Teraz jest 1 paź 2024, 01:31

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 53  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 13:33 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2005, 17:40
Posty: 281
:D Może w duchu humanizmu i dobrych manier, należy zaproponować wymianę flag (ja zajmę waszą, wy weźcie moją), bez oddania strzału?

Do dziś bawi mnie strasznie sytuacja, jak w czasie jednej z walk jakiś gość pisał: Ratunku! Tu strzelają do przypadkowych przechodniów! :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 13:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 10:33
Posty: 510
Dobry wątek n/t wykorzystania cartylerii:

http://www.totalbf2.com/forums/showthread.php?t=74844

A w innym wątku jeden z naczelnych admiratorów nowego pacza desperacko płacze, żeby dowódcy byli tak mili i nie zrzucali cartylerii, bo przecież nie dostają za to punktów. To bardzo dobrze oddaje filozofię myślenia większości tych, którzy są zwolennikami ostatnich zmian. Tu ów żałosny apel:

http://www.totalbf2.com/forums/showthread.php?t=75025

Ja ze swojej strony apeluję o niestrzelanie graczom w plecy. To nie fair!

pozdr,
Ognacy

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 14:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Placz to jedyne co pozostalo...

Przynajmniej furore robi moje forum :p

Zachecony opiniami az chyb stworze cos jeszcze :lol:

Z tego co wiem to i Grzegorz[EA Polska] obejrzal te fotki ;D

http://lailonn.boardsxp.com/viewtopic.php?p=54 :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 14:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 paź 2005, 22:32
Posty: 430
Lokalizacja: Gdańsk
Wczoraj gralem troche na nowym patchu i w sumie to wszystko jest ok. Dobrze ze wprowadzili mozliwosc zrzucania jeepkow, bo czasami sie przydaje, jak nie ma w bazie sprzetu i nie chce sie biegac pieszo :)
Nawet dostalem pare medali :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 14:40 
Offline

Dołączył(a): 19 lut 2006, 09:33
Posty: 61
Lokalizacja: OŚWIĘCIM/Bielany
Informacja o patchu na EA POLSKA
Uaktualnienie gry Battlefiled 2 do wersji 1.3 wprowadza szereg nowych funkcji. Poprawiono również błędy oraz zwiększono grywalność.
:shock: :shock: :shock:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 15:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 paź 2005, 14:31
Posty: 612
Lokalizacja: Łódź
K.DUSIK nie dziw się tak tym ostatnim zdaniem. Jak commander myśli to gra jest szybsza niż po patchu 1.2. I albo mi się wydaje albo gra szybciej chodzi :)

pozdr.
Yamsza

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 15:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Tempo gry nie jest przekladnia grywalnosci. Na FFA commanderow madrych nie spotkasz. A przez brak SH gra jest wolniejsza ;p


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 15:20 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2005, 19:01
Posty: 123
Lokalizacja: Warszawa
http://media.putfile.com/Protest-Against-EA

#Fuck_EA/DICE


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 15:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2004, 12:40
Posty: 174
Lokalizacja: Lublin
Spojrzcie prawdzie w oczy, EA rozbestwiło i przyzywczaiło ludzi wprowadzając "skaczący" system drużyn. Napewno nie było w intencji twórców gry aby wszyscy skakali po drużynach tak jak to się robiło , ale jeśli już powinni usunąc to w 1 lub 2 patchu a nie po prawie roku ...
No nic grało się w 1942 w Vietnamia więc tragedii niema , po prostu następna zmiana. Mnie osobiście brakuje naprawdę czegoś nowego jakiejś mapki czy sprzętu, pod Tym względem EA dało dupy i to po całośći. I ta nieszczęsna przeglądarka z gry jak w końcu zaczeła normalnie działać znowu coś namieszali.

PS. podzielam zdanie EST_PL że nowy patch naprwdę nie powoduje dłuższego wczytywania map itp itd. Nie dajmy się zwariwoać ...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 15:54 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Dokładnie. Na Caen biegłeś 3 minuty żeby zaliczyć heada. Z dobrobytu się wam w dupach poprzewracało :wink: . Teraz SL to będzie ważny kolo - trzeba go będzie chronić, będzie się musiał dobrze ustawiać i faktycznie prowadzić atak tak aby był skuteczny. Zastanawiam się tylko po co 80MB skoro nic nowego nie ma w patchu co by usprawiedliwiało taką objętość?? Co do logowania i jego wydłużonego czasu - ten moduł akurat nie uległ zmianie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 16:02 
Offline

Dołączył(a): 18 cze 2003, 15:08
Posty: 1101
SH to IMO exploit, super, że go już nie ma. BTW Wasze whiny przypominają mi trochę sytuację z CSa, jak w którymś patchu wyeliminowali bunny hopping przez spowolnienie ruchu po skoku... o dżizas, ale były lamenty, że to psuje rozgrywkę...

A jeep na parasolu, gdy po skoku z palącego się heli wylądowałem gdzieś w dupie? KEWL!

Podoba mi się bardzo.

Pozdrawiam tych, którzy mnie pamiętają :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 16:20 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
Hynol napisał(a):
Zastanawiam się tylko po co 80MB skoro nic nowego nie ma w patchu co by usprawiedliwiało taką objętość?? Co do logowania i jego wydłużonego czasu - ten moduł akurat nie uległ zmianie.


patch duzy, bo pozmieniali niektore mapy, zobacz co sie wczytuje podczas instalacji.

dziekuje Ognacemu za wymiane pogladow i sensowne argumenty - niewatpliwie w czesci spraw masz sporo racji, roznimy sie jedynie podejsciem do gry. spadajace jeepy imho nie powinny byc wprowadzone, naruszaja integralnosc gry.

nie bede odpisywac, bo mnie znowu jakis forumowo-statsiarski napinacz obrazi i zwyzywa. idz pograj w Morrowinda, nalezysz do tamtego swiata - bo na pewno nie do swiata zwyklych ludzi, dla ktorych BF2 jest zabawa, a nie calym (jedynym, frustracie?) swiatem.

btw moje argumenty musialy faktycznie bolec - agresja na slowa reaguje ten, kto nie potrafi sie pogodzic z faktami. najlepszego Lailonn, dla Ciebie i Twojej dziewczyny. milo sie gadalo. polecam sie na przyszlosc.


pzdr
neuro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 16:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 10:33
Posty: 510
Hynol napisał(a):
Dokładnie. Na Caen biegłeś 3 minuty żeby zaliczyć heada. Z dobrobytu się wam w dupach poprzewracało :wink: . Teraz SL to będzie ważny kolo - trzeba go będzie chronić, będzie się musiał dobrze ustawiać i faktycznie prowadzić atak tak aby był skuteczny.


Abstrahując od sedna dyskusji, taki styl gry wymaga by wszyscy w składzie grali dobrze, mieli lidera i na dodatek dobrą komunikację. Taki opis pasuje znacznie bardziej do gnębiących przeciętniaków skillowców, niż typowego kowalskiego, któremu EA chce zrobić bardzo dobrze.

Ognacy

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 16:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Cytuj:
nie bede odpisywac, bo mnie znowu jakis forumowo-statsiarski napinacz obrazi i zwyzywa. idz pograj w Morrowinda, nalezysz do tamtego swiata - bo na pewno nie do swiata zwyklych ludzi, dla ktorych BF2 jest zabawa, a nie calym (jedynym, frustracie?) swiatem.

btw moje argumenty musialy faktycznie bolec - agresja na slowa reaguje ten, kto nie potrafi sie pogodzic z faktami. najlepszego Lailonn, dla Ciebie i Twojej dziewczyny. milo sie gadalo. polecam sie na przyszlosc.


A pogram jak bede mial ochote. Z tego co widze tez graz w gry wiec z czym do ludzi? Skad wiesz czy jestem normalny czy nie? Jako, ze wlasnie bf jest dla mnie zabawa a patch mi ja psuja(bardziej lub mniej) to sie irytuje. Twoje argumenty faktycznie bolaly bo pewnie trybiki w glowie ci malo sie nie zatarly jak setny raz wymyslales "sprzedaj gre" :}

Ostrzegalem co bedzie przed wydaniem patcha. Dalem filmiki po wydaniu 1.3 a ty dalej ich nie widzisz. Jako, ze ekiap forum nie zyczyla sobie obrazania nikogo to powstrzymam sie. Jednak wiesz co mysle ;]

ps.Wciaz jestes tchorzem ukrywajacym sie pod fake nickiem


Cytuj:
PS. podzielam zdanie EST_PL że nowy patch naprwdę nie powoduje dłuższego wczytywania map itp itd. Nie dajmy się zwariwoać


Skad wiesz jak jest np u mnie? Bo wlasnie mi np loaduje sie mapa dluzej oraz dluzej trwa logowanie do konta. Ba na totalbf2 wielu ludzi pisze to samo. W pewnej wersji czesc graczy zaliczala ciagle crashe. Ja nie. Czy to znaczy, ze dali sie zwariwoac i sobie wymyslili?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 16:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2003, 14:10
Posty: 1005
Lokalizacja: Piła
http://ultima.pl/itemnfo.php?id=3916&SID=eec754f7a06541590ef21e5c75c9f1ec
Pojawily sie pierwsze pre-ordery BF2142 patrzcie na cene :shock:

_________________
Wilda D-Link | www.wilda.pl | #wilda


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 53  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL