Teraz jest 29 wrz 2024, 13:20

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 paź 2013, 12:36 
Offline

Dołączył(a): 13 paź 2013, 12:31
Posty: 2
Witam.

Otóż mam problem z Battlefieldem3. 2 lata temu dostałem BFA na Święta Bożego Narodzenia. No i mogłem normalnie grać, a teraz chciałem zagrać już nie. Po prostu załączam Battlefielda klikając ikonkę na pulpicie, automatycznie włącza się Origin, loguje się, wpisuję hasło, e-mail, załącza się internet, czyli wszystko tak jak powinno być, ale potem jak klikam na kampanię to nic się nie załącza. Słyszałem, że inni mogą mieć problemy z tym, że wiecznie im się ładuje okienko, że niby wchodzą do gry, że ciągle im się ładuje to okno, a tak naprawdę to nie wchodzą. U mnie to tak jakby nic nie robiłem, po prostu klikam na kampanię, CO-OP, multiplayer i nic. Nic się nie wyświetla, nic się nie robi. Jak to jest, że tak się robi? Naprawdę zależy mi na rozwiązaniu tego problemu, bo to super gra. Jeszcze dodam, że opcja napraw na Origin nic nie dała (gdy się wszystko zrobiło to pisało, że zainstalowano, zakończono i nie znaleziono uszkodzonych plików, no ogólnie, że wszystko ok, czyli problem nie tutaj), nie wsadzam płyty, gdy załączam gry, ale to chyba nie w tym rzecz. To tak jakby coś z internetem był problem, ale to nie przeglądarka, bo cały czas na mozilli i 2 lata temu wszystko się ładnie uruchamiało. Jak jeszcze coś potrzebujecie wiedzieć to możecie śmiało pisać, odpowiem. Proszę o pomoc. ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 paź 2013, 13:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Firewall/antywirus powyłączaj może ci blokuje.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 paź 2013, 14:25 
Offline

Dołączył(a): 13 paź 2013, 12:31
Posty: 2
Nie to raczej nie przez to. Czekam na następne odpowiedzi.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL