Teraz jest 26 cze 2024, 12:29

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 214 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 21 mar 2004, 13:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2004, 23:29
Posty: 1186
Lokalizacja: Murowana Goślina
Btw. niezwizane z tematem ale che wam powiedziec ze BF:V bedzie miał konkurencje tzn JOINY OPERATION

http://www.johq.com/screenshots.html
tu jest pare sceenów z gry a jednym plusem tej gry jest
1. małe wymagania
2. OGROMNEEEEE TERRRENY !!!!!!!!!!!

ale i tak wole bf:V (narazie)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 mar 2004, 13:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2003, 17:23
Posty: 1386
Lokalizacja: Rakowiec
Joint operations...hmmm ciekawy tytuł 8)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 mar 2004, 14:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 maja 2003, 11:35
Posty: 1528
Lokalizacja: G.M.
powiem krótko: grałem i NIE PODOBA MI SIE. może dlatego że wcześniej pogrywałem sobie w EOD i ten temat mi sie przejadł. ogólnie wprowadzili pare nowych drobiazgów ale żadnych rewelacji.

_________________
Michał A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 mar 2004, 14:26 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 gru 2002, 23:39
Posty: 1586
Lokalizacja: z Polska
No ja tez pogralem i musze przyznac ze klimacik jest niesamowity!!
Szczegolnie jak sie biega z moja EJW ekipa zwyroli :-D Super gierka, a i snajperki sa bardzo ciekawe. Jest w czym wybierac i to co mi sie najbardziej podoba to to ze trzeba sie bunkrowac bo bardzo szybko sie ginie. Miuut.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 mar 2004, 14:44 
Offline

Dołączył(a): 25 gru 2002, 21:45
Posty: 506
Lokalizacja: malopolska
marcinek napisał(a):
Pewnie tak samo z czolgami, wystarcza 4 granaty i po czolgu, i bardzo dobrze, koniec basecamperow, grywalnosc wziela gore :D .


moze sie myle, ale czy w bfv nie ma juz flag nie do zdobycia?
w takim razie jakich 'basecamperow'? rotflol

btw dandi dzieki z linka, zapowiada sie ze bedzie to cos ciekawszego niz ten odgrzewany kotlet - bfv :p


Ostatnio edytowano 21 mar 2004, 14:49 przez hmmm, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 mar 2004, 14:47 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
sa flagi tyle ze niema wogole flag nieprzejmowalnych czyli czesto sie zdarza ze glowne bazy przechodza w rece wroga ale... wtedy ciezki sprzet sie nie respawnuje tam. i dobrze bo co to za zabawa jakby latalo co chwila 4 a nie 2 choppery GI :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 mar 2004, 14:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lut 2003, 11:49
Posty: 1712
Lokalizacja: Warszawa
hmmm napisał(a):
marcinek napisał(a):
Pewnie tak samo z czolgami, wystarcza 4 granaty i po czolgu, i bardzo dobrze, koniec basecamperow, grywalnosc wziela gore :D .


moze sie myle, ale czy w bfv nie ma juz flag nie do zdobycia?
w takim razie jakich 'basecamperow'? rotflol

btw dandi dzieki z linka, zapowiada sie ze bedzie to cos ciekawszego niz ten odgrzewany kotlet - bfv :p


Oj widze ze malo grales, jak zostaje ostatni respawn i czolg wjezdza z paroma piechociazami, nie przejmuja flagi, lecz czekaja na respawn przeciwnika, to jak to nazwiesz. ROTFL zycze Ci znalezc sie w takiej sytuacji, ciekawe co wtedy powiesz :wink: .

_________________
Marcin A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 mar 2004, 15:16 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2003, 05:17
Posty: 5637
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
marcinek napisał(a):
Oj widze ze malo grales, jak zostaje ostatni respawn i czolg wjezdza z paroma piechociazami, nie przejmuja flagi, lecz czekaja na respawn przeciwnika, to jak to nazwiesz. ROTFL zycze Ci znalezc sie w takiej sytuacji, ciekawe co wtedy powiesz :wink: .


Dokładnie taką sytację widziałem wczoraj na serwie PRGK w wykonaniu ejw. Obstawili spawn na moście (ale go nie porzejmowali) i z 15-20 metrów wybijali wszystkich spawnujących się przeciwników. IMHO nabijali sobie statsy kosztem drużyny przeciwnej. Powqurzałem się 5 minut i wyszedłem z serwa - gdybym miał admina poleciałyby kicki, jednak niestety nie miałem...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 mar 2004, 15:28 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
Garet napisał(a):
Super gierka, a i snajperki sa bardzo ciekawe. Jest w czym wybierac i to co mi sie najbardziej podoba to to ze trzeba sie bunkrowac bo bardzo szybko sie ginie. Miuut.

Tylko trzeba się przemieszczać, bo na większości serwerów włączony jest Death-Cam, przez co koleś, któremu zrobiliśmy trzecie oko zna dokładnie naszą pozycję :|

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 mar 2004, 15:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2003, 17:23
Posty: 1386
Lokalizacja: Rakowiec
IMHO Xena nie wiesz co mówisz - widocznie za krótko żyłeś by zobaczyć jak wygląda sytuacja :?
Całe ejw starało się jak mogło by przejąć wam most - nie wiem czy nie zauważyłeś ale czołgi nie mogły wjechać na obszar przejmowania flag więc stały poza zasięgiem i rozwalały spawnującą się piechotę. Zaś nasza piechota cały czas wbijała się na teren ostatniej flagi - niestety czas przejmowania wynosił coś koło 1:30 więc co chwila respawnowała się wasza piechota i zatrzymywała przejmowanie flagi :roll: Oczywiście po chwili dostawała loda od czołgów i tak w kółko macieju...więc proszę bez tekstów "nabijali sobie statsy" :roll:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 mar 2004, 15:36 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
ale co statsow sobie nabiliscie to wasze :lol:
:wink:
znam ten bol... wchodzisz na flage respawn 5 i ziuuuut zegar sie cofa... ech....

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 mar 2004, 15:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 paź 2003, 15:39
Posty: 996
Lokalizacja: Warszawa
_XENA_ napisał(a):
Dokładnie taką sytację widziałem wczoraj na serwie PRGK w wykonaniu ejw. Obstawili spawn na moście (ale go nie porzejmowali) i z 15-20 metrów wybijali wszystkich spawnujących się przeciwników. IMHO nabijali sobie statsy kosztem drużyny przeciwnej. Powqurzałem się 5 minut i wyszedłem z serwa - gdybym miał admina poleciałyby kicki, jednak niestety nie miałem...


Ja czasami kampuje w następującej sytuacji: duża baza do zajęcia i jestem sam. Wtedy ustawiam się w krzaczorach, walę z M-60 do respawnujących się osób i wołam o posiłki. Jak przyjdzie choć druga osoba (piechur, śmigłowiec, czołg, cokolwiek), która mogłaby mnie osłaniać wtedy lecę zająć. W innym przypadku nie ma szans. Próbowałem wielokrotnie i przy występującej w bf:v sile broni i śmiertelności, natychmiast respawnujące osoby zabijają pojedynczego intruza. Wyjątkiem jest kilka baz w dżungli, gdzie naprawdę można się dobrze schować, albo bazy na moście, gdzie można ustawić się za plecami respawnujących.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 mar 2004, 15:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2004, 23:29
Posty: 1186
Lokalizacja: Murowana Goślina
gorefast tak joint operation ma naprawde siwetna grafe i niejest tak wymagający jak bf ale spoko w kwietniu bedize demo zobacyzs siie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 mar 2004, 15:51 
Offline

Dołączył(a): 9 paź 2003, 22:03
Posty: 1112
Lokalizacja: KCN / Wwa
_XENA_ napisał(a):
marcinek napisał(a):
Oj widze ze malo grales, jak zostaje ostatni respawn i czolg wjezdza z paroma piechociazami, nie przejmuja flagi, lecz czekaja na respawn przeciwnika, to jak to nazwiesz. ROTFL zycze Ci znalezc sie w takiej sytuacji, ciekawe co wtedy powiesz :wink: .


Dokładnie taką sytację widziałem wczoraj na serwie PRGK w wykonaniu ejw. Obstawili spawn na moście (ale go nie porzejmowali) i z 15-20 metrów wybijali wszystkich spawnujących się przeciwników. IMHO nabijali sobie statsy kosztem drużyny przeciwnej. Powqurzałem się 5 minut i wyszedłem z serwa - gdybym miał admina poleciałyby kicki, jednak niestety nie miałem...


WTF U talking about?????
K***a...kładłem ogien na most...a czemu???Bo byscie mi sie rozleźli jak zaraza wiec was trzymałem w kupie waląc z ciezkiej broni maszynowej....
I teraz co Ty sobie myslisz ze ja jeden miałbym szanse flage wyszarzyć??Nie!
Wiec waliłem ogien zaporowy gdy reszta mojej ekipy(splinter,gore) podbijała do flagi by udzielic mi wsparcia....
Akurat pojawili sie w momencie gdy konczyła mi sie amunicja...było dramatycznie kurde...super akcja....
To sie panie szanowny nazywa covering fire a gra w która gralismy BF VIETNAM.Mamy prawo robic co nam sie chce z flagą.Przy czym to było wszystko ukierunkowane ku przejeciu jej a nei kampieniu.Nie jestesmy stasiarzami tylko zajawkowiczami....kazdy z Nas oprócz Szmaty jest w stanie wróić sie udzielic wsprarcia rannemu,lub pozostawionemu bez ammo koledze.
Bierz z Nas przykład.A nie neguj.
Cos tam sie pultaliscie ale ja i tak czta nie czytam bo nie ma na to czasu,wiec Wy sobie gadajcie z ja zryje wasze doopy ogniem zaporowym.
OVER & OUT

PS.To było piekne...nawet juz nei podejmowaliscie walki widziałęm jak kazdy biegł w kierunku barierek mostu w akcie rozpaczy... :lol: :lol:


Nie wiem czy o tą akcje Ci chodzi xena ale po neij było pipeprzenie które i tak sobie olałem.Kamperka-not exist!!!! :lol: :lol:


Ostatnio edytowano 21 mar 2004, 16:02 przez qubix, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 mar 2004, 16:02 
Offline

Dołączył(a): 21 mar 2004, 15:40
Posty: 1
witam

gralem juz kilka godzin w Vietnam i bardzo mi sie podoba. Faktycznie, duzo latwiej zabic, ale to w koncu wojna, a nie quake 3 :D.

Helikoptery sa swietne.

Ktos mowil o lagach... ja zawsze znajduje jakis dobry serwer z niskim pingiem i lagow nie ma praktycznie w ogole...

Pozdro

_________________
good morning, Vietnaaam!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 214 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL