Teraz jest 27 wrz 2024, 19:28

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1082 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 73  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 wrz 2012, 15:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 wrz 2008, 19:57
Posty: 620
@kukiełek źle zrozumiałeś.
@Antonio
http://pl.wikipedia.org/wiki/Skrzydło_o_zmiennej_geometrii
Po przeczytaniu drugiego akapitu będziesz wiedział o co chodzi.

_________________
http://www.xfire.com/profile/szq1/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 wrz 2012, 15:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2010, 21:36
Posty: 734
W zasadzie chodzi aby skrzydłami zmieścić się w tym:
Obrazek

Skośne skrzydła -> przejdą np. F-18
Proste skrzydła -> odpadną np. P-51

2. Proste skrzydła -> większa siła nośna
Skośne skrzydła -> mniejsza

3. Proste skrzydła -> lepsza manewrowość przy mniejszych prędkościach
wiadomo co -> negacja tego powyżej

_________________
|i5-4670k|GTX770OC WF3 4GB|MSI G43 z87|16GB|OCZ 700W|SPC Fortis HE1225|Samsung F3 1TB 7200rpm|WD Green 3TB 5400rpm||DELL u2410f|


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 wrz 2012, 18:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
Dla niekumatych, foto przedstawia przekraczanie prędkości dźwięku.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 wrz 2012, 15:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
Pytanie:
Jadę pod koniec października do Holandii, a dokładniej lecę liniami Ryanair.
Wybrałem opcję jedynie z bagażem podręcznym do 10kg i z ograniczonymi wymiarami. Moje pytanie jest takie. Jak wygląda opcja z przewozem wódki i fajek (kupionych w sklepie bezcłowym). Jak wyglądają ograniczenia co do ilości i gabarytów? Jak rozumiem zakupione towary muszę upchnąć w tej walizce którą mam jako bagaż podręczny? Czy waga kupionych artykułów wliczana jest do tych 10kg itp.?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 wrz 2012, 16:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2004, 22:14
Posty: 505
Lokalizacja: Manchester
Grubber{PL} napisał(a):
Pytanie:
Jadę pod koniec października do Holandii, a dokładniej lecę liniami Ryanair.
Wybrałem opcję jedynie z bagażem podręcznym do 10kg i z ograniczonymi wymiarami. Moje pytanie jest takie. Jak wygląda opcja z przewozem wódki i fajek (kupionych w sklepie bezcłowym). Jak wyglądają ograniczenia co do ilości i gabarytów? Jak rozumiem zakupione towary muszę upchnąć w tej walizce którą mam jako bagaż podręczny? Czy waga kupionych artykułów wliczana jest do tych 10kg itp.?


Przez kontrole nie przeniesiesz plynow w wiekszych butelkach niz 100ml, co do szlugow nie wiem.
Jesli chodzi o zakupy w sklepach wolnoclowych to wszystko co kupiles musisz upchnac w podrecznym bo cie nie wpuszcza na samolot.

EDIT:
widze ze kolega tez z lodzi lata - odrazu uprzedam, nowy terminal to jakis zart, a jedyny sklepik ktory sprzedaje normalne rzeczy ( slodycze, woda, itp itp ) ma ceny ktore zawstydzaja Anglikow...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 wrz 2012, 17:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
Nie lecę z Lublinka. Wybieram się w podróż z Modlina i chciałem zakupić na wyjazd ze 2 litry wódy (gdyż w NL koszt 0,7 wyborowej to ok 18€, a przynajmniej tyle płaciła moja znajoma) i zastanawiam się czy to ograniczenie do 1l w pojemnikach po 100ml dotyczy też zakupów w wolnocłowym ale z tego co powiedziałeś to nie. Natomiast nadal zastanawiam się czy waga zakupów dokonanych na lotnisku wlicza się do wagi bagażu. Z tego co czytałem po forach wagę i wymiary mogą ewentualnie sprawdzić przed wejściem do strefy jakiejś tam po czymś takim jak checkin czy coś w ten deseń. Skoro później zrobię zakupy to chyba mi nie będą ważyli torby już w samolocie?

Pytanie nr2
Pytanie do mieszkańców Warszawy i okolic lub ludzi często tam bywających. Jak dojechać z dworca Centralnego na Lotnisko Modlin bez użycia samochodu/taksówki w godzinach wczesno porannych (tj tak koło 6-7 (wylot mam o 9:20 więc chciałem być na lotnisku przynajmniej 2 godzinki wcześniej co by się coś nie spierd*****). Dzięki za odp.

Właśnie się dowiedziałem że na Modlinie nie ma czegoś takiego jak sklep bezcłowy czy to prawda?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 wrz 2012, 16:27 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
W artykule napisane jest, że 1. sklep wolnocłowy miał zostać otwarty do końca sierpnia.
http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/ ... ,id,t.html
Tutaj mamy jako tako potwierdzenie, że jest już otwarty.
http://fly4free.pl/forum/viewtopic.php? ... 8&start=30

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 wrz 2012, 17:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
O wielkie dzięki ostatni post z tego forum napawa mnie optymizmem. Tak czy siak jeżeli ktoś z forum korzystał z Modlina to może napisać jakieś info (najlepiej na priv) będę wdzięczny.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 wrz 2012, 18:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Istnieje jakiś komunikator podobny do GG, ale bardziej rozbudowany? Chodzi mi o opcje takie, jak na przykład możliwość edytowania wiadomości i inne udogodnienia. Oraz przede wszystkim brak wyskakujących reklam.

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 wrz 2012, 19:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
AQQ posiada doskonałą personalizacje. Co do edycji wiadomości powiem szczerze, że nie bardzo rozumiem o co Ci dokładnie chodzi, ale jeśli chodzi o brak wyskakujących reklam jest to coś dla Ciebie. Ponadto AQQ pożera mniej zasobów, w sprawie personalizacji pytaj innych userów, ja mam go zaledwie 100 dni, jedyne co zrobiłem to wyłączyłem niektóre dźwięki i wgrałem emoty z gg + skórkę jakąś klasyczną.

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 wrz 2012, 19:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Co do edycji wiadomości, to chodziło mi po prostu o przycisk "edytuj", dzięki któremu można dowolnie zmieniać napisaną przez siebie wiadomość tak, jak możemy zmieniać posty na forach. Jest to dla mnie bardzo ważne, bo irytuje mnie brak takiej możliwości na GG.

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 wrz 2012, 11:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 gru 2009, 17:45
Posty: 585
Lokalizacja: 52.211975N ,21.020908E
Z tego co pamiętam, komunikatory nie obsługują opcji "Edytuj".

_________________
United Legions


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 wrz 2012, 15:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
A szkoda. Dlaczego głupi SB na pewnym forum ma taką opcję, a nie wymyślą porządnego komunikatora? Opcja edytuj by mi się bardzo przydała.

Kolejne pytanie: Jak to jest zrobione, że gdy codziennie włączam komputer, zegar systemowy zawsze zna aktualną datę i godzinę, mimo że komp był wyłączony przez kilkanaście godzin?

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 wrz 2012, 16:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 wrz 2008, 19:57
Posty: 620
Jest bateryjka na płycie głównej (taka jak do zegarków na ręke). Możesz ją wyjąć i sprawdzić, ale wiąże się to z resetem biosa. Ja np. już chyba od roku mam wyczerpaną tą bateryjkę :)

_________________
http://www.xfire.com/profile/szq1/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 wrz 2012, 17:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2010, 21:36
Posty: 734
#Antonio_@2
Czemu ty chcesz wiadomości w archiwum edytować?
Chcesz kogoś wkopać? Wrobić? musisz coś komuś udowodnić?
Możesz wyexportować do html i bawić się w notatniku, tylko z wgraniem tego do komunikatora będzie problem, dodatkowo, każda zmiana zostawia małą plamkę, więc jak przyjdzie co do czego - przegrasz

2. Bateria, jak mnie pamięć nie myli to CR2032, z tym że jak masz ją wydojoną już, a masz połączenie z netem to różnicy zbytnio nie zobaczysz jak zassie sam odpowiednią godzinę (chyba że czas z internetu masz wyłączony)

_________________
|i5-4670k|GTX770OC WF3 4GB|MSI G43 z87|16GB|OCZ 700W|SPC Fortis HE1225|Samsung F3 1TB 7200rpm|WD Green 3TB 5400rpm||DELL u2410f|


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1082 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 73  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL