Teraz jest 29 wrz 2024, 05:33

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 paź 2009, 13:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 paź 2009, 13:31
Posty: 135
oby tylko goście z activision nie walneli przyszłości bo to będzie porażka


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 paź 2009, 14:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2005, 10:10
Posty: 410
Lokalizacja: Warszawa
Tzn? Rozwiniesz myśl? Akcja gry odbywa się w bliskiej przyszłości. Chyba, że miałeś na myśli statki kosmiczne itp. i jeżeli pisałeś w domyśle o tym :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lis 2009, 14:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2006, 18:52
Posty: 161
Lokalizacja: Londyn
Nie radze nikomu kupować tej gry. Nie dość, że płyty nie działają(jedna działa druga nie) to nawet jak już się "zainstaluje" to steam musi jeszcze ją aktualizować przez dobre 3 godziny, z transferem 550kbps...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lis 2009, 14:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2007, 10:10
Posty: 917
Lokalizacja: okolice wawy
Również miałem problemy z płytami i steamem ale powtórna instalacja pomogła.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lis 2009, 16:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2006, 18:52
Posty: 161
Lokalizacja: Londyn
Tzn, ja nie miałem problemu z instalacją z pierwszej płyty. Wsio było ok instalacja normalnie, lecz nie pytało o drugą płytę ani nic takiego, więc zainstalowałem co mogłem i jak mogłem, lecz automatycznie przez Steam'a. A teraz przez 3 godziny już się "aktualizuje".... A druga płyta leży w pudełku bo jest bezużyteczna....


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lis 2009, 19:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
A jak wrażenia z multi ? Brak serwerów mocno odbija się na gameplayu ?

Ogólnie nie mogę zrozumieć tej kretyńskiej decyzji tym bardziej że w już w dniu premiery po serwerach "cudotwórcy" latali

http://www.gram.pl/news_8gPrHe,3_Modern ... mboty.html

hah cwaniaczki już usunęli...

o inne znalazłem http://www.youtube.com/watch?v=_37pYlEc74s

http://www.gram.pl/news_8gPrHu62_Modern ... zonie.html

Jak pazerni na kasę to się we łbach pier... -_-

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lis 2009, 21:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2007, 10:10
Posty: 917
Lokalizacja: okolice wawy
klikając dołącz do gry nigdy nie czekałem na rozpoczęcie rundy dłużej niż 10 sec :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lis 2009, 22:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lis 2009, 22:31
Posty: 390
Lokalizacja: Tarnów
Tak bo to jest właśnie system gry na Xboxa i ps.
Jak dla mnie nie powinni mieszać błota z jedzeniem , jak właśnie zrobili.
Pomieszało im się we łbach i zapomnieli chyba co to PC a co Xbox i Ps3.
Ten system sprawdza się tylko do gry "na szybkiego". Wchodzisz grasz i wychodzisz i miałeś tyle rajcu.
Brak możliwości wychylania > no powiedzmy nie było to super extra potrzebne , używałem tego w krytycznych sytuacjach , no ale dla snajpera świetna rzecz.
Brak modów...tego nie będe komentować :)
Płatne Łatki? ! co do .... ?(chyba że coś źle przeczytałem , a przeczytałem że ów Patche mają być płatne O.o )
Ogólne upośledzenie gry pod kątem konsol też mnie rozbraja :D Te ikonki , animacje które się pojawiają w HUDzie są tak zryte i dziecinne że masakra...za niedługo zamiast paska z expem będą pluszowe przyciski i moherowe znaczki.... Ble , w dodatku to pojawianie się tej Tabelki kogo zabiłeś itd... :D Nic tylko śmiech - bo mnie to się nie podoba. Brakuje tam jeszcze tylko Gdzieś w rogu pojawiającego się okienka z Yt do profilu każdej zabitej osoby , najnowsze newsy z Krakowa i frytki do tego :D
Ha... 1 rzecz jest jeszcze niedopuszczalna :D Oglądaliście może moment (albo graliście) w którym obrywa gość kulą i ... pojawiają mu się na ekranie irytujące kropelki niby osoczokrwi ?!hahahah to poważnie powalające :D Jak tak można głupio zrobić żeby sie pojawiały Kropelki no luuudzie weźcie :D Weźcie niewiem spróbujcie w wodzie otworzyć oczy i wynurzyć się... Będziecie mieć KROPEEEELKI przed oczami HAHAHA :D

Moja ocena gry 0/10
Dno nad dnami , a byłem święcie przekonany że IW nie spartaczy tej gry :D
<to będzie 1 moja gra z serii cod którą sciągne z neta...smutne ale prawdziwe>
EDIT: Łoch ale dużo smajli narąbałem :D :D :D :D :D :D

_________________
Obrazek
Między jednym .uchem a drugim !uchem jest Głowa ! Ja tu siedzę i kieruje ruchem !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lis 2009, 00:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2005, 10:10
Posty: 410
Lokalizacja: Warszawa
Po Twojej wypowiedzi wnioskuję niestety, że nie grałeś. Nie oceniaj gry nie widząc na co ją stać, taka dobra zasada. Oczywiście ja nie mogę dopowiedzieć czegokolwiek o niej, bo czekam aż kumpel pożyczy x klocka na nockę. Na PC nie kupie dla zasady, chyba, że zmienią trochę politykę i wprowadzą pewne zmiany patchem :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lis 2009, 19:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2008, 12:40
Posty: 481
Ja kupiłem i powiem tak:

Single - BAJKA! Chyba najlepsza kampania w grach FPS ever :wink: (tylko mogłaby być dłuższa bo jednak 5h to mało...)

Multi - Dobry ale na FFA... to się nawet FFA nie nazywa bo jest to jakiś matchmaking z xboxa :? ale za to mamy dużo perków do odblokowania (co na publikach jest całkiem fajne) :mrgreen:
Brak wychylania - w BF - ie tego niema i nikt nie płacze :wink:
Brak serwerów dedykowanych - PORAŻKA :evil:
Brak wsparcia dla modów - PORAŻKA 2 :evil:
Zespojenie ze steamem - mało udany pomysł... jedyne co może do tego przekonywać to lista friends :lol:

A więc jeżeli IW dodałoby dedykowane serwery i wsparcie dla modów to byłby to dobry następca MW. Na razie radzę zostać przy CoD4.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lis 2009, 22:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lis 2009, 22:31
Posty: 390
Lokalizacja: Tarnów
Dokładnie jak mówi qwaku
Bowiem już próbuje sobie załatwić grę żeby obczaić tylko singla....

_________________
Obrazek
Między jednym .uchem a drugim !uchem jest Głowa ! Ja tu siedzę i kieruje ruchem !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lis 2009, 22:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, 14:02
Posty: 827
Lokalizacja: Oleśnica
Ehh kupiłem MW 1 po to ż4eby pojarac się trochę singlem i pograć może z 20h na multi i nei zamietrzam kupywac 2... ta gra nie dla mnie pewnie single fajny multi zresztą też ale takie shoot and run już mnie nie bawi... jedynie w trybie hardcore jeszcze jakoś gra dawała rade po multi.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lis 2009, 16:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Ta gra ma się przede wszystkim sprzedawać na konsolach i już to osiągnęła dwukrotnie przebijając sprzedaż samego GTA4 w pierwszych dniach a PCetowców po prostu olali, kolejny cios wymierzony w nas :/

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lis 2009, 00:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lis 2009, 22:31
Posty: 390
Lokalizacja: Tarnów
Zagrałem w Singla i powiem krótko żeby nie rozpisywać znowu epopei
Poza wieloma błędami w grze co jest logiczne , bo każda gra ma swoje błędy na początku (tyle że mw2 ma ich masę) to gra ujdzie ujdzie ... Grafika poprawiona i wyostrzona że tak powiem , zachowanie botów nadal głupie ^^ i fabuła świetna ;]
Singiel mi się spodobał mimo tych irytujących kropelek przy każdym hicie...nic tylko co 5 sekund Krople krwi jak na szybie, cóż ujdzie
Gdyby tylko nie ten multi to by pewnie mw2 stało na mojej półce i lśniło :)

http://www.joemonster.org/filmy/20412/M ... rzut_nozem

BUAHAHAH !!!!!! :D Porażający fart
Tak po za tym Co za idiota wymyślił że Noże i granaty za sobą zostawiają smuge jakby dymu...pogieło ich totalnie

_________________
Obrazek
Między jednym .uchem a drugim !uchem jest Głowa ! Ja tu siedzę i kieruje ruchem !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lis 2009, 22:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2009, 13:44
Posty: 55
Multiplayer jest świetny, sporo broni i dodatków które umilają rozrywkę.
W HQ Pro, S&D gra się nadal fajnie.
Mieszane uczucia mam do trybu gry z 3 osoby (widocznie na siłę chcieli coś nowego wprowadzić)
a nowy Demolition czy stare Domination dają rade nawet...

TDM to jak zawsze spawny przeciwników z dupy i obrywanie w plery gdziekolwiek się pobiegnie.

Duży + dla Infinity Ward za mapy! W końcu nie są płaskie i malutkie. Nie ma już spamów granatami, mniej latających granatników z jednego końca mapy na drugi.
Z 3 mapy nie przypadły mi do gustu, ale pozostałe są naprawdę świetne i są może z 4 perełki!

Singleplayer to bardzo krótkotrwała radość... Oprócz bezmyślnego napierdzielania do botów i oskryptowanych akcji nic nowego nie zobaczymy...
Wydaje mi się, że dużo lepszym rozwiązaniem byłoby stworzenie normalnego filmu trwającego 2 godziny...

CO-OP / SpecOps to nawet warta uwagi rozgrywka. Niektóre misje są bardzo pomysłowo zrobione, fajnie się je przechodzi z kumplem.

Na PS3 gra się bardzo przyjemnie, nie ma lagów (jak po premierze OFP2 na XBOX 360) ani kończenia wcześniej rozgrywki.
Jeśli host wyjdzie to automatycznie ktoś inny przejmie jego role i mecz jest kontynuowany.

9/10 (oceniam tylko MP)
Brakuje mi możliwości zniszczenia elementów otoczenia i jednak mimo wszystko mapy mogłyby być jeszcze większe.
http://www.tvdarek.republika.pl/warframe.html
Battlefield: Bad Company 2 dostanie 10 bo już 1 była świetna ale miała kilka nie zoptymalizowanych aspektów (ale to był debiut silnika Frostbite)


Ostatnio edytowano 23 sie 2017, 12:26 przez Toniak, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL