Teraz jest 8 paź 2024, 20:28

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 467 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 21 kwi 2010, 22:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2006, 10:32
Posty: 789
Lokalizacja: 3miasto
Jak to co? To co DICE zawsze robi, wydadzą patcha który troszkę naprawia i drugie tyle psuje, standard.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 21 kwi 2010, 22:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
Czyli znowu patch do patcha,niech przede wszystkim wejście do gry zrobią po staremu bo teraz jakieś freezy są kilka sekund i nic,dalej klikam wejście do gry i freez i dalej nic itd no sorry ale w tym czasie kolesie zdążą bez problemu zniszczyć mcomy

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 21 kwi 2010, 22:26 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2010, 04:19
Posty: 251
ku.... ale zmasakrowali ta gre teraz ... juz kompletnie nie mam pojącia co do broni , tak coś popieprzyli ze masakra ... co chwile mam lagi ... grac sie nie da .... ulubione nie działaja ... historia tak samo ,,,, spodkałem kolejne postacie "zombi" prz które oczywiscie gine .... niewiem , bo jak kupuje coś i to jest uszkodzone i nie spełnia swojej fukcji to moge to zwrócić , czy to samo tyczy sie gry .... bo tym patchem popsuli mi gre , a to co było istotne ( np mody , dzieki czemu sami gracze by gre naprawili ) nie dali


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 21 kwi 2010, 22:31 
Offline

Dołączył(a): 28 sty 2010, 23:51
Posty: 8
MK napisał(a):
I tak za mało zredukowali GLa ten shit powinien być całkowicie zmieniony bo jest lamerski na maxa,raz spotkałem kolesia który tylko z gustava walił a dzieciaków skaczących z GLami jest cała masa do tego ammobox i dalej jazda


MK napisał(a):
Chyba tylko tam gdzie grasz..pełno powiadasz więc jak określisz granatniki?masa?plaga?
śmieszne rzeczy opowiadasz


widac ze dostajesz ciagle od asfaltow i strasznie sie to jezy :) ..powiedz mi kto jest bardziej lamerski asfalt z gl czy eng z gustavem ? tak sie zastanawiam, bo widze ze masz sporo gwiazdek wlasnie na M2 -chyba ze faktycznie jestes uberpro i rozwawlasz nia same pojazdy :D

co do "dzieciakow" z gl .. ja osobiscie potrafie sciagnac jednym strzalem, z jak to wielu nazywa,"noobtube", przeciwnika oddalonego od dobre 150-200 metrow .. daleki jestem od spamu za pomoca gl i wkurza mnie jak ktos generalizuje i uwaza ze jesli ktos akurat upodobal sobie taka a nie inna bron to jest dzieciak i lamer.

tak czy inaczej .. ostatni patch zepsul gre do cna .. podchodze po cichutku snajpera z tylu, wbijam noz raz, drugi, trzeci ... poprawiam granatnikiem .. koles sie odwraca i zalatwia mnie ze snajperki z 1,5 metra :D ... chyba sobie odpuszcze na jakis czas .. zona i dziecko pewnie sie ucieszy.


Ostatnio edytowano 21 kwi 2010, 23:22 przez Ziembol, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 21 kwi 2010, 22:45 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2010, 21:53
Posty: 49
gabcio napisał(a):
rzucam motion mine czy jakos tak..koles kampi w budynku w rogu i nie pokazuje go a ta kulka jest przed jego ryjem


misiu ta kulka go nie pokazywala bo sie nie ruszal :P to jest detektor ruchu :(

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 21 kwi 2010, 22:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 kwi 2010, 21:02
Posty: 16
Co do lagów: standardowa odpowiedź admina to "u mnie działa", u mnie też, zero lagów.

Nowy serwer browser na +, w końcu zapamiętuje ustawienia, oraz doszły nowe typu hardcore filter, itp.
W końcu również zapamiętuje ustawienia broni dla każdej z klas :) szacun.

Te dwie rzeczy mnie irytowały najbardziej do tej pory :)

Co do freezów przy "wejdź do gry", nie mam freezów, ale mam brak reakcji na kliknięcie wejdź do gry, za 2-3 razem wchodzi.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 21 kwi 2010, 22:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2010, 01:14
Posty: 19
Nie wiem co wy macie z ta grą ale u mnie wszystko działa i nie ma tych robali o których piszecie , okazjonalnie mi gra wyskoczy do pulpitu ale to żadkość.Przed patchem chodziła dobrze a teraz jeszcze lepiej.Nowa przęglądarka nie ideał ale już lepiej, regiony, już nie szuka serverów z redneckami z usa i pingami po 400.Dzięki temu szybciej działa,zapamiętuje ustawienia filtrów i wreszcie można zaklepać hc .Również administrator ma większą kontrole i możliwości konfiguracji servera.Długo dziś grałem i różnice w balansie broni są kosmetyczne według mnie , weźcie sie lepiej za granie albo poróbcie sobie formaty a nie nażekać :lol: Czytając wasze posty zaczynam sie zastanawiać czy mówimy o tej samej grze czy bc2 naprawde jest tak spaprany , żę co konfiguracja to chodzi inaczej :cry:

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 21 kwi 2010, 23:09 przez OldSkoolKaczor, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 21 kwi 2010, 23:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Totalna porażka, gra teraz haczy bez względu na ustawienia

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 21 kwi 2010, 23:12 
Offline

Dołączył(a): 28 sty 2010, 23:51
Posty: 8
nightstalkerpl napisał(a):
Co do lagów: standardowa odpowiedź admina to "u mnie działa", u mnie też, zero lagów.



kolego jakie masz lacze ? bo az nie chce sie wierzyc :(... u mnie na 4mb dsl kiszka totalna


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 21 kwi 2010, 23:18 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2006, 00:39
Posty: 476
Lokalizacja: Łomża
xmariusz napisał(a):
gabcio napisał(a):
rzucam motion mine czy jakos tak..koles kampi w budynku w rogu i nie pokazuje go a ta kulka jest przed jego ryjem


misiu ta kulka go nie pokazywala bo sie nie ruszal :P to jest detektor ruchu :(



nie misiuj mi tutaj od tego mam kobiete;) a tak btw. dzienx za info myslalem ze jak stoi w miejscu to tez go pokazuje

_________________
xxxxxxxxxxxxxx


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 21 kwi 2010, 23:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 kwi 2010, 21:02
Posty: 16
Ziembol napisał(a):
nightstalkerpl napisał(a):
Co do lagów: standardowa odpowiedź admina to "u mnie działa", u mnie też, zero lagów.



kolego jakie masz lacze ? bo az nie chce sie wierzyc :(... u mnie na 4mb dsl kiszka totalna


8mb, up 512'stka :)

ping 40-50 na europejskich, rzadko wiekszy (maks ok. 90-100).

W nocy 8mb x 2 :D

vectra... od 1999 jeszcze z czasów dami-net :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 21 kwi 2010, 23:34 
Offline

Dołączył(a): 17 kwi 2007, 13:52
Posty: 243
Lokalizacja: Bydgoszcz
Chodzi gorzej, mocniej haczy nawet czasem bez powodu, tutaj zdupili za przeproszeniem sprawę.

Na plus, to teraz nie ma już tylu chojraków z M60 :D jak jakaś lama nie umie obyć się bez M60, to się teraz popłacze :D

Za to podciągnęli MG36, które ze stabilką działa jak snajper na kółkach, tyle że mniejszej trochę mocy

M16 jednak dobrze działa, czyli wracam do ulubionej pukawki, a w ataku na MCOM'y teraz często stosuję mieszankę granatów dymnych i serii z M16. Widać podnieśli moc broni mechanika - to też plus.

Nic to jednak do położonej w długą optymalizacji... bo widzę, że nie tylko ja mam spadek fpsów

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 21 kwi 2010, 23:55 
Offline

Dołączył(a): 18 lut 2010, 20:33
Posty: 63
Lokalizacja: Wrocław
OldSkoolKaczor napisał(a):
Nie wiem co wy macie z ta grą ale u mnie wszystko działa i nie ma tych robali o których piszecie , okazjonalnie mi gra wyskoczy do pulpitu ale to żadkość.Przed patchem chodziła dobrze a teraz jeszcze lepiej.Nowa przęglądarka nie ideał ale już lepiej, regiony, już nie szuka serverów z redneckami z usa i pingami po 400.Dzięki temu szybciej działa,zapamiętuje ustawienia filtrów i wreszcie można zaklepać hc .Również administrator ma większą kontrole i możliwości konfiguracji servera.Długo dziś grałem i różnice w balansie broni są kosmetyczne według mnie , weźcie sie lepiej za granie albo poróbcie sobie formaty a nie nażekać :lol: Czytając wasze posty zaczynam sie zastanawiać czy mówimy o tej samej grze czy bc2 naprawde jest tak spaprany , żę co konfiguracja to chodzi inaczej :cry:



Sry, ale musze - Ty sie wez za ortografie ;-).

A co do tematu, to gra chodzi plynniej, filtr HC nie dziala, zombie istnieja. Gram Asfaltem i nie rozumiem wzmocnienia Abakana, M93 w koncu sie przydaje! GL troche dziwny, bo jak zawali sciane, to goscia za nia nie zabija :? . Lista friendow dalej lezy, ale to chyba nie mialo byc naprawiane. A co do noza, to sie nie znacie... Dice wprowadzilo elementy RPG w BFBC2, wiec trzeba knife'a najpierw naostrzyc, zeby pozniej zabijac za jego pomoca.

_________________
[FS/SPQR] Bary/b4ry! ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 22 kwi 2010, 00:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Knife rzeczywiście zdupiony. Dzisiaj podżynałem kampiącego snajpera na 4 razy, a w końcu i tak musiałem poprawić pistoletem. Nóż w cale nie był za mocny i dziwię się dlaczego zmniejszyli dystans trafienia.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy patch
PostNapisane: 22 kwi 2010, 00:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2005, 23:43
Posty: 706
MichelCat napisał(a):
Za to podciągnęli MG36, które ze stabilką działa jak snajper na kółkach, tyle że mniejszej trochę mocy

MG36/MG3/M249 nie były ruszane, M16 jest trochę słabsze.

Nie mam żadnych nowych lagów, zombie, spadku fpsów. Jedynie nóż działa jakby rzucało się kostką do gry ^^

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 467 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 32  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL