Teraz jest 27 wrz 2024, 16:23

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 mar 2007, 19:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2007, 10:59
Posty: 716
Lokalizacja: Malopolska
Jak w temacie

Pojawil sie nowy (?) server infantry 20 slotow, hosting GN= ladne pingi, mapka jak dotad zawsze Karakand.

Wspomina o nim bo moze nie wszyscy zainteresowani wiedza, tak wiec jak NSZ full to wiecie gdzie wbijac.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2007, 20:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2006, 17:18
Posty: 1165
Lokalizacja: snikont :-p
KRAP to juz bardzo stary serw i jest od zawsze :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2007, 20:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2006, 21:54
Posty: 633
Lokalizacja: 58-506
Serwer jest tymczasowy bo nasz podstawowy padł w Games Necie( Posypały sie dyski twarde serwera waw16 dokładnie). Prawdopodobnie od jutra powróci stare IP. I tak jak Seba napisał Krap ma już ponad 450 dni :).
Ip tymczasowego 193.33.34.21 :16567

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2007, 21:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2007, 10:59
Posty: 716
Lokalizacja: Malopolska
komar(poland) napisał(a):
Serwer jest tymczasowy bo nasz podstawowy padł w Games Necie( Posypały sie dyski twarde serwera waw16 dokładnie). Prawdopodobnie od jutra powróci stare IP. I tak jak Seba napisał Krap ma już ponad 450 dni :).
Ip tymczasowego 193.33.34.21 :16567


Tak czy tak warto przypomniec, bo NSZ wiecznie pelny a tu stoi taki KRAP i pusto.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2007, 21:23 
Offline

Dołączył(a): 28 sty 2007, 19:38
Posty: 543
wpadłym ale boje sie ze jak bedę grał to zrobią ze mnie "szydere".
a tak na serio to jestem zainteresowany servrkiem bo nigdy nie mialem okazji na nim grac (sam grac nie bede :wink: )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2007, 22:19 
Offline

Dołączył(a): 25 lut 2006, 22:36
Posty: 28
Lokalizacja: Warszawa
I tak się Drago rodzą konflikty...
Twardy, gratuluję spostrzegawczości :)
pzdr


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2007, 22:42 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2005, 10:00
Posty: 511
Lokalizacja: Koronowo
Udaj napisał(a):
I tak się Drago rodzą konflikty...
Twardy, gratuluję spostrzegawczości :)
pzdr


W sumie racja, nie będę się zniżał do tego poziomu :P / Post można wykasować!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2007, 00:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2006, 17:18
Posty: 1165
Lokalizacja: snikont :-p
No to ja napisze to czego oni nie :D
Na cqf kickuja wszystkich z kdr powyzej 4 i rozdaja bany na prawo i lewo :D
:wink:




Taki zarcik :P ( wyszlo by pewnie ze to ja robie konflikty)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2007, 10:09 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2005, 10:00
Posty: 511
Lokalizacja: Koronowo
seba18 napisał(a):
No to ja napisze to czego oni nie :D
Na cqf kickuja wszystkich z kdr powyzej 4 i rozdaja bany na prawo i lewo :D
:wink:




Taki zarcik :P ( wyszlo by pewnie ze to ja robie konflikty)


DZięki o to mi chodziło.


P.S. + 60 dni. Pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2007, 14:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2006, 17:18
Posty: 1165
Lokalizacja: snikont :-p
Zawsze sluze pomoca :wink:
I widze, ze na wasz serwer nic zlego napisac nie wolno :)


P.S. Juz byla o tym rozmowa i moze byc nawet na 365 :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2007, 15:56 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2005, 10:00
Posty: 511
Lokalizacja: Koronowo
seba18 napisał(a):
Zawsze sluze pomoca :wink:
I widze, ze na wasz serwer nic zlego napisac nie wolno :)


Raczej nic głupiego. Typu: dostałem kicka za kdr 4.0 grając rpkiem i kapiąc na spawnie (cytat z forum PL4FC). Lub za aptekarza na spawnie. Zdarza się że dostaje się kicka za wchodzenie na spawny USMC. W 95% przypadków świadomość gracza jest taka, że dostaje się kicka/bana od tego złego admina. Jeszcze leprze jest tłumaczenie, że admin kickuje leprzego od siebie. Co ciekawe, każdy jest niewinny i zawsze lepiej gra od admina niemalże pr0.

seba18 napisał(a):
P.S. Juz byla o tym rozmowa i moze byc nawet na 365 :P


Tyle był przed.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2007, 16:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2006, 17:18
Posty: 1165
Lokalizacja: snikont :-p
Ja przynajmniej nie placze bo wiem, ze zlatywalem z tej gorki przy spawnie na swedzacego :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2007, 16:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2007, 10:59
Posty: 716
Lokalizacja: Malopolska
*CQF*Dr4go napisał(a):
dostałem kicka za kdr 4.0 grając rpkiem i kapiąc na spawnie (cytat z forum PL4FC)


Stary Ty chyba masz cos z glowa, no chyba ,ze masz 14 lat to rozumiem. Kogo to niby cytujesz ? Szkoda ,ze nie robilem ss jak oskarzano mnie u Was o czity(nie bylo to jakis jeden przypadek a pare razy) bo dostajecie heady z supportu a pozniej zaraz kik - uzasadnienie - miejsce dla czlonka klanu ( chociaz server nie byl pelny) wbijam znowu, znowu kik.

Dwa, jesli dla kogos kto gra ponad dwa miesiace w bf'a jest problem zabic lezacego ciagle w tym samym miejscu, to sugerowal bym zmiane gry. Tak o kampienie bylem tez u Was oskarzany, ale wybacz jesli wasz nieudolny snajper nie mogl mnie zabic jak leze na drodze to znaczy ,ze musi popracowac nad skilem, a nie mnie osadzac o czity czy kampienie. Rada d na pszyszlosc jak nie moze trafic to niech zuci granatem....

A co do cytowania to jesli sie cos cytuje to sie tego nie zmienia tylko przytacza dokladnie ten sam tekst - Ty chyba nawet 14 lat nie masz, bo tego juz w podstawowce ucza.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2007, 16:58 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2005, 10:00
Posty: 511
Lokalizacja: Koronowo
Jan_Twardowski napisał(a):
*CQF*Dr4go napisał(a):
dostałem kicka za kdr 4.0 grając rpkiem i kapiąc na spawnie (cytat z forum PL4FC)


Stary Ty chyba masz cos z glowa, no chyba ,ze masz 14 lat to rozumiem. Kogo to niby cytujesz ? Szkoda ,ze nie robilem ss jak oskarzano mnie u Was o czity(nie bylo to jakis jeden przypadek a pare razy) bo dostajecie heady z supportu a pozniej zaraz kik - uzasadnienie - miejsce dla czlonka klanu ( chociaz server nie byl pelny) wbijam znowu, znowu kik.

Dwa, jesli dla kogos kto gra ponad dwa miesiace w bf'a jest problem zabic lezacego ciagle w tym samym miejscu, to sugerowal bym zmiane gry. Tak o kampienie bylem tez u Was oskarzany, ale wybacz jesli wasz nieudolny snajper nie mogl mnie zabic jak leze na drodze to znaczy ,ze musi popracowac nad skilem, a nie mnie osadzac o czity czy kampienie. Rada d na pszyszlosc jak nie moze trafic to niech zuci granatem....

A co do cytowania to jesli sie cos cytuje to sie tego nie zmienia tylko przytacza dokladnie ten sam tekst - Ty chyba nawet 14 lat nie masz, bo tego juz w podstawowce ucza.


Raz: Cytuję Twoje teksty z tamtego czy tego forum (dla mnie bez znaczenia).

Dwa: Proszę Ciebie o trochę szacunku. Zastanów się co piszesz i w jaki sposów to wyrażasz. Głownie jak sie zwracasz do kogoś itp. Tego chyba też uczą.

Trzy: W ogóle to o kim Ty piszesz?

EDIT.

Ty naprawde się łudzisz tym, że jesteś tak dobry i uważamy Ciebie za czitera? (->żal.pl)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2007, 17:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2007, 10:59
Posty: 716
Lokalizacja: Malopolska
Pokaz mi ta moja wypowiedz, zrob ss i wklej tu na forum. Ja wiem ,ze napisalem inaczej. A Ty sobie poprostu obcinasz tak zeby pasowalo do Twoich wywodow.

Co do szacunku to wybacz ,ale jesli ktos ma blisko 30 lat na karku i robi takie numery to o szacunku mowy byc nie moze.

EDIT: Uwazam sie za przecietnego gracza i nic wiecej, co nie zmienia faktu ,ze kilku Twoich kolegow z klanu uwazam za slabych.

EDIT2: Czekam na tego ss, z moja wypowiedzia ktora to niby cytujesz...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL