Teraz jest 7 paź 2024, 10:15

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 maja 2004, 21:11 
Offline

Dołączył(a): 23 mar 2004, 14:41
Posty: 60
Lokalizacja: Z Polski ;)
Właśnie naciągnołem deserta, pograłem i zrodziło się w mojej głowie mnóstwo pytań, ktore tutaj zadam.


1. Jaka jest najlepsza klasa?? Bo ja jakos nie moge sie zdecydowac - czy hevany metal (tfu tfu, ochydna klasa :lol: ), z shotgunem, assult czy może gościu specjal??

2. Helikopter, Gdy widze jak latają inni gracze to aż zazdrość idzie pod gardło ( gulp), lecz ja na klawiaturce nie mam szans! Gdy się raz podniosłem, uleciałem troche, to albo wpadałem w korkociąg albo wiertłem w dół. A na treningi nie mam czasu. Czy joe (jojstic :DDD) może mnie wybawić z tej mizernej sytuacji?

3. Kto lepszy - banda husajna czy może wesoły teamik u Bushaja? :D :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2004, 22:12 
Offline

Dołączył(a): 14 kwi 2004, 14:56
Posty: 16
Lokalizacja: Poznań
Na wstępie gratuluje wybrania DC, mod jest sweet :D
A teraz do pytań:
1. Trudno powiedzieć, każdy ma inne preferencje. Ja gram zazwyczaj assault lub anti-armor ( nie ma większej satysfakcji niz zestrzelić Stingerem Blackhawka pełnego amerykańców :twisted: )
2. Joy dużo pomaga w heli, gra na myszcze+keyboardzie jest dość trudna i męcząca, choć znam i takick, którzy na ww. zestawie naprawde wymiatają... Ale nie myśl że joy rozwiązuje wszystkie problemy(ja mam a lamie :wink: )
3. Hussein wiecznie żywy!!!! Trzeba wypędzić niewiernych kapitalistów z naszej świętej ziemi nadanej przez Allacha!! :D :D

_________________
Cry havoc, let loose the dogs of war!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 maja 2004, 17:19 
Offline

Dołączył(a): 23 mar 2004, 14:41
Posty: 60
Lokalizacja: Z Polski ;)
No robie postępy :D Właśnie latałem helikopterem medyka na klawaiturce, i przyznam że trochę ulecialem (udalo mi sie doleciec do spawn pointa :) ) lecz o lądowaniu nie ma mowy (samolot gdy wyłanczasz przycisk warijuje, i spada w dół). Może niedługo dojde do wprawy. Ja wole amerykę, bo ma lepszy sprzęcior, a nie to co husajna banda knight ma.

Pozdrawiam

P.S - a ty r@wen na klawaiturce czy na joy latasz?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 maja 2004, 18:00 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2003, 17:20
Posty: 2322
Lokalizacja: Wałcz
pawel2k napisał(a):
1. Jaka jest najlepsza klasa?? Bo ja jakos nie moge sie zdecydowac - czy hevany metal (tfu tfu, ochydna klasa :lol: ), z shotgunem, assult czy może gościu specjal??


Nie ma czegoś takiego jak najlepsza klasa.
Klasy są po to, aby urozmaicić formę rozgrywki sieciowej.
Podobnie w wersji klasycznych jak i innych modach.
Wyobraź sobie gdyby sami medycy ruszyli na pluton czołgów :)
Musisz sam optymalnie dobrać sobie klasę w których się czujesz.
Tę dobiera się także odpowiednio do danej lokacji rozgrywki/mapy.
Trenując na pewno jakąś sobie szybko upodobasz.

pawel2k napisał(a):
2. Helikopter, Gdy widze jak latają inni gracze to aż zazdrość idzie pod gardło ( gulp), lecz ja na klawiaturce nie mam szans! Gdy się raz podniosłem, uleciałem troche, to albo wpadałem w korkociąg albo wiertłem w dół. A na treningi nie mam czasu. Czy joe (jojstic :DDD) może mnie wybawić z tej mizernej sytuacji?


To jest tak samo jak nabycie praktyki podczas lotów w wersji classic.
Na pewno wiesz jak dobrze latają polscy piloci operując zwykłą klawiaturą i zwykłą myszką. Faktem jest, że heli wymaga większych zdolności manualnych (jednoczesna kombinacja sterów poziomych - orczyk).
Dysponując joystickiem z wbudowaną przepustnicą + orczyk, mając trochę chęci szybko opanujesz technikę lotu.

Beczka, pętla wykonana Mi-24 czy AH-64 to małe piwo, powiadam :wink:

pawel2k napisał(a):
3. Kto lepszy - banda husajna czy może wesoły teamik u Bushaja? :D :D


Każda ze stron konfliktu ma podobne możliwości.
Wszystko zależy od gracza i upodobania do danej mapy.
Osobiście w kwestii pilotażu myśliwskiego tylko i wyłącznie Mig-29 oraz Mirage, śmigła AH-64 (nie stroniąc od krowiastego Mi-24).
W kwestiach naziemnych - inżynier ze zmienną klasa (w zależności jak toczy się rozgrywka) wojakiem Szwejkiem wyposażonym w Stingery uciekającym w swoim Hum-Vee przez pustynny piasek El Alamein :)

Potrenuj, sam wyrobisz sobie zdanie.

Powodzenia.

_________________
Kopernik! Wstrzymaj ziemię ja wysiadam.


Ostatnio edytowano 8 maja 2004, 06:23 przez ===Tomy===[PL], łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 maja 2004, 20:42 
Offline

Dołączył(a): 14 kwi 2004, 14:56
Posty: 16
Lokalizacja: Poznań
Ja latam (chwiolowo) na mouse+keyboard i samolotem operuje stosunkowo sprawnie, jednak heli poprostu leży... Ale mam zamiar sprawić sobie joya i dopiero będzie "Death from above" :twisted:

_________________
Cry havoc, let loose the dogs of war!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 maja 2004, 09:30 
Offline

Dołączył(a): 23 mar 2004, 14:41
Posty: 60
Lokalizacja: Z Polski ;)
Przeinstalowalem sterowniki, i narescie dziala moj joyjstick. Ale juz mam wprawe i zlalazlem postac dla siebie : "special ost" z karabinkiem sniperskim, gazem, bombami itp. Gram "last vilige" rzucam w przejscie z 2 butle z gazem, przechodze i strzelam. I 10 ptk na konto.

Lecz helikopterem nie mam szans. Moge przeleciec kawalek, lecz o rozwalaniu pojazdow nie ma mowy.


Pozdrawiam :P

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 maja 2004, 19:01 przez pawel2k, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 maja 2004, 16:48 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
gosciu.... wogole cie nie kumam... moze zanim umieszcisz post to go daj do przeczytania rodzicom... jak zrobia wielkie oczy to nie umieszczaj... ok?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 maja 2004, 18:58 
Offline

Dołączył(a): 23 mar 2004, 14:41
Posty: 60
Lokalizacja: Z Polski ;)
Okota napisał(a):
gosciu.... wogole cie nie kumam... moze zanim umieszcisz post to go daj do przeczytania rodzicom... jak zrobia wielkie oczy to nie umieszczaj... ok?


Dlaczego ty mnie przesladujesz! Ja powiem tak : Jak nie rozumiesz posta, to na niego nie odpowiadaj! Lecz widocznie ty chcesz nabic posta, no to prosze.


A wracajac do tematu, to mam problem.

Latalem na joysitcku i nawet dobrze szlo. Mniejszymi helikopterami moglem nawet duzo uleciec, a raz nawet wyladowalem.

Lecz ogolnie ciezko mi sie lata. Powiedzcie jak wy macie ustawioną "klawiszologie" - no wiecie, np. speed - w


A ja bym prosil okote aby nie odpowiadał na tego posta. Jak ci się on nie podoba, nie możesz go zrozumieć, to nie odpowiadaj. Jeśli odpowiesz, znaczy się że chcesz nabic post...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 maja 2004, 20:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 kwi 2004, 19:59
Posty: 1546
Lokalizacja: Polish Beer's Republic
hmmmm nie drażnij Okoty ;)
on tu jest modem ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 maja 2004, 22:15 
Offline

Dołączył(a): 23 mar 2004, 14:41
Posty: 60
Lokalizacja: Z Polski ;)
dedido napisał(a):
hmmmm nie drażnij Okoty ;)
on tu jest modem ;)


A czy ja drażnie? Po prostu powiedzialem, zeby mi nie pomagal/a.... sorry, ale nie wiem jaka to plec "okota" ten czy ta okota?? A moze to okota?? :wink:


Ale nie chce z tego postu zrobic wielkiej klutni - po prostu che wiedziec jak ulozyc klawiszologie z jojstickiem ( odrazu mowiem ze mam starego, ale jarego joya, 2 osiowego, 2 przyciski, firmy Quick Shot ***For profesional PLAYERS*** :D


Pozdrawiam, i cicho, "bo okota sie rozlosci" :wink: Spoko!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 maja 2004, 22:25 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2004, 00:08
Posty: 819
Lokalizacja: Warszawa
Dla twojej informacji "TEN Okota" :lol:
Swoja droga wcale sie mu nie dziwie ze sie ciebie czepie, a jak nie wiesz o co chodzi to przeczytaj swoj cudowny cykl postow "ile to sciagnelem Descrent Combata" :lol: albo "ja to tej stronie polskiej EA nie wierze"

_________________
Kayne


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 maja 2004, 03:17 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
pawel2kg:
Obrazek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 maja 2004, 08:49 
Offline

Dołączył(a): 23 mar 2004, 14:41
Posty: 60
Lokalizacja: Z Polski ;)
Miło mi, jestem paweł, nabijaczu postów. Nie miło mi patrzeć na osobę, na którą złożę "donos" za wnoszenie na to forum hamstwa, braku tolerancji dla innych i złych manier. Po prostu wejdz na czat.wp.pl i tam se obrazaj innych...

A dlaczego nie rozumiesz moich postów, to nie wiem. Może masz żle przeprogramowany móz....g.


Pytanie: Jaką mam ułożycz klawiszologie z jojstickiem??

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 9 maja 2004, 19:48 przez pawel2k, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 maja 2004, 11:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
chłopcze :!: :evil: za takie texty to banik jak nic,co tu rukwa mają do tego żydzi :evil: takie gadki zasługują na banik jak nic,nie cierpie takiej nietolerancji i to jeszcze kompletnie bezsensownej :twisted:

update:bardzo dobrze,że zmieniłeś post

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 9 maja 2004, 23:54 przez MK, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 maja 2004, 13:21 
Offline

Dołączył(a): 14 kwi 2004, 14:56
Posty: 16
Lokalizacja: Poznań
MK ma rację, proszę o nie szerzenie antysemityzmu na ramach tego forum. Co do konfiguracji klawiatury: ja miałem wszystko co potrzebne w joysticku, ale ty masz chyba troche mało klawiszy :wink: Z opisu twego joya wynika, że musisz jeszcze ustawić obrót wokół własnej osi(orczyk jeśli się nie myle) oraz prędkość.. Proponowałbym wykorzystanie WSAD do tego celu (WS - speed, AD - orczyk), ale jak komu wygodniej... 8)

_________________
Cry havoc, let loose the dogs of war!!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL