Teraz jest 8 paź 2024, 18:48

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 467 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 21 kwi 2010, 16:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Adziu napisał(a):
Cytuj:
Significantly increased the speed of the Tracer Dart projectile to make it more effective against airborne targets.


Świetnie ! Teraz Heli stały sie calkowicie bezuzyteczne ;/


Jupi! Wreszcie się do czegoś przyda Tracer Dart! :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 21 kwi 2010, 17:06 
Offline

Dołączył(a): 17 kwi 2007, 13:52
Posty: 243
Lokalizacja: Bydgoszcz
septo napisał(a):
Reduced the lethal blast range of the 40mm grenade and M2CG to highlight their role as a secondary weapon against infantry.

spada sktecznosc granatnika wreszcie ;p


Sprawdziłem i zgadza się, fajna sprawa, więcej można popacać karabinkiem. Natomiast słabo wypada zmniejszenie mocy M16, odczułem dziś kilkukrotnie, że nie daję rady z pancernymi rambo z M60.

Natomiast nie wiem czy mam tylko takie wrażenie, ale M60 mocniej podbija nawet strzelając przez ACOG-a? Jeśli to wrażenie, to szkoda, jeśli faktycznie mocniej tym fajga, to dobrze, bo M60 nigdy jakoś nie powinien zaliczać się do szybkostrzelnych karabinków wyborowych, jak to miało miejsce dotychczas.

Zwiększenie mocy AN-94 - miła sprawa i faktycznie odczułem, a lubię nim strzelać, położyłem dziś dwóch rambomedyków jednym magazynkiem i to na serwerze bez HC.

Co do płynności, mam wrażenie że teraz więcej szarpie, zamiast być płynniejsze, być może była to wina serwera... ale niekoniecznie, chociaż fraps łapał czasem spadek do 20 fps.

Wyszukiwarka chodzi płynnie i ma dobre opcje do szukania, selekcjonowania.

Plusem jest też pamiętanie ustawień klas, wchodząc na inny serwer, mam konfig z poprzedniego ustawienia, to cieszy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 21 kwi 2010, 17:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2003, 00:44
Posty: 48
Lokalizacja: Ka-ce
Jest za to nowy bug, ZOMBI.
Stoi sobie taki żołnierz wroga w miejscu i nie można go zabić.
Pierwszy zombiak którego spotkałem był akurat 4 m od mcom’a , wali w niego pół naszej drużyny,
sam wpakowałem w delikwenta magazynek 1x at4 i 2 razy z noża a on nadal sobie stoi i krwawi,
w końcu go zignorowałem ale znikną dopiero po paru dobrych minutach .
A w chwile potem już na innym serwie coś podobnego się zdarzyło.
Zauważył koś jeszcze jakieś nowe błędy ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 21 kwi 2010, 17:44 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2010, 04:19
Posty: 251
no tak osłabili GL i Karla na piechote , ale coś im kiepsko faktycznie wyszło z M60 :stupid: , co do wyszukiwarki podoba mi sie odchaczenie serwerów HC , bo na nich niegram , a czesto w nazwie nie było wspomniane że to hardcore .... postacie zombi , też to spodkałem w ciągu 1h grania 2-krotnie wpakowałem w nieruszającą sie postać cały magazynek nawet nie pojawił sie info o trafieniu ( krzyżyk ) , a napewno dobrze celowałem , niewiem co to jest pozostałośc po graczu który opóścił gre ? ale pojawienie sie takiego zombi powoduje zmyłke , przez którą niestety ginołem bo strzelałem do niego a nie do koleśia obok który był właściwym przeciwnikiem

dodatkowo pojawiły mi sie lagi i zrywanie połączenia z EA , może to przejsciowe ... to nalicznie pkt na rankingowych , gdy jest poniżej 4 graczy to jakaś lipa , może działa na starcie ale gdy zostaje 3 graczy ( było wiecej ) to gra normalnie pkt nalicza
PM mechanika są jakby troche skuteczniejsze ( da sie odczuć ) , ale chyba osłabili shotguny , bo jakoś wiecej strzałów ( z automatycznego ) potrzeba że by zfragować przeciwnika ( a juz tak fajnie mi sie nimi grało )

aaa co do forum .... to proponował bym jednak oddzielić BC2 na konsole i PC ( oddzielne działy ) oszczędziło by to podobnych komentarzy ( 3 posty niżej )


Ostatnio edytowano 21 kwi 2010, 18:33 przez gladky, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 21 kwi 2010, 18:11 
Offline

Dołączył(a): 14 mar 2010, 17:33
Posty: 15
Ja zauważyłem po dedzie gdy chce dołączyć do gry fpsy spadają do 3 a gdy juz wejde znów jest ok.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 21 kwi 2010, 18:19 
Offline

Dołączył(a): 2 kwi 2010, 18:33
Posty: 24
Ale zdupili tym patchem gre omg.. Oni sie cofają w rozwoju. Zaczynam żałować 100 zł wsadzonych w grę.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 21 kwi 2010, 18:30 
Offline

Dołączył(a): 20 gru 2006, 15:07
Posty: 36
No to GL zredukowali za bardzo... teraz wybuch granata obok gościa nic mu nie robi... A jak rozwale ścianę i za nią centralnie wróg... to może zabiore 20%hp... Eh..... Kaszana, po co teraz Assa Granatnik? TO dajcie coś innego w zamian... Gra się cofa cofa i cofa... Gustava nie zmienili nadal Enginer z Bazooką biega-.-.... a to m60? Cóż ciągle przegięcie-.-. Zostawie to bez komentarza najadłem się dzisiaj nerwów przez tą gre.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 21 kwi 2010, 18:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2009, 21:14
Posty: 35
Lokalizacja: Ruda Śląska
Panowie mam pewien problem ://
Robie upade w BC2, pobiera mi sie patch i co ? i na koniec wyskakuje mi obrazek

Obrazek

Panowie co mam zrobic ? ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 21 kwi 2010, 18:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2010, 19:19
Posty: 27
Lokalizacja: Dziękuję, wolę grać w wersji angielskiej.
Nie da się już ustawić manualnie rozdzielczości 800x600, gra po uruchomieniu automatycznie przełącza się na 1024x768... Dla mnie to najprawdopodobniej koniec grania, bo przy średnio 13 FPS-ach to żadna frajda.

_________________
Nie zajmuję się już FAQ - z pozdrowieniami dla DICE, które z każdym kolejnym patchem obniżało mi liczbę FPS-ów aż do granicy 9-12.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 21 kwi 2010, 18:48 
Offline

Dołączył(a): 17 kwi 2007, 13:52
Posty: 243
Lokalizacja: Bydgoszcz
Piromaniack napisał(a):
Nie da się już ustawić manualnie rozdzielczości 800x600, gra po uruchomieniu automatycznie przełącza się na 1024x768... Dla mnie to najprawdopodobniej koniec grania, bo przy średnio 13 FPS-ach to żadna frajda.


A ty ogólnie widziałeś coś przy 800x600? :shock:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 21 kwi 2010, 18:51 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 18:14
Posty: 114
Lokalizacja: Poznań
AN94 noobs. ;p


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 21 kwi 2010, 18:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
Aryman napisał(a):
No to GL zredukowali za bardzo... teraz wybuch granata obok gościa nic mu nie robi... A jak rozwale ścianę i za nią centralnie wróg... to może zabiore 20%hp... Eh..... Kaszana, po co teraz Assa Granatnik? TO dajcie coś innego w zamian... Gra się cofa cofa i cofa... Gustava nie zmienili nadal Enginer z Bazooką biega-.-.... a to m60? Cóż ciągle przegięcie-.-. Zostawie to bez komentarza najadłem się dzisiaj nerwów przez tą gre.


I tak za mało zredukowali GLa ten shit powinien być całkowicie zmieniony bo jest lamerski na maxa,raz spotkałem kolesia który tylko z gustava walił a dzieciaków skaczących z GLami jest cała masa do tego ammobox i dalej jazda

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 21 kwi 2010, 19:23 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2010, 21:53
Posty: 49
MK napisał(a):
Aryman napisał(a):
No to GL zredukowali za bardzo... teraz wybuch granata obok gościa nic mu nie robi... A jak rozwale ścianę i za nią centralnie wróg... to może zabiore 20%hp... Eh..... Kaszana, po co teraz Assa Granatnik? TO dajcie coś innego w zamian... Gra się cofa cofa i cofa... Gustava nie zmienili nadal Enginer z Bazooką biega-.-.... a to m60? Cóż ciągle przegięcie-.-. Zostawie to bez komentarza najadłem się dzisiaj nerwów przez tą gre.


I tak za mało zredukowali GLa ten shit powinien być całkowicie zmieniony bo jest lamerski na maxa,raz spotkałem kolesia który tylko z gustava walił a dzieciaków skaczących z GLami jest cała masa do tego ammobox i dalej jazda


raz widziales kolesia z gustavem ?
sorry misiu ale ich jest pelno... :shock:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 21 kwi 2010, 19:25 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2010, 18:59
Posty: 49
No grałem dzisiaj na nowym paczu i nie zauwazylem roznicy. Spodobala mi sie wyszukiwarka i zapamietywanie setupu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 21 kwi 2010, 19:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
Chyba tylko tam gdzie grasz..pełno powiadasz więc jak określisz granatniki?masa?plaga?

śmieszne rzeczy opowiadasz

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 467 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 32  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL