Teraz jest 29 wrz 2024, 16:17

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1084 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 73  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 26 cze 2007, 00:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 maja 2007, 22:59
Posty: 86
Lokalizacja: Nowy Sącz
tak jak wcześnie pisałem: "Aukcja numer 209195034 została usunięta przez pracownika Allegro."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 cze 2007, 00:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2006, 17:18
Posty: 1165
Lokalizacja: snikont :-p
Ha , sam to zglosilem :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 cze 2007, 00:37 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
nie tylko ty :>

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 cze 2007, 11:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Czegos tu nie rozumiem. Forum BFa a mimo to kilka osob stara sie zabronic jego graczom wypowiadac tutaj? Bo co? Bo QW sie nie spodobal? No ale to chyba nie topic "O cudownosci QW"? Jesli ktos chce moze przeciez udac sie na forum QW i tam szerzyc propagande wspanialosci.

Prawda jest taka, ze z trailerow i zapowiedzi miala powstac gra na miare A.D. 2007 z cudowna grafika, malymi wymaganiami, genialna fizyka i powalajacym na kolana gameplayem, ktory wrecz ocieka miodem. Sa i trailery utrzymane w duchu Battlefielda z pojazdami itd, ktore wyraznie daja do zrozumienia CO ma zostac pobite tym produktem. Skoro jednak tak sie nie dzieje to cos musi byc na rzeczy.

Teksty typu 'po prostu sie nie znasz, nie umiesz grac, jestes lama" wskazuja tylko i wylacznie na lamerstwo osob je wypowiadajacych. Ta gra skierowana jest do wszystkich a nie do specyficznego grona graczy jak np Armed Assault. Wyraznie jednak widac, ze to ET w nowej szacie graficznej. Przypomne tylko, ze Et pomimo swej darmowosci nigdy hitem nie byl i nie bedzie a ilosc graczy wywolac moze smiech na sali gdy sie wezmie na przyklad rowniez darmowe AA(ktore jest trudniejsze do przelkniecia dla klasycznego gamera).

Seraphim jak juz keidys pisalem lubie twoje teksty ale oraz trudniej mi uwierzyc, ze poza wytyczna od szefa gdzies tam siedzi jeszcze twoje "ja". Zaczelo sie od Obliviona, ktorego to bardzo wysoko oceniles po to by go zrownac z ziemia w recenzji dodatku(znaczy sie odwolania do podstawki byly) bo podsumowania typu NUDA! To najwiekszy cios jaki mozna zadac RPGowi.

O ile sie nie myle to podobalo ci sie i to bardzo OFP, ArmA, BF-PR ? Wlasnie ze wzgledu na ich realizm. Jak to sie stalo, ze nagle palasz taka miloscia do gry tak arcadowej, ze nawet czolgi fikaja koziolki? Ba, nawet ci sie to wzglednie podoba?! probowales grac w FEAR'a w multi? Tam tez jest ostra dynamiczna siekanka(calkiem przyjemna swoja droga) a darmowa i mimo to tez popularnosci nie zdobyla.

Oj sie rozpisalem...Podsumowujac moze, fani QW nie atakujcie osob krytykujacych te gre bo moze po prostu im sie nie podoba i to wcale nie z powodu bycia lama czy cieniasem? Wszyscy zas chyba powinni zaczekac do dema aby uciac wymowki typu "to jest beta".

ps. Mi sie osobiscie te wielkie kolorowe napisy nie podobaja, w UT,Quake itd mnie to wkurzalo niemilosiernie i wciaz tak jest :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 cze 2007, 11:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2007, 03:16
Posty: 399
Lokalizacja: Wałbrzych
Mnie najbardziej rozbraja to, że gracze BF2/2142 myśleli że jak wyjdzie ET:QW to bedzie super gra, pozbawiona bugów i zoptymalizowana pod FX'a 5200 :lol:

A jak jest? Narzekaliście na Battlefielda? Zobaczcie w jakim stanie jest ET:QW, nie wspominam o fizyce kierowania pojazdami bo to jest żenada. Nie jestem graczem ET, tylko AA/BF2(2142)/GRAW(2). Model strzelania oraz hitboxy, wiadomo różnią się (AA a ET:QW) = :lol:

Nie rzecz w tym, tylko, że w wyżej wymienionych grach czuję że OP4 obrywa a tutaj? Yyy, strzelanie przed postacie obowiązkowe jak to w Quake'u, nie wspominam o tych maluśkich hitboxach... Ja nie oczekiwałem America's Army 2 (tors - 60% HP) ale... wiem, wiem... - to BETA ale jeśli demko mnie nie zaskoczy bardziej poztywnie niż BETA to nie kupię tej gry, wydam kasę na GRAW 2 :roll:

To prawda, że to jest BETA ale gdzie włożyli 3 lata pracy? Chyba na technologie MEGATEXTURE i to niezupełnie bo skoki FPS-ów są zauważalne.

Jednym zdaniem... Nie jestem przyzwyczajony do takiego dynamicznego rozwoju walki, jak dla mnie... zbyt dynamicznie to wszystko osadzili...

Można przebiec mapkę w kilkanaście sekund, nie wspominam jak to wygląda u STROGG-ów za pomocą Icarus-a :lol: Czołg GDF-ów? HAHA, parę tonowe żelastwo śmiga po mapce jak SUPRA z F&F :lol:

Chcecie znać moją ocenę? 7-/10

Gdzie GRAW dostałby 9+, BF2 8+(wyłącznie za PR), AA 8

To chyba nie dla mnie gra... :roll:

(PS: Po prostu lubię realistyczny model strzelania :oops: )

_________________
Obrazek Xfire: 47toniak47


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 cze 2007, 11:44 
Offline
Moderator forum

Dołączył(a): 8 mar 2004, 01:27
Posty: 1858
Lokalizacja: Łódź
Hahaha chłopaki ja Was pogodzę. Tu jest dobry trailer in-game-action z dobrą muzyczką w tle. Po tej grze już nigdy nic nie było takie samo...

http://www.youtube.com/watch?v=hLyqJHaG2MY

Koniecznie obejrzycie do końca :D

PS: Żeby nie było że spamuję to jestem za QW: ET, a nawet przeciw, szkoda tylko, że tak gra ma tak dużo plusów ujemnych :wink:

_________________
Battlestations Midway - moja nowa pasja :)

Podpis nieczytelny...


Ostatnio edytowano 26 cze 2007, 11:54 przez EST_PL, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 cze 2007, 11:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2007, 03:16
Posty: 399
Lokalizacja: Wałbrzych
EST_PL napisał(a):
PS: Żeby nie było że spamuję to jestem za QW: ET, a nawet przeciw, szkoda tylko, że tak gra ma tak dużo plusów ujemnych :wink:


Nie zrozumiałem kompletnie nic z tego zdania, jedno zaprzecza drugiemu :lol:

_________________
Obrazek Xfire: 47toniak47


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 cze 2007, 11:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2005, 18:36
Posty: 1340
Lokalizacja: Poznań
W ET:QW jest wiecej Q niz W xD

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 cze 2007, 12:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
Vesp3r napisał(a):
W ET:QW jest wiecej Q niz W xD


No i generalnie za duzo jakis bajerow, unl etc. Shooter to shooter, amsz zabijac ludzi a nie co chwila podkladac jakies ladunkow, budowac dziala etc...

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 cze 2007, 12:30 
Offline
Moderator forum

Dołączył(a): 8 mar 2004, 01:27
Posty: 1858
Lokalizacja: Łódź
Toniak.47 napisał(a):
EST_PL napisał(a):
PS: Żeby nie było że spamuję to jestem za QW: ET, a nawet przeciw, szkoda tylko, że tak gra ma tak dużo plusów ujemnych :wink:


Nie zrozumiałem kompletnie nic z tego zdania, jedno zaprzecza drugiemu :lol:


Oj tam, od razu zaprzecza... widać że nie słuchałeś wystarczająco uważnie przemówień, wystąpień i bon motów p. Prezydenta L. Wałęsy :lol:

_________________
Battlestations Midway - moja nowa pasja :)

Podpis nieczytelny...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 cze 2007, 13:20 
Offline

Dołączył(a): 28 sty 2007, 19:38
Posty: 543
mi sie tam ta gierka nie podoba za bardzo bajerowata.
Zostaje przy dwójeczce :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 cze 2007, 13:39 
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2007, 12:18
Posty: 48
Lokalizacja: Częstochowa
Lailonn napisał(a):
Prawda jest taka, ze z trailerow i zapowiedzi miala powstac gra na miare A.D. 2007 z cudowna grafika, malymi wymaganiami, genialna fizyka i powalajacym na kolana gameplayem, ktory wrecz ocieka miodem.


grafika JEST o wiele lepsza niż w BFie - wystarczy spojrzeć na cokolwiek z bliska. Fizyka też - wozy zachowują się jak zachowują, ale można im odstrzelić każde cholerne kółko i zobaczyć jak się zmienia model jazdy. Poza tym wystarczy zobaczyć jak "ginie" trafiony pojazd - a nigdy nie stwierdzisz, że fizyka jest tu uboższa niż w BFie. PO prostu inny jest model jazdy - kwestia przyzwyczajenia, choć pewnie go trochę "stoporyzują" w pełnej wersji, bo chyba jednak zależy im na BFowcach (i ich pieniążkach).

Cytuj:
Teksty typu 'po prostu sie nie znasz, nie umiesz grac, jestes lama" wskazuja tylko i wylacznie na lamerstwo osob je wypowiadajacych. Ta gra skierowana jest do wszystkich a nie do specyficznego grona graczy jak np Armed Assault. Wyraznie jednak widac, ze to ET w nowej szacie graficznej. Przypomne tylko, ze Et pomimo swej darmowosci nigdy hitem nie byl i nie bedzie a ilosc graczy wywolac moze smiech na sali gdy sie wezmie na przyklad rowniez darmowe AA(ktore jest trudniejsze do przelkniecia dla klasycznego gamera)


ET hitem nie był? grało w niego więcej osób niż w BFa... Poza tym, gdyby nie było hitem, to by nie powstał sequel - logiczne chyba :) i ta gra nie ejst skierowana do wszystkich, to tylko marketing - jest dla fanów ET i Kwaka (bardziej tego pierwszego niż drugiego). A narzekanie na hitboksy i to, że wszyscy skaczą wynika tylko i wyłącznie z braku umiejętności grania - przypomnieć może jak się scena nabijała z tych, co w 1942 nie wiedzieli jak opuścić klapę w łódce desantowej. Sytuacja analogiczna.

Cytuj:
Seraphim jak juz keidys pisalem lubie twoje teksty ale oraz trudniej mi uwierzyc, ze poza wytyczna od szefa gdzies tam siedzi jeszcze twoje "ja". Zaczelo sie od Obliviona, ktorego to bardzo wysoko oceniles po to by go zrownac z ziemia w recenzji dodatku(znaczy sie odwolania do podstawki byly) bo podsumowania typu NUDA! To najwiekszy cios jaki mozna zadac RPGowi.


i Oblivion w pełni na niego zasługuje

Cytuj:
O ile sie nie myle to podobalo ci sie i to bardzo OFP, ArmA, BF-PR ? Wlasnie ze wzgledu na ich realizm. Jak to sie stalo, ze nagle palasz taka miloscia do gry tak arcadowej, ze nawet czolgi fikaja koziolki? Ba, nawet ci sie to wzglednie podoba?! probowales grac w FEAR'a w multi? Tam tez jest ostra dynamiczna siekanka(calkiem przyjemna swoja droga) a darmowa i mimo to tez popularnosci nie zdobyla.


OFP i ArmA mnie nudzą. W RO tez nie chce mi się grać. w PRa gram nie dla realizmu, tylko dla teamplaya, który jest jego pochodną, a którego zupełnie nie ma w vanilii - a ja się przyzwyczaiłem do teamplaya grając w... Enemy Territory, w które grałem trzy lata z hakiem (więc to nie nagła miłość bynajmniej). W ETQW też teamwork jest, niewymuszony i naturalny. No i są jakieś konkretne zadania, a nie głupie bieganie od flagi do flagi. DLatego też nie podoba mi się FEAR - to jest durny deathmatch i nic więcej (a jak są jakieś inne tryby, to serwerów dla nich nie ma).

Cytuj:
ps. Mi sie osobiscie te wielkie kolorowe napisy nie podobaja, w UT,Quake itd mnie to wkurzalo niemilosiernie i wciaz tak jest :P


mnie też się to nie podoba, zwłaszcza że mają taką samą wielkość w 1024x768 jak i w 1600x1200 :D ale w pełnej wersji na pewno będzie dostęp do wszystkich cvarów w konsoli i wtedy będzie można sobie w konfigu je zmniejszyć lub nawet w ogóle usunąć.

generalnie jestem przeszczęśliwy, że nie zrobili właśnie po waszej myśli - po grzyba mi następny BF? wolę nowe lepsze ET. Do BFa mam mody.

Cytuj:
No i generalnie za duzo jakis bajerow, unl etc. Shooter to shooter, amsz zabijac ludzi a nie co chwila podkladac jakies ladunkow, budowac dziala etc...


bez komentarza...

Cytuj:
Nie jestem przyzwyczajony do takiego dynamicznego rozwoju walki, jak dla mnie... zbyt dynamicznie to wszystko osadzili...


no i to jest główny problem a nie powtarzanie jak papuga: hitboxy, fizyka, hitboxy, fizyka (co jest zresztą bzdurą). Za szybkie, nie ogarnia się tego wszystkiego, bo jest więcej opcji niż wyciągnięcie broni i strzał? To napisać po prostu właśnie tak, a nie że "to jest kiła, gdzie jej tam do BFa czy innej gry" - bo to jest nieobiektywne, infantylne stwierdzenie kogoś, kto ma klapki na oczach i nie potrafi się zdystansować i spojrzeć z szerszej perspektywy. Tylko dzieci mówią, że to co im się podoba jest cacy, a wszystko inne jest be - bo brakuje im obiektywizmu. Jak niektórym moim przedmówcom.

_________________
6[7]|**Keyser // All hail the Mighty 6th! Or die :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 cze 2007, 13:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2005, 18:36
Posty: 1340
Lokalizacja: Poznań
Bzdurą jest to co piszesz!! Fizyka jest do dupy w tej grze i to narazie sami twórcy mówią więc nie pieprz że jest inny model......

Rozumiem ze taka gra jak Rezerwowe psy tey bza hitem? w koncu zrobili sequela....

Radze juz ci odlozyć tą gre bo narazie zachwycasz sie wieloma rzeczami ktore beda poprawiane (fizyka hitboxy, pojazdy)...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 cze 2007, 13:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lip 2004, 15:16
Posty: 617
Wie ktoś do kiedy ta beta będzie działać bo wyjeżdżam i szkoda aby key się zmarnował :?:

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 26 cze 2007, 18:02 przez darekw, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 cze 2007, 14:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2007, 03:16
Posty: 399
Lokalizacja: Wałbrzych
Cytuj:
A narzekanie na hitboksy i to, że wszyscy skaczą wynika tylko i wyłącznie z braku umiejętności grania


Co ma wspólnego hitbox ze skillem?

Według mnie nic, w jednej grze wystarczą 2 strzały w tors, w drugiej 10.

I właśnie, mi sprawia frajdę jak czuję że przeciwnik obrywa a nie skacze co przypomina akrobatę z cyrku, dlatego GRAW jest najlepszy pod tym względem, tam się tego pozbyli, nie ma w ogóle takiej opcji.

Każda gra trafia w gust innego gracza, to jest tylko moje zdanie i forum jest raczej takim miejscem gdzie każdy ma wyrażać swoje zdanie a nie na wszystko patrzyć z dystansem.

PS: I nie jestem osobą która nie ogarnia gier MP, grałem w mnóstwo tytułów, gram już od 3 lat a tytuły w które grałem dość sporo wymieniałem wyżej.
Cytuj:
AA/BF2(2142)/GRAW(2)

_________________
Obrazek Xfire: 47toniak47


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1084 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 73  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL