Teraz jest 1 paź 2024, 01:29

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 53  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 19:37 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
nGc.pl napisał(a):
Naprawdę nie ma sensu karmić trolla.... polemika z niereformowalną osobą nie ma jakiegokolwiek sensu.
Gdyby jeszcze inteligencji starczyło na rzeczowe argumenty...
ale to jest wybiórcze wybieranie odpowiedzi na które można coś powiedziec. Mniej lub bardziej śmiesznego, często żałosnego.

Z 10 rzeczowych argumentów neuro wybierze jeden, ten często sarkastyczny, dorzuci do tego jakąś kolejną socjologiczną bzdurę ("bo mu się wydaje że tak jest, więc...") i odpowie że jesteśmy bandą sfrustrowanych fanatyków.

"Nigdy nie kloc sie z idiotami. Sprowadza Cie do swojego poziomu i pokonaja doswiadczeniem"


jakby byly takie glupie jak piszesz, to dyskusja nie trwalaby 40 stron, nie wciagnelaby osob, ktore tylko czytaly, a poczuly sie zobowiazane do zabrania glosu, a takze nie sprowokowalaby tylu autorytetow z tego forum do odpisywania RZECZOWO na moje posty - czego i Tobie zycze.

a co do powiedzonka o idiotach: masz racje, tak samo EA traktuje Ciebie z Twoim "yntelektualnym" banerem. Ciebie i Twoja kropelke.



pzdr
neuro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 19:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 wrz 2004, 19:58
Posty: 792
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
neuro napisał(a):
szczegolnie jak ta "kropla" bedzie ciagle grac i placic za serwery wspierajac efektywnie polityke EA. aha, i dziekuje, ze przyznales sie w koncu, iz jest was tak malo - kropelka. 39 stron i kolejny sukces!

Ty koleś czytasz to co piszesz ??? Nie upatruj swojego zwycięstwa w fakcie, że jest tu 39 stron. To nie jest 39 stron tekstu pochwalnego na cześć twojej osoby tylko jazda rokowa bez trzymanek po palantach z EA z tego najśmielsze literacko wnioski i orgazmy słowne pokasował moderator. Pomijając fakt, że jesteś noname to jesteś też niedzielnym noobem i można powiedzieć, że jesteś reprezentantem swojej grupy - w związku z tym trzeba powiedzieć, że twoja grupa słabo cie wspiera w tych wywodach i jeśliby przeliczać sukces na strony to naprawdę nie ma się z czego cieszyć. W większości musiałeś sam bronić swoich poglądów co dodatkowo osłabia przelicznik stronnicowy.
Neuronoobia :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 19:44 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
LipToN Earl Grey napisał(a):
a co ma solidne obuwie do gownianego jedzenia?


a nic.

obuwie puma wcale nie jest solidne, a McD jest super pyszny - to kwestia opinii.

a obydwie firmy to "krwiozercze korporacje". tak jak EA oraz wydawca wywolujacej zbiorowe orgazmy gry QuakeWars.

pzdr
neuro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 19:47 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
groszeka napisał(a):
można powiedzieć, że jesteś reprezentantem swojej grupy - w związku z tym trzeba powiedzieć, że twoja grupa słabo cie wspiera w tych wywodach i jeśliby przeliczać sukces na strony to naprawdę nie ma się z czego cieszyć.



bo MY glosujemy racjonalnie - porfelami. moj glos zostal oddany, patch 1.3 wydany :D.

a WY dalej debatujecie nad dawno zdechlym karpiem z jakims cwokiem jak ja.


pzdr
neuro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 19:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 wrz 2004, 19:58
Posty: 792
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
neuro napisał(a):
bo MY glosujemy racjonalnie - porfelami. moj glos zostal oddany, patch 1.3 wydany :D.

a WY dalej debatujecie nad dawno zdechlym karpiem z jakims cwokiem jak ja.

Co WY neuro mi tu pier.......cie :D
Pamiętaj, że jeszcze nie wydali hotfixa tego co trzeba a jak wydadzą to wtedy sie pośmiejemy. :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 19:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
neuro napisał(a):
LipToN Earl Grey napisał(a):
a co ma solidne obuwie do gownianego jedzenia?


a nic.

obuwie puma wcale nie jest solidne, a McD jest super pyszny - to kwestia opinii.

a obydwie firmy to "krwiozercze korporacje". tak jak EA oraz wydawca wywolujacej zbiorowe orgazmy gry QuakeWars.

pzdr
neuro


ojej a na czym polega ich krwiozerczosc?
chyba nie martwisz sie tymi chinczykami co szyja buty za 5 centow?

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 19:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
neuro napisał(a):
groszeka napisał(a):
można powiedzieć, że jesteś reprezentantem swojej grupy - w związku z tym trzeba powiedzieć, że twoja grupa słabo cie wspiera w tych wywodach i jeśliby przeliczać sukces na strony to naprawdę nie ma się z czego cieszyć.



bo MY glosujemy racjonalnie - porfelami. moj glos zostal oddany, patch 1.3 wydany :D.

a WY dalej debatujecie nad dawno zdechlym karpiem z jakims cwokiem jak ja.


pzdr
neuro

kurde neuro a ja się zastanawiałem co się ze mną dzieje jak czytam o QW, dzięki że mnie uświadomiłeś. a neuro zapraszam na serwer DDD (nie rankingowy), wejdz i zobacz jak się gra w bf2 :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 19:56 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
Cytuj:
chyba nie martwisz sie tymi chinczykami co szyja buty za 5 centow?



bardzo sie martwie. ale o chinczykow, nie klientow pumy.


pzdr
neuro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 20:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
buhehe chyba tylko jeszcze temat dziury ozonowej w obliczu patcha 1.3 nie został poruszony :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 20:05 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
MK napisał(a):
buhehe chyba tylko jeszcze temat dziury ozonowej w obliczu patcha 1.3 nie został poruszony



slowly but surely...


pzdr
neuro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 20:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 maja 2006, 21:52
Posty: 24
Lokalizacja: Poznań
Cytuj:
można powiedzieć, że jesteś reprezentantem swojej grupy - w związku z tym trzeba powiedzieć, że twoja grupa słabo cie wspiera w tych wywodach i jeśliby przeliczać sukces na strony to naprawdę nie ma się z czego cieszyć. W większości musiałeś sam bronić swoich poglądów co dodatkowo osłabia przelicznik stronnicowy.

hehe, ale sie usmialem ;_))) to, ze sam sie broni, ze sporadycznym wsparciem kilku innych osob nie znaczy, ze nie ma racji. niektorzy pracuja i malo interesuje ich, jaki bedzie nowy boosterpack, albo nowa wersja gry. kupia i zobacza. spodoba sie albo nie. a nawet jesli sie zawiode, to nie bede plackac nad rozlanym mlekiem i z rozglosem sprzedawac swojej wersji gry. moze nastepnym razem nie kupie, ale pewnie i tak nie bedzie zbyt duzego wyboru i miliony dalej beda leciec do sklepu po nowe gry, bo sa taaakie fajne. ludzie na prawde maja kiepska pamiec i jeden dobry tytul przyciagnie ich ponownie do znienawidzonego EA. poza tym reszta swiata, ktora kupuje gry ma troche wiecej pieniedzy i nie boli ich wydanie 40$ na gre, ktora wcale nie musi byc hitem i miec wszystkich patchy zrobionych na tip top. zreszta gier, ktore maja duuuuzo wiecej bugow jest cala masa

_________________
pr0 noob ;_)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 20:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
neuro napisał(a):
Cytuj:
chyba nie martwisz sie tymi chinczykami co szyja buty za 5 centow?



bardzo sie martwie. ale o chinczykow, nie klientow pumy.


pzdr
neuro


i w ramach protestu chodzisz w mokasynach ?

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 20:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 wrz 2005, 16:26
Posty: 1207
Lokalizacja: Warszawa
a więc jeszcze raz:

patch 1.3 = więcej locków
dobra gra (zarówno dla pr0 jak i n00b'a) =/= lock

n00b - dużo, ale nie krzyczy bo niekojarzy faktów
pr0 - mało, z nadciśnieniem osobowości, ale kojarzy fakty i wrzeszczy w niebogłosy

EA - pęp świata - zlewa sprawę

_________________
IGN - Khav
Kolec da Pr0fessor


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 20:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 maja 2006, 15:01
Posty: 17
neuro napisał(a):
dr.Zoidberg[PL] napisał(a):
Tylko że ja nigdzie nie pisałem że ta "kropla" wpłynie na kondycje EA. Z każdą taką decyzją (wprowadzenie patcha 1.3) liczba "kropel" będzie rosła, a dużo "kropel" to już deszcz, który może podmyć fundamenty EA.



szczegolnie jak ta "kropla" bedzie ciagle grac i placic za serwery wspierajac efektywnie polityke EA. aha, i dziekuje, ze przyznales sie w koncu, iz jest was tak malo - kropelka. 39 stron i kolejny sukces!

wiekszosc whinerow z tego forum podobna jest do zachodnich "alterglobalistow" - nie jedza w McD, a na nogach pumy albo nike. niezwykle skuteczny i "szczery wobec siebie" sposob walki z korporacjami.

pzdr
neuro

Dobre, gratuluje dobrego samopoczucia. Przyjąłem określenie "kropla”, bo w przeciwieństwie do ciebie nie kreuje się na geniusza, który zna zdanie 1.2 mln graczy. Ja poznałem opinie tylko kilkudziesięciu tyś graczy i w ich imieniu się wypowiadam. Być może jest nas tylko "kropla w morzu" , a może więcej, ja jednak staram się opierać na faktach. Mógłbym pisać jakieś bzdety o milionach graczy popierających moje zdanie, ale tak nie robie bo to twoja działka Neuro. Pozdro

Ps. Powoli twoja argumentacja zaczyna sprowadzać się do wyciągania fragmentów wypowiedzi innych i udowadnianiu że się z tobą zgadzają. Nie wiem co chcesz w ten sposób udowodnić, ale to już twoja sprawa.


Ostatnio edytowano 29 maja 2006, 20:12 przez dr.Zoidberg[PL], łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, 20:12 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
LipToN Earl Grey napisał(a):
i w ramach protestu chodzisz w mokasynach ?



w pumach! nie rozumiem...

to ze sie martwie, nie znaczy, ze mam chodzic w zlych butach! ale mam wybor i wiem, ze np. puma w miare dba (maja dobry PR) o sprawy sweatshopow.

nikt tu nie pisal, ze zal mu pracownikow EA, wrecz przeciwnie...
o ile pamietam, jestescie klientami. skoro EA=evil, to idzcie po gry do Techlandu.

pzdr
neuro


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 53  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL