Teraz jest 29 wrz 2024, 14:31

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1084 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 73  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2007, 10:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, 14:02
Posty: 827
Lokalizacja: Oleśnica
Seraphim napisał(a):
Jakbyś grał, to byś wiedział, że to co niby udało się "osiągnąć" w PR (i to nie .607, tylko już wcześniej), jest żałosną parodią tego, co można zobaczyć w ETQW pod względem fizyki. Poza tym nie przyjmuję słów krytyki od dzieciaków, które grają w PR od paru miesięcy - gdybyś strzelał się z nami na Fu She na Gloryhoundzie w 0.2, to może by mnie obchodziło twoje zdanie.


I tym samym udowodniles kto tu jest dzieciakiem... owszem w PR nie gram od 0.2 o gram od wersjii 0.4 czy to znaczy ze skoro dopiero wtedy gralem to jestem "dzieciakiem" :lol:. Jedyne na co zwrocilem uwage w swoim poscie to na to iz nie sprawdzasz informacjii, teraz jestem przekonany iz specjalnie bedac "obiektywnym" i wykozystujac to iz wielu graczy BFa nie gralo lub malo gralo w PR nie mowisz o wszystkim... wyraznie napisales ze w bfie sie nie da a sie da i dobrze w takim przypadku o tym wiedziales... mniejsza o to jak to wyglada, a i tak wyglada imo dobrze bo struktury stawiac mozemy gdzie chcemy a kolo w samochodzie tez sie zepsoc moze, animacje to coz tylko animacje imo wazne jest dzialanie. Nie bede szedl w twoje slady argumentujac iz malo grasz w bfa i nie powinienes sie tu odzywac jako taki, bo nie wiem ile czasu spedziles z ta seria ale ja siedze z nia od pierwszej recenzjii 1942 kiedy stwierdzilem iz kupie ta gre. Zawsze mozesz zignorowac to co pisze argumentujac iz jestem dzieciakiem ktory w PR gra tylko od 0.4 ale to swiadczy tylko o tobie...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2007, 14:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 cze 2006, 09:20
Posty: 571
Lokalizacja: Warszawa
ej no nikt nie ma keya na zbytk ?

_________________
Reality Pilot


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2007, 18:11 
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2007, 12:18
Posty: 48
Lokalizacja: Częstochowa
Droppshotter napisał(a):
Chcesz jeszcze coś dodać ? a przywoływanie tutaj BF 2142 uznam poprostu za brak argumentów z twojej strony, bo myśle że chyba doskonale wiesz że 2142 to 2-ka z nowymi teksturami i tym samym enginem co w 2-ce .... jest to poprostu mod który nie wymaga 2-ki do działania.


a ETQW to DOOM III z nowymi teksturami - więc mamy tu praktycznie rzecz biorąc grę z 2004 roku, która nadal wygląda świetnie

Cytuj:
Chyba się pogubiłeś kolego .... wszystkie FPS-y w trybie multi mają praktycznie jeden i ten sam typ rozgrywki, a mianowicie wyrżnąć strone przeciwną, flagi w BF, objectivy w AA, czy ustawianie sprzętu na mapie w ET:QW to jedynie urozmaicenie i od gracza zależy który z tych dodatków do niczym nieskrępowanej rzeźni bardziej mu się spodoba. A pisanie o przewadze mechaniki rozgrywki czy jej większym zaawansowaniu jest wielkim nieporozumieniem bo i tak wiadomo że 90% osób wchodzi na serwer zrobić rozpiździel .


powiadasz? to dlaczego te 90% nie gra w UT czy Q3A? w zwykłe deathmatche? bo przecież o to im wszystkim chodzi, nie? a może nie "im" tylko "tobie" - i stawiasz znak równości między sobą a cała resztą graczy, bo tak ci wygodnie? swoją drogą, właśnie przez takich, co wchodzą zrobić "rozpiździel" gra się w wymienione przez ciebie gry żałośnie.

Poza tym nadal twierdzę, że mechanika z ETQW jest lepsza i bardziej zaawansowana - a wiesz dlaczego? Bo nie jest umownym abstraktem, lecz ma sens. I to podwójny - bo na dodatek, oprócz tego że jest wiarygodna, to jeszcze kanalizuje graczy tak by spotkali graczy z drużyny przeciwnej i mogli do siebie postrzelać, co jest mile widziane w shooterze przecież. No i jest poczucie, że walcząc coś się osiąga, pokonuje się kolejne przeszkody, dąży się do jakiegoś konkretnego celu. Porównaj to sobie z conquestem, gdzie panuje mniejszy lub większy chaos zawsze - i to chaos idiotyczny, bo nie mający najmniejszego sensu lub wytłumaczenia (dlatego ludzie grają fbf, bo to jest chociaż namiastka tegoż sensu). Ba, na dodatek gra ma dopiero 2 tygodnie i jeszcze nie pokazała nawet 5% swojego potencjału - w poprzednim ET ludzie dopiero po kilku latach odkrywali wszystkie smaczki i "sekrety" na mapach, co też świadczy całkiem nieźle o projektantach tychże map - już nie mówiąc o tym, że tam wszystkie mapy są asymetryczne, przemyślane i doskonale zrównoważone w przeciwieństwie do większości tych z BFa - w BFie zaś, co ciekawe, najbardziej popularne były właśnie takie asymetryczne mapki - vide SatK, a gry jako gry nie zrównoważono do dziś, mimo tylu patchy - do ET był tylko jeden, czysto techniczny nie wprowadzający zmian w gameplayu.

Cytuj:
A co do grania w ET czy ET:QW to grałem w ET i grałem w ET:QW, wystarczyło przeczytać cały temat i wiedziałbyś o tym bez zadawania pytań.


po 15 minut w każde? bo wszystkim fanom ET jednoznacznie i bezapelacyjnie się ETQW podoba - spójrz na zachodnie fora

Cytuj:
Nikt tej gry nie miesza z błotem, poprostu gra jest na chwile obecną cienka i poto są beta testy aby o tym pisać . Poza tym jeśli chodzi o mieszanie gier z błotem to fachowcem od tego jesteś jak widać ty.


nikt nie miesza z błotem, ale miesza, bo twierdzisz, że jest cienka, choć ewidentnie nie jest. Jeżeli nawet są jakieś drobne problemy - to jest beta i dziwne, gdyby ich nie było - ale patrząc na grę jako całość, to jest naprawdę świetna. Tyle że tutaj się nie patrzy na całość, tylko na błędy. I mówi, że przez nie gra jest cienka/miesza z błotem.
Cytuj:
I tym samym udowodniles kto tu jest dzieciakiem... owszem w PR nie gram od 0.2 o gram od wersjii 0.4 czy to znaczy ze skoro dopiero wtedy gralem to jestem "dzieciakiem" Laughing. Jedyne na co zwrocilem uwage w swoim poscie to na to iz nie sprawdzasz informacjii, teraz jestem przekonany iz specjalnie bedac "obiektywnym" i wykozystujac to iz wielu graczy BFa nie gralo lub malo gralo w PR nie mowisz o wszystkim... wyraznie napisales ze w bfie sie nie da a sie da i dobrze w takim przypadku o tym wiedziales... mniejsza o to jak to wyglada, a i tak wyglada imo dobrze bo struktury stawiac mozemy gdzie chcemy a kolo w samochodzie tez sie zepsoc moze, animacje to coz tylko animacje imo wazne jest dzialanie. Nie bede szedl w twoje slady argumentujac iz malo grasz w bfa i nie powinienes sie tu odzywac jako taki, bo nie wiem ile czasu spedziles z ta seria ale ja siedze z nia od pierwszej recenzjii 1942 kiedy stwierdzilem iz kupie ta gre. Zawsze mozesz zignorowac to co pisze argumentujac iz jestem dzieciakiem ktory w PR gra tylko od 0.4 ale to swiadczy tylko o tobie...


to, że gram nieprzerwanie od 0.2 świadczy, że mam większy staż - więc chyba wiem też, że w PR zrobili niszczone podwozie i budowane struktury. I wiedziałem o tym, gdy pisałem o tych akcjach w ETQW. A ty wiedziałeś, że ja to wiem, ale jednak poddawałeś w wątpliwość tą prawdę - kto tu więc jest dzieciakiem? Dlatego właśnie niewiele mnie obchodzi twoja opinia w tym temacie, bo nie masz zielonego pojęcia o czym mowa, jeżeli porównujesz wypracowany w pocie czoła stan z PR, gdzie podwozie albo jest, albo go nie ma, z tym z ETQW, gdzie właściwości jezdne zmieniają się w zależności od uszkodzenia każdego z kół z osobna. Co widać dzięki animacjom. Dzięki nim też widać, jaką naprawdę mają fizykę obiekty - bez porządnej fizyki nie dałoby się zrobić takich animacji w ogóle... jak w BF/PR właśnie.

Cytuj:
OMG człowieku czy ty czasami nie piszesz recenzji do "gazetki" Play, bo oni tam przytaczają takie właśnie argumenty na obronę swoich "hiciorów" - gra się nie sprzedaje bo jest dla elit żal. Co do liczby graczy, to mnie nie zrozumiałeś albo nie chciałeś zrozumieć (bardziej prawdopodobne). Napisałem w swoim poście tylko tyle, że w Q4 (Doom 3) gra zastanawiająco mało ludzi, jak na grą opartą na "genialnym silniki" i w której promocje pompuje się tyle kasy (patrz turnieje o których sam wspomniałeś).


czyli, według twojej argumentacji, najlepszy jest najbardziej popularny silnik, tak? cóż, więc ewidentnie najlepsze są wszelakie niskobudżetowe kupy i gierki z dolnej półki, bo w nich wszystkich (a są ich tysiące) za grafikę odpowiada middleware'owy RenderWare. To jest prawdziwy król engine'ów graficznych! Także na konsolach!

I przykład w drugą stronę - silniki CryEngine i Serious Engine są jak papier toaletowy, tak? Bo powstały na nich pojedyncze gry, wiesz, nie? Tak samo engine Stalkera, żeby daleko nie szukać. Ale to widocznie kiepskie gry były i kiepskie silniki... Popularność engine'u nie ma nic do rzeczy. Tak samo jak jakość gry nie ma nic do engine'u. Gdyby miała, to bym mógł napisać, że Source to syf jakich mało, bo powstała na nim tylko jedna dobra gra (Bloodlines) - reszta to odgrzewane kotlety i nowe wersje starych hitów z nową grafiką. Dalej zresztą czekam na listę tych 10 gier na Source od pana, który tak się nim zachwycał...

Aha, wiem, że to wielkie zaskoczenie, ale jest coś takiego jak gry dla elity, które są genialne, a mało kto w nie gra (bo nie wszyscy są elitą, z definicji). Przykład? Żeby daleko nie szukać - Red Orchestra.

Cytuj:
ej no nikt nie ma keya na zbytk ?


no popatrz, tylu grało w ETQW, żadnemu się nie podobał, ale keya nie oddadzą. Nie dość że malkontenci, to jeszcze egoiści :) Albo nie chcą przyznać, że im się gra podoba :D w tym drugim wypadku gdyby spotkali na serwerze ETCS_KeysR (czyli mnie), to poproszę invite do fireteamu, pogramy razem a ja zweryfikuję swoją tezę, że krytykują tylko ci, co nie umieją grać :D

_________________
6[7]|**Keyser // All hail the Mighty 6th! Or die :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2007, 18:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2006, 12:55
Posty: 102
@Seraphim

Skończmy tą dyskusje, ani ty nie przekonasz mnie do genialności ET ani ja cię nie przekonam, że ta gra jest najwyżej średnia ..... a jak wiesz możemy w nieskończoność wypisywać poematy na temat wyższości jednej gry na drugą a suma sumarum i tak "De gustibus es non disputandum"

Więc proponuje na tym zakończyć, bo to poprostu niema żadnego sensu .

Maul napisał(a):
ej no nikt nie ma keya na zbytk ?


Moge ci oddać mojego, ale to jak wróce do domu :) .... odeazwij się na gg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2007, 18:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 paź 2005, 23:38
Posty: 1197
Lokalizacja: Piaseczno ;)
Droppshotter napisał(a):
Maul napisał(a):
ej no nikt nie ma keya na zbytk ?


Moge ci oddać mojego, ale to jak wróce do domu :) .... odeazwij się na gg
O ile dobrze pamiętam to: jeden key=jedno konto wiec raczej będziesz musial mu podac swoje konto

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2007, 19:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, 14:02
Posty: 827
Lokalizacja: Oleśnica
Seraphim, ani razu nie porownywalem BFa/PR do tego calego ET:QW a jedyne co zaznaczylem to bledy w twojej argumentacjii, natomiast ty widzac iz ktos chce podwazyc (sensownie co sam przyznales mowiac to iz wiesz o owych hitboxach i strukturach) twoje argumenty probujesz zmieszac go (mnie) z blotem mowiac jaki ty to wyjadacz nie jestes :lol:
Prawda jest taka iz mowiles ze niemozliwoscia jest budowanie struktur na silniku BF co jest ewidentnym klamstwem, niewazne jak to wyglada bo mi nie o to chodzoilo tylko o (mysle ze po twoich wypowiedziach moge juz to powiedziec choc wczesniej sie do tego nie uciekalem) przeklamania w twoich racjach.
Nic nie wiem o twoim "starzu" i tak malo mnie to obchodzi, wiekszy szacunek mam chocby dla osob z Polish Project Team ktore mimo ze wielu z nich gra w PR od niedawna to przynajmniej robia cos w kierunku jego rozwoju... a jesli juz chcesz nazywac mnie dzieciakiem czy obrzucac innym blotem podaj przynajmniej prawdziwe argumenty... pozatym starz jest pojeciem dosc plynnym, nawet jesli gralem mniej w PR (co tez nie jest pewne bo ciebie nigdy nie widzialem wiec mozesz rownie dobrze byc niedzielnym graczem, ale nie wiem wiec nie bede udawal ze wiem) to zabawa w ja mam wieszy starz i jestem elita nie stoi na poziomie owej "elity"... Gwoli wyjasnienia sam ET malo mnie obchodzi gdyz wole gry pokroju PR, ArmA czy starego OFP kazda gra moze sie podobac ale nie lubie uzywania falszywyc argumentow...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2007, 19:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2003, 20:02
Posty: 674
Ubi napisał(a):
Maul napisał(a):
ej no nikt nie ma keya na zbytk ?


O ile dobrze pamiętam to: jeden key=jedno konto wiec raczej będziesz musial mu podac swoje konto


A nie da rady wykasować stare konto i założyć nowe. Sam dostałem konto i key ( thx darekw) i mam zamiar skasować poprzednie (jest taka możliwość) ale, że nie mam czasu na grę i sam miałem wątpliwości czy się nie wkopię zakładając nowe konto na starym key'u, na razie zostawiłem jak jest. Ktoś już z was przerabiał taką sytuację?

_________________
punx not red


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2007, 19:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2006, 10:28
Posty: 1190
Lokalizacja: Warszawa
nie mozna , nawet nicka mozna zmienic max 3 razy , potem zostaje ostatnia zmiana !!

_________________
Don't fear the reaper :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2007, 20:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2006, 12:55
Posty: 102
SNAKE'83 napisał(a):
nie mozna , nawet nicka mozna zmienic max 3 razy , potem zostaje ostatnia zmiana !!


Jak nie można? jak można :) . Uruchamiasz gre wybierasz na górze po prawej

Change User następnie :

1 remove user
2 remove local user and online account

potem tworzysz nowe konto

grać po tej zmianie nie próbowałem, ale do gry wchodze normalnie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2007, 20:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2003, 20:02
Posty: 674
To może spróbuj :P bo jak wykasuję stare i nie będę mógł utworzyć nowego to przede mną nie uciekniesz :)

_________________
punx not red


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2007, 20:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2006, 12:55
Posty: 102
Właśnie grałem na nowym koncie :), tak więc nie widze problemu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2007, 20:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2003, 20:02
Posty: 674
ok thx

_________________
punx not red


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2007, 21:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2006, 12:55
Posty: 102
Ponieważ Maul juz sobie darował granie w ET:QW to jak ktoś chętny na ten klucz to pisac na gg albo na pw ...... liczy się kolejność zgłoszeń :)

EDIT :

Promocja skończona, klucze się skończyły :D


Ostatnio edytowano 28 cze 2007, 22:10 przez Droppshotter, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2007, 21:53 
Offline
Moderator forum

Dołączył(a): 8 mar 2004, 01:27
Posty: 1858
Lokalizacja: Łódź
Seraphim napisał(a):
Droppshotter napisał(a):
Jest inna a nie nowsza czy bardziej zaawansowana, o gustach się nie dyskutuje jednemu podoba się conquest z bf-a drugiemu rozgrywka z AA jeszcze inny będzie się moczył ustawiając na mapie działka i inne duperele udając przy tym kangura .... a teksty typu "to dyskusji nie podlega" to sobie daruj bo w sumie nikogo tutaj nie interesuje co twoim zdaniem podlega a co nie dyskusji.


jasne, jest "inna". A szachy nie są bardziej zaawansowane niż warcaby, są tylko "inne". Grałeś kiedykolwiek w ET? nie mówiąc już o ETQW? wiesz jak tam wyglądają mapy i jak się na nich gra? oczywiście, że jest to bardziej przemyślana, ciekawsza, bardziej skomplikowana i ZAAWANSOWANA rozgrywka. Conquest jest przy tym prostacki niestety. Jak warcaby przy szachach.


Objective mode istnieje (a raczej istniało) równiez w BF. Wystarczy wspomnieć o Coral Sea i Battle of Britain (wersja prymitywna - dodatkowo objective bardzo rzadko można było spotkać na serwerach) i o wszystkich chyba mapkach z Secret Weapons (troszkę bardziej zaawansowana). Jakoś się nie przyjęło w naszym światku. Ale było.

_________________
Battlestations Midway - moja nowa pasja :)

Podpis nieczytelny...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2007, 22:15 
Offline

Dołączył(a): 23 lis 2006, 08:13
Posty: 94
da ktos pograc w et qw? FAJNE TO?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1084 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 73  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL