Teraz jest 25 wrz 2024, 09:28

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1005 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 67  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 lis 2012, 21:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2012, 07:38
Posty: 18
Lokalizacja: Tarnów
Bo tak właśnie jest. Mapy walki w zwarciu są najbardziej wymagające. Ja na ogromnych mapach mogę grać na 64 osoby, ale walka w zwarciu powyżej 32 jest już problematyczna bo fps spada często gęsto poniżej 60 i pojawia się dużo zacinek od strony procka. Być może wpływ ma na to ogromna ilość latających szczątków kiedy 64 osoby naparzają w te kartonowe ściany :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lis 2012, 21:43 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Resh napisał(a):
Po 1 czy musisz od razu wyzywać. Się moderator znalazł.


Nie wyzywam, stwierdzam po prostu fakt.

Resh napisał(a):
Po 2 gdybyś umiał czytać i wejść na dwie inne strony niż na to forum to wiedziałbyś że B2K i Walka w zwarciu mają identyczne wymagania. na B2K nie miałem problemu dopiero teraz mam taki problem.


Zgadnij dlaczego ?? Redaktor tego portalu opracowywał artykuł na podstawie materiałów z EA.

Resh napisał(a):
Po 3 jak jesteś taki mądry i mylisz że każdy ma kasy jak lodu to kup wszystkim którzy mają słabe kompy nowe podzespoły.


Polecam www.żal.pl Moja to wina że cie nie stać na sprzęt ??
Resh napisał(a):
Po 4 jakim prawem wzrastają wymagania skoro jest wszystko to samo tylko nowe mapy. Rozumiem B2K czy Armored Kill zacinać się ale Walka w zwarciu na tak małych mapach.

Zapytaj DICE, my po prostu stwierdzamy fakty.

Resh napisał(a):
Jak nie wierzysz masz strony z wymaganiami:
Kod:
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=18055
Back to Karkand
Kod:
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=17692
Walka w Zwarciu
Kod:
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=14671
Podstawka
Po 5 co ma Analfabetyzm z poprawnym czytaniem? (Facepalm)


I gdzie tam tej napisane że twoja żałosna karta spełnia wymagania ?? Pokaż mi bo ja nie widzę . I kto tu jest analfabetą ??
Napisz do DICE że gra ci źle działa na komputerze poniżej minimalnych wymagań. :D

Jeszcze jedna osobista wycieczka a skończy sie twoja bytność na tym forum. Po raz kolejny nie będziemy ci tłumaczyć tego co oczywiste.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lis 2012, 22:07 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2012, 11:45
Posty: 378
Lokalizacja: Wrocław
Im nowszy patch tym więcej danych w grze, więcej szczegółów, więcej do ładowania. Im więcej wrzucisz do gara to tym ciężej ci go mieszać łyżką... proste prawda ?

_________________
Obrazek

Kpię z pozerstwa, chciwości, głupoty i próżności.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lis 2012, 22:19 
Offline

Dołączył(a): 7 lis 2012, 18:27
Posty: 7
Jak się umie wytłumaczyć to każdy zrozumie. A jak Mr Moderator napisze że słaby sprzęt i koniec to wiadomo że mało kto zrozumie :/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lis 2012, 22:25 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Cytujesz artykuły, których nawet nie przeczytałeś lub nie potrafisz zrozumieć treści. Pretensje możeć mieć tylko i wyłącznie do siebie.
Moja wina, że cię nie stać na nowy sprzęt ?
Moja wina, że nie rozumiesz najprostszych pojęć?
Moja wina, że masz żałośnie słaba kartę ?
Moja wina że, DICE nie potrafi zoptymalizować gry ?
moje PW do ciebie
Sokar44 napisał(a):
Skoro potrafisz czytać to polecam lekturę viewtopic.php?f=133&t=40924
Zastanów się i porównaj wymagania z Twoim sprzętem,. Podpowiem, nie znajdziesz absolutnie żadnej komendy/solucji/modyfikacji, która z twojej o wiele za słabej karty wyciągneła wiecej FPS.
Wysłano: 9 lis 2012, 18:41

Sokar44 napisał(a):
Ale już nie pograsz i tyle, chyba że zmienisz kartę graficzną. Koniec tematu.

Wysłano: 9 lis 2012, 19:47

Czego tutaj nie zrozumiałeś ? Które wyrażenie było dla ciebie za trudne ?

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lis 2012, 22:36 
Offline

Dołączył(a): 7 lis 2012, 18:27
Posty: 7
Np Co jest spowodowane że gra obciąża kartę. A czy nie mógłbyś napisać: "Na tej karcie nie pograsz w BF3. W tym dodatku jest a wiele elementów i komputer nie wyrabia" A nie od razu masz słaby komputer i nie wiadomo co powoduje freezy. To nie da mi wytłumaczenia co jest przyczyną. A to że mam słabego kompa wiedziałem od dawna i nie musisz po raz enty mi przypominać.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lis 2012, 23:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Panie drogi użytkowniku Resh.
Przyjmij pan do wiadomości iż DICE NIE POTRAFI zrobić czegokolwiek porządnie i zawsze coś spieprzą, jeśli cokolwiek wydaje się niepowiązane z innym to na pewno jest na odwrót.
Z każdym patchem i dodatkiem wydanych przez nich, w strukturze plików BF3 robią coraz to większy burdel i w pewnym momencie BF3 najpewniej w ogóle przestanie poprawnie działać nawet na najpotężniejszych konfiguracjach.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Problem w grze
PostNapisane: 11 lis 2012, 14:11 
Offline

Dołączył(a): 22 gru 2011, 12:53
Posty: 8
Witam
Mam dziwny irytujący problem. Podczas rozgrywki, gdy ginę obraz znika dwu krotnie na ułamek sekundy to samo przy reanimacji i wejściu na serwer. Obrazowo wygląda to tak. Dostaję kulkę obraz dwukrotnie miga ( jest czarny),następnie widzę jak żołnierz pada na glebę, następnie kolejny raz dwie czarne migawki i dopiero widzę jak jestem reanimowany.Bywa ,że przy tych migawkach widać pasek windowsa. Jest to szczególnie uciążliwe na mapie metra, gdzie jest ostra zadyma, giniesz, jesteś reanimowany,giniesz po czy znów jesteś reanimowany. Naprawiałem grę przez origin, wgrałem na nowo sterowniki do karty i nic. Nadmienię, że problem pojawił się wczoraj, grę mam blisko rok czasu i wcześniej nie miałem takiego problemu. Proszę o radę co z tym fantem zrobić.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lis 2012, 14:28 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2012, 11:45
Posty: 378
Lokalizacja: Wrocław
DRASTUS napisał(a):
blisko rok czasu



Nie mówi się rok czasu bo rok jest określeniem czasu, błąd składniowy

1.Jaki komputer
2.Jaki system
3.Jakie programy włączone w tle, w czasie grania, screen z menagera zadań
4.Gdzie kupiony BF3

_________________
Obrazek

Kpię z pozerstwa, chciwości, głupoty i próżności.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lis 2012, 14:49 
Offline

Dołączył(a): 22 gru 2011, 12:53
Posty: 8
lenovo y 570- i7 2630QM, 4Gb RAM, GT 555M
win 7 64 bit
podstawowe programy, używam też gameboostera, chociaż sam nie jestem pewien czy to cos daje
empik
problemów z płynnością nie mam, gram na niskich detalach i wszystko jest w porządku, tylko te migawki, zauważyłem również że w singlu po wczytaniu wejście do gry poprzedzone jest tymi samymi migawkami, tak jakby gra chciała wyjść do pulpitu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lis 2012, 16:12 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2012, 11:45
Posty: 378
Lokalizacja: Wrocław
słaby komp do bf3 a pozatym "podstawowe programy" czyli ?? chcesz zeby ci pomoc a nie podajesz informacji...

_________________
Obrazek

Kpię z pozerstwa, chciwości, głupoty i próżności.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lis 2012, 16:18 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Wyczyść komputer z kurzu :) Tak, wiem że to laptop :) ale wyczyścić trzeba bo będzie jeszcze gorzej .
Sprawdź temperatury podczas gry programem RealTemp.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lis 2012, 17:23 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2012, 11:45
Posty: 378
Lokalizacja: Wrocław
Nie no takie migania ekranu to nie przez kurz... pewnie ma gg wlaczone albo inne wynalazki w czasie gry...

_________________
Obrazek

Kpię z pozerstwa, chciwości, głupoty i próżności.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lis 2012, 18:24 
Offline

Dołączył(a): 22 gru 2011, 12:53
Posty: 8
Komputer czyszczę często, wiadomo laptop mała ciasna skrzynka, szybko rosną temperatury. Problem rozwiązałem zmieniając rozdzielczość, dziwne bo wcześniej nie miałem takiego problemu. Wróciłem do natywnej, następnie zmieniłem ponownie na 1280 x 720 i wszystko gra. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy podkładka chłodząca obniży temperaturę czy to tylko zbędny gadżet i najważniejsze, czy dorzucenie 4 GB pamięci wpłynie na zwiekszenie wydajności. A tak poza tym to dzięki za zainteresowanie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lis 2012, 20:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Dorzucenie ramu będzie marginalną zmianą w wydajności.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1005 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 67  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL