Teraz jest 1 paź 2024, 11:42

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 53  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 17:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2004, 13:33
Posty: 591
Lokalizacja: Białystok
buhaha sesyjny ten filmik a felieton tez wypas :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 18:00 
Offline

Dołączył(a): 29 paź 2005, 18:22
Posty: 280
neuro napisał(a):
Lailonn napisał(a):
Wszystko cacy tylko wlasnie. Ja mam JAKIEKOLWIEK proby i dane ty nie. Dlaczego wiec mam przyjac, ze to ty masz racje? Aha bo patch wyszedl mimo wszystko. Wybacz prosze, ze nie zaakceptuje takiego argumentu.

Pomimo wielu protestow USA wyslalo swoje wojska do Vietnamu. Dzis wiemy, ze ta wojna byla przegrana rzadu pod wszystkimi wzgledami. Vietnam natomiast z "zniewolonego" jednak rozwiajajcego sie kraju stal sie zadupiem ale za to "wolnym"

Zrzucono bombe atomowa wiec jak rozumiem to rowneiz bylo dobrym posunieciem i USA mialo racje.

Pomimo protestow USA wkroczylo do Iraku. Dzis juz wiemy, ze nie bylo tam broni masowego razenia a plotki o jej istnieniu mialy tylko zapewnic wladzy poparcie ludu.

Gdyby fakt nastapienia wydarzenia swiadczyl o jego wlasciwosci swiat bylby hmm dziwny bo ludzie robia wiele rzeczy zle a potem wyciagaja z tego wnioski(lub nie).

Niestety nie mam ochoty aby eksperymentowano NA MNIE.

Mowisz o portfelu. Mam cala serie BFa. Do BF2 mam dodatek JS. Przyszykowalem kase na Ef. Wyszedl patch 1.2 w moim odczuciu psujacy zbyt wiele(dodal blisko 40 bugow) i powiedzialem sobie, ze jesli kupie mimo wszystko EF to bedzie dla nich znak, ze dobrze robia. Tak wiec nie kupilem EF. Dzis mamy to samo z 1.3 i AF. ROWNIEZ GO NIE KUPIE.

Jesli tylko by EA naprawilo powiedzmy 60% bugow i nie psulo gameplaya jeszcze dzis popedzilbym do sklepu i kupil oba boostery bo z checia pogralbym na inych mapkach(no i do kolekcji)

Wiem ,ze tak jak ja zachowuje sie ogromna ilosc ludzi. Czy wiec faktycznie ea moze robic co chce?


wszystkie argumenty trafne, tyle, ze dotycza spraw powaznych, czyjegos zycia, zdrowia wolnosci.

BF2 to GRA. BF2 to PRODUKT. taki sam jak kefir czy buty Nike. nie podoba Ci sie, ze kefir jest za gesty? kup inny. buty produkowane przez male dzieci? kup inne. Twoje zycie od BF2 nie zalezy, Twoje zycie nie zalezy od decyzji EA.

EA zarabia na klientach. EA nie bedzie dzialac wbrew swoim klientom - jesli uwazasz inaczej, good luck. widocznie nie jestes takim klientem, jakiego EA chce miec.

kupujac BF2 godziles sie na pewne warunki. EA spelnia swoje powinnosci, jesli uwazasz, ze zle (a tak najwidoczniej jest) sprzedaj gre, przestan grac, przestan placic na serwer. kazde inne dzialanie jest dla EA znakiem poparcia. co tez czynisz, adminujac serwer, bylem tam niedawno, 64 osob swietnie sie bawi - wszyscy popieraja polityke EA.

zawsze stane po stronie praw klienta i po stronie slabszej strony - a taka sa gracze. problem jest taki, ze w ogromnej wiekszosci zachowuja sie oni IDIOTYCZNIE - protestuja werbalnie, popieraja faktycznie. to jak studenci we Francji - bronia praw Arabow do chust, ale zabieraja im zasilki poprzez swoje przywileje socjalne "bo przeciez sie nam nalezy za nauke".

zeby wygrac jakas sprawe, trzeba troche wysilku. Wy na tym forum tylko krzyczycie i tupiecie nozkami, na dodatek obrazajac spora grupe potencjalnych sprzymierzencow. no oblezona twierdza jak tralala. a po obiadku od mamusi wszyscy odpalaja BF2 i sie bawia. no swietna postawa, pogratulowac.

jesli naprawde masz taki zal do EA i DICE za patch 1.3, to moze spojrz na polke ze swoja kolekcja i zastanow sie ile wspanialych chwil zawdzieczasz tym ludziom. tak, bo to tez sa ludzie, a nie Evil Army. spojrz na polke i podziekuj milionom noobow jak ja, dzieki ktorym masz mozliwosc grania na powaznie. jesli zal Ci nie przejdzie, to przestan grac. zlikwiduj serwer, sprzedaj gre. jesli NAPRAWDE jest tylu przeciwnikow patcha, to EA zrozumie i naprawi blad. problem jest taki, ze Wy sobie chcecie ponarzekac, na wiecej was nie stac. problem jest taki, ze nie wygracie z klientami z USA. smutne? a jakze, ale tak to juz jest.


pzdr
neuro

Doskonały argument.Myślę,że inni powinni przyznać mu rację,bo przecież EA nie czyta każdego forum,a w petycji wzięło udział około 5 tysięcy osób (w tym ja,bo nie wiem po co kasować)z ponad miliona więc ea myśli,że tylko ta garstka ma coś przeciwko temu.Oczywiście jest też możliwoś ,że wszyscy nie nawidzą bfa i ea ma ich w dupie,ale nikt tego nie pokazuje i wciąż kupują booster itp.
W sumie bf nadal mi się podoba(no już teraz trochę mniej bo teraz gram dosyć mniej) i jak zawszę to piszę :) .Nie wiem o co wam chodzi. :) :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 18:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 paź 2005, 14:31
Posty: 612
Lokalizacja: Łódź
pitermaster napisał(a):
EA zrozumie i naprawi blad.


W nowym patchu mają cofnąć to co wprowadzają patchem 1.3. Więc jednak chyba większość tego nie chciała...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 18:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Ale skad wniosek, ze cofna patcha? Jest informacja, ze w patchu pare rzeczy sie skopalo i, ze cofna zmiany. Wedlug mnie to cofna tylko zmiany w dzialaniu przegladarki. Jakby mieli wprowadzic znowu SH czy wycofac jeepy to by stali sie mega posmiewiskiem a tego raczej nie zrobia chocby nie wiem co.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 18:17 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
neuro, odpowiedz mi na jedno proste pytanie:
Wiesz doskonale o tym ile BF2 ma błędów i jakie to są błędy. Czy nie wkurza Cię postępowanie producenta takie jak jest teraz?
Zamiast naprawiać błędy, wprowadzają jakieś "dziwne" nowe rzeczy i stare błędy zostają. Nie wkurza Cię to?

...bo tych wszystkich "płaczków" wkurza i to bardzo. Dlatego jesteśmy przeciwni zmianom sposobu rozgrywki.
Zauważ, że gdyby wyeliminowano wszystkie błędy jakie są, wszyscy byliby zadowoleni i dopiero wtedy można pójść dalej i zmieniać coś jeszcze.
EA jak widać zmienia "coś jeszcze", a resztę ma głęboko w d...

Rozumiesz teraz o co chodzi?
Tak czy nie?

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 18:19 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2004, 14:20
Posty: 2712
Lokalizacja: Ostrófek
Pogadajcie sobie na prv :) Nudne to przesuwanie waszych wielkich postów, z czego 3-4 pod rząd to neuro(tyk) :roll: :wink:

_________________
Wszyscy nie moga byc normalni bo świat byłby nudny :wink:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 19:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 wrz 2005, 16:26
Posty: 1207
Lokalizacja: Warszawa
logika neuro :
1)kupujesz gry i boostery od EA -> więc popierasz ich politykę (w sensie faktycznym) - więc "whinując" jesteście niekonsekwętni

2)niekupujesz gir i boosterów od EA -> więc niejesteś ich klientem i niemasz nic do powiedzenia

myślę że propagowanie takiego toku myślenia jest na rekę jedynie wielkim koncernom :roll:

powinieneś jeszcze zasugerować że skoro tyle gramy w ich "produkt" - czyli tak strasznie nam się on podoba - to powinnismy im dobrowolnie wysyłać jeszcze pieniądze na konto
a my gramy i nic niewysyłamy (że o nazekaniu niewspomnę) - tacy z nas dranie!


"opinia jest jak dupa - każdy ma swoją"
true! dlatego zamiast o opiniach porozmawiajmy o FAKTACH!

-od patcha wieje partactwem (wyszukiwarka oraz nowe błędy) - FAKT
-zrzut jeepów służy w większośći do tego co przewidzieli wszelkiej maści pr0 (z naszym forumowym samozwańczym wieszczem Lailonn'em na czele) - FAKT
-usunięcie SH i SJ zgodnie z przewidywaniami Pr0 (patrz wyżej) zaowocowało zwiększeniem się częstotliwości wystepowania locka na FFA oraz sprawiło że walka o każdą flagę jest małą odmianą locka - FAKT
-jedną z najbardziej niszczących przyjemność z gry rzeczy w niej występujących jest włąśnie lock zwany popularnie basereapingiem - tego najbardziej niecierpiałem na poczatku mojej gry (aster, stosunek graczy 12/20 i bombardowanie lotniska na omanie) - na dramatycznej większości serverów FFA jest reguła zabarniająca basereapingu - FAKT


z powyższych FAKTÓW jasno wynika że jeżeli zmiany z ostatniego patcha zostały wprowadzone na prośbę freeplayowców to krótko mówiąc ukręcili oni sami na siebie bicz - z tego się smiała większość pr0 już po opublikowaniu changeloga

twóje przekonanie że patch 1.3 jest wspaniały bo EA to świetnie prosperująca firma (tego zresztą niewiemy) a dobrze jej idzie bo mają speców którzy wiedzą co robią zakrawa na jakiś kompleks niższości i masochizm


być może ilość pieniędzy pompowana w marketning będzie sprawiać że osoby niezwiązane do tej pory z serią battlefielda i nieznające produktów konkurencji bedą lgnąć do BF2142 i jego następców nczym lep na muchy ale po bliższym zapoznaniu wychodzi szydło z worka, a raz sparzony gracz będzie potem dmuchał na zimne

byłem całkiem optymistycznie nastawioną osobą do BF2 i związanych z nią dalszych projektów szykowanych przez EA ale potym jak polityka wyłudzania pieniędzy zabiła euroforce'a, po ostatnim patchu który jest jednym wielkim przejawem partactwa (zarówno w wykonaniu jak i w zmianach), po zapowiedzianej cenie moda bf2142 na większą o 20zł od podstawki bf2 i po zrobieniu zemnie mimowolnego testera do bf2142 dzięki zrzutowi jeepów, niema najmniejszej szansy bym kupił jakikolwiek następny "produkt" związany z serią battlefield'a - nawet jeżeli miliony much stwierdzą że to "góra brązowego złota"

dzięki temu forum wiem że bynajmniej niejestem sam jeżeli idzie o taką przemianę postawy
w taki sposób EA traci klientów (a dokładniej - takiego co go stać na dodatki, gra między pracą a obiadem i ze sklepu wynosi 5 gier, dodatek i dwa joystick'i)
grać w BF2 planuję do momentu aż ukaże się alternatywa (liczę na QW)

_________________
IGN - Khav
Kolec da Pr0fessor


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 19:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lip 2004, 17:07
Posty: 1598
Lokalizacja: Poznan city
Dumch napisał(a):
mcmt napisał(a):
Chcialbym to widziec; w jaki sposob sciagniesz dobrego pilota gdy ten jest w Migu lub J10 a ty lecisz w F35...
Za duzo z lamami grasz


Pilot nie musi być dobry, wystarczy ze zmienia kamery w lepszym samolocie. Tylko mowie jak miałem na dalianie. Pomimo flar, rakiety (wystrzeliłem wszystkie jakie miałem) trafiły w j10. I tak dwa razy. Ale na dobrego tak sie nie da. Na ffa nie poznam po tagu czy ktos umie latac bo tam zadko ktos dobry jest :? Jak znasz serw gdzie lata ktos dobry to daj ip :] I tak latam po tych słabszych stronach jesli da sie przejsc, a i tak jest w miare :?

Ja zawsze szukam zaczepki na Norweskich serwerach. Niemcy maja krotkie fiutki i kickuja od razu, Brytole zaczynaja z toba gadac jak ty to robisz i to nie mozliwe, zebys nie czitowal (m. i. dlatego ostatnio nagrywam loty frapsem).
Wracajac do tematu; ulepszajac Miga zrobili mi krzywde i jestem wkurzony. :evil:

_________________
Obrazek
M62 V8 4,4L
///Mcmt BMW Klub Polska member


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 20:51 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Za to działka poprawili chyba przeciwko samolotm, bo wczoraj naprawde krótką serią skosiłem miga i suczke. Może to jest recepta - F-35, cud elektroniki i awioniki walczy jak w czasach pierwszej wojny światowej ;). Co do F35, to za jedno lubie tą maszyne - jest naprawde stabilna i o ile z J-10 ciężko mi się na heli na przykład szybko ustawić, z F-35 nie mam problemów.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 27 maja 2006, 20:54 przez Hynol, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 20:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
maly OT. Jakiego ty masz kompa mcmt, ze mozesz grac i latac na wlaczonym frapsie? :shock: Jedni twierdza, ze decyduje tu procek. Inni, ze dysk. Sam juz nie wiem :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 21:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lip 2004, 17:07
Posty: 1598
Lokalizacja: Poznan city
P4HT 630 64bit, 2GB DDR2, 2x250GB 32MB cache (zlepione w RAID0), Gainward 7800GT. Moze sekretem jest plyta glowna ;) najlepsza ze stajni Intela o nazwie: 955XBK :).
Podczas nagrywania frapsem robie troche duzo bledow, gdyz troszke sie przycina, a w momencie jesli na przyklad wymusisz na kims przelot przed twoim celownikiem, na kamerze "flyby" musisz miec BARDZO plynna gre aby precyzyjnie skrobnac go z dzialka.
Co zauwazylem, najfajniej sie uczysz ogladajac pozniej swoje bledy... W pewnym miejscu zdalem sobie sprawe, ze niczego nowego sie nie ucze i dlatego zaczalem sie nagrywac :wink: .
ps. Nooo i dla oskarzycieli o cheaterstwo :roll: .

_________________
Obrazek
M62 V8 4,4L
///Mcmt BMW Klub Polska member


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 21:55 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2004, 14:20
Posty: 2712
Lokalizacja: Ostrófek
Mi przy frapsie spadają fps do ~15 i niezbyt z ruszaniem sie. Lepiej z gamecamem ale nie ma dzwieku i minuta to 11mb :?

mcmt napisał(a):
Nooo i dla oskarzycieli o cheaterstwo

Lamka Maul :lol: Jego nie trudno sciagnac w j10 jak lata :lol:

Ty no serio teraz latwiej sie sciaga j10, dzisiaj znowu kilka poszło, nie wiem czy same lamy latają czy tak działko ładnie wchodzi bo o rakietach czasami jedna wpadnie jak sie ma dobry kąt, ale tak... :roll:
mcmt napisał(a):
swoje bledy

Ja mój znam, ale próbuje poprawić :wink:

_________________
Wszyscy nie moga byc normalni bo świat byłby nudny :wink:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 21:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lip 2005, 09:46
Posty: 500
Lokalizacja: Olsztyn
Lailonn,felieton wymiata.Najlepszy tekst t "Statystyki mówią,że dawno niczego nie zje****!Musimy coś z tym zrobić!" :lol: :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 22:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Crist ale felieton to jes na bf.pl(i na moim forum) a cytat pochodzi z fotokomentarza patcha 1.3, ktory z racji swojej zawartosci mogl byc tylko w takim miejscu umieszczony ;P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 23:01 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
Tom@s napisał(a):
neuro, odpowiedz mi na jedno proste pytanie:
Wiesz doskonale o tym ile BF2 ma błędów i jakie to są błędy. Czy nie wkurza Cię postępowanie producenta takie jak jest teraz?
Zamiast naprawiać błędy, wprowadzają jakieś "dziwne" nowe rzeczy i stare błędy zostają. Nie wkurza Cię to?

...bo tych wszystkich "płaczków" wkurza i to bardzo. Dlatego jesteśmy przeciwni zmianom sposobu rozgrywki.
Zauważ, że gdyby wyeliminowano wszystkie błędy jakie są, wszyscy byliby zadowoleni i dopiero wtedy można pójść dalej i zmieniać coś jeszcze.
EA jak widać zmienia "coś jeszcze", a resztę ma głęboko w d...

Rozumiesz teraz o co chodzi?
Tak czy nie?


tak rozumiem. widze bledy w patchach. widze brak dobrej komunikacji z graczami klanowymi. rozumiem zal klanowcow za starym gameplayem. przykro mi bardzo, ze ten biznes tak dziala.

co nie zmienia faktu, ze:

nazywanie osob, ktore maja inne poglady debilami jest warte swinstwem i wymaga tworczego skomentowania - co tez czynie.

tworzenie stron i banerow typu "Fuck EA" jest zalosne - co staram sie pokazac.

aktywnosc wiekszosci (nie wszystkich, bo petycja byla dobrym dzialaniem, co od poczatku pisze i popieram) jest bzdurna, bezsensowna, nielogiczna, przeczaca zasadom rynkowym i zdrowemu rozsadkowi - co staram sie wykazac, ku dobru ogolnemu.

zlozeczenie na EA i na DICE i wyzywanie ich od najgorszych jest obrazaniem ludzi dzieki ktorym to forum w ogole istnieje, dzieki ktorym nawiazaliscie wspaniale znajomosci i dzieki ktorym spedziliscie kupe fajnej zabawy - a mnie taka niewdziecznosc wkurza.

pr0gamerzy sa na lasce i nielasce EA oraz noobow - za ich zainteresowanie powinni byc oni wdzieczni i powinni wykazywac elementarne zasady wzajemnego szacunku. a jest wrecz odwrotnie, czego tez nie omieszkuje pokazac.

gra jest robiona dla noobow i leszczy - nie jest elitarna rozrywka dla graczy klanowych, ktorzy nie wiedziec czemu sa przekonani o swojej wyzszosci "bo maja wiekszego skilla". dla EA jestes lepszy, im wiecej wydajesz. tak, jest to bolesne dla polskiego 16-latka. dla mnie nie.

last but not least - ta gra jest jednym najbardziej "komercyjnych" (dla niektorych to obelga...) produktow na rynku. 1.200.000 sprzedanych kopii! jak sie to brzydko mowi: wyzej dupy nie podskoczysz - to forum ma zarejestrowane z 12.000 uzytkownikow, z czego pewnie aktywna jest moze 1/10. sad but true. dlaczego ktokolwiek ma w ogole zwracac na was uwage? proporcje sa podobne jak w tym watku: jeden neuro na 15 przeciwnych mu dyskutantow. zwracacie uwage na moje argumenty, zaczniecie sie do nich stosowac? no wlasnie.

jesli ktos nie rozumie moich argumentow - to musi miec albo syndrom oblezonej twierdzy albo bardzo twardy lub tez pusty leb. lub tez miec niezwykle idealistyczne poglady na rynek software i zasady na nim panujace - mam szczera nadzieje, ze tak wlasnie jest.

btw widzicie? da sie rozmawiac bez obrazania. wszystkie nastoletnie trolle zdazyly poodpadac.


pzdr
neuro


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 53  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL