalej aby zawisnąć chwile potem. Próbowałem z wyłączonym antywirusem Avast ale to bez znaczenia.

Wyjechałem sobie na 2 tygodniowy urlop a w dniu wyjazdu przyszła mi przesyłka z BF3, no to ja uradowany lecę szybko go zainstalować dosłownie godzinę przed wyjazdem a tu taka niespodzianka. I teraz zamiast sie urlopowaniem zająć to rozmyślam co z moim BF'em i kompem który został daleko ode mnie ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sie 2012, 00:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Są dwie opcję.
Masz walnięty nośnik lub uszkodzony napęd.
Jeśli masz porządne połączenie z siecią to pobranie BF3 z serwerów EA byłoby najlepszym wyjściem niż dobijanie trupa.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL