Teraz jest 5 paź 2024, 08:19

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 mar 2010, 02:52 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2009, 08:16
Posty: 83
exoriou napisał(a):
M60 jest przesadzoną bronią, a to że jest wcale nie znaczy, że każdy medyk ma z tym biegać i szarżować zapominając o tym, że ma stać raczej z tyłu i podnosić poległych...


Oto właśnie chodzi, że medyk obecnie ma największą siłę ognia dzięki zgimpowanej broni i jest w ofensywie znacznie lepszy od assaulta. Że się to rozmija z ogólną koncepcją tej klasy to inna sprawa.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 mar 2010, 02:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2010, 12:21
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
Ja tam na tym forum juz nic nie mam zamiaru komus tlumaczyc i dzielic sie spostrzezeniami , bo nie chce mi sie sluchac krytyki typu "ale beka" , czyli pojazdu 17sto latka , wchodze bo chce upokorzyc ozovicha grajac z nim , nie szukaj tu jakis dobrych informacji , na zle forum trafiles . Jesli chodzi o assaulta to co moge powiedziec , l2p . znam assaultow co robia po 50 killi na runde i zjadaja medow wiec nie widze tu problemu . Zamiatac mozesz nawet engiem przekonalem sie o tym grajac mecz ze znajomymi vs Wilda , kwestia skilla

[Edit] by Carnophage[PL] - zbedne posty wyladowaly w koszu. Jesli panowie Qusso oraz Ozovich dalej beda nas raczyc klotniami rodem z piaskownicy, obaj dostana "urlop" od forum.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 mar 2010, 13:19 
Offline

Dołączył(a): 1 mar 2010, 12:21
Posty: 36
Płacze chyba każdy :/

na medyka z m60
na assaulta z granatnikiem
na inżyniera z gustawem
na snajpera, że siedzi nie pomaga albo zrzuca same ostrzały moździeżowe


Na każdego jest sposób - trzeba grać dynamicznie i nie stać w miejscu.
Jak zobaczysz assaulta - to on wali do Ciebie z granatnika więc mylisz go tak aby puścił granat gdzie indziej.
Zobaczysz meda - to przeważnie jest to blisko - celujesz w głowę
Zobaczysz inżyniera patrz assault
Zobaczysz snajpera ruszasz się - mało prawdopodobne, że trafi w ruchu chyba że biegniesz prosto.

Ja jak biegam medem i jest wysoka stawka to gram saigą i rzadko m60 mnie ścina.

ps. nie płaczcie!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 mar 2010, 23:43 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2006, 00:39
Posty: 476
Lokalizacja: Łomża
rfb_79 napisał(a):
Płacze chyba każdy :/


Jak zobaczysz assaulta - to on wali do Ciebie z granatnika więc mylisz go tak aby puścił granat gdzie indziej.
Zobaczysz meda - to przeważnie jest to blisko - celujesz w głowę





leze na ziemi do tej pory nogami macham ze smiechu..zmylic asfalta zeby puscil granat gdzie indziej...hehehe dobre jak granaty leca tak szybko jak ty biegasz to masz jakis speed hax,zobaczysz meda celujesz w glowe...a jak widzisz innych to po kolanach i lokciach. Ogolnie jak wyjedzie ci na ryj byle ktora z tych specjalizacji i nie masz reflexu i aima to nic ci nie pomoze...chcialbym zobaczyc jak unikasz GL u asfalta!!

_________________
xxxxxxxxxxxxxx


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 mar 2010, 00:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 mar 2010, 15:09
Posty: 3
Lokalizacja: Gdańsk
Ozovich napisał(a):

Problem sprowadza się do tego, że obecnie assault rzadko kiedy ma coś do powiedzenia w 1/1 z M60, pomijając granatnik. Medyk obecnie jest główna siłą uderzeniową z powodu przewagi ogniowej - i to jest koszmarna głupota BC2, tj. łączenie supporta z sanitariuszem i do tego sztuczne nabijanie owej klasie statystyk przez kosmiczne premie za reanimowanie ludzi (pozdr. medyków chwalących się liczbą swoich ace pinów, ech).



Nie zgodzę się z Tobą :) Ogarnięty assault poradzi sobie z każdym. Tak samo jak ogarnięty mechanik, zwiad czy medyk. Nie powiesz mi, że M60 zrobi nagle z każdego pr0 wymiatacza. Tak samo granatnik czy CG. Najpierw trzeba się nauczyć nimi posługiwać a przede wszystkim grać taktycznie, żeby w pełni wykorzystać możliwości jakie dają te bronie. Bo co mi po M60 jak wyskoczę na 4 wrogów i zacznę sprayować po ścianach biegając w kółko? Gdyby ten karabin dawał każdemu tak dużą przewagę, to każda rozgrywka kończyła by się tak, że w czołówce tabeli byliby sami medycy z mega wysokimi wynikami a daleko za nimi reszta klas. A tak nie jest.

A co do bonusa za reanimację to nigdy się nad tym nie zastanawiałem ale masz rację, jest wysoki. Myślę, że to ukłon DICE w stronę "prawdziwych" medyków, tych z powołania, którzy mając do wyboru łatwego killa lub podniesienie kolegi, wybiorą to drugie. Gdyby te bonusy były niskie, tacy gracze levelowaliby chyba najwolniej i to chyba swego rodzaju "pomocna dłoń" ze strony DICE.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 mar 2010, 02:26 
Offline

Dołączył(a): 9 mar 2010, 23:11
Posty: 37
M60 czy inna kosiarka... medyk nie może zbytnio narzekać (no może poza MG3 który jest żenujący i nawet z magnum ammo jest to kompletna porażka nawet ze swoim wysokim ROF) na fire power jaki ma do dyspozycji. Jednak nie jest tak różowo i przytulnie jakby się chciało... nie daje to automatycznej wygranej jak niektórzy próbują insynuować. Nie można zwyczajnie iść i trzepać z karabinu bez opamiętania ponieważ kończy się to bardzo szybko śmiercią "znikąd" a to z powodu błysku jaki towarzyszy każdej kuli jaka opuszcza lufę. Po prostu stajemy się bardzo widoczni i wszyscy snajperzy inżynierowie z gustawami oraz szturmowcy z granatniki mogą bez problemu nas namierzyć i zdmuchnąć jednym strzałem.

PS. dziwię się że ludzie tak bardzo trąbią o tym że LMG są OP skoro jest taka zabawka jak VSS która wciąga wszystko lewą dziurką od nosa i jest chyba najsilniejszą bronią w grze. Dla porównania:
M60
na krótkim 25x550=13750
na długim 20x550=11000
VSS
na krótkim 25x600=15000
na długim 20x600=12000
Może VSS ma mniejszy magazynek ale jak wyskakujesz 1 na 1 to czy ma to właściwie jakiekolwiek znaczenie ?

PS2. natomiast jak wyskakujesz ze szturmowcem na małe 1 na 1 to jego broń nie ma w ogóle znaczenia bo i tak dostajemy z granatnika na dzień doby.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 mar 2010, 02:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2010, 12:21
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
wszystko jest kwestia skilla , jak umiesz grac nie bedziesz narzekal . Widzialem wielu "szturmowcow" ktorzy zamiatali servery i nie wazne czy spotykali M60 na drodze czy jakakolwiek inna bron i klase , robili z nich miazge

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 24 mar 2010, 03:23 przez Qusso, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 mar 2010, 03:20 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
dlatego jak widze "zamiataczy" chowam sie w krzaczorach, i wale w czerep :roll: po czym lece poprawic :lol: (a ze Ktos przekonam mnie juz do m95, to powinny byc lepsze efekty :wink: ).

Dziwi mnie jeszcze jedno: stanowcza wiekszosc osob, wypowiadajacych sie tutaj gra dla ZABAWY - wiec skad az takie cisnienie na ilosc fragow? :lol: sposob na podbudowanie? 8)

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 24 mar 2010, 03:26 przez Okruch, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 mar 2010, 03:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2010, 12:21
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
ja mam dobry przyklad : jest wiele pojazdow w grze , kazdy moze ich uzywac , jeden moze takim pojazdem zrobic 30 killi drugi 2 i zginie po kilkunastu sekundach , i co z tego ze "bron czy pojazd" ma potencjal jak lduzie nie ptorafia z nich korzystac : patrz helikoptery , APC , czolgi . Tak samo z M60 jak jestes dobry mozesz tym zamiatac , jak jestes slaby nawet M60 nie pomoze

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 mar 2010, 10:49 
Offline

Dołączył(a): 1 mar 2010, 12:21
Posty: 36
gabcio napisał(a):
rfb_79 napisał(a):
Płacze chyba każdy :/


Jak zobaczysz assaulta - to on wali do Ciebie z granatnika więc mylisz go tak aby puścił granat gdzie indziej.
Zobaczysz meda - to przeważnie jest to blisko - celujesz w głowę





leze na ziemi do tej pory nogami macham ze smiechu..zmylic asfalta zeby puscil granat gdzie indziej...hehehe dobre jak granaty leca tak szybko jak ty biegasz to masz jakis speed hax,zobaczysz meda celujesz w glowe...a jak widzisz innych to po kolanach i lokciach. Ogolnie jak wyjedzie ci na ryj byle ktora z tych specjalizacji i nie masz reflexu i aima to nic ci nie pomoze...chcialbym zobaczyc jak unikasz GL u asfalta!!



Kolejny najmądrzejszy. Czy zawsze musicie zaczynać od obrażania i wyśmiewania innych?? Wiesz, że z psychologicznego punktu widzenia jesteś potencjalnym "noobem" tzn. nic nie potrafi to przynajmniej na forum jest supermanem.

Mówimy o swoich doświadczeniach tak??

Jak spotkam się twarzą w twarz z asfaltem i nie mam przy sobie saigi czy innego shotguna to w 95% ginę. Ale jak on jest 15 i więcej metrów ode mnie to granat leci 2 sekundy. Zdarza się oczywiście, że źle zmylę i dostanę tym granatnikiem. Ale ja bardzo rzadko ginę od niego. (na tyle rzadko, że nie płaczę i nie narzekam)
Wszystkie bronie meda mają straszny rozstrzał stąd musi on czasem dłużej strzelać. Są oczywiście wyjadacze tej broni, którzy strzelają mi headshoty ale takich rzadko spotykam.


na koniec.
pozbądź się wyśmiewczego tonu, proszę!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 mar 2010, 13:40 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2006, 00:39
Posty: 476
Lokalizacja: Łomża
nie mow mi o doswiadczniach w battlefield bo rozegralem tyle meczy,gatherow i ffa ze wiem cos na ten temat i osobiscie uwazam ze pieprzysz takie glupoty ze szkoda cie czytac,znajdz nagraj mi film jak uciekasz przed GL afalta!! siedze z ludzmi na TSie ktorzy zjadli wlasne zeby na tej grze i czytamy te wypociny zarejestrowanych po 2010 to naprawde ubaw po pachy.

1.wychodzisz i widzisz asfalta(nikt nie ma czasu na bawienie sie w rozpoznawanie czy to asfalt czy medyk czy inna jednostka musisz go ubic) tymbardziej jak mowisz ze koles stoi daleko...jestes w stanie rozpoznac hehehe
2.masz czas sie przyjrzec czy ma granatnik w lapie
3.super oceniasz sytuacje i juz wiesz ze bedzie walic do ciebie z GL czy dopiero jak widzisz jak on leci to wiesz ze to GL???
4.skad wiesz ze on bedzie do ciebie z GL strzelac??? no pewnie lec go zmylic..a okaze sie ze koles ma m16a2 i ma w dupie granatnik -2 serie i twoje zmylki koncza sie deadem,zamiast strzelac na widok asfalta biegasz jak glupi z nadzieja na "zmylki"
5.nawet jesli pobiegnie w prawo potem w lewo i uda ci sie magicznym sposobem ujsc z zyciem bedziesz miec kryta a koles juz zmienia na kalacha i jedzie ci po zebach


pograj w battlefielda z 3000h i wroc

_________________
xxxxxxxxxxxxxx


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 mar 2010, 15:22 
Offline

Dołączył(a): 1 mar 2010, 12:21
Posty: 36
gabcio napisał(a):
nie mow mi o doswiadczniach w battlefield bo rozegralem tyle meczy,gatherow i ffa ze wiem cos na ten temat i osobiscie uwazam ze pieprzysz takie glupoty ze szkoda cie czytac,znajdz nagraj mi film jak uciekasz przed GL afalta!! siedze z ludzmi na TSie ktorzy zjadli wlasne zeby na tej grze i czytamy te wypociny zarejestrowanych po 2010 to naprawde ubaw po pachy.

1.wychodzisz i widzisz asfalta(nikt nie ma czasu na bawienie sie w rozpoznawanie czy to asfalt czy medyk czy inna jednostka musisz go ubic) tymbardziej jak mowisz ze koles stoi daleko...jestes w stanie rozpoznac hehehe
2.masz czas sie przyjrzec czy ma granatnik w lapie
3.super oceniasz sytuacje i juz wiesz ze bedzie walic do ciebie z GL czy dopiero jak widzisz jak on leci to wiesz ze to GL???
4.skad wiesz ze on bedzie do ciebie z GL strzelac??? no pewnie lec go zmylic..a okaze sie ze koles ma m16a2 i ma w dupie granatnik -2 serie i twoje zmylki koncza sie deadem,zamiast strzelac na widok asfalta biegasz jak glupi z nadzieja na "zmylki"
5.nawet jesli pobiegnie w prawo potem w lewo i uda ci sie magicznym sposobem ujsc z zyciem bedziesz miec kryta a koles juz zmienia na kalacha i jedzie ci po zebach


pograj w battlefielda z 3000h i wroc


NO dobra supermenie
Cytuj:
zarejestrowanych po 2010 to naprawde ubaw po pachy


znasz kogoś kto się zarejestrował w 2011?? Bo to chyba nie możliwe....

Cytuj:
1.wychodzisz i widzisz asfalta... tymbardziej jak mowisz ze koles stoi daleko...jestes w stanie rozpoznac hehehe


Domeną assaultów jest to, że nie rozstają się z granatnikiem, więc widać, że są nimi nawet ze 100 metrów. Widzę, że masz ciekawe podejście do gry.

Cytuj:
(nikt nie ma czasu na bawienie się w rozpoznawanie czy to asfalt czy medyk czy inna jednostka musisz go ubic)


Widzę, że masz ciekawe podejście do gry. Widzę wroga strzelam,strzelam,zabijam,widzę wroga, strzelam,zabijam,ach jestem zaj... ta gra daję naprawdę szanse na użycie taktyki, podejścia czy innych dających przyjemność rzeczy
Cytuj:
3.super oceniasz sytuacje i juz wiesz ze bedzie walic do ciebie z GL czy dopiero jak widzisz jak on leci to wiesz ze to GL???
4.skad wiesz ze on bedzie do ciebie z GL strzelac??? no pewnie lec go zmylic..a okaze sie ze koles ma m16a2 i ma w dupie granatnik -2 serie i twoje zmylki koncza sie deadem,zamiast strzelac na widok asfalta biegasz jak glupi z nadzieja na "zmylki"
5.nawet jesli pobiegnie w prawo potem w lewo i uda ci sie magicznym sposobem ujsc z zyciem bedziesz miec kryta a koles juz zmienia na kalacha i jedzie ci po zebach


Mapa na pustyni. Widać jak na dłoni, że wyciąga ciężki sprzęt, komentarz zbędny

Cytuj:
i twoje zmylki koncza sie deadem,zamiast strzelac na widok asfalta biegasz jak glupi z nadzieja na "zmylki


jak widzę, że do mnie celuję to większości wypadków użyje granatnika, w 80% przypadków zatrzymują się i celują. Gdybym zaczął do niego walić zginiemy obydwaj, a tak on traci czas na przeładowanie

Wszystkie moje uwagi tyczyły się standardowych zachowań w grze. Zdarzają się gracze, którzy mądrze operują swoimi broniami i moja taktyka się nie sprawdza. Ale sam wiesz ilu jest takich graczy.




Cytuj:
nie mow mi o doswiadczniach w battlefield bo rozegralem tyle meczy,gatherow i ffa ze wiem cos na ten temat


mam za sobą kilkaset godzin BF2 i BF2142 i nie uważam się jednak za lepszego od innych z tego właśnie powodu. Widzę, że chyba po to siedzisz i nabijasz sobie te godziny aby później błysnąć na forum.

Jestem pod wrażeniem tych Twoich 3000h. Jesteś moim nowym bóstwem. W każdej mojej rozmowie będę nawiązywał do Twoich niebywałych osiągnięć. I jak tylko postawią ci pomnik to codziennie będę ci przynosił świeże kwiaty. Tylko pamiętaj aby pomnik był duży, najlepiej największy abyś mógł spoglądać na innych z góry. Choć nie wiem czy to pomoże na twoje kompleksy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 mar 2010, 15:59 
Offline

Dołączył(a): 1 mar 2010, 12:21
Posty: 36
kończę dyskusję - głównym moim zamierzeniem był tekst


Cytuj:
Na każdego jest sposób - trzeba grać dynamicznie i nie stać w miejscu.,




przepraszam jeśli cię obraziłem, zrobiłem to celowo, poniosły mnie emocje

na koniec ponawiam prośbę o nieobrażanie i niewyśmiewania innych graczem
skoro masz wiedzę i praktykę bądź dla innych mentorem - nie szydercą

życzę samych headshotów i szpilek za najlepszego gracza


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 mar 2010, 16:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
rfb_79 napisał(a):
kończę dyskusję - głównym moim zamierzeniem był tekst


Cytuj:
Na każdego jest sposób - trzeba grać dynamicznie i nie stać w miejscu.,




przepraszam jeśli cię obraziłem, zrobiłem to celowo, poniosły mnie emocje

na koniec ponawiam prośbę o nieobrażanie i niewyśmiewania innych graczem
skoro masz wiedzę i praktykę bądź dla innych mentorem - nie szydercą

życzę samych headshotów i szpilek za najlepszego gracza


No kurde, wielki SZACUN! Już myślałem, skończy się to jakąś pyskówką i małym z tej okazji warnem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 mar 2010, 16:54 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2006, 00:39
Posty: 476
Lokalizacja: Łomża
taktyka raz a skill dwa,bijesz kolesi nie zaleznie czy jestes pod flaga czy w jej obrebie i jej bronisz...ale sorry nikt nie ma czasu na zabawy w rozpoznawanie kim gra oponent,musisz go ubic nie zaleznie tym czym grasz...czy to med,asf,eng,rec proste,nikt sie nie zastanawia czy koles bedzie walic GL czy z m16a czy xm8 a jak widze chmurke GL lecaca z 80metrow to tak..spier** zeby nie dostac ale jakies uniki???? hahaha smieszne uniki bunny hoping + strafe to jak walczysz 1-1 1-2 badz 1-3 gdzie medem z podstawkami ogarnalem kolesia gdy sie na nim wysypalo 2-3 gosci i to byli asfalty,nie pomogl im GL....mam troche doswiadczenia nie latam tylko na pubach gram klanowo,a co do zarejestrowanych po 2010 to chodzilo mi ze malo pojecia jeszcze maja i wypisuja glupoty,radze sie cofnac do forum bf1943,bf2 i 2142 i poczytac pare postow o taktach,grze aimie itd. poniewaz bc2 nie rozni sie zbytnio od swoich poprzednikow,nadal trzeba latac po flagach,robic wysyp z SLow zmiana fizyki i hit-rega to tylko 30% roznicy pomiedzy bc2 a wczesniejszymi batkami

rfb_79 napisał(a):
Jesteś moim nowym bóstwem. W każdej mojej rozmowie będę nawiązywał do Twoich niebywałych osiągnięć. I jak tylko postawią ci pomnik to codziennie będę ci przynosił świeże kwiaty.


nie zapomnij ich podlewac i nie szarp sobie zylek,nie obrazilem sie:))

_________________
xxxxxxxxxxxxxx


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL