Teraz jest 4 mar 2025, 18:55

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 mar 2006, 03:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2006, 23:04
Posty: 13
Lokalizacja: wziąść na piwo?
Na wstepie chcielibysmy zaznaczyc iz jest to oficjalne stanowisko naszego klanu dotyczace wczorajszego meczu z druzyna Spam.

Na chwile pisania tego posta najprawdopodobniej ostateczny wynik meczu to walkower 400:0 dla Spam.

Wspolpraca od samego poczatku nie ukladala nam sie dobrze, chcielismy podstawic do meczu zawodnika ktory nie jest zarejestrowany w PC gdyz brakowalo nam jednego, nie zgodzil sie na to spam ani admini PC wiec Sztandar gral z prawie 40 stopniowa goraczka jednak w naszym interesie jest zebrac sklad na mecz wiec ich decyzja jest jak najbardziej w porzadku i zrozumiala. Trwalo to krotka chwile, kiedy ta sprawa byla juz zalatwiona brakowalo zawodnika w druzynie Spam wiec musielismy zaczekac kolejnych kilka chwil. Mecz zaczal sie z prawie pol godzinnym opoznieniem.

Clean Sweep byl rozgrywana jako pierwszy, wszystko potoczylo sie dokladnie po naszej mysli. USMC zdobylismy lotnisko pozbawiajac przeciwnika samolotu a nastepnie kolejne flagi. MEC sytuacja byla rowniez korzystna dla nas, juz na poczatku udalo sie ukrasc samolot przeciwnika a lotniska nie oddalismy nawet na chwile, z dwoma samolotami w powietrzy poszlo stosunkowo latwo. Wynik 147:0 132:24 (255 ticektow przewagi).

Wtedy tez zaczely sie pierwsze problemy, po zakonczeniu rundy Spam stwierdzil ze guidy naszych zawodnikow sie nie zgadzaja. Po sprawdzeniu okazalo sie ze guidy sa w porzadku jednak podczas rejestracji do PC podane zostalo pierwsze osiem cyfr guida a nie ostatnie 8 jak to jest generalnie przyjete. Spam stwierdzil iz jest to wystarczajacy powod i zwrocil sie do adminow PC o zaliczenie meczu jako walkower 800:0 na nasza niekorzysc!!! Po chwili admini zadecydowali iz guidy sa ok i mecz nalezy kontynuowac (dodamy tylko od nas iz guidy sluza do indentyfikacji zawodnikow aby miec pewnosc ze graja ci ktorzy grac maja, jesli nie budzi watpliwosci ze graja wlasciwi zawodnicy to sam fakt podania cyfr ze zlego konca numeru i powolywanie sie na tej podstawie na walkower przy naszej przewadze 255 ticketow jest conajmniej niehonorowe).

Dyskusja na temat guidow trwala dluzsza chwile. Juz z bardzo duzym opoznieniem, po godzinie 23 przystapilismy do rozgrywania Gulf of Oman. Tutaj nastapila rzecz nieslychana, po 3 minutach runda samoczynnie sie zakonczyla i mapa zaladowala sie od nowa (mecz byl rozgrywany na naszym serwerze). O tyle sytuacja jest niezreczna ze nie jestesmy w stanie wytlumaczyc jak do tego doszlo, kazdy kto obsluguje adminke serwera wie ze takie rzeczy nie dzieja sie same ale na chwile obecna nie mamy zadnego wytlumaczenia (jesli dla kogokolwiek ma to znaczenie to slowem honoru gwarantuje ze nie zaladowalismy tej mapy od nowa). W momencie przerwania rozgrywki Spam mial 3 flagi wiec sytuacja dla nich byla jasna (co nas w sumie nie dziwi i jest zrozumiale bo sytuacja byla conajmniej podejzana), stwierdzili ze przegrywalismy wiec zrestartowalismy mape zeby uniknac porazki. Stwierdzili ze mieli locka i ludzi na naszej glownej fladze. Jest to bzdura gdyz nasza flaga byla czysta a nasi ludzi byli w glownej bazie przeciwnika, mielismy rowniez ich czolg i dwoch ludzi z otwartym spawnem na ich glownej fladze(dwa czolgi na gulfie, kazdy wie co to oznacza). Jesli ktos wyrazi chec obejzenia tego demka aby sprawdzic prawdziwosc naszych slow, umiescimi link z ktorego bedzie mozna demko sciagnac i obejzec.

Spam odmowil rozegrania rundy po raz drugi i ponownie zwrocil sie do adminow, pierwotnie admini zdecydowali dac nam ostrzezenie i kazali rozegrac runde ponownie jednak Spam nie zgodzil sie z ta decyzja i uznal iz najbardziej "honorowym" ruchem z ich strony bedzie zrezygnowanie z gry i oddanie meczu walkowera wtedy tez admini zmienili zdanie i postanowili uniewaznic mecz. Nakazali nam rozegranie jednej mapy ktorej wynik mial byc ostatecznym wynikiem meczu, wybrali Mashtuur. To jednak byla dla nas sytuacja nie do przyjecia z trzech powodow:

-po pierwsze, mashtuur jest jedna z plansz ktore gramy najslabiej co bylo widac na meczu z Wilda II
-po drugie, aby wyjsc z grupy na 3 miejscu potrzebowalismy odpowiednia liczbe ticketow gdyz TeamC rowniez mial jedno zwyciestwo i z tego co sie orientujemy w regulaminie PC mielismy szanse wyjsc na 3 miejscu pod warunkiem uzyskania odpowiednio wysokiej przewagi ticketow nad spamem co granie tylko 2 rund na mapie ktora wychodzi nam slabo bylo praktycznie niemozliwe i pozbawialo nas mozliwosci wyjscia z grupy przez decyzje admina
-po trzecie admini ustalili ze mashtuur zostanie rozegrany o godzinie 00:15 (nie wiem jak panowie admini z Wildy spedzaja wieczory ale dla nas nie jest mozliwym granie od godziny 21:30 do 1 w nocy, BF2 to nie cale zycie, sa jeszcze inne obowiazki)

Dostalismy walkowera 400:0 za niestawinie sie na serwerze i taki tez chyba bedzie ostateczny wynik meczu.

Podsumowujac:
-jako klan zawsze staralismy sie grac fair i szanowac przeciwnika, ci ktorzy z nami grali lub mieli do czynienia najlepiej moga ocenic czy jestesmy wiarygodni w naszych twierdzeniach i czy jestesmy zdolni do sabotazu meczu przy przewadze 255 ticketow (po obejzeniu demka powiedzialbym nawet ze w momencie restartu mapy bylismy w calkiem niezlej sytuacji)
-czujemy sie zawiedzeni postawa adminow tego turniej ktorzy maja w zalozeniu zapewnic aby mecze w miare mozliwosci byly rozgrywane zapewniajac kazdemu z klanow rowna pozycje i aby wyniki tych meczy nie byly krzywdzace dla zadnej ze stron, naszym zdaniem polegli w tej kwesti na calej lini ale to pozostawimy do oceny wszystkim gracz sceny.

Tak wiec zegnamy sie z tym turniejem z mieszanymi uczuciami, cieszymy sie ze mielismy okazje pograc z najlepszymi, napewno wiele sie nauczylismy i te doswiadczenia beda procentowac w przyszlosci. Z drugiej jednak strony mielismy jakas szanse na wyjscie z grupy jednak ta mozliwosc zostala nam odebrana nie na polu bitwy a przed komputerem jakiegos admina ktory wie lepiej a jego decyzje sa niepodwazalne (o tym jak "honorowym" przeciwnikiem jest spam nie wspominajac). Mamy nadzieje ze z tej sytuacji kazdy wyciagnie jakies wnioski, nie jest prawda iz nie wazne jak sie gra wazne zeby wygrac, jesli z gry nie czerpie sie przyjemnosci a zwyciestwo jest wazniejsze niz zasady fair play to moze najwyzszy czas zmienic swoja skale wartosci?

_________________
I'm not completely useless, I can be used as a bad example ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2006, 03:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
Obrazek

dymu nie bedzie :P spam podjal juz sluszna decyzja co i jak wiec panowie nie spinajcie sie zbytnio w tym watku

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2006, 03:22 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
Buehehehe niezłe jaja....ciekawe jacy admini kazali grać o tej porze..gratuluje pomysłu i zachowania adminom PC2006...to wy rozwalacie tego cupa takimi idiotycznymi decyzjami...czyżby znowu kumoterstwo?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2006, 03:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
Wojtas napisał(a):
Buehehehe niezłe jaja....ciekawe jacy admini kazali grać o tej porze..gratuluje pomysłu i zachowania adminom PC2006...to wy rozwalacie tego cupa takimi idiotycznymi decyzjami...


sobota 24? wczesna pora tym bardziej ze pamietam ze w medalu klanowki do 4 z rana sie gralo.... w niedziele

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2006, 03:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 maja 2005, 17:07
Posty: 446
Uznaliśmy ( gracze klanu spamclan.com), że jesteśmy winni polskiej scenie battlefiled wyjaśnienie sytuacji jaka miała miejsce w czasie meczu naszego klanu z klanem Grom.bf2 w Polish Cup 2006.
Spróbuje być obiektywny, tak bardzo jak tylko jest to możliwe.

Myślę, iż scena zna nasz klan jako drużynę grającą fair, respektującą zasady i stawiająca na pierwszym miejscu swoją reputację. Nawet jeśli nie jesteśmy w stanie grać na dzień dzisiejszy na najwyższym poziomie, to pragniemy by do naszej kultury nikt nie mógł mieć żadnych zastrzeżeń. Świadomi naszej słabej predyspozycji i braku odpowiedniego przygotowania do tego meczu byliśmy gotowi przyjąć z pokorą każdy wynik. Jednakże już przed meczem zaczęły się kłopoty:

Lider klanu grom.bf2 kilka dni temu spytał się mnie, czy w jego drużynie może grać były zawodnik SLW – Zwierzak ( Nick może brzmieć nieco inaczej). Roba zapewnił mnie, iż administrator nie miał żadnych obiekcji, a decyzja leży w naszej gestii. Zgodziłem się, jeśli dzięki temu Grom będzie w stanie wystawić 8 osób do meczu. W dniu rozgrywki, okazało się iż owy zawodnik ma wystąpić w spotkaniu. Gwoli ścisłości spytałem się administratorów czy sytuacja wygląda dokładnie tak, jak opisywał to Roba. Żaden z nich nie rozmawiał na ten temat z przedstawicielem klanu grom.. Maniac podjął decyzje, że Zwierzak nie powinien grać w meczu. Wtedy Grom.bf2 bez trudu znalazł innego gracza w jego zastępstwie.

Grom.bf2 wygrał OCS. Nie przeraziło nas to jednak, gdyż każdy kto z nami grał dobrze wie, iż mapy otwarte są naszą piętą achillesową, za to na urbanach ( takich jak gulf) stać nas na wiele. Nie zmienia to faktu, ze Grom.bf2 zagrał wyśmienicie tą mapę, co wzbudziło nasze podejrzenia, gdyż nie oczekiwaliśmy tak trudnego meczu. Sprawdziliśmy guidy…. i szok… Większość guidów podanych na forum nie zgadzała się z tymi w grze. Nasza rekacja była oczywista, uznaliśmy to za próbę oszustwa. Poinformowaliśmy administratorów o całym zajściu. Należy zrozumieć nasze oburzenie i frustracje wywołane zaistniałą sytuacją. Wyjaśnianie całej sprawy trwało doprawdy długo. Okazało się, że klan lider przeciwników źle zanotował guidy i stąd nieporozumienie. Nie zmieniało to jednak faktu, że Grom złamał regulamin. Mogliśmy stwierdzić, że dalej nie gramy, jednakże nie score stawiamy na pierwszym miejscu.

Byliśmy gotowi podjąć walkę na Gulf of Oman (naszej home mapie), mimo dość wyraźnej przegranej na OCS. Udało się zrealizować taktykę w 100%. Założyliśmy locka, tracąc jedynie kilka punktów. Stało się oczywiste, że szansa na zwycięstwo w meczu jest realna. Wtedy właśnie na serwerze zmieniono mapę. Tak, dokładnie taka sytuacja miała miejsce. Runda została przez administratorów przerwana ( mecz rozgrywany był na serwerze grom.bf2). Nie trudno się domyślić jakie było nasze oburzenie. Panowie z Grom.bf2 nabrali jednak wody w usta. Twierdzili, że to nie z ich winy nie dokończyliśmy rundy. Taktyka spalona, szansa na wygraną niemalże zmarnowana. Przypominam, iż podobną sytuację mieliśmy w meczu z Wildą II. Nie chcieliśmy ponownie stać się ofiarą czyjegoś błędu ( w tym wypadku nie podlega to dyskusji). Wyszliśmy z servera, będąc gotowymi ponieść tego konsekwencje. Nie score jest dla nas najważniejszy.

Administratorzy, zachowali zimną krew, wiedząc że trudno o sprawiedliwe rozwiązanie. Każda ze stron miała swoje racje. Nie było jednak wątpliwości, że spam był tym restartem niezwykle skrzywdzony. Byliśmy w stanie zapomnieć o machlojkach z panem „Zwierzakiem” oraz Guidami… To jednak nie mogło pójść w zapomnienie. 6 adminów podjęło jednomyślną decyzję by o wyniku zadecydowały 2 rundy rozegrane na mashtuur city, na neutralnym serwerze. Mimo późnej pory (00:30), stawiliśmy się w komplecie. Nie zrobili tego koledzy z Gromu, zarzucając wszystkim w około oszustwo i spisek. Zapomnieli, że jak na razie to oni zrobili wszystko by ten mecz nie zakończył się. Nie wnikam z jakiego powodu nasi przeciwnicy odmówili rozegrania dodatkowych rund, które miarodajnie oddałyby kto zasłużył na wygraną. Wiem za to, że było to jedyne sensowne rozwiązanie, które wymagało jednak poświęceń z obu stron. My byliśmy na nie gotowi. W związku z tym specyficznym no showem przyznano nam zwycięstwo w wysokości 400-0.

Podkreślę jeszcze raz, że wynik był dla nas sprawą drugorzędną, dążymy jednak do tego, abyśmy byli znani z bezkompromisowego trzymania się regulaminu i zasad. Taki wizerunek klanu chcemy kreować i będziemy to robić nadal. Stąd taka postawa i taka sytuacja. Nie czujemy się zwycięzcami tego spotkania. Żałujemy, że problem nie mógł zostać rozwiązany na neutralnym serwerze i neutralnej mapie. Nie mamy moralnego prawa uzurpować sobie udziału w fazie play off, dlatego też wycofujemy się z Polish Cup’u. Decyzja ta nie jest łatwa, podjęta została po kilkugodzinnych , wewnątrz klanowych dyskusjach. Uznaliśmy, że jest to jedyne rozwiązanie, które pozwoli nam zachować dobrą opinię, na którą sumiennie pracowaliśmy od momentu wyjścia dema Battlefield 2.

Mamy nadzieje, że scena będzie dla nas wyrozumiała i przyjmie do wiadomości nasze argumenty. Na pierwszym miejscu stawiamy nasz wizerunek, który będzie nam bardzo potrzebny gdy wrócimy do walki o najcenniejsze trofea.


Jest to oficjalne stanowisko klanu spamclan.com


Na koniec pragnę podkreślić, że nie chciałybm aby rozwinęła się tutaj dyskusja "kto ma rację", gdyż każda ze stron posiada niepodważalne argumenty potwierdzające słusznośc swoich sądów. Jest to sytuacja na wskroś patowa, gdzie dojście do porozumienia i ustalenie winnego jest nie możliwe.


Ostatnio edytowano 12 mar 2006, 03:47 przez sawik, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2006, 03:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2004, 01:08
Posty: 1842
Lokalizacja: Myslovitz
LipToN Earl Grey napisał(a):
sobota 24? wczesna pora tym bardziej ze pamietam ze w medalu klanowki do 4 z rana sie gralo.... w niedziele


Ale zawsze są dwie stronu medalu.

_________________
my eyes, my evidence


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2006, 03:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
UzA napisał(a):
LipToN Earl Grey napisał(a):
sobota 24? wczesna pora tym bardziej ze pamietam ze w medalu klanowki do 4 z rana sie gralo.... w niedziele


Ale zawsze są dwie stronu medalu.


w tym wypadku panowie z gromu nie stawili sie nie z powodu braku skladu czy czasu lecz z checi wiekszej do szerzenia teorii spiskowej niz gry ;]

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2006, 03:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2003, 16:08
Posty: 643
Lokalizacja: Wawa
Yeah, flame!

Szkoda, ze powody takie slabe, gdzie kazda ze stron ma oczywiste argumenty i bedzie sie ich twardo trzymac.
Zawsze jednak ktos przyjdzie i nabluzga, wiec nadzieja jest.

@"Na koniec pragnę podkreślić, że nie chciałybm aby rozwinęła się tutaj dyskusja "kto ma rację", gdyż każda ze stron posiada niepodważalne argumenty potwierdzające słusznośc swoich sądów. Jest to sytuacja na wskroś patowa, gdzie dojście do porozumienia i ustalenie winnego jest nie możliwe."

Zgodzic sie trzeba, ale twoj juz klanowicz taka dyskusje rozpoczyna, rano przyjdzie tamta strona barykady, nie psuj flejma ;(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2006, 04:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2006, 23:04
Posty: 13
Lokalizacja: wziąść na piwo?
Sawik, ustosunkowujac sie do twojej wypowiedzi:

1. Kwestia zawodnika PanZwierz i prosby o mozliwosc gry w meczu nie jest mi znana, zalatwial to Roba i nie wiem czy rzeczywiscie stwierdzil ze admin przystal na taka opcje, poprosze go zeby sie ustosunkowal do twoich zarzutow jak tylko wstanie rano. (jednak ta sytuacja nie jest istotna dla tematu naszej rozmowy bo w koncu chodzi o sposob w jaki zakonczyl sie mecz a nie o wasza podejzliwosc co do naszego doboru zawodnikow)

2.Kiedy sytuacja z guidami zostala wyjasniona przez adminow PC i mieliscie pewnosc ze zawodnikami grajacymi w meczu sa ci ktorzy grac mieli dalej upierliscie sie ze nalezy sie walkower gdyz guid to musi byc 8 ostatnich cyfr, 8 pierszych waszym zdaniem to powod do wyniku 800:0.
"Mogliśmy stwierdzić, że dalej nie gramy, jednakże nie score stawiamy na pierwszym miejscu" - wlasnie tak stwierdziliscie jednak prawomocna decyzja adminow spowodowala zmiane waszego zdania. Wyniki bitew wolicie rozstrzygac na #bfcentral.pl (nie score jest dla was wazny?-wytlumacz mi w takim razie dlaczego chcieliscie walkower 800:0 mimo ze sytuacja z guidami zostala wyjasniona)

3.Co do restartu mapy to musze sie z toba po czesci zgodzic, rozumiem wasze rozgoryczenie i podejzliwosc co do tej sytuacji, sytuacje opisalem w swojej wczesniejszym poscie i na chwile obecna nie mam nic do dodania.

4.Co do grania mashtuura: wydawalo mi sie ze w moim pierwszym poscie obszernie wyjasnilem dlaczego granie tej mapy bylo dla nas nie do przyjecia, moze niedokladnie czytales?

5.Zeby zakonczyc sprawe rzekomego locka:
"Założyliśmy locka, tracąc jedynie kilka punktów"
http://rapidshare.de/files/15278288/auto_2006_03_11_23_27_37.bf2demo.html
To jest link z ktorego kazdy moze sobie sciagnac demko z tej rundy, niech kazdy zapozna sie z definicja "locka" w wykonaniu Spam. Druga sprawa jest taka ze w momencie restartu mapy to my prowadzilismy na punkty (jak ktos nie wierzy to wystarczy policzyc ilosc smierci w kazdej druzynie, 3 flagi Spam mial tylko przez chwile wiec z ticket drain nie zdazylismy duzo stracic). Zwroccie uwage na fakt iz w momencie restartu mapy 2 naszych zawodnikow bylo w glownej bazie przeciwnika, kolejni mieli kilka sekund do spawnu a ich czolg znajdowal sie w posiadaniu naszego dzielnego Sloika ktory przez nikogo niepokojony jechal do naszej glownej bazy.

6. I teraz na koniec zostawilem sobie najlepsze:
Wytlumacz mi Sawik w jaki sposob wasze wycofanie sie z PC ma o was dobrze swiadczyc jako klanie??? Poruszyliscie niebo i ziemie zeby uniemozliwic nam rozegranie tego meczu w sposob ktory dawalby nam szanse na wyjscie z grupy mimo naszej, olbzymiej przewagi z pierwszej rundy, po czym kilka godzin pozniej stwierdziliscie ze "honorowo" bedzie sie wycofac z PC, cala ta sytuacja spowodowala ze swoje glupie i krzywdzace zachowanie chcecie przekuc na czyn godny pochwalenia. Naprawde, odrobine obiektywizmu. Jedyny pozytywny aspekt tej sytuacji jest taki ze TeamC wyjdzie z grupy na 3 miejscu a napewno bardziej zasluzyli niz wy.

Tym samym koncze swoje wywody i dla mnie sytuacja jest zakonczona, kazdy ma swoje racje a ja mam jak narazie dosyc slownych utarczek wiec nie bede juz odpowiadal na kolejne zarzuty.

_________________
I'm not completely useless, I can be used as a bad example ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2006, 04:50 
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2005, 18:19
Posty: 228
Sytuacja jest jasna mecz się rozpoczął mecz musi sięzakończyć , SPAM wyszedł w trakcie meczu więc oddał walkowera tyle w tej kwesti , czy tak sięzachowujądorśli ludzie nie podejmując rozmowy tylko od razu lecąc do adminów ze skargą , oczywiście admini nie zawiedli chociaż o sytuacji nie mieli pojęcia.

Sprawa druga adminów na meczu nie było więc nie rozumiem na jakiej zasadzie podjęli decyzję na czuja ?? nie ukrywaliśmy nic dostali screen z Logami a takze Demko , ale widać SPAM musiał mieć bardziej przekonujące argumenty szkoda tylko , że się z Nami nimi nie podzielił , admini również.

Jeśli SPAM wychodzi z serwera i na mircu twierdzi , że oddaje mecz walkowerem to przepraszam bardzo nie będe trzymał ludzi do późnych godzin nocnych oni też mają rodziny , prace itd... 40 minut później nagle admini decydują że gramy o godzinie 00:20 jednął mape a pozostałe się nie liczą , prosze adminów żeby tą decyzję podparli jakimś punktem regulaminu oczywiście niczego się nie dowiaduje , przepraszam ale to jest jawne oszustwo , a pozatym nie po to męczyliśmy i czekaliśmy na SPAM który jak mógł utrudniał rozegranie meczu żeby nagle dzwonić po ludziach o godzinie wpół do pierwszej i kazać im grać wszystko od początku i nie wiadomo wogóle z jakiej przyczyny.

Szkoda , że SPAM narzeka na wszystko a nie zadbał o serwer , wystarczyło się zainteresować załatwić , ale zaakceptowali więc nie wiem w czym problem skoro mecz ruszył to niestety panowie nie ma odwrotu a sprawy typu Guid itd załatwia się po meczu a nie wtrakcie.

Podsumowując SPAM jeszcze jestem w stanie zrozumieć , ale to co zrobili admini to jest dla mnie po prostu cyrk , pytam więc po co regulamin skoro wszystko co uslyszalem od adminów to że admin ma zawsze rację zainteresowanym oczywiście moge udostępnić rozmowę i zobaczą jacy wygadani są admini dla których pojęcie regulaminu nic nie znaczy.


Ostatnio edytowano 12 mar 2006, 05:26 przez sztandar, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2006, 05:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2005, 13:17
Posty: 521
Lokalizacja: Łódź
Co do samego meczu to nie jestem po zadnej ze stron bo nie widzialem jeszce demka ani nic, dlaczego tylko Spam zgłosił guidy w czasie gry a nie sprawdzil przed :| Nam przynajmniej narazie do glowy nie przyszlo sprawdzac czyjekolwiek guidy. Mecz o wysoka stawke, ale podobno nie score sie liczy :|

Nie rozumiem rowniez stanowiska adminow PC'06, gdyby nam przelozono mecz na tak pozna godzine to napewno 90% skladu nie byloby w stanie grac bo wiadomo kazdy ma swoje obowiazki, zasady w domu etc. Juz widze jak o 1 w nocy sie pruje "czolg kur** czolg!", moj ojciec by byl u mnie z predkoscia swiatla :lol: Takze nie dziwie sie ze GROM sie nie stawil.

Co do nieszczesnego restarta to dziwna sprawa, jak narazie nigdy nie widzialem samoczynnego restarta, czy tam zmiany mapy na serwerze. Moze to ma jakis zwiazek z tym ze Gamesnet patchuje serwy? Sprawdzcie logi serwera jesli macie, tam cos powinno byc co sie dzialo chyba.

Podsumowujac, sytuacja serweru GROM wydaje sie nieco podejrzana i tez bym sie zirytowal jakbym dostal cos takiego... ale nie rozumiem tez sytuacji z guidami ktora jak opisuje Komaro jest troche chamska, zasady zasadami a przyzwoitość przyzwoitością. NIE trzymam strony zadnej z druzyn, to tylko moja osobista obserwacja :]

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2006, 05:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2005, 11:01
Posty: 248
Komaro napisał(a):
... Druga sprawa jest taka ze w momencie restartu mapy to my prowadzilismy na punkty (jak ktos nie wierzy to wystarczy policzyc ilosc smierci w kazdej druzynie, 3 flagi Spam mial tylko przez chwile wiec z ticket drain nie zdazylismy duzo stracic). ...

Nie prawda oto screen z momentu "reseta" Spam grał US http://img105.imageshack.us/my.php?image=screen1245ms.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2006, 05:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2006, 23:04
Posty: 13
Lokalizacja: wziąść na piwo?
Pixel napisał(a):
Nie prawda oto screen z momentu "reseta" Spam grał US http://img105.imageshack.us/my.php?imag ... 1245ms.jpg


W takim razie zwracam honor, zle cos sobie policzylem.

_________________
I'm not completely useless, I can be used as a bad example ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2006, 05:28 
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2005, 18:19
Posty: 228
http://rapidshare.de/files/15286451/mirc_1.rar.html

A tutaj rozmowa z adminami na mircu zwracam uwage na najczesciej pojawiające się określenia:

Admini zadecydowali , punkt 1.2 , wywlekajcie to gdzie chcecie , "Awaria to nie pad serwera"

Według mnie wszyscy admini którzy brali udziałw tej farsie powinni być od razu pozbawieni praw do podejmowania jakichkolwiek decyzji w tym turnieju , kompromitacja na całej lini.

Wydawało mi się , że jest regulamin i zasady są jasne widać regulamin nie obowiązuje wszystkich a admini podejmują sobie decyzje tak o nawet nie widząc sytuacji i nie przedstawiając żadnych argumentów.

To tylko potwierdza , że za organizację takich turniejów powinni odpowiadać ludzie dorośli i dojrzali bo praktycznie dzisiaj okazało się , że regulamin nie znaczy nic a admini mogą sobie robić co im się żywnie podoba.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2006, 06:18 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2005, 03:30
Posty: 5
Lokalizacja: Wawa/Sandomierz
Widze, ze w dzien bedzie o czym newsy pisac :P

_________________
Oderint, dum metuant.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL