Teraz jest 29 wrz 2024, 11:25

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 maja 2010, 14:52 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
sidh77 napisał(a):
kaczamanov napisał(a):
Cytuj:
Zmieniłem na najlepszą mysz na świecie, król wśród królów[Razer Mamba]. Niestety nie jestem z niej do końca zadowolony;/


No to rzeczywiscie krol ;)

Król jest nagi! ;)

Ja od 4 lat jadę na mx518 i też zaczynam się zastanawiać na co ją zmienić. Puki co nic fajnego na rynku nie widzę, przynajmniej nic w rozsądnej cenie.



dzisia kupilem cos takiego: http://www.yooki.pl/index.php?p2135,mysz-optyczna-roccat-kova cena 40 euro, potestuje przez weekend i zobaczymy, jesli nie przypasi mi, zamianie na wspomniana mysz powyzej /cana 35 euro/.

ps do tej pory uzywalem chinczyka 800dpi, ta nowa mysz jest moja pierwsza myszka od pewnie prawie 6-7 lat z przewodem :P


edit:
po pierwszej grze: fajna 'czujnosc' myszki, duzo lepsza mozliwosc przycelowania, troszke za bardzo mi smiga czasami po ekranie glowa, ale pewno musze przywyknac do wiekszej ilosci dpi i lagodniejszych ruchow. http://www.abload.de/img/bfbc2game2010-05-1515-ialp.jpg <- tak jak napisalem, celnosc wzrosla mi o okolo 10%!

chyba sie zakochalem w tej myszce :oops: http://www.abload.de/img/bfbc2game2010-05-1516-5ja0.jpg <- mysz: Roccat kova! polecam! zajefajna!

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 maja 2010, 17:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Ciekawa ta mysza tylko strasznie kanciasta. Nie ma jakiegoś dyskomfortu z trzymaniem w dłoni z tego powodu? Jeszcze jestem ciekaw tego reflektorka z tyłu. Obawiam się, że będzie podczas gry po ciemku waliła po oczach.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 maja 2010, 17:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2004, 19:56
Posty: 764
sidh77 napisał(a):
Ciekawa ta mysza tylko strasznie kanciasta. Nie ma jakiegoś dyskomfortu z trzymaniem w dłoni z tego powodu? Jeszcze jestem ciekaw tego reflektorka z tyłu. Obawiam się, że będzie podczas gry po ciemku waliła po oczach.

Od ponad pięciu lat używam Diamondbacka - świeci się jeszcze bardziej, ale jakoś mi nie przeszkadza. :lol:

_________________
Prawdziwy programista wiesza się razem ze swoim programem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 maja 2010, 18:00 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
sidh77 napisał(a):
Ciekawa ta mysza tylko strasznie kanciasta. Nie ma jakiegoś dyskomfortu z trzymaniem w dłoni z tego powodu? Jeszcze jestem ciekaw tego reflektorka z tyłu. Obawiam się, że będzie podczas gry po ciemku waliła po oczach.



wlasnie, ze pasi w lacpe gryzon jak cholera/cytat: ...jej wygląd był wzorowany na sportowych samochodach pokroju Lamborghini... :lol:/, co do swiatelek jesio nie wiem: jeszcze nie polnoc ;)

edit:
nie przeszkadzaja mi swiatelka, bo som pod Łuapa :lol:

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Ostatnio edytowano 18 maja 2010, 12:18 przez [Yossarian], łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 maja 2010, 00:12 
Offline

Dołączył(a): 19 kwi 2010, 13:45
Posty: 10
Ja ma klawe w zestawie z myszką logitecha (jakieś 100zł :P)

Ogólnie kupuje teraz sobie słuchawki http://www.ceneo.pl/3333446

A co do mikrofonu to mam w kamerze (też logitech)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 maja 2010, 12:02 
Offline

Dołączył(a): 10 lut 2010, 09:38
Posty: 9
mariiox napisał(a):
Ja ma klawe w zestawie z myszką logitecha (jakieś 100zł :P)

Ogólnie kupuje teraz sobie słuchawki http://www.ceneo.pl/3333446

A co do mikrofonu to mam w kamerze (też logitech)



jak przetestujesz to napisz krótką reckę :D


pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 maja 2010, 13:01 
Offline

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 11:33
Posty: 141
A czy ktos ma do polecenia jakies sluchawki z dzwiekiem przestrzennym? Bo na moich dziadach za 30zl dzwiek prawie zawsze dochodzi z innej strony niz powinien :\ A gra na sluch moze dac w pewnych sytuacjach spora przewage.

Niby jest jakas rekomendacja: :arrow: http://pclab.pl/art39650-48.html

"Rekomendacja PCLab.pl dla słuchawek Roccat Kave 5.1
Jako jedyne w grupie słuchawek 5.1 zapewniły świetnie wypozycjonowany i bogaty w szczegóły dźwięk"

jednak kosztuja ok 300zl, a tyle nie mam zamiaru wladowac w sluchawki. Nie ma jakiejs tanszej alternatywy?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 maja 2010, 13:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2004, 19:56
Posty: 764
Dźwięk przestrzenny można osiągnąć na modelu stereofonicznym. 5.1 ma jeszcze sens w przypadku głośników. Ale jeśli chodzi o słuchawki - wystarczy popatrzeć na modele z wyższej półki - tam nie ma 5.1 - wszędzie stereo.

_________________
Prawdziwy programista wiesza się razem ze swoim programem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 maja 2010, 13:44 
Offline

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 11:33
Posty: 141
Aha, no to w takim razie czy ktos moze polecic sluchawki z dobrym efektem dźwięku przestrzennego? Czy teraz tak naprawde wszystkie odsluchy w cenie ok. 100zl posiadaja taki efekt i nie ma miedzy nimi wiekszych roznic? Jest to dla mnie kluczowe, bo sluchawki beda sluzyly jedynie do grania.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 maja 2010, 15:44 
Offline

Dołączył(a): 28 lut 2010, 21:36
Posty: 4
kaczamanov napisał(a):
Aha, no to w takim razie czy ktos moze polecic sluchawki z dobrym efektem dźwięku przestrzennego? Czy teraz tak naprawde wszystkie odsluchy w cenie ok. 100zl posiadaja taki efekt i nie ma miedzy nimi wiekszych roznic? Jest to dla mnie kluczowe, bo sluchawki beda sluzyly jedynie do grania.



Ja mogę polecić Ci słuchawki Creative Fatality. Dasz za nie ok. 100 zeta. Dobrze leżą, więc nie ma co się martwić o obolałe uszy po dłuższym graniu. Jeśli chodzi o dźwięk to grają czyściutko i w miarę głośno. Ja już długo gram w FPS-y na słuch, te słuchaweczki w pełni spełniły moje wymagania. Mówię tu oczywiści o modelu HS 800. Jest jeszcze HS 1000, ale różnią się tylko tym, że HS 1000 ma wejście USB, a HS 800 standardowe cincze :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 maja 2010, 16:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
kaczamanov napisał(a):
Aha, no to w takim razie czy ktos moze polecic sluchawki z dobrym efektem dźwięku przestrzennego? Czy teraz tak naprawde wszystkie odsluchy w cenie ok. 100zl posiadaja taki efekt i nie ma miedzy nimi wiekszych roznic? Jest to dla mnie kluczowe, bo sluchawki beda sluzyly jedynie do grania.

viewtopic.php?p=502789#p502789

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 maja 2010, 16:28 
Offline

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 11:33
Posty: 141
@Dusty [PL]

A miales moze mozliwosc porownania ze sluchawkami Creative'a HS 1000? Czy rzeczywiscie ten efekt jest duzo lepszy od tego w zwyklych sluchawkach stereofonicznych? Bo zapomnialem dodac ze chodzi mi o sluchawki z mikrofonem - chociaz przy "slyszalnej" roznicy najwyzej doplace te pare dyszke za wolnostojacy mike.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 maja 2010, 19:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2006, 13:21
Posty: 368
ja posiadam roccat kone i jestem z niej niezadowolony nie odpowiada mi ta myszka w ogole denny profil i nie wygodnie sie ja prowadzi ta myszka nie spelnia swoje podstawowej funkcji czyli gamingu jak ktos chetny moge ja opchnac za 200pln jeszcze 18mc gwarancji chociaz z bulem i mekach zaczelismy wspolpracowac a to nie zmienai faktu ze chce sie jej pozbyc

_________________
Kiedy następnym razem będziesz się modlić do Boga, módl się, by zbawił nas od wszelkiej religii!

Creative-baned,Roocat-baned


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 maja 2010, 20:04 
Offline

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 11:33
Posty: 141
No to zes zachecil kupujacych ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 maja 2010, 21:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
kaczamanov napisał(a):
A miales moze mozliwosc porownania ze sluchawkami Creative'a HS 1000? Czy rzeczywiscie ten efekt jest duzo lepszy od tego w zwyklych sluchawkach stereofonicznych? Bo zapomnialem dodac ze chodzi mi o sluchawki z mikrofonem - chociaz przy "slyszalnej" roznicy najwyzej doplace te pare dyszke za wolnostojacy mike.

Nie znam słuchawek Creative ale mam słuchawki Grado SR-80, to sprzęt wyższej półki audio, niektórzy piszą, że audiofilski. Grywałem na nich ale pozycjonowanie dźwięku, szczególnie przód-tył w grach było dużo gorsze (w końcu to tylko stereo - lewo/prawo) niż w słuchawkach Zelmana. Zelmany nie dość, że precyzyjnie pokazują przód tył, to jeszcze potrafią góra-dół. Serio. To nie ściema. Z drugiej strony Zelmany to kompletna kupa jeśli chciałbyś słuchać na nich muzyki. Dźwięk mają pudełkowy i grają "środkiem". Jednak w grach (jeśli szukasz dobrego pozycjonowania dźwięku) kompletnie to nie przeszkadza.

Ale jak pisałem. BC2 ma niezbyt dobrze zrobiony dźwięk 3D. Arma 2 to mistrzostwo w tym względzie.

Jednak jeśli szukasz naprawdę dobrego odwzorowania 3D to tylko głośniki 5.1. Słuchawki to pewien kompromis. Lepsze niż słuchawki stereo ale gorsze niż głośniki 5.1

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL