Teraz jest 1 paź 2024, 06:18

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 53  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2006, 22:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Co prawda nie wiem czy nie jestes czyims nowym wcieleniem ale co tam. Skoro denerwuje cie to, ze klanowcy bija cie to dlaczego brak SH mialby to zmienic? Wielokrotnie powtarza sie tu, ze na FFA nie wiele sie zmienilo. Czesciej nastepuje lock i gnojenie wroga jesli jest slabszy. To akurat chyba tez powinno cie irytowac. brak SH natomiast totalnie zepsul klanowki dlatego prosozno by Sh byl opcja serwerowa. Wtedy by narzekan nie bylo...

Sam pisalem, ze 70% graczy nie wie co to SH i ma to w dupie ;] Skoro i ty to potwierdzasz to o co chodzi? To wlasnie dowod, ze ja mam racje. No bo jak mozna zmieniac cos pod wplywem garstki graczy? zalozmy, ze 70% ma w dupie, 20% nie chce SH(tak nie jest) a 10% chce. kto widizal by jakiekolwiek zmiany przeprowadzano pod wplywem 20% klientow? A te procenty wygladaja zapewne duzo korzystaniej dla fanow SH ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2006, 22:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 maja 2006, 21:52
Posty: 24
Lokalizacja: Poznań
no wlasnie blednie do sprawy podchodzisz. spotkales sie z powiedzeniem, ze milczenie oznacza zgode? pewnie tak, czyli twoje 20% to nic w porownaniu do pozostalych 80%, ktorym to nie bedzie przeszkadzac, albo beda sie z tego cieszyc
nie irytuje mnie, ze przegrywam, bo mam dystans do gry, bo to tylko wirtualny swiat i wiem, ze jesli malo gram, to cudow nie mam co oczekiwac
jesli obawiasz sie, ze jestem czyims klonem, to raczej nie musisz sie obawiac. mozesz sobie poszperac w sieci i znajdziesz info o mnie, na jakich forach sie udzielam...
nie uwazam wcale, ze EA zawsze postepuje dobrze, ale ma do tego prawo
jak nie podoba mi sie gra (bo na przyklad przegrywam), to moge sobie zmienic serwer na inny, wybrac inna mape, zainstalowac moda... wybor jest spory
bardzo ciesze sie, ze jest ktos, kto patrzy EA na rece. ja nie mam na to czasu i wprowadzane zmiany specjalnie mi nie przeszkadzaja, ale jesli chcecie cos osiagnac, to nie mozecie byc postrzegani tak, jak sami postrzegacie sluchaczy radia M. - czyli jako fanatykow. a tak pewnie dla EA wygladaja wasze protesty. po co przejmowac sie banda maloletnich gosci, ktorzy i tak kupuja dodatki i caly czas graja. jesli bedziecie uzywac odpowiednich argumentow, to moze cos osiagniecie i na pewno wszystkim wyjedzie to na dobre
cele mozna osiagac na rozne sposoby, a imho neuro i ja mamy od was troche inna wizje tego, co sie dzieje i podchodzimy do tego mniej emocjonalnie

_________________
pr0 noob ;_)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2006, 22:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 wrz 2004, 19:58
Posty: 792
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
neuro napisał(a):
spodnica przez 'o' kreskowane, mistrzu. i ciesze sie, ze w koncu przedstawiles nam swoj najmocniejszy argument.

Sorki faktycznie przez ó kreskowane mistrzu - wiem, że lepiej się znasz na spódnicach więc w w tej kwestii nie będę dyskutował. Obserwując twoich tajemniczych popleczników ze statystykami 1-6 postów jedyne co przychodzi mi do głowy że to jest jakaś neuronoobia taka nowa choroba internetowa.
Wyzwiska są moją mocną stroną ale nie najmocniejszą. Ja nie wstydzę się mówić kim jestem i skąd jestem. Dziwie się - sobie również że rozmawiam z "nikim" ale widocznie neuronoobia ma różne oblicz i objawy. Może ktoś opisze szczegółowo to zjawisko w Wikipedii czy w jakimś innym "Lancecie". Jest szansa, że wszyscy się rozchorujemy na głowy ale to będzie także zasługą EA - tylko wtedy patcha od EA bym sobie nie zaaplikował?? /pomału mi się rzuca na beret :D/

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2006, 22:58 
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2006, 13:09
Posty: 15
Hej xmac mam pytanie ;)
Patch zosal wydany 23.05, a wg bf2s.com ostatnio grales 17.05.
Czyzbys wypowiadal sie o czyms nawet nie widzac tego na oczy?
A moze masz wtyki w EA i grales przed oficjalnym wydaniem poprawki*

Pewnie grales na innym koncie :lol:

* Tjaa :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2006, 23:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 maja 2006, 21:52
Posty: 24
Lokalizacja: Poznań
prosze bardzo outlaw... link do moich statsow http://bf2tracker.com/bf2_userprofile.p ... d=43958908, ostatnio gralem dzis

_________________
pr0 noob ;_)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2006, 23:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 mar 2004, 16:11
Posty: 212
Lokalizacja: Szczecin
xmac napisał(a):
pamietajcie, ze jestescie w mniejszosci (nie jestescie pempkiem swiata) i ze to, co wg was jest sluszne dla wiekszosci takie nie musi byc
mlodzi ludzie w internecie mysla, ze sa strasznymi indywidualnosciami, ze sa kims wielkim, ale niestety sa tylko nickiem na forum... realny swiat jest zdecydowanie bardziej skomplikowany niz im sie wydaje... nie myslcie, ze wydaje osady o was, bo co prawda na temat niektorych osob mam wyrobione zdanie (bo zagladam na to forum od kilku miesiecy), to nie znam was osobiscie i nie moge miec pewnosci, ze sie nie myle

na koniec napisze o tym, co chyba najbardziej mnie irytuje. chodzi o bledy ortograficzne. niektorzy niech sie lepiej wezma za nauke polskiego, bo pozniej beda miec problemy z praca. ja nie wyobrazam sobie w mojej firmie nikogo, kto nie potrafi poprawnie napisac zdania. pewnie zaraz ktos sie przyczepi, ze nie stosuje ogonkow i wielkich liter na poczatku zdania, ale co mi tam... tak ladniej wyglada ;_)


pfff jak możesz pisać o ortografach? Przecież analfabetyzm internetowy jest dzisiaj większością. Razem ze swoimi ogonkami stanowisz mniejszość, nie jesteś pępkiem świata i to, co wg Ciebie jest sluszne dla wiekszosci takie nie musi byc.

Starszy ludzie w Internecie mysla ze są intelektualnym wzorem do nasladowania, niestety sa tylko archiwalymi danymi, ktore dawno nie byly zaktualizowane a ich wiedza kulturalna moze odnosic sie jedynie do kamiennej epoki w ktorej żyli.
Przytocze ulubione starochińskie przysłowie "Wielka głowa, piłka plażowa"


;)

P.S. Kiedys robiono jakies badania. Srednia wieku "gracza" to 26 lat. "Małoletność" mozna wsadzić między bajki, tak jak przytaczane przez Ciebie i neurona argumenty, według których powinniśmy wszyscy zajadać gówno. Miliony much nie moga się mylić, co do jego smaku.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2006, 23:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 maja 2006, 21:52
Posty: 24
Lokalizacja: Poznań
:_)
nigdy nie wydawalo mi sie, ze jestem centrum wszechswiata. mitomanie i egocentryzm pozostawiam innym
ale chyba nie o tym bedziemy tu dyskutowac, zreszta o ortografii i podobnych tematach pisalem juz kilka razy gdzie indziej i nie bede sie powtarzac
znalezliscie sobie w osobie neuro i teraz mojej miejsce ujscia swoich frustracji zwiazanych z bezsilnoscia protestow
postarajcie sie na to spojrzec z innej perspektywy i zrozumiec, ze inni moga myslec inaczej, a wy raczej zaliczacie sie do osob zaangazowanych w tworzenie elitarnego swiatka bf2, tzw. pro, nie noob, ktorych jest wiecej, przez co ich opinie sa brane pod uwage w pierwszej kolejnosci
taka jest demokracja i kapitalizm, jestescie w mniejszosci i jesli chcecie cos osiagnac, to sie lepiej zorganizujcie, bo z fanatykami nikt nie chce rozmawiac i nie traktuje ich powaznie

_________________
pr0 noob ;_)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2006, 23:55 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
xmac napisał(a):
:_)
nigdy nie wydawalo mi sie, ze jestem centrum wszechswiata. mitomanie i egocentryzm pozostawiam innym
ale chyba nie o tym bedziemy tu dyskutowac, zreszta o ortografii i podobnych tematach pisalem juz kilka razy gdzie indziej i nie bede sie powtarzac
znalezliscie sobie w osobie neuro i teraz mojej miejsce ujscia swoich frustracji zwiazanych z bezsilnoscia protestow
postarajcie sie na to spojrzec z innej perspektywy i zrozumiec, ze inni moga myslec inaczej, a wy raczej zaliczacie sie do osob zaangazowanych w tworzenie elitarnego swiatka bf2, tzw. pro, nie noob, ktorych jest wiecej, przez co ich opinie sa brane pod uwage w pierwszej kolejnosci
taka jest demokracja i kapitalizm, jestescie w mniejszosci i jesli chcecie cos osiagnac, to sie lepiej zorganizujcie, bo z fanatykami nikt nie chce rozmawiac i nie traktuje ich powaznie


dzieki:)

pamietaj, ze fanatykom ich pozycja odpowiada. nie ma duzego wysilku intelektualnego, wszyscy sa zgodni, swiat jest prostszy, wrog jest latwy do zidentyfikowania. trudno tez "przejsc na druga strone", bo najlepsi koledzy beda psioczyc i wysmiewac.

do moich oponentow: nie dziwi was, ze od poczatku tej dyskusji, raz za razem, pojawia sie coraz to nowy lurker decydujacy sie na ujawnienie i przekazanie swojej opinii? i ze jest coraz wiecej uzytownikow o znanych nickach, ktorzy nie godza sie ze mna w calosci, ale zauwazaja, ze mam w pewnej czesci racje oraz rozumieja moje prawo do istnienia. twierdza kruszeje, moi drodzy. 35 strona, a twierdza upada :D. kolo setki Lailonn zgodzi sie ze mna w pierwszej sprawie.


pzdr
neuro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2006, 23:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 mar 2004, 16:11
Posty: 212
Lokalizacja: Szczecin
[uwaga!trudnesłowo]Parafrazowałem[/trudnesłowo] twoje zdanie o mniejszości. Jeśli jesteś tak pewien że mniejszość nie ma racji - dostosuj się do tego i zacznij pisać z błędami ortograficznymi, lub nie rość sobie praw do zmiany stylu innych.

Prośba: Nie staraj się analizować i bawić w psychologa / socjologa, bo marnie to wygląda. Oczywiście masz prawo do swobodnej wypowiedzi, ale poziom niektórych zdań (jak np. "znalezliscie sobie w osobie neuro i teraz mojej miejsce ujscia swoich frustracji") idzie o kant D*** rozbić.
Rozumiem że symulowanie wszechwiedzącego (ba! do absolutu wam blisko panowie) to całkiem pasjonujące zajęcie, ale jeśli już chcecie się tak bawić to używajcie argumentów z głową.
Te obecne opierają się na bardzo grząskim podłożu (powiedziałbym nawet: bardzo niepodłożowatym podłożu).
Niestety nawet znając słaby poziom argumentów nie można zostawić was bez riposty, bo to oznaczałoby waszą wygraną w argumentach.


Proponuje więc: uznajcie swoją rację za pewną, tą w której mówicie że w czasach demokracji i kapitalizmu nie ma miejsca na mniejszość i... idźcie sobie w miejsce gdzie króluje większość mówiąca o zaletach patcha.

Cytuj:
P.S. Fanatyk - Człowiek ślepo oddany jakiejś idei, religii, nietolerancyjny w stosunku do innych.
Słownik wyrazów obcych, PWN

Niespecjalnie pasuje do gracza. Pozatym: gospodarka nie jest tak prosta jak myślicie i mniejszość iczbowa graczy klanowych spędza dużo więcej czasu w grze niż gracze "weekendowi".
Ma to odniesienie w popularności gier, w ich poziomie co znowu przenosi się np na puchary i turnieje.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 00:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lip 2005, 16:52
Posty: 325
Lokalizacja: Warszawa
Dziś graliśmy mecz w OC na nowym patchu i właściwie nie jest źle. Akcja jakaś taka dziwna no i napewno komplikacji sporo. Gdy zamkneliśmy przeciwnika na Zatar Wetlands do jednej flagi to nie miał szans się wydostać. No i jeepki to coś nie dopuszczalego gdy na dachu przy robotach drogowych dostałem jeepa to niszczyłem równo ludzi na północnym moście i na hotelu poprostu nie mieli szans a lepsze jest to, że tym jeepem można dać wsteczny spaść, zrobić fikołka i pojechać jeszcze dalej :lol:

_________________
Najnowsze Cheaty do Battlefield 2!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 00:23 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
nGc.pl napisał(a):
Pozatym: gospodarka nie jest tak prosta jak myślicie i mniejszość iczbowa graczy klanowych spędza dużo więcej czasu w grze niż gracze "weekendowi".
Ma to odniesienie w popularności gier, w ich poziomie co znowu przenosi się np na puchary i turnieje.


moglbys jasniej. nie rozumiem tego argumentu. ze gracze klanowi graja wiecej to i EA wiecej zarabia? albo ze grajac wiecej maja wiecej praw? a moze ze grajac w pucharach i turniejach maja wiecej praw? ale przeciez puchary i turnieje funduje EA i firmy, ktorzy chca zarobic na produkcie wydanym przez EA - gracze powinni byc za to wdzieczni EA, szczegolnie ci z klanow...


pzdr
neuro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 00:34 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
nGc.pl napisał(a):
Kiedys robiono jakies badania. Srednia wieku "gracza" to 26 lat. "Małoletność" mozna wsadzić między bajki, tak jak przytaczane przez Ciebie i neurona argumenty, według których powinniśmy wszyscy zajadać gówno. Miliony much nie moga się mylić, co do jego smaku.


ja nic nie mowie o maloletnosci, wrecz przeciwnie. to maloletni najbardziej krzycza, mimo, ze sa w mniejszosci.

co do zajadania gowna, nie mowie, ze trzeba je zajadac ze smakiem - kazdy niech robi to co uwaza. twierdze tylko, ze trzeba byc wdziecznym milionom gownozercow za to, ze i Ty i ja mozemy pograc w tak gowniana gre, jaka jest BF2. a takze, ze miliony gownozercow kupuje tak tandente lacze jak neostrada od tak straszliwej firmy jak TPSA - inaczej koszt lacza, na ktorym stoi ten serwer przekroczylby mozliwosci finansowe jego tworcow. capisci?


pzdr
neuro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 00:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 maja 2006, 21:52
Posty: 24
Lokalizacja: Poznań
ngc. gdybym chcial wytlumaczyc wszystko na chlopski rozum, to musialbym napisac elaborat, ktorego nikt by nie przeczytal... po pierwsze nie mam na to czasu, a po drugie po co? dla uproszczenia bede nadal stosowac skroty myslowe i uogolnienia. pewnie ktos sie obrazi, ale wszystkich nie uszczesliwie
w duzej mierze wtracilem sie do dyskusji po to, aby pokazac, ze jest inny punkt widzenia. nie lubie u ludzi (szczegolnie w naszym kraju) wiecznego marudzenia. nie lubie malkontentow, ktorzy tylko jecza i lacza sie ze soba w cierpieniu. bardzo chwali sie, ze wychodzicie z inicjatywa, ba, bede was popierac, ale pod warunkiem, ze bedziecie to robic z glowa. wlasnie dzieki temu w demokracji i kapitalizmie mozna cos zwojowac, ale nie jest prosto. jednak takimi metodami nic nie osiagniecie
a wracajac do patcha, o ktorym nic osobistego nie pisalem, to jak dla mnie SJ&SH moze sobie istniec, ani mnie to ziebi... jeep-y na spadochronach to bezsens, tzn. pewnie ma jakies uzasadnienie, dla ktorego je dodali, ale nie mam pojecia jakie ono jest. wcale mi sie nie podoba, ze EA nie naprawia bugow i dodaje nowe, ale jesli nie ma alternatywy to moga to robic, a wy grajac utwierdzacie ich w przekonaniu, ze moga tak postepowac. niestety majac miliony uzytkownikow (kazdy gigant IT) nie beda w stanie uszczesliwic wszystkich. zamiast plakac na forach mozna znalezc sobie sprzymierzenca, polaczyc sily i wtedy wywierac presje. moze wtedy efekty beda. EA ma jakas strategie zwiazana z bf2, ale my biedne ludziki nie mamy o tym bladego pojecia i mozemy sie conajwyzej jej domyslac. pewnie z ich obliczen wyszlo cos innego, niz wg was jest dobre i stad konflikt
upominajcie sie o wysoka jakosc produktow, ale robcie to z glowa. inaczej pozostanie tylko gorycz porazki. a dla mnie tak to wyglada

_________________
pr0 noob ;_)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 00:36 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
xmac napisał(a):
ngc. gdybym chcial wytlumaczyc wszystko na chlopski rozum, to musialbym napisac elaborat, ktorego nikt by nie przeczytal... po pierwsze nie mam na to czasu, a po drugie po co? dla uproszczenia bede nadal stosowac skroty myslowe i uogolnienia. pewnie ktos sie obrazi, ale wszystkich nie uszczesliwie
w duzej mierze wtracilem sie do dyskusji po to, aby pokazac, ze jest inny punkt widzenia. nie lubie u ludzi (szczegolnie w naszym kraju) wiecznego marudzenia. nie lubie malkontentow, ktorzy tylko jecza i lacza sie ze soba w cierpieniu. bardzo chwali sie, ze wychodzicie z inicjatywa, ba, bede was popierac, ale pod warunkiem, ze bedziecie to robic z glowa. wlasnie dzieki temu w demokracji i kapitalizmie mozna cos zwojowac, ale nie jest prosto. jednak takimi metodami nic nie osiagniecie
a wracajac do patcha, o ktorym nic osobistego nie pisalem, to jak dla mnie SJ&SH moze sobie istniec, ani mnie to ziebi... jeep-y na spadochronach to bezsens, tzn. pewnie ma jakies uzasadnienie, dla ktorego je dodali, ale nie mam pojecia jakie ono jest. wcale mi sie nie podoba, ze EA nie naprawia bugow i dodaje nowe, ale jesli nie ma alternatywy to moga to robic, a wy grajac utwierdzacie ich w przekonaniu, ze moga tak postepowac. niestety majac miliony uzytkownikow (kazdy gigant IT) nie beda w stanie uszczesliwic wszystkich. zamiast plakac na forach mozna znalezc sobie sprzymierzenca, polaczyc sily i wtedy wywierac presje. moze wtedy efekty beda. EA ma jakas strategie zwiazana z bf2, ale my biedne ludziki nie mamy o tym bladego pojecia i mozemy sie conajwyzej jej domyslac. pewnie z ich obliczen wyszlo cos innego, niz wg was jest dobre i stad konflikt
upominajcie sie o wysoka jakosc produktow, ale robcie to z glowa. inaczej pozostanie tylko gorycz porazki. a dla mnie tak to wyglada


nie ja to pisalem, niech moderator sprawdzi IP! :D

pzdr
neuro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 00:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 wrz 2005, 16:26
Posty: 1207
Lokalizacja: Warszawa
xmac napisał(a):
zaloze sie, ze wiekszosc graczy bf2 nie ma pojecia co to SJ&SH i denerwuje ich, ze jacys goscie z identycznymi tagami na poczatku nickow ich ogrywaja. jeden taki przedostanie sie na tyly, a po chwili sa tam dwa pelne squady. dla wiekszosci niedzielnych graczy taktyki stosowane przez klanowiczow sa denerwujace, bo nie maja z nimi szans, a w takiej sytuacji malo kto czuje sie komfortowo. nie kazdy ma czas, zeby trenowac technike, zgranie... ja np. odpalam sobie gre, zeby postrzelac sobie wieczorem, po ciezkiej pracy i mimo tego, ze chetnie bym sobie pogral w klanie, to nie mam na to czasu, a bez praktyki nie ma szans na dobra gre
imho neuro ma racje, bo dla wiekszosci graczy zmiany wprowadzane przez EA nie maja wiekszego znaczenia, a wielu bedzie sie cieszyc, ze moze z budynku strzelac z jeep-a. poza tym nie da sie zadowolic wszystkich


noobom przeszkadzają pr0gejmery używające SJ i SH - yes, yes, yes!
przeszkadza im równierz sam skill tych progejerów
ale niezdają sobie sprawy z tego że jeden progejmer który się przebije na tył i umożliwi spawn kolegom by przejąć flagę tak naprawdę ratuję resztę teama (czyli ich) przed nedzną wielokrotnie powtarzaną śmiercią na spawnie w zalockowanej bazie - bo i jak mogli by sobie zdawać z tego sprawę skoro spędzili w grze kilkukrotnie mniej czasu i nie interesują się nią na tyle by wejść na forum i wymienić opinię

ale EA jest od tego by wziąść pod uwagę i ten drugi aspekt oprócz samych żali i jęków że SJ i SH jest niedobre
by niczym ojciec rozsądzić spór pomiędzy rozkapryszonym dzieckiem a jego starszym bratem - dostrzec drugie dno problemu a potem wykorzystać swoją pozycję by wydać sprawiedliwy wyrok

że całe zagadnienie wymagało zmian - małej ewolucji aby uzyskać balans to i ja twierdziłem wcześniej
ale patch-makerzy nieczym bezmyslne roboty wywalili w cholerę SJ&SH w całości - i to po głośnym proteście środowisk doskonale obeznanych z grą


strahus napisał że BF2 to schodzaca marka i EA już ogranicza związane z nią wydatki - ciężko się niezgodzić z tym stwierdzeniem widząc obecny "ogrom zniszczeń"


"niechcą SH&SJ to go wywalamy, chcą przywrócenia SH&SJ to go wstawiamy z poworotem, bugi olewamy, jeepy lecą bo potrzebne do boosterpacka, robimy na aby aby i oby działało - jak patałąchy oczekują zainteresowania i miłości to źle trafili, powinnibyli się do sekty zapisać hehehe, my tu na takich frajerach pieniądze robimy..."


teraz wszystkie reflektory są skierowane na Bf2142 i tam ma być pompa
jak będziemy tu ostro protestować to możę przywrócą SH&SJ, ale najprawdopdobniej to był ostatni patch do BF2 i wszelkie dalsze informacje o bugach i niedogodnościach związanych z tym tytułem będą zwyczajnie ignorowane
zwłaszcza że BF2142 to ten sam silnik tylko że zupgrade'owany o kilka szczegółów - mają od tego jeden team koderów i niebedą im kazali robić tych samych poprawek w dwóch różnych miejscach

BF2 niczym jętka majowa zdycha na naszych oczach zanim jeszcze wydał na świat potomstwo - mody - głównie dla których wiele osób kupiło ten tytuł
ile osób ze starej gwardi, po takim doświadczeniu, się skusi na zakup świeżo sklonowanej jętki majowej jaką będzie Bf2142 ?
każdy z nas chce mieć zwierzatko do hodowli w domu... ale teraz pojawiły się dodatkowe sklepy zoologiczne... z szerszym asortymentem


Ps. zamiast sprawdzania IP przydałby się ktoś biegły w porównywaniu stylu pisania oraz potencjalnych zbieżności w występowaniu błędów ortograficznych oraz literówek

_________________
IGN - Khav
Kolec da Pr0fessor


Ostatnio edytowano 29 maja 2006, 00:51 przez Kolec, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 53  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL