Teraz jest 6 paź 2024, 16:23

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 kwi 2010, 15:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 15:39
Posty: 49
Zdaje się że wszyscy odeszliście od tematu. którego było nakłanianie snajperów do zmiany profesji - nie na stałe ale w danej grze. Co prawda teraz coraz rzadziej to widać, ale mapki na 32 sloty gdzie jest 20 snajperów cały czas są, nalegania weźcie się ruszcie/ zmieńcie klasę bo nie zdobędziemy mcomu i wtopimy, nie przynoszą żadnego efektu. Ja sam przestałem grać snajperem przerzuciłem się na mechanika, ponieważ snajperów było i nadal jest za dużo. Mimo wybranej specjalizacji, w razie silnej potrzeby, zmienię klasę na inną. Niestety snajperzy tak nie robią. I to denerwuje najbardziej, ja się męczę staram się zdobyć mcoma, a oni kampią i czekają aż ktoś im wejdzie w celownik. Mam dla was newsa, snajperzy przeciwnika robią to samo i są tak skitrani że wy ich nie widzicie, ale oni widzą mcom który mam zamiar wysadzić, muszę coś jeszcze dodawać? Wychodzicie z założenia że kampa na górce daje wam maksymalne pole widzenia, według mnie to błąd nauczyłem się biegać z osłony za osłonę, z budynku do budynku i bardziej boje się czołgów i RPG niż snajpów.

Wyjaśnijcie mi proszę jak wygrać grając w 16 po jednej stronie gdzie 10-12 osób to snajpy? Fakt troszeczkę zmalała liczba snajperów na serwerach , ale nadal jest za dużo. W tej grze, grając z dobrym przeciwnikiem, żeby zdobyć mcoma trzeba albo zawalić budynek, albo przesunąć front(taka wyimaginowana linia na której tłuką się dwie wrogie siły) w taki sposób aby obrońca nie miał dostępu do mcoma, dzięki "pomocy" snajperów jest to nie możliwe. Niedługo dojdzie do tego że nie będziecie mieli komu (tu cytat)"dupy ratować"

Więc gorąca prośba do snajperów, patrzcie na waszą ogólną liczbę na serwerach i nie róbcie z siebie lam, to jest gra zespołowa w której dostępne są 4 klasy a grają dwie snajper i medyk. Idąc w linie przez lasek w 3 i mając snajpera z 30 metrów za plecami można zdziałać znacznie więcej niż idąc przez lasek samemu mając 3 snajperów 300 metrów za sobą. (zamiast lasu możecie wstawić bloki, pokoje, wraki mury, cokolwiek)A jeśli nawet już nas wybiją to 30 metrów dalej mamy spawn.

Zobaczcie do czego doprowadziliście my już nie skarżymy się na wrogich snajperów, my nienawidzimy swoich :?

Acha ostatnio na arica harbor mój dywersant-mechanik wyciął 4 snajperów stojących obok siebie, ktoś by mógł pomyśleć, że oni pójdą w inne miejsce, ale nie wrócili w to samo i mieli replaya. gratzy

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2010, 16:08 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
bo to sa lamy->jako sniper: spotuje, przykrywam arty, i zdobywam mcomy i flagi... ale fakt jest faktem, ze poluje na snajperow wroga/i dlatego w 70% sytuacji nie ruszam dupska ze spotu/no chyba zeby go zmienic-i na 1068 killow mam 174 niesmiertelniki/... z tym, ze 2 na spocie 'snajperow' to za duzo a czterech to cherezja<-to nie snajperzy! Sam wycinam czasami po 2-3 na 'spocie'.

Poza tym, ilu z was/inne klasy/ uzywa naszego oznaczenia spotu i pojazdow wroga...?

a topic jest o tym jak zrobic ze snajpera choinke... <-z dobrego lub ********* <-a to czysta krystalicznie glupota<-choc jak powtarzam: mnie nikt tego nawet nie probowal zrobic.

see ya on filed lads!

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2010, 17:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Tak się zastanawiam czy jak kogoś spotujemy to czerwone trójkąciki widzi tylko nasza drużyna czy cały zespół? Orientuje się ktoś w tej kwestii?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2010, 19:11 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2010, 21:53
Posty: 49
mnie tam najbardziej wkurzaja super duper pr0 wannabe snajperzy co nawet headshota nie potrafia zasadzic a i tak zabijaja 1 strzalem ( Hardcore servers) :roll:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2010, 21:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2007, 19:26
Posty: 130
Lokalizacja: Gościcino
Hah dobrze powiedziane xD Ja sam gram tą najbardziej znienawidzoną klasą, ale widok 3 wookie siedzących obok siebie i próbujących kogoś ubic jest bezcenny xD Sam tego motywu z tracerem nie wykorzystuję z uwagi na brak broni dodatkowej, która mi się częściej przydaję niż jakiemuś super ultra medykoterminatorowi :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2010, 22:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 cze 2007, 12:05
Posty: 1075
Lokalizacja: Bydgoszcz
Nie wiem jak Wam, ale moim zdaniem zamiast SniperCop'a powinno się wymyślić Carl Gustav Cop. Nie wiem, może ja mam takie odczucia ale osoby mający platynę w tej wyrzutni naprawdę działają mi w pewnych chwilach na nerwy. Ok, przecież można grać czym się chcę, to już osobista sprawa jaką bronią się gra, ale biegając non stop z gustavem i strzelając wszystkim graczom pod nogi to naprawdę w moich oczach lekka przesada... :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2010, 22:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2010, 18:29
Posty: 111
Lokalizacja: lokal
sidh77 napisał(a):
Tak się zastanawiam czy jak kogoś spotujemy to czerwone trójkąciki widzi tylko nasza drużyna czy cały zespół? Orientuje się ktoś w tej kwestii?

trójkąciki? hit boxy? widzą przeciwnicy, natomiast co do trcerów strzelonych w ... twarz:
bzdurna teoria, o ile widać przez naszych, to przeciwnik tego nie widzi, nie może strzelić z namierzaniem z rpg, po za tym po minucie spot z tracera znika, druga sprawa że snajperowi to w ogóle nie przeszkadza w celowaniu. (sprawdzałem z dróżyną)

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2010, 22:29 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
Jacaaa napisał(a):
Nie wiem jak Wam, ale moim zdaniem zamiast SniperCop'a powinno się wymyślić Carl Gustav Cop. Nie wiem, może ja mam takie odczucia ale osoby mający platynę w tej wyrzutni naprawdę działają mi w pewnych chwilach na nerwy. Ok, przecież można grać czym się chcę, to już osobista sprawa jaką bronią się gra, ale biegając non stop z gustavem i strzelając wszystkim graczom pod nogi to naprawdę w moich oczach lekka przesada... :)


idac tym tokiem rozumowania, granatki 40mm tez sa upierdliwe... jak widze osoby z platyna na nim, ktore maja parenascie trafien sama bronia... :lol:
dlatego ostatnio przekonuje sie do 40mm strzelby... niestety nie na dalekie dystansy, ale ladnie zamiata pomiendzy budynkami - bo ciezej nietrafic nim :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2010, 22:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 kwi 2008, 20:16
Posty: 178
xagon napisał(a):
trójkąciki? hit boxy? widzą przeciwnicy, natomiast co do trcerów strzelonych w ... twarz:
bzdurna teoria, o ile widać przez naszych, to przeciwnik tego nie widzi, nie może strzelić z namierzaniem z rpg, po za tym po minucie spot z tracera znika, druga sprawa że snajperowi to w ogóle nie przeszkadza w celowaniu. (sprawdzałem z dróżyną)

Dziwnie sprawdzałeś. Tracer posadzony na czołgu jarzy się piękną czerwienią, ten wystrzelony przez wroga też. Z piechotą pewnie to samo.
A tracer posadzony na głowie snajperowi po prostu zaczerwienia mu cały monitor i uniemożliwia celowanie... wiem, bo wkurzałem tak kumpla z klanu, jego ryk w słuchawkach jest najlepszym świadectwem :P Chyba że jakiś patch wyszedł, ale nie pobierało mi się nic nowego odkąd się tak bawiłem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2010, 22:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2009, 11:01
Posty: 110
Temat powinien brzmieć CamperCop. Bo nie każdy snajper czeka aż do niego podejdziesz. Ja na przykład lubię przechodzić niezauważony na pozycje wroga i stamtąd ciąć nożem bądź wystrzelać z pistoletu. Może nie mam dzięki temu wysokiego k/d ale mam satysfakcję że wybijam prawdziwych camperów. Co do gustava to naprawdę jest to problem, ponieważ ci goście chyba mają problemy z celowaniem skoro używają wyrzutni na piechotę.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2010, 23:03 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
wyrzutnie vs. piechota... na pustynnych mapach coraz czesciej mozna poczuc sie jak w somali... :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2010, 23:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2010, 18:29
Posty: 111
Lokalizacja: lokal
kukasek napisał(a):
xagon napisał(a):
trójkąciki? hit boxy? widzą przeciwnicy, natomiast co do trcerów strzelonych w ... twarz:
bzdurna teoria, o ile widać przez naszych, to przeciwnik tego nie widzi, nie może strzelić z namierzaniem z rpg, po za tym po minucie spot z tracera znika, druga sprawa że snajperowi to w ogóle nie przeszkadza w celowaniu. (sprawdzałem z dróżyną)

Dziwnie sprawdzałeś. Tracer posadzony na czołgu jarzy się piękną czerwienią, ten wystrzelony przez wroga też. Z piechotą pewnie to samo.
A tracer posadzony na głowie snajperowi po prostu zaczerwienia mu cały monitor i uniemożliwia celowanie... wiem, bo wkurzałem tak kumpla z klanu, jego ryk w słuchawkach jest najlepszym świadectwem :P Chyba że jakiś patch wyszedł, ale nie pobierało mi się nic nowego odkąd się tak bawiłem.


Nie, dobrze sprawdzałem, nawet kilkukrotne strzelenie tracerem nie robiło większego wrażenia na mnie i na innych z mojego teamu, ryk jak ryk twojego kolegi , czerwony spot jest, ale w niczym nie przeszkadza, podczas celowania jest minimalna poświata w niczym nie przeszkadzająca ...i do tego naprawdę bardzo szybko znika. Może dopytaj najpierw dokładnie kolegę, bo nie robiliśmy tego raz, ani dwa żeby sprawdzić teorię tego Zostań "SniperCop"!
Inna sprawa że widać spot z niewielkiej odległości na dupsku ... czy też twarzy, jak będzie wróg to dostrzeże czerwień i zaciuka, bardziej chodziło mi o to że nie widać przez mechów (przeciwników) którzy namierzają rpg czy gustawem np: zza "węgła" tak jak inne pojazdy które są oznaczone tracerem. Nie można namierzyć i zestrzelić kogokolwiek naznaczonego tracerem

_________________
Obrazek
Obrazek


Ostatnio edytowano 15 kwi 2010, 14:00 przez xagon, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 kwi 2010, 10:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Ponawiam pytanie. Czy jeżeli zespotujemy kogoś, będąc dajmy na to reconem ukrytym w krzakach, to czy pomarańczowy trójkącik który pojawia się nad wrogiem (oczywiście nie HC) jest widoczny tylko dla mojej drużyny czy dla wszystkich jednostek sojuszniczych na mapie?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 kwi 2010, 15:07 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
z wlasnego doswiadczenia, wydaje mi sie ze dla wszystkich... problem w tym, ze coraz mniej osob zwraca uwage na spoty, i coraz mniej spotuje :stupid:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 kwi 2010, 19:25 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 13:58
Posty: 124
Dla całego teamu. (żeby nie było niejasności: team - pl: zespół)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 36  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL