Teraz jest 25 wrz 2024, 12:28

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 1 paź 2007, 19:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2005, 10:03
Posty: 907
Lokalizacja: Wieliczka
Kamillos napisał(a):
aktorów z M jak miłosc


Istnieje coś takiego? :?

_________________
a.k.a. MłodyRzyQ


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 paź 2007, 20:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2005, 10:10
Posty: 410
Lokalizacja: Warszawa
Byłem na tym filmie z klasą, powiem teraz co sądzi o tym filmie warszawski licealista. Pierwszą rzeczą jaka delikatnie mnie oburzyła był fakt, iz nauczycielka na pytanie "czy mozna kupic cos do jedzenia?" odpowiedziała "no dobrze". Jednak co jak co ale to nie jest die hard 4 bądź jakiś pamiętnik blondynki, coś takiego powinno się przyjąc w ciszy...

Na początku oglądałem obraz ten z zainteresowaniem, niestety juz mniej więcej w połowie, film ten przestał przemawiac do mnie. Przedstawienie żołnierzy armii ludowej było co najmniej dyskusyjne... Zostali ukazani jako zagorzali komuniści, a jak powiedział jeden z bohaterów "spóźniłem się do andersa". Przyznam, że końcówka była naprawdę przejmująca i dawała do myślenia, pokazywała to, jak nas traktowali rosjanie, ale całośc...
Jako Polak zrozumiałem, ale jednak powinien bardziej przykuc do ekranu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 paź 2007, 21:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
ja filmu doczekać się nie mogę, wole w kinie obejrzeć niż z torrenta ssać. Czekałem na taki właśnie film bo jestem nie zwykle oburzony tym że po tylu latach Rosja nadal nie chce udostępnić nam wszystkich faktów.

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 paź 2007, 21:16 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
Ujmę to tak, jest to film o rodzinach Katyńskich a nie o samym Katyniu.
Ja osobiście się zawiodłem, ale oczywiste jest to, że pierwszy film z tego tematu nie musi być od razu rewelacyjny po prostu spodziewałem się czegoś innego.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 paź 2007, 21:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 wrz 2006, 13:08
Posty: 503
Lokalizacja: Lublin
ja takze bylem w kinie i bardzo sie z tego ciesze. po wyjsciu na zewnątrz nie wiedzialem w jakim swiecie zyje! osobiscie mnie film strasznie wciągnął w tą tragedie tych ludzi i ich rodzin. film nie byl efekciarski, malo muzyki ze tak powiem,efektow itp,ale wlasnie taki powinien byc !! bo film o zwyklych polskich oficerach i ich zwykłych rodzinach.
co do obsady? uwazam,ze żmijewski,malaszynski, chyra i pani magda zagrali naprawde dobrze. uwazam,ze malaszynski wbrew niekorym opiniom jest w moim przekonaniu dobry. uwazam,ze grali b.dobrze, szczegolnie emocje mordowanych mnie strasznie poruszyly i ten zacięty magazynek......
najlepszy film w tym roku

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 paź 2007, 22:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2005, 11:51
Posty: 197
Lokalizacja: Vietnam :)
Jan Englert moim zdaniem także bardzo dobrze zagrał generała. Symbolizuje swoim zachowaniem tych kilku generałów polskich, którzy zginęli w Katyniu...

Andrzej Chyra także bardzo dobra i sugestywna rola. Przekonująca historia ze swetrem i finał po wyjściu z knajpy... fajnie pokazany ciężar tego, co próbował unieść i mu się nie udało.

_________________
Rzekł "Jesteś mą tarczą i ufam ci Panie",przeładował karabin,zastrzelił wroga na placu,potem następnego (Szeregowiec Ryan - Snajper Jackson)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL