Teraz jest 29 wrz 2024, 08:33

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sty 2007, 12:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
Jak nie trudno się domyślić z jednej strony obnażasz obłudę headshota a z drugiej grasz z nim w teamie - jak twierdzisz 4 fun, stąd prośba o wyjaśnienia bo trochę to niespójne

Klany 4fun inny temat czy u nas są jakies inne czy ktoś dostaję kase za mecze czy ktoś ma zarejestrowane w sadzie stowarzyszenie, czy ktoś z was podpisał kontrakt z jakimś klanem, ja nie wiem może tak jest (pytam jak lepper)

Ja mam dosyć kontrowersyjne stanowisko w sprawie headshota nie jestem aż tak jednoznaczny w osądach bo kazdy ma prawo do błędu każdy ma prawo zrobić coś złego i nie należy go przekreślać definitywnie, jednak wg mnie każdy może pobłądzić tylko RAZ.

W tym przypadku wszystkie krętactwa "mataczenie", kolejne nieudolne próby powrotu pod innymi nickami, niejasności w moim odczuciu go dyskfalifikują i wg mnie to jest jego największe przewinienie.

A najzabawniejsze jest to że w niektórych organizacjach typu exavs żadza zwycięstw jest tak duża że są w stanie posunąć się do takich środków żeby osiągnąć cel.

Prawda jest taka że to tylko gra i moralność tutaj ma niewiele wspólnego z real live, może się okazać że osoba pokroju headshot jest przykładnym człowiekiem ( i tutaj rozumiem zachowanie fragmastera - w końcu to kumple), a osoba czysta tutaj pójdzie z bejzbolem do sklepu.

Postaram się już nie spamować choć to nie łatwe ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sty 2007, 12:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2006, 14:38
Posty: 478
Lokalizacja: Sulęcin
; ) ładna puenta tematu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sty 2007, 13:23 
Offline

Dołączył(a): 20 sty 2007, 01:41
Posty: 22
Lokalizacja: z killzone
jego juz nie ma a co to checi zwyciestwa to i z miss i z vA wytgrali bysmy bez niego a chcialem go w klanie bo to moj kolega, znamy sie osobiscie. Jak dramich napisal jest normalny koles ktory wpadl, ale to juz niestety koniec jego kariery. nara -.- ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sty 2007, 13:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 mar 2006, 16:15
Posty: 926
dramich_wwa napisał(a):
Jak nie trudno się domyślić z jednej strony obnażasz obłudę headshota a z drugiej grasz z nim w teamie - jak twierdzisz 4 fun, stąd prośba o wyjaśnienia bo trochę to niespójne


Nie mówiąc o tym, że wydawało mi się, że jesteście kumplami... Dlatego od dziś, abstrahując od sprawy Headshot'a, jesteś dla mnie, hmm... szmatą? :roll:

_________________
Obrazek http://jasonpaury.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sty 2007, 13:31 
Offline

Dołączył(a): 20 gru 2005, 14:48
Posty: 39
Lokalizacja: BB
eXavs|kro0pek napisał(a):
jego juz nie ma a co to checi zwyciestwa to i z miss i z vA wytgrali bysmy bez niego...

A skąd to możesz wiedzieć, że wygralibyście? Meczu nie było.
Myślałem, że trochę zmądrzałeś ale głupota i bezczelność tryska ci uszami .. :/ a te twoje "przeprosiny" to są smiechu warte


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sty 2007, 14:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 wrz 2004, 22:37
Posty: 976
Lokalizacja: śląsk
yy ja tam mogę przyjąć przeprosiny :lol:

_________________
This user possesses the following skills:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sty 2007, 14:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
IntrudeR napisał(a):
eXavs|kro0pek napisał(a):
jego juz nie ma a co to checi zwyciestwa to i z miss i z vA wytgrali bysmy bez niego...

A skąd to możesz wiedzieć, że wygralibyście? Meczu nie było.
Myślałem, że trochę zmądrzałeś ale głupota i bezczelność tryska ci uszami .. :/ a te twoje "przeprosiny" to są smiechu warte



Mozna by pójść dalej i zastanowić się skąd tak wielka pewność siebie.

Mnie zwłaszcza interesuje wysokie zwycięstwo z teamem ac, zwłaszcza ze pare dni wcześniej dostaliśmy od nich conajmniej łomot z 700:50 pod czas gdy z miesiąc wcześniej exavs wygrywa paroma ticketami ze słabiusieńkim klanem LP, czy dojście jednego nawet superskilowego gracza może tak odmienić obraz gry całej drużyny?
śmiem wątpić, bo grało u mnie kilku conajmniej dobrych tak było lepiej tyle ze nie o 300%.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sty 2007, 15:01 
Offline

Dołączył(a): 19 sty 2007, 16:08
Posty: 47
dramich_wwa napisał(a):
Ja mam dosyć kontrowersyjne stanowisko w sprawie headshota nie jestem aż tak jednoznaczny w osądach bo każdy ma prawo do błędu każdy ma prawo zrobić coś złego i nie należy go przekreślać definitywnie, jednak wg mnie każdy może pobłądzić tylko RAZ.

Ja też tak uważałem i dlatego przyjęliśmy go do klanu, ale MISS musiało się popłakać i polecieć do mamusi i niepotrzebnie znów pomówić już uczciwie grającego, wyskilownaego gracza, który odpokutował swoje i chciał wrócić.
Teraz ja się zapytam, czy tego rodzaju bojkoty nie są czasem próba dążenia do zwycięstwa za wszelką cene. Przytocze inna historie gdzie graliśmy z klanem (na szczęście w graja tam ludzie bardziej dojrzali niż w MISS), który zarzucił jednemu z naszych wystawionych graczy ze to Headshot wiec go wymieniliśmy na skil0rza (który i tak maił nie grac w tym spotkaniu żeby znów nie było niepotrzebnych niedomówień) ale niestety po meczu pojawiły się jednak pretensje – panowie skl0rz zagrał dzięki wam, mecz był 50/50 dlaczego go nie sprawdziliście (ja dema mam). Niestety nie mamy tak bogatego składu jak PL4FC. Po czesci pierwszy team to studenci w trakcie sesji wiec nie mamy możliwości aż tak wielkiej wymiany zawodników ze na życzenie wrogich kalnaów będziemy wymieniać cały skład i grac ludźmi z sekcji 4fun, a widzę ze do tego dążą użytkownicy z innych klanów wypowiadający się tutaj.

IntrudeR napisał(a):
A skąd to możesz wiedzieć, że wygralibyście? Meczu nie było.
Myślałem, że trochę zmądrzałeś ale głupota i bezczelność tryska ci uszami .. :/ a te twoje "przeprosiny" to są smiechu warte

A dlaczego myślisz ze nie, właściwie to nie my walnęliśmy kurczacze gdakanie i zawialiśmy z serwera. Cały ten wasz bojkot to tylko głupie tłumaczenie ucieczki z pola walki gdzie zachowaliście się jak zwykłe dwunastoletnie dzieciaki ki które widząc, że jeśli ktoś ma lepszy rowerek zaczynają beczeć, a ze ugryzło was `-10` za noshow to musieliście dac jakieś sprostowanie (heh ciekawe dlaczego myśleliście nad tym aż tyle czasu - ponad 12h).
Poza tym myślałem że BF2 to forma TFTP czyli liczy się taktyka wiec skoro jesteście takie PRO a my LAMY to bez trudu nas powinniście pojechać nawet z Headshot’em, ale nie, wy opuściliście serwer/mecz co dla mnie było dowodem strachu przed przegraną i okazem słabości.

IntrudeR napisał(a):
Mnie zwłaszcza interesuje wysokie zwycięstwo z teamem ac, zwłaszcza ze pare dni wcześniej dostaliśmy od nich co najmniej łomot z 700:50 pod czas gdy z miesiąc wcześniej eXavs wygrywa paroma ticketami ze słabiusieńkim klanem LP, czy dojście jednego nawet superskilowego gracza może tak odmienić obraz gry całej drużyny?
śmiem wątpić, bo grało u mnie kilku co najmniej dobrych tak było lepiej tyle ze nie o 300%


Jak wyżej mamy dama w których widać ze ani z AC ani z LP Headshot nie grał (i co głupio ci teraz). Kazy u nas potrafi w miarę strzelać, mieliśmy problem jedynie z taktyką ale dzięki naszemu vclowi- fryzjerowi który urządzał treningi na których omawialiśmy jak gramy, dzięki Kropkowi który zapraszał ludzi PRO np. z Wildy, Dlety, FF którzy pokazali nam ciekawe zagrania które później w czystej czy tez zmienionej przez nas formie wprowadziliśmy i to dało nam taki a nie inny styl gry.
Naprawdę dramach twoje teksty, są kretyńskie (sory ale mnie już wkurza takie naciąganie tej sprawy) bo nawet AC nie oskarżyło nasz o czitowanie, a jak z nimi wygraliśmy to zapytaj kolegów, którzy grali spara z nami bo tez nie przegrali mniejsza ilością PTK
Headshot zaczął grac dopiero 16 Jan – JCSR (dwa wcześniejsze mecze przegraliśmy gdyż kończąc część na naszym serwerze, i mając przewago około 180 ptk. nie byliśmy zdolni utrzymać jej przy ping’u 100-140 gdzie wróg miał 10 na takich planszach jak Masztur i Karkand –chociaż i tak nie przegraliśmy wielkimi liczbami)

A podsumowując bardzo proszę o zostawienie już tego tematu i nie oskarżanie nas bo ludzie nie wiecie nic, nawet nie próbujecie sprawdzić jak wyglądała sprawa a wyciągacie nie tyle wnioski co osady skazujące, insynuacje. Poza tym w Polsce reguła domniemanej niewinności a wszystko co tu piszecie opisuje klan jako cziterów może mamy aż tak duży skil i was to gryzie nie wiem, ale póki co żaden z graczy nie został nawet kikniety za czita czy overpro config (nawet eXavs|Headshot).
I jeszcze raz proszę dajcie już ludzie spokój bo naprawdę za dużo wymyślacie, insynuujecie i piszecie bzdury nawet nie sprawdzając jak wygladała/wyglada sprawa, oskarżając dobrych graczy (z 3 połączonych klanów - żeby nie było i przećwiczonych przez fryzjera)

Dzięki i pozdrawiam eXavs|morphipl


Ostatnio edytowano 23 sty 2007, 15:05 przez morphi, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sty 2007, 15:04 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
Zamknąć ?

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sty 2007, 15:06 
Offline

Dołączył(a): 19 sty 2007, 16:08
Posty: 47
Będe wdzieczny

_________________
VOTE for FH2
Team Exavs rekrutuje do FH2 -http://forum.exavs.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sty 2007, 15:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lis 2005, 13:58
Posty: 289
Lokalizacja: Wawa
o nie prosze, posmiejmy się jeszcze Tom@s :lol:

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sty 2007, 15:10 
Offline

Dołączył(a): 19 sty 2007, 21:01
Posty: 117
Lokalizacja: Wawa
Arev: dla Ciebie każde dojście do klanu , to Headshot w ciemnym płaszczu, kapeluszu i okularach przeciwsłonecznych...

Kto jak kto, ale Ty i krytyka? Ja wiem, że masz 14 lat i zabolało Cię to , że nikt Cię u nas nie chciał pomimo tego, że grasz nieźle ( choć nie wybitnie ). Zrozum jednak, że po prostu byłeś zbyt dziecinny. Nie jesteś też zbyt inteligentny, nawet podczas rozmowy ( nie mówię tu już o słowie pisanym) robisz błędy jak pięciolatek, vide: "poszłem, bendem, przyszłem".

To, że 14-letnia osoba, której pseudonim występuje na ESL w 29 klanach, która jeszcze niedawno próbowała się wkręcić w nasze szeregi ( a której admin powiedział, żeby się spakowała bo nie reprezentuje sobą elementarnych i podstawowych wartości) teraz z zawiścią krytykuje każdy nasz ruch, jest dla mnie oczywiste i normalne. Nie staraj się jednak zachowywać jak neutralny obserwator całej sytuacji. Oświecę Cię. Nie jesteś nim.

Wiem, zaraz powiesz, że nigdy nie chciałeś do nas dojść i chyba mi się coś myli. Tak. 20 innym osobom też się myli.

Pozdrawiam Cię z całego serca , Arev.
Życzę Ci, abyś w przyszłości nauczył się wstrzemięźliwości, matematyki i ortografii.


Co do vA. Wiecie, Panowie ( zwłaszcza Panie Grubber) ... to zwykłe płacze. Na meczu zagraliście miernie. Jak płotki. Bez taktyki ( a jeśli już była - nie wypaliła). Przegrywaliście pojedynki, przegrywaliście zbiorowo- dostaliście mecz w plecy w prezencie. Nie jeden gracz Was pokonał lecz wszyscy. Tylko na ostatniej mapie zagraliście dobrze. Zabolało, że nie będzie 15:2 i 5w w CB? To się nauczcie grać. Mam już dośc.

Co do AC - to kiepski klan, który zagrał z nami fatalnie. Poza tym , że oni wogóle nie umieli strzelać to grali we 4. Miss, dostaliście od nich? Bo jesteście fatalni.HEadshota nie było w klanie i nawet nie wiedziałem wtedy ( wszyscy byli zdziwieni kilka tyg. pozniej) kto to jest.

Dziękuję.
Do widzenia.


Ostatnio edytowano 23 sty 2007, 15:12 przez Fryzjer, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sty 2007, 15:11 
Offline

Dołączył(a): 19 sty 2007, 16:08
Posty: 47
Metz napisał(a):
o nie prosze, posmiejmy się jeszcze Tom@s :lol:


Ale z czego chcesz się śmiać bo ja z siebie idioty nie robie klan tez nic złego nie zrobił, ale scena MUSI sobie cos wmawiać, to już świadczy o osobach które wypowiadają się tutaj nie wiedząc właściwie o czym mówią.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sty 2007, 15:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2005, 13:17
Posty: 521
Lokalizacja: Łódź
morphi napisał(a):
A dlaczego myślisz ze nie, właściwie to nie my walnęliśmy kurczacze gdakanie i zawialiśmy z serwera. Cały ten wasz bojkot to tylko głupie tłumaczenie ucieczki z pola walki gdzie zachowaliście się jak zwykłe dwunastoletnie dzieciaki ki które widząc, że jeśli ktoś ma lepszy rowerek zaczynają beczeć, a ze ugryzło was `-10` za noshow to musieliście dac jakieś sprostowanie (heh ciekawe dlaczego myśleliście nad tym aż tyle czasu - ponad 12h).
Poza tym myślałem że BF2 to forma TFTP czyli liczy się taktyka wiec skoro jesteście takie PRO a my LAMY to bez trudu nas powinniście pojechać nawet z Headshot’em, ale nie, wy opuściliście serwer/mecz co dla mnie było dowodem strachu przed przegraną i okazem słabości.

Jezeli to bylby oficjalny mecz z nami to mysle ze tez bysmy sie nie zgodzili na granie headshota, napewno ja bym nie gral. Tak samo w drievnych potrzebowalismy na szybko skladu bo przez przypadek mielismy dwa mecze na raz. Byla propozycja przyjecia Headshota i Fragmastera i co? I wolelismy oddac komus no show niz grac ludzmi ktorzy byli/sa zamieszani w czity. Jezeli wy lejecie na swoja opinie to juz wasza sprawa, ale nie smiejcie sie z ludzi ktorzy nie chca z wami grac.

Wg tego co Ty piszesz to kolo sobie czitowal, dostal bana, ma nowa gre i gra bez czitow (tego nie wiemy napewno) i juz jest czysty tak? Kurna to jak tak to ja tez zaraz sobie kupie jakiegos czita, a co tam najwyzej mnie zbanuja, zrobimy zrzute klanowa na nowego guida i jade dalej. W koncu co bylo a nie jest nie pisze sie w rejestr... Smiechu warte.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sty 2007, 15:16 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
eh... dawno już nie było porządnego flame'a na forum, stare dobre czasy :cry: :cry: :lol:

z żalem, ale dla dobra ogółu - zamykam :P

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL