Teraz jest 25 wrz 2024, 04:41

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 sie 2012, 20:43 
Offline

Dołączył(a): 24 sty 2006, 12:20
Posty: 12
To ja jeszcze dorzucę E.U.Geniuszy, którzy biorą pojazd, jadą na wroga metodą "na Juranda", dostają 3 proste i zdecydowany i zostawiają pojazd w stanie 10-15% jego wytrzymałości.
Takie cudo wróg przyjmuje z radością i odpowiednio wykorzystuje - z reguły kończąc rozgrywkę na swoją korzyść.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 sie 2012, 10:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 wrz 2008, 19:57
Posty: 620
Gracze z mojego teamu, którzy mnie zabijają za siedzenie w jednym miejscu PLotką. Nie ważne, że zdejmuje co chwila jety i helki, jestem kamperem więc trzeba mnie zabić. Powinienem jechać prosto na wroga i ginąć co 5 min jak prawdziwy gracz BF3 :)
I to, wraz z moim poprzednim postem, chyba wszystko co mnie denerwuje w tej grze... jeśli chodzi o graczy. Gdyby tak zejść na temat samej gry lista była by dużo dłuższa =)

_________________
http://www.xfire.com/profile/szq1/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 sie 2012, 11:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Jak jeszcze grałem w tą grę, denerwowało mnie to, że pelotka, która jest w stanie strącać samoloty i helikoptery, strzelając z dwóch szybkostrzelnych działek z szybkością kilku tysięcy strzałów na minutę - to, co ona robiła wrogiej piechocie, nazwałbym kichaniem, a nie ostrzałem. Mniej czasu zajęło by wyjście z pojazdu i rozstrzelanie wroga z broni ręcznej, niż zabicie go z tych działek!

Mnie to denerwowało. Myślę, że lepiej by było, gdyby pelotka zabijała piechotę z dużą szybkością. Dla zbalansowania, nie uszkadzałaby czołgów oraz nie byłaby w stanie opuścić dział poniżej linii horyzontu. Moim zdaniem byłoby dużo lepiej.

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 sie 2012, 13:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 maja 2012, 17:55
Posty: 61
Lokalizacja: Białe Błota k. Bydgoszczy
Llordus napisał(a):
To ja jeszcze dorzucę E.U.Geniuszy, którzy biorą pojazd, jadą na wroga metodą "na Juranda", dostają 3 proste i zdecydowany i zostawiają pojazd w stanie 10-15% jego wytrzymałości.
Takie cudo wróg przyjmuje z radością i odpowiednio wykorzystuje - z reguły kończąc rozgrywkę na swoją korzyść.


Jak zainstalują na tych pojazdach C4 i w odpowiednim momencie zdetonują to nie jest tak źle :P

Mnie czasami wkurzają ludzie, którzy na normalu rozjeżdżają mnie jeepem, kiedy ja czekam na heli, bo widziałem, że akurat rozbił się w powietrzu, albo wkurzeni montują na moim jecie C4 i robią ze mnie żywe fajerwerki.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 sie 2012, 16:38 
Offline

Dołączył(a): 2 lip 2012, 15:46
Posty: 22
@up Najlepiej jak jeżdżą takie czołgi z dodatkowym opancerzeniem (patrz - C4), wystarczy raz trafić rakietą lub pociskiem z czołgu to od razu wybucha. :lol: Jeszcze lecą dodatkowe punkciki za zniszczenie ładunków. :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL