Teraz jest 30 wrz 2024, 23:36

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 53  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2 cze 2006, 06:56 
Offline

Dołączył(a): 20 kwi 2006, 02:38
Posty: 126
Lokalizacja: wawa
Witam
Jakos tak sie zlozylo ze strzelalem z wielu dostepnych w naszej armii sprzetow i podobienstwo reala do BF to 50%.Ale to jest gra i w sumie mozna dyskutowac dlugo i namietnie co i jak powinno wygladac.
Shot Jump nie widze celnosci z takiej pozycji strzeleckiej o ile Cie odrzut
nie przewroci(ERYX,granatnik,PKM) ponadto wyrabanie calego magazynka z AK to w realu sztuka aby go utrzymac w rekach :)) i w miare wcelowac w obiekt o wymiarach 2x2 metry z odleglosci 10m.Drugim tematem rzeka jest FF na miny i Claye.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 cze 2006, 08:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2005, 14:41
Posty: 970
z calym szacunkiem-podobienstwo 50%? czyli "niepodobienstwo" tez... 50%. moze raczej ustalmy jedno-gdyby w realu strzelanie bylo tak proste jak w grach komputerowych (jakiejkolwiek chcacej miec w sobie cos z 'realizmu'), na Ziemi byloby o jakis miliard ludzi mniej :). stg. Olo raczej to potwierdzi, ze na celny strzal sklada sie troche wiecej czynnikow niz pr0gejmerska myszka i ... wyrobiony nadgarstek :D.
a co do BF2-tez uwazam za przesiadanie sie na gunnera za IDIOTYZM tej gry, zaznaczam gry, nie graczy, ktorzy doprowadzili to do perfekcji. powinno to byc potraktowane jako bug i poprawione w patchu 1.0001 tydzien po premierze. podobnie ze strzelaniem w skoku. niestety ci ktorzy twierdza ze BF2 zostal wydany jako gra "bez wad" zapominaja ze w pierwszych miesiacach EA/DICE naprawiali atrakcje typu 'memory leak', przegladarke serwerow (deja vu?) itd.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 cze 2006, 09:51 
Offline
Moderator forum

Dołączył(a): 8 mar 2004, 01:27
Posty: 1858
Lokalizacja: Łódź
Terapuls napisał(a):
Dlaczego mój poprzedni post został usunięty?
A tak narzekacie na ograniczanie krytyki na forach EA.


A krytykuj sobie ile chcesz, nie łam jednak przy tym regulaminu.

_________________
Battlestations Midway - moja nowa pasja :)

Podpis nieczytelny...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 cze 2006, 10:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 mar 2006, 18:08
Posty: 477
Lokalizacja: Warszawa
przsoi napisał(a):
Ziemi byloby o jakis miliard ludzi mniej


Mysle ze wtedy nie bylo by gier komputerowych :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 cze 2006, 12:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 gru 2005, 14:58
Posty: 449
Lokalizacja: Żychlin
EST_PL
Cytuj:
A krytykuj sobie ile chcesz, nie łam jednak przy tym regulaminu.


W którym miejscu złamałem regulamin :?: :shock:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 cze 2006, 14:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 wrz 2004, 12:47
Posty: 551
Terapuls napisał(a):
W którym miejscu złamałem regulamin :?: :shock:


Przecież pkt. 41 regulaminu mówi:

"Pod żadnym pozorem nie krytykuj EA" :lol: :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 cze 2006, 14:34 
Offline
Moderator forum

Dołączył(a): 8 mar 2004, 01:27
Posty: 1858
Lokalizacja: Łódź
Terapuls napisał(a):
EST_PL
Cytuj:
A krytykuj sobie ile chcesz, nie łam jednak przy tym regulaminu.


W którym miejscu złamałem regulamin :?: :shock:
'

Słuchaj, większość postów leci za bluzgi, więc statystycznie rzecz biorąc pewnie za to.

_________________
Battlestations Midway - moja nowa pasja :)

Podpis nieczytelny...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 cze 2006, 15:15 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Za bluzgi poszedł. Dokładnie jakie nie pamiętam, bo bym musiał mieć pamięć jak słoń. Zresztą to jakiś inny człowiek jest, więc pewnie się jeszcze popisze. Z wyskoku ;).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 cze 2006, 15:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 gru 2003, 13:43
Posty: 399
Lokalizacja: Tarnów
sledze ten wontek od poczatku i strasznie zszedl z tematu - osobiscie gram w bf'y od zarania dziejow :) rozne zeczy sie dzialy, rozne patche byly i wczesniej czy pozniej gracze sie przyzwyczajali do nowych zmian czy nowych bugow jedno jest pewne eA nas olewa i robia nam wode z mozgu - ciekawi mnie tylko czy wyjdzie wkoncu do bfa jakis nieoficjalny serwis pack ktory zaakceptuje np CB i jego gracze - przeciez gracze to nie tylko dzieci z kola i pluszakiem na kolanach ale tez programisci graficy i inni kombinatorzy :) - bardzo Wam i sobie tego zycze
----------------------------------------------------------------------------------
nie uzywam polskich znakow bo nie mam prawego Alt'a :)
robie byki i mam to gdzies

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 cze 2006, 15:58 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Nie wyjdzie serwis pack do vanilli, bo naruszałby licencje EA.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 cze 2006, 17:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 gru 2005, 14:58
Posty: 449
Lokalizacja: Żychlin
Hynol napisał(a):
Za bluzgi poszedł. Dokładnie jakie nie pamiętam, bo bym musiał mieć pamięć jak słoń.


Czy "wtf" też usuwacie :?: Powinniście, bo jedyny bluzg jaki się znajdował w moim poście brzmiał "wku.......a".

Hynol napisał(a):
Zresztą to jakiś inny człowiek jest, więc pewnie się jeszcze popisze. Z wyskoku


Aleś zabawny. Uśmiałem się po pachy. :? :? :?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 cze 2006, 19:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lut 2006, 16:34
Posty: 436
Lokalizacja: Kraków
No coz grajac dluzej na tym patchu sadze iz moge sie wypowiedziec na ten temat patrzac na zmiany jakie dokonal no coz dla niektorych moze to byc ewolucja dla innych niewielkia zmiana. Jesli chodzi o SJ no coz ja zawsze bylem przywiazny do tego squadu do ktorego przystapilem i jesli juz go zmienialem to w wyjatkowych sytuacjach rozumiem ze dla niektrorych SJ byl esencja ale dla mnie gra jest teraz troche prawdziwsza bo jestes przywiazany do tego squadu w ktorym jestes a nie skaczesz z kwiatka na kwiatek i teraz rzeczywiscie mozna tworzyc cos na ksztalt "band of brothers". Co do innych zmian w patchu to bardzo sie ciesze ze poprawili granatnik moja ulubiona bron :twisted: moze to nie jest juz to co dawaniej czyli czasy chwaly dla tych ktorzy tym grali a pogardy i nienawisci ze storny innych, ale jest lepiej niz po patchu 1.2 wreszcie sie go da uzywac mimo iz ma mniejsza moc znow jest smiercionosna zabawka :) I znow grajac i koszac nim przeciwnikow ludzie zaczynaja pisac po tym jak ich zgladze ze jestem noobem, achh az sie lezka w oku kreci jak przypominaja sie czasy chociazby patcha 1.12 Natomiast bardzo zlym posunieciem uwazam wprowadzenie spadajacych dzipkow nie dosc ze teraz czesciej gine bedac rozjezdzanym czy zabitym z dzialak w dzipku to niektorzy wykorzystuja go zeby sie dostac do wnetrza budynkow co mnie po prostu denerwuje a bylem juz swiadkeim czegos takeigo co przydarzylo mi sie pierwszy raz odkad gram w BF2, no juz nuie mowie o tym ze komanderzy zrzucaja to cholerstow na lby wiec tu wielki minus dla EA. Jezeli chodzi o strone techniczna to poprostu wielka klapa nie bede juz mowil o dlugim logowaniu, czekaniu na pokazanie sie join game, czy znikajaccyh serwow z listy no coz tu EA zwalilo rowno i mam nadzieje ze to poprawia
No wydaje mi sie tyle moge powiedziec na teamt tego patcha jedni moga sie ze mna zgadzac inni nie ale szanuje wypowiedzi innych w koncu kazdy moze meic swoje zdanie a to co napisalem jest moim subiektywnym zdaniem :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 cze 2006, 01:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 kwi 2006, 16:38
Posty: 34
Lokalizacja: Olsztyn
Ciekawe jak pojedzie samochód bez kól

Obrazek


P.S ale ten patch ma bledy :|


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 cze 2006, 01:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2005, 20:58
Posty: 155
Wow Terapuls bluzga i to publicznie na forum.... A wydawał się taki spokojny i ułożony. Jak to pozory mylą :lol:
Jak chcesz wyładować złość Zbyszku to na fragach a nie tak demoralizujesz kolegów...
Pozdro dla babci.

_________________
Obrazek.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 cze 2006, 03:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 01:44
Posty: 111
Lokalizacja: A z nikąd
Co do SJ to zgadzam się z bibolem - nigdy nie lubiłem tego głupiego skakania bo po chwili nie wiedziałem już z kim gram :) Co do jeepów to oni chcieli dobrze :lol: Ale jest jedna rzecz, która mnie cholernie wkurza i pewnie zrobią hotfixa - strzelając z M4 do gunnera w FAVie pociski po prostu przenikają przez żołnierza :/ A wogóle to nadal nie ma obiecanego podnoszenia C4 :cry:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 53  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL