Teraz jest 6 paź 2024, 20:22

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: UAV - techniki
PostNapisane: 23 mar 2010, 08:48 
Offline

Dołączył(a): 18 sie 2007, 14:13
Posty: 90
Są już poradniki latania, śmigania medykami, reconami, asfaltami. A co z UAV ?? jak sensownie wykorzystać to ustrojstwo aby pomóc drużynie ??
Ja osobiście robię coś takiego, że uzbrajam miniheli w optykę x4. I tak na przykład w Porcie Vadez wzbijam się w powietrze jak najwyżej lecz na samym końcu mapy.
Przybliżam sobie delikwentów i to tu to tam zrzucam im prezenty. Przy zdobywaniu pierwszej bazy jest dość niebezpiecznie, gdyż UAV i tak jest widoczny, natomiast przy drugiej, trzeciej i czwartej już jest inaczej, gdyż przy zdobywaniu drugiej wiszę sobie przy naszej głównej bazie. Generalnie walenie w piechotę nie ma sensu bo tracimy pocisk na jakieś 20 sekund a ustrzelimy tylko jednego gada, no chyba, że zobaczymy kilku Panów przyczajonych gdzieś razem :) Ja głównie skupiam swoją uwagę na pojazdach. APC, czołgi, heli. APC i czołgi to dość prosta sprawa bo zazwyczaj panowie kierowcy zatrzymują się na dość długo i namierzenie nie stanowi problemu. Jeśli chodzi o Heli to: na przykładzie Port Valdez jak już ostatni M-com w drugiej bazie jest uzbrojony to nie strzelam do niczego tylko czekam aż M-com wybuchnie i na następnej bazie pojawi się (znienawidzony przeze mnie) Apache. Jak tylko się pojawi wysyłam mu prezent (wisząc w okolicach pierwszej zdobytej bazy). Wiadomo, że zaraz po pojawieniu się Apacha wskakuje do niego dwóch gości, także zanim się heli rozkręci, dostaje przesyłkę prosto do kabiny. Macie wtedy zniszczenie pojazdu i dwóch klientów za jednym strzałem. Tak samo robię z piekielnym MI na Isla.

A Wy jakie macie metody latania UAV ??

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 mar 2010, 09:32 
Offline

Dołączył(a): 3 mar 2010, 22:03
Posty: 51
Czyli zabijasz, zabijasz, zabijasz a nie robisz najważniejszej rzeczy do której jest UAV przeznaczone. Nie spotujesz :roll: przynajmniej tak wychodzi z Twojej wypowiedzi.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 mar 2010, 10:05 
Offline

Dołączył(a): 18 sie 2007, 14:13
Posty: 90
No właśnie nie wiem czy na HC spotowanie coś daje ??

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 mar 2010, 10:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2010, 20:29
Posty: 15
Na HC spotowanie nie działa, więc UAVem da się tylko zabijać. PS UAV może też niszczyć heli tym sposobem, że usiądzie mu na śmigle :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 mar 2010, 10:21 
Offline

Dołączył(a): 3 mar 2010, 12:24
Posty: 2
Ponieważ, to mój pierwszy post, to chciałem wszystkich serdecznie przywitać :D Bad Company 2 jest pierwszym Battelfildem w jakiego gram i muszę przyznać, że pochłonął mnie bez reszty :D
Wracając do tematu, to gdzieś na forum czytałem o strzelającym z działka śmigłowcu UAV. Wczoraj osobiście się z takim zjawiskiem spotkałem. Moje pytanie jest następujące: jakim dodatkiem trzeba dysponować aby latać uzbrojonym w działko UAV?

Pozdrawiam
Franz


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 mar 2010, 10:24 
Offline

Dołączył(a): 18 sie 2007, 14:13
Posty: 90
Franz1983 napisał(a):
Ponieważ, to mój pierwszy post, to chciałem wszystkich serdecznie przywitać :D Bad Company 2 jest pierwszym Battelfildem w jakiego gram i muszę przyznać, że pochłonął mnie bez reszty :D
Wracając do tematu, to gdzieś na forum czytałem o strzelającym z działka śmigłowcu UAV. Wczoraj osobiście się z takim zjawiskiem spotkałem. Moje pytanie jest następujące: jakim dodatkiem trzeba dysponować aby latać uzbrojonym w działko UAV?

Pozdrawiam
Franz


Dodatek Alternate Fire.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 mar 2010, 10:37 
Offline

Dołączył(a): 19 mar 2010, 13:33
Posty: 26
Spotować polecam przeciwników najbliżej położonych naszych ludzi, tak aby mogli oni to wykorzystać daną im przewagę i daną osobę szybko zabić (dając nam punkty za asystę). Spotowanie dla spotowania (np. jakiś gości na drugim końcu mapy, do który nikt nie ma zasięgu) nie ma za bardzo sensu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 mar 2010, 10:40 
Offline

Dołączył(a): 18 sie 2007, 14:13
Posty: 90
Crowe napisał(a):
Na HC spotowanie nie działa, więc UAVem da się tylko zabijać. PS UAV może też niszczyć heli tym sposobem, że usiądzie mu na śmigle :D



Na innych serwer poza HC trudno mnie znaleźć także w moim przypadku spotowanie odpada :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 mar 2010, 13:03 
Offline

Dołączył(a): 11 mar 2010, 13:35
Posty: 4
Moim zdaniem latanie UAV ma sens tylko z ulepszoną optyką, działko niby jest fajne ale trzeba się zbliżyć i wtedy szybko spadamy. Oprócz spotowania i rozwalania pojazdów, jest jeszcze jedno zastosowanie warte uwagi - rozwalanie mcom, jak przeciwnik się dobrze broni i nasi nie mogą założyć ładunku to wystarczy z bezpiecznej odległości walić po ścianach aż budynek się zawali. Nie sprawdza się to na każdej mapie, ale tam gdzie są budynki już nieraz pogrzebałem mcom w gruzach, a tam gdzie się nie da tego robić można jeszcze osłaniać uzbrojony ładunek, jak widać że się jakiś obrońca wyrywa do rozbrajania można mu puścić hellfire i koleś weźmie po łbie zanim zdąży rozbroić. Oprócz tego czasem warto zmarnować rakietę na samotnego snajpera, który siedzi głęboko skampiony i z nudów próbuje naszego UAV strącić.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 mar 2010, 13:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2010, 16:06
Posty: 214
Lokalizacja: 071
Między kolejnymi rakietami wolę schować się za drzewa czy dom a atakując przeciwnika zawsze pozostawać w ruchu.

_________________
i72600k@4.4@mugen3//4x4KHX@1700//580GTX.DCII@820/1800/4400//ASUSZ68PRO//2xOCZ120V2.R0//2xWDCB1T.R0//bq!800W//yesico-openair//MS-SW-X6//rzr-lchs(ref)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 mar 2010, 13:16 
Offline

Dołączył(a): 18 sie 2007, 14:13
Posty: 90
ptaku71 napisał(a):
Między kolejnymi rakietami wolę schować się za drzewa czy dom a atakując przeciwnika zawsze pozostawać w ruchu.


W przypadku ulepszonej optyki nie trzeba się nigdzie chować :) wisisz sobie daleko od pola bitwy i zrzucasz prezenty :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 mar 2010, 14:28 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 13:58
Posty: 124
Z tą optyka i spotowaniem rzeczywiście fajna sprawa.
Ale ja i tak nie umiem UAVem grać, bo czułość myszy w UAVie jest jak dla mnie zdecydowanie za duża i strasznie denerwuje mnie 'vertical fly' w tym, bez którego nie umiałbym w ogóle latać helikopterem. :) Więc albo albo.

Z tymi drzewami i chowaniem za budynki niezły myk.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 mar 2010, 15:32 
Offline

Dołączył(a): 4 wrz 2009, 18:21
Posty: 85
dla mnie UAV moglby miec wiecej HP bo generalnie dwa shooty ze snajpery czy krotka seria z mg i helikopterek spada ;/ ...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 mar 2010, 15:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
bombelg napisał(a):
dla mnie UAV moglby miec wiecej HP bo generalnie dwa shooty ze snajpery czy krotka seria z mg i helikopterek spada ;/ ...

Daj jako ulepszenie pancerz i już będzie miał więcej HP

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 mar 2010, 18:37 
Offline

Dołączył(a): 16 lut 2010, 02:44
Posty: 7
Crowe napisał(a):
Na HC spotowanie nie działa


Wciskasz "M" i masz na mapie wszystkie spotowane obiekty. :) No, do "M" jest trochę daleko, więc polecam "Tab" - pod tablicą wyników pokazuje się minimapa(często z tego korzystam grając medykiem, przynajmniej wiem gdzie leżą ranni towarzysze)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL