Teraz jest 1 paź 2024, 01:38

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 53  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 16:40 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
Lailonn napisał(a):
Cytuj:
ps.Wciaz jestes tchorzem ukrywajacym sie pod fake nickiem


a jednak obrazasz :). nie potrafisz inaczej?

nicka Ci nie dam, bo nie jestes moim kolega, to raz, a dwa, ze zaczniesz zaraz obrazac moj klan - a ja mam do moich kolegow szacunek, w przeciwienstwie do Ciebie. obraziles ich juz wczesniej, mimo, ze slowa nie powiedzieli w sprawie patcha. no ale z uogolniania, obrazania, frustracji i Morrowinda jako erzaca zycia spolecznego jestes juz znany. wracaj do zabijania zle animowanch potworow i whinowania na EA - tam jest Twoje zycie, Pogromco Noobow, Lailonnie Grozny, Krolu Battlefieldowego Gameplaya.

btw, moze Ty podaj swojego nicka z BF2, zebysmy mogli sprawdzac, w jaki sposob protestujesz przeciwko okrutnej polityce EA i NIE GRASZ w BF2. fajnie byloby tez, zebys zdal nam relacje z meczy klanowych, w ktorych NIE ZAGRASZ w ramach protestu. kopie gry sobie zachowaj na pamietke i zebys mogl whinowac, jak Ci korporacja gre zepsula.

ale i tak nic nie zrobisz, bo jedyne co potrafisz, to narzekac i pluc na innych. ale co Ci bedzie jakis tchorz gadac. Twoj beefik co wieczor jest wazniejszy.


pzdr
neuro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 16:42 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
Lailonn napisał(a):
Skad wiesz jak jest np u mnie? Bo wlasnie mi np loaduje sie mapa dluzej oraz dluzej trwa logowanie do konta. Ba na totalbf2 wielu ludzi pisze to samo. W pewnej wersji czesc graczy zaliczala ciagle crashe. Ja nie. Czy to znaczy, ze dali sie zwariwoac i sobie wymyslili?



Skad wiesz jak jest u mnie? Bo wlasnie mi squadhopping strasznie przeszkadza i psuje gre. Ba na totalbf2 wielu ludzi pisze to samo. W pewnej wersji czesc graczy zaliczala bez przerwy od kolesi, ktorzy robili SJ. Ja nie. Czy to znaczy, ze dali sie zwariowac i sobie wymyslili?


pzdr
neuro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 16:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2005, 14:41
Posty: 970
tak czy siak, fejk nik, i to jeszcze podparty taką kulawą argumentacją, jest bylo nie bylo tchorzostwem.
... a sh wroci 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 16:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
Cytuj:
http://ultima.pl/itemnfo.php?id=3916&SID=eec754f7a06541590ef21e5c75c9f1ec


kurde fajna gierka może być :lol: :lol: :lol:
szkoda że się słabo sprzeda

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 16:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Piotr3k rotfl...mod do BF2 drozszy o 25zl od Bf2 :shock:

neuro. Tchorz to nie obraza tylko fakt. Dorabiaj sobie jaka chcesz ideologie do faktu, ze jestes tchorzem ale to nic nie zmienia. Poczatkowo rozmawialismy bardzo grzecznie i spokojnie a nawet wtedy nie podawales prawdziwego nicka wiec tekst o obawie przed obrazaniem sobie daruj. Nie orbazilem i nie zamierzalem orbazac kolegow z twojego klanu.

natomiast twoje prywatne wycieczki na moj temat sa obrazaniem i proba osmieszenia. Jesli tego tez nie rozumiesz to trudno ale juz na twoj temat wypowiedzialem sie tylko ,ze moderator ocenzurowal :P

Mojego nicka zna prawie kazdy kto gra w bf2 w tym kraju. Albo z forum, albo z klanowek, albo z ffa albo z adminowania czy pisania roznych tekstow. Ten nick towarzyszy mi w necie od wielu lat i nie zamierzam sie ukrywac chocby nie wiem co o mnie ktos myslal.

Skad pomysl, ze rzuce klan i kumpli z powodu patcha? to ty tu jestes tchorzem nie ja. Ja sie dostosuje i tyle. Ogranicze swoja gre na FFA do serwera GN gdzie adminuje by pelnic obowiazki + tam sa znajomi i wiem, ze nie zalatwia mi zawalu serca.

Protestuje chociazby wypowiadajac sie na forum czy tez komentujac patcha na roznych forach zagranicznych. Pisalem rowniez do Grzegorza z EA Polska ale nie zechcial odpowiedziec na moj "niewygodny" wywiad.

Wiem, ze nic nie zrobie. Skad wiesz co potrafie skoro mnie nieznasz? Wielu zna i wie, ze jesli cos robie to robie to do konca. Mozna mi zarzucic wiele rzeczy(nie uwazam sie za ideal) ale nie to, ze jedyne co robie na scenie to placze.

Tym sie roznimy wlasnie. Ciebie NIKT nie zna i nikt nie kojarzy. Ukrywajac swoja tozsamosc starasz sie odgrywac role adwokata diabla. A tymczasem moze jestes graczem, ktory raptem ma na koncie 200h wygranych. Ale tego sie nie dowiemy.

Tak moj beefik jest wazniejszy niz ty :} Nie jestem tak dobry jak ty i nie lubie uszczesliwaic ludzi. Jedynie bliskich a do takich sie nigdy nei zaliczysz :}

Nicka nie dasz bo nie jestem kolega. rotfl :} Wysle to na basha :D

Filmikow dalej nie potrafisz skomentowac i odniesc sie do argumentow jakie one poparly. Ale coz skoro nie wie sie jak dyskutowac to nalezy zrobic z siebie ofiare i zrobic z oponenta potwora :}

btw Lepper uznawany jest za debila. Wielu jednak uwaza go za madrego czlowieka(ktos na niego glosuje nie?) a on sam owniez nie ma sobie nic do zarzucenia. Czy to znaczy, ze nie jest debilem? :} Ale nie bede "obrazal" kogos kogo tu nie ma...

edit:
Cytuj:
Bo wlasnie mi squadhopping strasznie przeszkadza i psuje gre. Ba na totalbf2 wielu ludzi pisze to samo. W pewnej wersji czesc graczy zaliczala bez przerwy od kolesi, ktorzy robili SJ


Ba wlasnie mi samoloty bardzo przeszkadzaja i psuja gre. Sa niezbalansowane co pisza nawet sami piloci. W kazdej rundzie samoloty niszcza gre dzieisatka graczy, ktorzy chca sobie normalnie pobiegac. W ten spsoob nalezaloby usunac calosc gry. Argumentacja w sam raz dla przedszkolaka...


Ostatnio edytowano 25 maja 2006, 17:09 przez Lailonn, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 16:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
Cytuj:
Battlefield 2142, jak na grę z serii przystało, to także dopracowany i niesamowicie grywalny
:lol: :lol:

Ale fajnego locka dzis udalo sie na Gamesnecie zalozyc Arabom na |Gulfie :> dopiero pod koniec (jakies 30ticketow zostalo) zdobyli ze dwie flagi :P

wygrana 256:0 czegos takiego jeszcze nie widzialem na 64 :lol:

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 16:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 mar 2006, 18:08
Posty: 477
Lokalizacja: Warszawa
Lailonn napisał(a):
Skad wiesz jak jest np u mnie? Bo wlasnie mi np loaduje sie mapa dluzej oraz dluzej trwa logowanie do konta. Ba na totalbf2 wielu ludzi pisze to samo. W pewnej wersji czesc graczy zaliczala ciagle crashe. Ja nie. Czy to znaczy, ze dali sie zwariwoac i sobie wymyslili?

Moze to wina waszych komputerkow....itd :wink:
skasowac pare smieci zawsze pomaga...np Moje dokumenty\Battlefield 2\dmp

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 25 maja 2006, 17:18 przez WiecejMocy, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 16:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2005, 18:16
Posty: 152
Lokalizacja: Otw(R)ock
Exil napisał(a):
kurde fajna gierka może być :lol: :lol: :lol:
szkoda że się słabo sprzeda


A zdziwisz się jak ludzie to "łykną" i nie pisze tu o sobie :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 17:01 
Offline

Dołączył(a): 18 cze 2003, 15:08
Posty: 1101
Zabawne, przed BF2 też nikt nie chciał go kupować... ja BF 2142 będę miał pewnie służbowo, ale nie jestem pewien, czy wytrzyma konkurencję z Enemy Territory QW, a przede wszystkim z Frontlines: Fuel of War (obejrzyjcie sobie jakieś filmy z tego ostatniego, są na gametrailers.com na pewno, ja miałem szczękę na podłodze na prezentacji).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 17:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 wrz 2005, 16:26
Posty: 1207
Lokalizacja: Warszawa
no cóż...
ja sobie dzisiaj zrobiłem solidny rekonesans po trailerach filmach z gry i opisach QW - nie przypadkiem :twisted:
w BF2142 wdepnąć nie planuję

o ile QW wyjdzie na czas i bez potknięć to na BF2142 polecą jedynie zapaleni statsiarze i osoby które niemają rozeznania na scenie multiplayerowej a widziały kolorową zpowiedz z głośnym "tam-tata-tatam" sugerującym że kupując ten "produkt" stajesz się komandosem mającym "największego" na osiedlu

_________________
IGN - Khav
Kolec da Pr0fessor


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 17:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 10:33
Posty: 510
Cubituss napisał(a):
Zabawne, przed BF2 też nikt nie chciał go kupować... ja BF 2142 będę miał pewnie służbowo, ale nie jestem pewien, czy wytrzyma konkurencję z Enemy Territory QW, a przede wszystkim z Frontlines: Fuel of War (obejrzyjcie sobie jakieś filmy z tego ostatniego, są na gametrailers.com na pewno, ja miałem szczękę na podłodze na prezentacji).


Komercyjny sukces i popularność wróżę tej, która będzie oferowała najśliczniejsze ordery, medale, szarfy honorowe i oficerskie tytuły - zakładając brak jakichś tragicznych problemów z gameplayem. A więc obstawiałbym BF2142.

pozr,
Ognacy

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 17:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Cytuj:
Battlefield 2142, jak na grę z serii przystało, to także dopracowany i niesamowicie grywalny, 64 osobowy mutliplayer oparty na mapach zaczerpniętych bezopśrednio ze świata gry.


mapy zaczerpniete ze swiata gry(czyli gry). O co kaman? :D A to dopracowanie to jakby ktos nam plunal w twarz...przynajmniej ja to tak odbieram.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 17:23 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
Lailonn napisał(a):
mapy zaczerpniete ze swiata gry(czyli gry). O co kaman?


czyli na El Ala 2142 nie ma szans :cry: :lol: :lol:

Tactical Mod v1.11 napisał(a):
-Disabled vehicle drop commander ability

Patch wyszedl we wtorek a tworcy tego moda juz usuneli cartillery, oby inni modderzy tez tak zrobili

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 25 maja 2006, 17:25 przez Uapa, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 17:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
ognacy napisał(a):
Cubituss napisał(a):
Zabawne, przed BF2 też nikt nie chciał go kupować... ja BF 2142 będę miał pewnie służbowo, ale nie jestem pewien, czy wytrzyma konkurencję z Enemy Territory QW, a przede wszystkim z Frontlines: Fuel of War (obejrzyjcie sobie jakieś filmy z tego ostatniego, są na gametrailers.com na pewno, ja miałem szczękę na podłodze na prezentacji).


Komercyjny sukces i popularność wróżę tej, która będzie oferowała najśliczniejsze ordery, medale, szarfy honorowe i oficerskie tytuły - zakładając brak jakichś tragicznych problemów z gameplayem. A więc obstawiałbym BF2142.

pozr,
Ognacy


problemy z gameplayem z w ET:QW :D, twórcy tej gry stworzyli jedną z najbardziej grywalnych strzelanek FPP jaką jest Enemy Territory, a wątpie żeby i teraz coś schrzanili (przypomne wyszłu 2, słownie dwa patche do tej gry). a pozatym scena et jest większa od tej z bf2, więc i potencjalnych klientów jest dużo więcej. Ja osobście obstawiam w ciemno że ET:QW pobije BF2142 pod względem ilości sprzedanych pudełek z grą :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 17:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lis 2005, 13:58
Posty: 289
Lokalizacja: Wawa
Tez tak sądze Exil, po tym co robi ea mozna sie spodziewac wszystkiego po modzie, ekhm, "nowej" grze jaką bedzie BF 2142. Jedno jest pewne, ja zadnego bfa juz nie kupie, choc nie grałem w ET nigdy, zaryzykuje i kupie Quake Wars chocby nie wiem jak wspaniale opinie beda o nowym bf'ie nie ma bata zebym go nabył ;| . Nie dam sie robic w konia i mam nadzieje ze przynajmniej ID i Splash Damage tego nie bedą robić z klientami po kupnie swojej gry.

_________________
Obrazek
Obrazek


Ostatnio edytowano 25 maja 2006, 17:33 przez Metz, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 53  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL