Teraz jest 8 paź 2024, 20:28

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 mar 2010, 14:26 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2005, 17:14
Posty: 1116
Lokalizacja: Poznań
Pamiętajcie o tym że jeżeli , jak pisze Juha, używasz granatnika jak osłony lub ognia zaporowego super bo pomagasz drużynie w ataku/obronie. Niestety sa tacy co traktują granatnik jak przenośną arty,( wiesz Juha jak wespa potrafiła wnerwiać na niektórych mapach :) - tu GL arty to samo) , walą dla fragów i nic pozatym.

Póki gra się dla teamu - to dobrze, jeżeli tylko dla fragów to porażka .......

_________________
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 mar 2010, 14:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2005, 19:27
Posty: 381
Lokalizacja: Warszawa
Znaczy wiesz Kobra ja w 42 bylem snajperem, wiec wlasnie uwielbialem Wepe bo to dla niej robilem namiary :wink: Natomiast rzeczywiscie moje "non stop z GL" oznacza, nie tyle bieganie za kazdym fragiem co poprostu robienie szumu po to, aby inni mogli zdobyc cel. Jak trzeba to i karabinu uzyje bo przeciez na fladze/bombie z GL stac nie bede bo z bliska i tak nikogo nie zabije. Nie zmienia to faktu, ze jednak wiekszosc moich fragow jest z GL i to sie pewnie nie zmieni, bedzie niektorych irytowac. Taka profesja, takie zadanie w zespole.

_________________
"Zabił (L)egionista smoka... Smocza śmierć-rycerska rzecz"
Team SPQR | #spqr.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 mar 2010, 15:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2004, 19:56
Posty: 764
kobra napisał(a):
Pamiętajcie o tym że jeżeli , jak pisze Juha, używasz granatnika jak osłony lub ognia zaporowego super bo pomagasz drużynie w ataku/obronie. Niestety sa tacy co traktują granatnik jak przenośną arty,( wiesz Juha jak wespa potrafiła wnerwiać na niektórych mapach :) - tu GL arty to samo) , walą dla fragów i nic pozatym.

Póki gra się dla teamu - to dobrze, jeżeli tylko dla fragów to porażka .......

Gram już trochę w BC2, ale muszę przyznać, że nie spotkałem się z lamusami z GL. Owszem - może parę razy się zdarzyło, ale to w zasadzie taki wyjątek od reguły. Mechanika, który strzela pod nogi z odległości kilku metrów też można spotkać. Zdarza się. Ale tego, czego nie jestem w stanie nie zauważyć, to plagi snajperów - nie wiem co to za wsparcie, kiedy prawie cała "drużyna" siedzi w krzakach, a bombę trzeba uzbrajać samemu. Na wroga jeszcze jakoś można znaleźć sposób, ale na własną drużynę już nie.

_________________
Prawdziwy programista wiesza się razem ze swoim programem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 mar 2010, 15:54 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 18:14
Posty: 114
Lokalizacja: Poznań
Obecnie juz chyba dzialaja komunikaty na serwerze. IMO jesli admin da w nim, ze nie gramy z granatnikiem to albo z nim nie gram albo wychodze. I wszystko gra.

Jesli natomiast w zasadach serwera nie ma, że nei gramy z granatnikiem, a w frustracji admin wyrzuca, no to coz, kretyn nie admin ;]

Mimo wszystko uwazam za debilne zachowanie osobnikow, którzy grają WYŁĄCZNIE z granatnikim, bo z czyms innym nie umieja, boja sie o swoje k/d i zadnej innej klasy nie odblokowali. Tacy moim zdaniem psuja gre. DICE moim zdaniem spieprzylo sprawe, doprowadzajac do spamu.

I w sumie gralem jeden mecz na White pass z granatnikami, bez limitu assaltow i uwazam to za jeden przyklad najmniej przyjemnej gry. Po prostu 0 skilla, glupota. Zabijanie z GL w ogole mi nie daje satysfakcji. I nie wiem w czym wielce trudnosc grania wszystkimi klasami.


Ostatnio edytowano 20 mar 2010, 16:01 przez h1gh, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 mar 2010, 15:57 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2005, 17:14
Posty: 1116
Lokalizacja: Poznań
Sytuacje z serwera -

Tak grać nie należy

Atakujemy mcoma, ja uzbrajam, medyk i szturmowiec w osłonie , trochę dalej 3 szturmowców i 2 medyków. Jest syrena wpada kilku obrońców, padamy po kolei (3 vs-6) , po chwili obrona rozbraja i po ptakach. Co robi reszta - nic kampi za kontenerem i nic.


Tak grać należy

Podobnie wchodzimy na mcoma pierwszy pada w wymianie ognia , dobijam obrońcę, uzbrajamy mcoma, na dźwięk syreny zlatuje się naszych chyba z 8. Szturmowcy dają ostrzał granatnkami na mcoma, snajperzy dają ostrzał mortalami, idą granaty , rury od engów - ogólnie masakra. Medycy podnoszą naszych i osłaniają przed piechotą. Priorytet to ostrzał odejścia mcoma - efekt ładne stylowe buuuuum.
Obrońcy nie byli w stanie podejść i rozbroić.

I to się gra drużynowo w BF'a

_________________
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 mar 2010, 15:59 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 18:14
Posty: 114
Lokalizacja: Poznań
no skill mortar i gl, gg. Ja w sumie od razu nie gram tym czym nie mozna w ligach, od razu zrezygnowalem z m95, m60, nie uzywam mortarow... dla mnie to ten granatnik jest gorszy niz w cod4 ;] ale na swoim serwie kazdy moze grac z czym chce.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 mar 2010, 16:15 
Offline

Dołączył(a): 5 sty 2010, 22:59
Posty: 74
h1gh napisał(a):
z m95.


a w tym co Ci sie nie podoba ?? wytlumacz :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 mar 2010, 16:22 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 18:14
Posty: 114
Lokalizacja: Poznań
nic? mowie, ze w ligach zabronili, to nie gram po prostu, a cwicze cos innego.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 12:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 17:47
Posty: 26
mam nabite 24 h grania a z tuby padlem moze 5 razy... takich n00bkow o ktorych piszecie to nie widzialem... (to nie MW 2 gdzie walimy tube na slepo pada 10 mtrow od goscia i go zabija - cale szczescie) osobiscie najwiecej gram assaultem a tuby uzywam tylko i wylacznie do torowannia sobie drogi przez sciany (ostatnio uzywam smoke'a bo sie przydaje jak musze swistnac obok bradleya :D)

_________________
Obrazek

http://www.takeagift.pl/polecam:107353 <-- darmowe nagrody za minute uwagi dziennie... pomozcie mi i sobie zarobic :]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 13:06 
Offline

Dołączył(a): 7 paź 2005, 10:54
Posty: 15
kobra napisał(a):
Tak grać należy

Podobnie wchodzimy na mcoma pierwszy pada w wymianie ognia , dobijam obrońcę, uzbrajamy mcoma, na dźwięk syreny zlatuje się naszych chyba z 8. Szturmowcy dają ostrzał granatnkami na mcoma, snajperzy dają ostrzał mortalami, idą granaty , rury od engów - ogólnie masakra. Medycy podnoszą naszych i osłaniają przed piechotą. Priorytet to ostrzał odejścia mcoma - efekt ładne stylowe buuuuum.
Obrońcy nie byli w stanie podejść i rozbroić.

I to się gra drużynowo w BF'a
i to jest wlasnie typowe lamerstwo do kwadratu. Nap***lanie wszystkim co sie ma w mcoma. Coz to ma wspolnego z druzyną? Przeciez tu nie trzeba zadego zgrania czy zadnej komunikacj. Drużynowa pokazowa akcja to sie powinna rozegrac przed budynkiem mcoma najlepiej. Tak aby nikt do niego w ogole nie wszedl, zabezpieczanie siebie na wzajem, kilka granatow dymnych, moze jakies sensowne c4 (dobrze ze claymorów nie ma), spotowanie, komunikacja, spotowanie, komunikacja... no i troche skilla.
To co ty opisales mozna przyrownac do ostrzeliwania budynku czolgiem i mozdzierzami tak aby sie zawalil - zero przyjemnosci, zero skilla.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 14:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 17:47
Posty: 26
apropos rozwalania nadajnikow... nieraz gdy gram solo (bez kumpli z rl) i mam slaby team to nieraz sam podlozylem bombe i ja obrnilem campiac kilka mtrow za nia rzucaja fragi i wychylajac sie co chwila zza slony :] nieraz 5-8 rozbrajajacych rozwalalem zanim sie skapneli gdzie jestem :] solo tez mozna.. :) ale przyjemnij z paczka znajomych

_________________
Obrazek

http://www.takeagift.pl/polecam:107353 <-- darmowe nagrody za minute uwagi dziennie... pomozcie mi i sobie zarobic :]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 17:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2010, 10:01
Posty: 88
Ja powiem tak: nie rozumiem, czemu EA zabrania tego odgornie. Akurat w BC2 jestem swiezakiem (jak z reszta widac po stopce :wink: ) i jest to moj pierwszy Battlefield w ogole :oops: Zagrywam sie natomiast w DayOfDefeat i tam jest normalne, ze na serwerza masz limit 2 snajperow 1 MG i 2 Bazooki. Na poczatku mnie to wkurzalo, bo przeszedlem z nieograniczonych za kumplem, ale bardzo szybko zrozumialem dlaczego tak jest. Teraz gram tylko na takich i zabawa jest wysmienita (to znaczy nie gram bo gram w BC2 :wink: ).

Jesli chodzi o GL spam - nie spotkalem sie, ale moje 5h i 1 m nie jest miarodajne ;) Osobiscie lubie zmieniac klasy. Jak widze, ze tank rozwala baze, ide na inzyniera itd. Jedyna co wkurza to jak chcesz zmienic klase i ktos sie reanimuje :evil: ... trzy razy pod rzad :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 17:12 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2010, 17:55
Posty: 63
Zawsze możesz podnieść zestaw mechanika z ziemi jak gdzieś leży, a najlepiej zedrzeć go z pleców wroga który biega za czołgiem i go spawa ;) miałem już raz taką akcję :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL